Opinie o Eurotemp Polska w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eurotemp Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurotemp Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurotemp Polska w Olsztyn

Jan Nowy wpis

Uwaga na te ogłoszenia z firmy Eurotemp Ermelo oczywiście to jest firma holenderska rekrutująca kierowców do firmy Benelux BV przestrzegam wszystkich ponieważ ci (usunięte przez administratora) rekrutują kierowców z Polski . W pierwszym dniu pracy jeździ się z narkomanem Lambertem który nie przestrzega żadnych zasad odległości prędkości itp ... pierwszego dnia zostaniesz zostawiony w lesie około 2 a on pójdzie zapalić trawę ... gdzieś na wiosce. Raz się śmieje raz cię upadla ... jak bym nie potrzebował pieniedzy to ... Po telefonie do koordynatorki cudem wrócił po 10 minutach lało zostałem przy samochodzie jak pies przy budzie bez kurtki . W następnych dniach wyślą cie do piwnic np w Belgi z których będziesz musiał wyciągać po drewnianych schodach po 500 kg tłuszczu w beczkach po 60 kg . Oczywiście szczury pająki ... w tych piwnicach schody z desek dziadowskich ale (nie wszędzie ale w Antwerpen) zaczynasz ładować samochód o 6.30 pracownik na bazie w firmie mówi żebyś nie wkładał karty tacho dopóki nie wyjedziesz przed bramę . czyli już zaczynasz o 7 mają tachografy tak przestawione że jak masz jakikolwiek postój on liczy przerwę... nieważne czy ładujesz czy cokolwiek robisz .. tak mają w Benelux BV Jak już nałapiesz mandatów w centrum miast za wjazd do centrum .. ponieważ nie masz zezwoleń a każdy ma to w (usunięte przez administratora) w firmie .. wózek z beczką 200 litrów centrum miasta a ty (usunięte przez administratora) 100 m bo nie ma gdzie stanąć itp ..wracasz około 21. 30 , nie płacą za przerwę tacho .. .. PUENTA ! pracujesz średnio ok 67 godzin w tygodniu płacą za 60 , po dwóch tygodniach upominałem się o nadgodziny do nadgodzin powyżej 60 to Nikola wieczorek z eurotemp przestała odbierać telefon , następnie z agencji nikt nie odbierał bo byłem nie wygodny dla nich(usunięte przez administratora) . Rekrutują na wszystkich stronach indeed . go work itp szukają kierowców bez doświadczenia byle kogo byle by jeździł płacił mandaty a oni poganiali że mało tłuszczu przywiozłeś !!! Eurotemp dalej nie zapłacił za 40 nadgodzin nawet nie mówiąc o pieniądzach wakacyjnych 240 euro tylko za miesiąc pracy , nie boją się tego że ich zdasz gdzieś ponieważ wiedzą że ciągnie się to w Holandii bardzo długo... Jeżeli zachorujesz lub przerwiesz sobie kręgosłup jak ja nikogo to nie obchodzi , Ta cała Diana z eurotempu z zastrzeżonego numeru dzwoni do ciebie udając kobietę z UWV i nie zgłasza cię mimo zaświadczenia . (usunięte przez administratora)

Koler Nowy wpis
@Jan

Zgadzam się jak najbardziej usuwać takie agencję sam też to przeszedłem normalnie koszmar

b Nowy wpis

@ Fpf1 dzieki za infgoramcje, to warton wiedzieć :)

Fpf1 Nowy wpis

Odpusc sobie tego elektryka za 6tyś zł ja na holandie to więcej na truskawkach i sadzeniu tuloipanow zarobosz ,murzyni co pracują tam w marketach lepiej się szanują, bo maja nad godzin inaczej płacone i przerwy płatne, na platformie w Gdańsku ludzie z wysp brytyjskich dostawali po 300funtow diety dziennie a oni dają 6 tys zł netto wypłaty i jeszcze masz sobie tam jeść kupować rece same się składają do modłów, masz doświadczenie i szacunek to poszukaj czego innego

apawacz

absolutnie agencja nie dla spawaczy certyfikowanych. Klejenie nie spawanie, obory dla bydla. Z wielkim szaxunkiem ale omijajcie szerokim lukiem ta agencje jesli macie certyfikaty i jakies konkretne doswiadczenie. Mialem jechac na konstrukcje pod wiatraki a tu wielkie rozczarowanie... po za tym tygod iowka nie zgadzala sie z tym co w ogloszeniu. Malo tego naweg przy 60 godzinach. Siedzisz w pracy do 20 a przerwy ktore naleza soe tobie sa odliczane! wszystkie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Eurotemp Polska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Lukasz

lukaszkuczke81@gmail.com

Lukasz

Proszę o opinie szybko na temat firmy GoGo Metaal ? Bardzo proszę

adam

dokładnie nic nie ma, złożyłem cv jako elektryk praca w Amsterdamie przy metrze, jak na razie żadnej odpowiedzi. Kontaktowałeś się z nimi jakieś rezultaty?

adam

bardziej miałem na myśli czy firma jest solidna, zapewnia porządne mieszkania płaca jest na czas i wszystko się zgadza

adam

interesuje mnie to czy firma jest solidna, zapewnia pożądne mieszkania, płaca jest na czas i wszystko się zgadza

adam

Witam, praca w tunelu metra w Amsterdamie jako elektryk czy ktoś wie coś więcej, warunki mieszkaniowe i płacowe?

g

zwalniaja ludzi którzy za duzo zarabiaja 3500 brutto, kierownik wogole niema pojecia o elektryce jedyne co umie podłaczyc to ładowarke od telefonu wazne ze wie jak ludzia zarobki obnizyc, norma godzin to 240 w miesiacu jest to niewolnictwo nadgodziny obowiazkowe, polaku obudz sie i olej niewolnicza prace, dziwny system umów co innego mówia co innego dają do podpisania ostatni miesiac problemy z płatnościa i dotrzymaniem terminu, wypłata w ratach

Maly Jasiu

Bylem w tej firmie "Okolice SNEk do firmy GOGOMETAL" . Firme prowadzi dwoch rumunow. Po przejezdzie spodziewaj sie testu na programowanie cnc - ściema nie przejdzie. Uda sie zostajesz. Bedziesz dobry ,robisz nadgodziny i dopiero wtedy sie oplaca. Opowiadali mi chlopki , ze autobusy ludzi tak sie przewalily, jeden pracowal podobno do sniadania. Maszyne stare Morri-seiki z '90 lat. Frezarki rowniez. Jedna TNC530i ale tam sie nie dopchasz (pozdrowienia dla Michala- spoko gosc). Dojazd do domku 50km. Po pracy okazalo sie , ze nie mam gdzie spac ale dla pani kordynator w Holandii " to chyba nie jest dla Pana problem" . Pewnie , ze nie. Kimolem sie w autcie i do domu !

tafor

Lech90 czytaj uważnie,sprawa w Norwegii dotyczyła ADECCO nie Eurotemp .Po za tym w 3 tyg to nie sądzę żebyś opanował komunikatywnie język norweski .Co ci daje wyjazd do Norwegi skoro zarobisz mniej niż w Polsce ? Ściągnęli tylu ludzi że nie dla wszystkich była praca więc pracowali 2-3 dni w tygodniu a jeszcze opłacić trzeba mieszkanie i jedzenie .Niektórzy w ogóle nie wyjechali .Czytaj ze zrozumieniem widać że jeszcze mało wiesz o świecie .

tafor

Z tymi szkoleniami na stoczni to pewnie taka sama kombinacja jak niedawna sprawa z Adecco .Prowadzili kurs języka norweskiego na południu Polski a wielu ludzi nawet nie wyjechało.Ci którym się udało to zazwyczaj nie mieli pełnego wymiaru przepracowanych godzin .Cały numer polega na wyciąganiu kasy za te szkolenia a pracownicy to tylko "mięso" do przemielenia .

rodrigez

Potwierdzam te info co do pracy na platformie masakra sie na sile oglaszaja ale dajcie sobie spokój ludzie . wrubelek jest do bani cielak

gland

Witam Chcialbym sie dowiedziec czy ktos zdal i dostal certyfikat comex ? z Gdanskiej stoczni ? pozdraiwma

iras

Witam wszystkich. Chcę ostrzec wszystkie osoby, które wybierają się do pracy jako operator CNC oraz tokarz uniwersalny Okolice SNEk do firmy GOGOMETAL. Nie narażajcie się na koszty, bo tylko straciecie pieniądze. Ja wróciłem po tygodniu, a kolego po dwóch tygodniach. Kierownikiem w tej firmie jest Bułgar i nie ma szacunku do nowo- przybyłych, a bron Boże nie pokazujcie ze umiecie wiecej niż on. Jeśli chcecie szczegóły to zostawcie e- mail, a odpowiem. Teraz pracuję w niemczech i tu potrafią docenić umiejętności. Nie podejmujcie tam pracy.

kris
@iras

iras dzięki za ostrzeżenie takich wpisów właśnie powinno być więcej w tych zawodach ja szukam pracy za granicą w zawodzie tokarz uniwersalny 20 letnie doświadczenie za pomoc zapłacę adres harry40.1972@o2.pl

mar
@iras

Iras, mam oferte do tej firmy, napisz mi swoj nr tel na maila lub napisz poprostu co z ta firma nie tak. mario82gda@onet.eu

gdanskkk

ja im zalozylem sprawe w sadzie skoncza sie zady pana piotra wrobelka

ten

to prawda 21 zeta na rękę w gdańsku

kris

pomoże ktoś znależć pracę za granicą w zawodzie tokarz manualny adres harry40.1972@o2.pl

jaja

onn masz coś z głową?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotemp Polska - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042