Teknosystem Sp. z o.o.

Jakość

Teknosystem zapewnia wysoką jakość wyrobów oraz usług produkcyjnych dzięki wdrożonym w 2000 roku certyfikowanym Systemom Zarządzania Jakością i Środowiskiem, zaawansowanym procedurom wewnątrzzakładowym oraz ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji zawodowych pracowników produkcyjnych i utrzymania produkcji. Zachowanie wysokiej jakości wyrobów oraz usług jest dodatkowo wspomagane przez wdrożone standardy produkcji elektronicznej i  elektrotechnicznej IPC-A-610, IPC/WHMA-A-620 oraz certyfikatem bezpieczeństwa UL E334895 uzyskanym z Underwriters Laboratories Inc. W procesie produkcyjnym wykorzystane są urządzenia, technologie i materiały renomowanych dostawców.

Procedura kwalifikacji dostawców oraz sprawdzanie jakości otrzymanych materiałów podlega procedurom istniejącego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem ISO 9001 i ISO 14001 zapewniając wysoką jakość oraz powtarzalność użytych komponentów.

Zakres kontroli końcowej zawiera obowiązkowy test elektryczny każdego wyrobu - 100 % kontrola - a w przypadku produkowanych systemów, również test funkcjonalny przeprowadzany według dokumentacji klienta urządzeniami firmy Cablescan.

Spółka Teknosystem jest w stanie uczestniczyć w programie Zero-Fault Quality.

Nasze główne kierunki działania:

• rozwijanie systemu jakości, kładąc nacisk na jego efektywność, skuteczność, analizę i ciągłe jego doskonalenie,
  • współpracę z naszymi Klientami w celu wytworzenia możliwie najwyższej jakości produktów zgodnych z wymaganiami Klienta oraz terminowego ich dostarczenia,
  • analizę zgłoszeń reklamacyjnych, w celu usunięcia przyczyn powstawania błędów,
  • gromadzenie i korzystanie z bazy wiedzy, know-how oraz stałe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

Teknosystem Sp. z o.o.