Opinie o Ceramika Nowa Gala SA w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ceramika Nowa Gala SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ceramika Nowa Gala SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceramika Nowa Gala SA w Warszawa

Czy istnieje możliwość rozwoju w Ceramika Nowa Gala SA?

Ja Nowy wpis

Nie istnieje jakakolwiek możliwość rozwoju w tej firmie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Ceramika Nowa Gala SA odbywa się w siedzibie firmy?

Rafcio

Nie. Na parkingu biedronki.

Mieczysław Nowy wpis
@Rafcio

Wiesz, jest pandemia i pytanie o to gdzie odbywa się rozmowa jest dobre, przecież może się odbyć online... Więc nie wiem po co ten sarkazm. Skoro znasz Nową Galę od środka, to powiedz w takim razie jak przebiega proces rekrutacyjny i czego można się spodziewać?

Nikt Nowy wpis

Tak

Mikołaj

A ktoś z was awansował i opisze swoją drogę w tej firmie?

porol

Zakupione płytki nowa gala z nowej kolekcji Tioga, płytki krzywe, oraz 6 kartonów płytek z kleksami. Złożona reklamacja. Nie polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ceramika Nowa Gala SA? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji

Jak długo trwa proces awansu w Ceramika Nowa Gala SA?

Leoś

To zależy od ciebie. Jeżeli szybko się uczysz będziesz zaangażowany w swoje obowiązki to masz duże szanse na szybki awans. Awans to sprawa indywidualna. Nie którym schodzi 5 lat na awans a innym 2 lata. Jeżeli nie masz doświadczenia zaczynasz dopiero swoja przygodę z ceramiką to awans w 6 miesięcy jest mało prawdopodobny.

Rartasu

Witam,, jak tam teraz w Nowej Gali się pracuje ,w Konskich czy to w CG i operatotow na jakie dzialy szukaja ?

Czy w Ceramika Nowa Gala SA zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

nie. zawsze umowa o prace

Agata

@mu czyli firma rozwija swoich pracowników ? Masz może informacje o szkoleniach w tym miejscu?

Jaki dress code obowiązuje w Ceramika Nowa Gala SA?

Suchy

Jak w wojsku: góra skóra, dół niezbędnik.

Uwaga ! GoWork daje dane na policje. Nie krytykujcie NG.

Rafcio Z.
@Michał

Prawda boli !!!

@Rafcio Z.

Siema bóstwo niewidomych kobiet. Słyszałem że wykończyłeś następny zakład ?

Opinie pracy jako PH. Ktoś coś?

MU
@Zainteresowany

Obecnie po zmianach personalnych bardzo dobra atmosfera, dobre wynagrodzenie. Ogólnie jest ok

MU

Super atmosfera, ludzie pracujący w dziale sprzedaży i innych działach a to również po tym jak nastąpiły zmiany personalne. Firma z potencjałem gdzie główną siłą są tu ludzie !!! POLECAM !!!

tez slyszalem

Potwierdzam kierownik produkcji kpi z ludzi twierdzac ze 1600Pln do reki to dobre zorbiki , gdy wedlug gus srednie zarobki 4600PLn a za dobre mozna uznac 10kPln , do prokuratora

Div

Pracowalem. Nie polecam. Do (usunięte przez administratora)

PK

Nie rozumiem dlaczego ktoś się wpisuje imieniem i pierwszą literą nazwiska i opowiada swoje historie. Na tym forum każdy może się wpisać, rozładować swoje bardzo subiektywne żale i przedstawić tylko swoją wersję. Oczernianie pracodawców tutaj jest dla mnie zupełnie bez sensu.

Byly pracownik
@PK

Nie oczernianie tylko prawda, ktora stawia w zlym swietle pracodawca ktory lamie prawo

Odradzam prace w tej firmie ,w 2013 i w 2016 niedostalem ubrania w tej firmie poniósł em straty zużywają wlasne a chodziłem co tydzień do magazynier ,w 2015 zostało zorganizowane spotkanie przez kierownika produkcji po godzinach za które nie dostałem wynagrodzenia, na tym spotkaniu ów kierownik powiedział ze się dobrze zarabia po czym pracownicy dostali 1600PlN do ręki i niebędące żadnych podwyżek ,ponadto stosuje się dyskryminację pracowników ze względu na staż, nowi pracownicy dopiero co przyjęci dostawali wyższe stawki od pracowników z 5 10 letnim stażem , a trzeba lo im wszystko pokazywać, na pytanie o podwyżkę ,kierownik produkcji mówił nie zasłużył a nowi ciemni z miejsca zasługi wali, podziękował prace w tej firmie, mam nadzieje ze karma wróci.

Witam, miał ktoś przyjemność odbyć rozmowę kwalifikacyjną z Głównym Dyrektorem Sprzedaży? Przebieg,, atmosfera, odczucia itd...

Maur

Szanowni Państwo proszę o obiektywną opinię na temat przede wszystkim atmosfery pracy w firmie, wynagrodzenia na stanowiskach managerskich, dodatkowych benefitów niech nie piszą rozżaleni byli pracownicy, pozostałym z góry dziękuję za odpowiedź

Paweł K.

G..no. odradzam prace w tej firmie. Lepiej grzebac w śmietniku. Pracowalem w biurze przez pewien czas. Zostalem zwolniony z art. 52 bez przyczyny. Lepiej umrzeć z głodu niż podjąć tam jakąkolwiek pracę.

@Paweł K.

Powyższa informacja jest pomówienie, bowiem Ceramika Nowa Gala nie zwolniła w przeciągu ostatnich 24 - miesięcy żadnego pracownika z tzw. 'biura' czyli pracownika umysłowego tym bardziej z art. 52. Jeżeli podtrzymuje Pan swoje stanowisko, że zwolnienie było niesłuszne i w dodatku z naruszenia prawa pracy proszę o kontakt z działem kadr, który przeanalizuje Pańską sytuację.

@Ceramika Nowa Gala SA

Ceramika Nowa Gala SA