Teknosystem Sp. z o.o.

Środowisko

Teknosystem mając na względzie rosnące potrzeby ochrony środowiska wdrożył i utrzymuje System Zarządzania Środowiskowego zgodny z normą ISO 14001.

Nasze główne kierunki działania to:

• ograniczenie wytwarzania odpadów technologicznych,
  • zmniejszanie emisji zanieczyszczeń do wód powierzchniowych i atmosfery,
  • obniżenie energochłonności i materiałochłonności wyrobów,
  • stosowanie materiałów przyjaznych dla środowiska.

Będąc przedsiębiorstwem z branży elektrotechnicznej zdajemy sobie sprawę z naszego wpływu na zasoby środowiska naturalnego. Prowadząc działalność gospodarczą staramy się godzić interes ekonomiczny z postępowaniem przyjaznym środowisku. Dążymy do harmonii z otaczającymi nas ekosystemami poprzez stałe minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko oraz podnoszenie świadomości środowiskowej naszych pracowników.

Współpracujemy z naszymi dostawcami w celu opracowywania oraz wprowadzania procesów podnoszących obustronne korzyści oraz mających na celu promowanie lepszych praktyk środowiskowych.

W czasie trwania procesu produkcyjnego dokładamy wszelkich starań aby działalność przez nas prowadzona w jak najmniejszym stopniu wpływała na otaczające nas środowisko.

Mamy jednak świadomość, że nie wszystko możemy zrobić sami. Dlatego też prosimy zainteresowane osoby o zgłaszanie nam wszelkich spraw związanych z uciążliwością naszego zakładu dla środowiska naturalnego na adres mailowy srodowisko@teknosystem.com.pl lub telefonicznie +48 22 590 6019.

Dziękujemy za cenne uwagi.

Teknosystem Sp. z o.o.