Meble Wajnert

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Meble Wajnert

Jestem tu bo chce dowiedzieć się więcej o pracy jako specjalista ds zakupów. W ofercie w sieci jest jasno podane, że firma zatrudnia na umowie o pracę. Ale czy ta umowa od razu jest na czas nieokreślony, czy jednak na początek jest na kilka miesięcy?

pati Nowy wpis

Umowa na 3 miesiace, okres próbny

Danutka Nowy wpis

Polecam pracę w tej firmie. Zwolniłam się jakiś czas temu, ale bardzo mi brakuje takich pikantnych/zabawynch historii z tej firmy ???? w normalnej pracy tego nie ma

Kadry Nowy wpis

Dzień Dobry, Dziękujemy za Pana opinie. W Wajnert Meble wszystkie procesy są prowadzone z poszanowaniem prawa pracy i pracownika. Nikt nie jest zmuszany do pracy w godzinach nadliczbowych. Pracownicy produkcyjni zobowiązani są do pracy w godzinach od 6:00 do 14:00. Jasne zasady współpracy pozwalają pracodawcy na zatrudniania wysoko wykwalifikowanych pracowników. Pozdrawiamy Kadry Wajnert

Ktoś wie, jak wygląda praca w dziale sprzedaży zagranicznej (konkretnie dla klientów niemieckojęzycznych)? Na stronie wisi ogłoszenie, że szukają specjalisty ds. sprzedaży.Co rozumieć przez "atrakcyjne warunki wynagrodzenia"? Czy to podstawa + premie od wyników? A dodatkowo, jak wyglądają możliwości rozwoju zawodowego, o których też jest mowa w ogłoszeniu?

No to może jest to dobra prac na start kariery zawodowej? Jak jest info, że brakuje ludzie, to jak ktoś nie ma doświadczenia to ma tu szansę na posadę pomimo tego? I wtedy też dostaje te minimalną, czy jakąś inną stawkę? I czy taka początkująca osoba ma tu dobre pole do nauki czy zdobywania doświadczenia?

Odp

Na start super, bo po tej pracy każda kolejna będzie jak marzenie.

Kadry

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy. Chętnie omówimy szczegóły na spotkaniu rekrutacyjnym zapraszam do wysłania aplikacji rekrutacja@wajnert.com.pl Kadry Wajnert

Kadry

Wajnert Meble to pracodawca, który zatrudnia wyspecjalizowanych pracowników. Osoby zatrudnione na różnych stanowiskach to wykwalifikowani fachowcy, którzy posiadają dużą wiedzę w zakresie swoich obowiązków. Pracodawca, oprócz osób z dużym doświadczeniem zawodowym zatrudnia również osoby, które doświadczenia nie posiadają, ale chcą je nabyć. Zapraszamy do aplikowania rekrutacja@wajnert.com.pl Kadry Wajnert

@Kadry

I wtedy wspierają osoby bez doświadczenia? Inwestują w ich naukę i rozwój? Rozumiem, że na początku nie ma co się spodziewać cudów, nie mając doświadczenia, ale od jakiej pensji się wtedy zaczyna i ile można dostać jak już nabierze się praktyki?

Kadry

Dzień Dobry, Tak, osoby bez doświadczenia również są mile widziane w Wajnert Meble. Wynagrodzenie jest uzależnione od stanowiska i rodzaju wykonywanej pracy. Pozdrawiamy Kadry Wajnert

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. E-Commerce w firmie Meble Wajnert ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy ktoś jest w stanie opisać jak wygląda praca na stanowisku technologa? Jakie jest podejście szefa/kierownika? Jakie wynagrodzenie?

Lidka

Mąż zastanawia się nad wzięciem udziału w rekrutacji na stanowisko operatora maszyn stolarskich. Nie ma w ogłoszeniu podanych żadnych widełek zarobkowych, w wątku napisał ktoś za to, że nie jest źle ale brakuje mi konkretów. Ile na start za h? Co do dodatków to pracownicy mają jakiś socjal, jak to wygląda?

@Lidka

Na start 20 zł na godzinę a po 3 miesiącach już okrągłe 40 na dwie

Jeśli chodzi o socjal to jest dostępna woda pitna i paczki na święta pyszne pierniki z pobliskiego marketu

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Meble Wajnert?

Sama prawda

To oczywiste, ze za prace otrzymujesz wynagrodzenie, a czy Ty pracujesz niewolniczo? Pozostałe aspekty są równie ważne.

Frania
@Sama prawda

Ale to wynagrodzenie jest w miare adekwatne jak na to, co się robi? Sugerujecie że ciężko jest więc to ciekawy temat. Podasz jakieś widełki płacowe jeśli mozesz?

Widełki
@Frania

Od najniższej krajowej do kilkunastu tys., żeby łapać się na te tysiące musisz naodpowiadać bajek ale uwierzą, spokojnie - są łatwowierni i lubią takich specjalistów co coś robią, ale tak żeby nic nie zrobić. Także można się nachapać

Grażynka

Akurat ocena nie jest adekwatna na google, bo meble od wajnerta są bardzo dobre - lepiej niż 3,5/5. Dałabym solidną 4.

Owa organizacja na swojej stronie internetowej od długiego czasu ma zamieszczone te same oferty pracy, co wskazuje na problem z znalezieniem odpowiedniego pracownika. Postanowiłem z ciekawości zaaplikować, po czym moje przypuszczenia się potwierdziły. Podczas przeprowadzonej rozmowy telefonicznej przez wysłaniem aplikacji, pani z kadr wyrażała duże zainteresowanie moją kandydaturą. Jednak po wysłaniu aplikacji nastąpił brak kontaktu od strony ogłoszeniodawcy. Gdy po pewnym czasie postanowiłem sam zadzwonić do owego zakładu moja rozmówczyni (p. z kadr) wykazała się brakiem jakichkolwiek kompetencji. Nie była w stanie przyporządkować mojej kandydatury i w podczas rozmowy wielokrotnie wyrażała brak rozeznania z moją aplikacją. Nie będę się odnosić do sugerowanej stawki - ochłapy! Jednak po wyrażeniu moich oczekiwań finansowych otrzymałem maila z odmową. Organizacja ta poszukuje ludzi/ specjalistów, którzy będą w stanie dać się poświęcić za marne grosze - najniższa krajowa. Według mnie szkoda czasu na tą działalność.

Kadry Wajnert
@Kandydat

Dzień Dobry, Dziękujemy, za wyrażenie Pana opinii, to pozwala nam stale podnosić poziom procesu rekrutacji. Jednym z naszych standardów jest odpowiedź zwrotna do kandydatów, którą Pan otrzymał. Niestety nie byliśmy w stanie spełnić Pana oczekiwań i zapewnić Panu zatrudnienia na stanowisko, na które Pan aplikował. Życzymy powodzenia w dalszym poszukiwania odpowiedniego stanowiska i pracodawcy. Pozdrawiamy Kadry Wajnert

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Meble Wajnert? 18 stycznia na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Konsultant Telefoniczny. Ktoś z Was aplikował?

Olka

Przyszłam tu jakiś konkret uzyskać, możesz powiedzieć co to za "niskie" kwoty? Najniższa krajowa czy więcej? Bo nie mam żadnego odniesienia. I jest tylko podstawa czy są tez jakieś dodatki?

Basia
@Olka

Po konkrety to się idzie na rozmowę kwalifikacyjną, a nie pisze na GoWork. Nie ma równych płac dla stanowisk, ile wynegocjujesz to będzie, ale na więcej niż 3000 na rękę bym nie liczyła.

Kornela
@Basia

No ale warto mieć chociaż częściowy obraz stąd tu te pytania. Wynagrodzenie ustalane jest na rozmowie? Dlaczego nie dają więcej niż 3 tyś, nawet jak ktoś ma kwalifikacje?

Zofia

Czy na stanowisko Specjalista ds. e-commerce z j. niemieckim wymagają korporacyjnego doświadczenia? Wiem, że jakiś czas temu było jeszcze ogłoszenie, ale nie mam pojęcia, jakie są ich wymogi. Czy jest szansa, że to nadal aktualne ogólnie?

@Zofia

Dzień Dobry, Niestety ten proces rekrutacyjny jest już zakończony. Jednak pojawiła się nowa propozycja. Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim. Zapraszam do aplikowania. rekrutacja@wajnert.com.pl. Pozdrawiamy Zespół Kadry Wajnert

Halina
@Kadry

W ogłoszeniu jest informacja że wymagany jest język niemiecki lub angielski - to obojętnie który się zna, czy jakoś bardziej preferowany jest jeden z nich? Dodatkowo chciałabym zapytać czy jest możliwość pracy częściowo homeoffice?

@Halina

Praca jest stacjonarna, proces rekrutacyjny dotyczy specjalisty z j. niemieckim lub j. angielskim.

@Kadry

Aha, czyli nie ma opcji pracy zdalnej. A jakiego poziomu znajomości niemieckiego oczekujecie? Może i bym spróbowała, ale nie mam żadnych „papierów” na to, że znam niemiecki. Czy to problem?

@Zofia

Dzień dobry, Brak potwierdzenia znajomości j. niemieckiego nie jest przeszkodą w aplikowaniu na to stanowisko. Znajomość musi być komunikatywna. Zachęcam do aplikowania rekrutacja@wajnert.com.pl

@Kadry

Komunikatywna w jakim sensie? Bardzo by mi pomogło, gdybyście wyjaśnili, na czym konkretnie ta praca polega. I ile trwa cały proces rekrutacyjny?

@Zofia

Jeżeli posiadasz umiejętność komunikowania się w j. niemieckim w mowie i piśmie (poprowadzisz rozmowę w j. niemieckim, napiszesz @ w j. niemieckim) zachęcam do aplikowania. Do opisu stanowiska odsyłam do oferty: (usunięte przez administratora)

@Kadry

Dziękuję za wyjaśnienie. Piszą Państwo w ofercie, że jednym z zadań na tym stanowisku jest sporządzanie faktur eksportowych. Nigdy tego nie robiłem. Czy to poważna przeszkoda, czy do nadrobienia poprzez szkolenia, które oferujecie? I czy pomagacie doszkalać się językowo organizując bądź finansując lekcje?

@Adam

Dzień Dobry, Dla pracodawcy najistotniejsza jest znajomość języka obcego. Brak doświadczenia w wystawianiu faktur eksportowych nie jest przeszkodą. Rozpoczynamy współpracę od umowy na okres próbny podczas, którego odbywają się szkolenia również w zakresie wystawiania faktur. Pracodawca oferuje pracownikom kursy językowe. Zapraszam do aplikowania rekrutacja@wajnert.com.pl Pozdrawiamy Kadry Wajnert Meble

Halina
@Kadry

Ja chciałabym podpytać o rekrutacje. Czy prowadzona ona jest w całości w obcym języku czy tylko sprawdzają państwo ta znajomość? Ile etapów rekrutacji jest i kiedy kandydat poznaje warunki? Będę wdzięczna za odpowiedź

Jolanta

No a na swoim własnym nie można? A nie ma opcji zabranie na pracę zdalną sprzętu z biura? Czy jak się pracuje na prywatnym komputerze, to jest szansa??

Jeżeli brak funduszy na komputery to na czym pracujecie w biurach?

Maria

Opowiedziałby ktoś o pracy palacza w firmie? Zauważyłam na stronie, że szukają kogoś na to stanowisko i w sumie ciekawa jestem jak praca na nim w praktyce tu wygląda. Jak jest wynagradzana? Mój tata szuka pracy i zastanawiam się czy jakoś szkolą od podstaw pracowników?

Janusz
@Maria

Jeżeli Pani życzy swojemu ojcu dobrze to proszę szukać dalej.

Maria
@Janusz

oczywiście, że życzę. Istnieje jakaś szansa na wyjaśnienie tej przestrogi? nie zrobi tyle ile by chciał?

@Maria

Pani Mario, ja pracuje tutaj od 15 lat na produkcji, proszę nie słychać tych niezadowolonych z życia ludzi, pracuje się spokojnie, szefostwo to normalni ludzie z którymi idzie się dogadać.

Doda
@Stefan

Napisz mi Stefan w którym momencie i kiedy dogadywałeś się z szefostwem bo takich jak Ty maja w gdzieś a od takich rzeczy mają ludzi. Chyba, że piszesz to pod przymusem

@Maria

...no i czym się pali i czy w masce, i czy drony często nad komin nad latują i co wtedy trzeba robić ?

Haha
@Stefan

Roman czy to ty skrywasz się pod tym pięknym pseudonimem?

Xxx

Uważajcie jak chcecie sie zwolnić firma nie wypłaca całego wynagrodzenia za cały miesiąc dostaniecie tzw ochłapy możecie pogratulowac Kierownikowi M . Walczybakowi i Bryg P Wajnertowi jeden drugiego warty te same pieniądze .

Greenman
@Xxx

Trudno się dziwić !!! Tak się traktuje pracowników jak klientów i klientów jak pracowników. Absolutnie NIE POLECAM zakupów !!!. Mam dowody na piśmie tylko olałem sprawę. Ta opinia wynika z moich doświadczeń z tą - pożal się Boże - "firmą" !!!

@Xxx

co za bzdury, wszyscy pracownicy są prawidłowo rozliczeni, nie ma możliwości, aby nie wypłacić pracownikom wynagrodzenia które wypracowali.

@Xxx

Na jakiej podstawie nie wypłacają całego wynagrodzenia? Nie dostałeś kwoty podstawy, która masz na umowie czy chodzi o jakieś dodatkowe pieniądze, premie? Dużo Ci ucięli?

Do Stefana
@Stefan

No chyba z wyjątkiem tego co pod stołem

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Meble Wajnert? Chodzi o pracę jako Konsultant Telefoniczny, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 18 stycznia.

Lilla

Benefity pozapłacowe to wino na święta i moooże coś na urodziny, czasem coś tam jest

@Lilla

Dodatkowo są organizowane lekcje języka niemieckiego, angielskiego, spotkania integracyjne, imprezy noworoczne. Firma bierze udział w licznych akcjach charytatywnych jak szlachetna paczka, wielka orkiestra świątecznej pomocy.

@Stefan

Same benefity ^^ zapraszamy do nas, a przekonasz się jak jest wspaniale... A ludzie się zwalniają bo jest tak super atmosfera, że aż trudno tą wspaniałość wytrzymać, no i może benefity w postaci czystej wypłaty nie są takie zadowalające, ale kto pracuje dla pieniędzy- (usunięte przez administratora)

Greenman
@Lilla

Jeśli ta firma ma takie podejście do swoich pracowników jak do swoich klientów to mogę stwierdzić (z cała mocą !!!): - OBCHODZIĆ TO (usunięte przez administratora) SZEROKIM ŁUKIEM.

Czy w firmie Meble Wajnert można pracować zdalnie?

Zofia

Czy wtedy pracownicy mają gwarantowany sprzęt służbowy do pracy z domu? I czy mimo pracy zdalnej czasem są jakieś spotkania w biurze?

@Zofia

Wyślij CV i może na rozmowie się dowiesz, a nie jakieś dziwne podchody robisz.

@Zofia

Pracodawca gwarantuje sprzęt, komputer, telefon, oprogramowanie, dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi pracy.

Aleksandra

Ktoś tu pytał czy biorą na produkcję kobiety. Moim zdaniem ta praca dla wyklejacza stelaży to może być praca dla kobiet, ale może ktoś potwierdzi? I jakie są zarobki? Bo atrakcyjne warunki zatrudnienia, to mi nie mówi nic, a jest kryzys :/

@Aleksandra

Tak, kobiety również pracują na stanowiskach produkcyjnych, zarobki są ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej, to zależy od wymagań kandydata i budżetu pracodawcy.

Renata
@Stefan

Polecam pracę w firmie. Najlepsze wynagrodzenie w okolicy, do tego wspaniała atmosfera i bardzo sympatyczne szefostwo. Wstaje rano do tej pracy z uśmiechem na ustach. Zapraszamy do nas ????

@Renata

To już w sumie nie pierwszy wpis pozytywny na temat zarobków. Tak chcę dostać info, ile na rękę tam dokładnie teraz dają? Do pensji dodają jeszcze co miesiąc jakąś premię, czy tylko cyklicznie?

Rafał
@Michał

Można dobrze zarobić, akord + premie

Witam, jakie zarobki oferuje firma na stanowisku technolog mebli systemowych?

administratorfff
@Zainteresowany

Witam, Ja pracuję na stanowisku technologa, jestem bardzo zadowolony, zarobki powyżej stawki rynkowej

Janusz
@administratorfff

Może i dobrze płacą ( chociaż co do tego mam wątpliwości), ale coś szybko uciekają Ci technolodzy

Ppp
@administratorfff

O ile wytrzyma się z zarządem dłuższy czas

Szukam pracy

Witam. Myślę nad złożeniem Cv w firmie Meble Wajnert. Czy mógłby mi ktoś napisać czy jest tam praca dla kobiet na produkcji ? Na ile zmian się pracuje ?

To nieistotne

Firma wajnert jest to firma FENOMEN! Już tłumaczę dlaczego ....otóż dlatego , że Wielki Pan "góru" Sz.P Dyrektor R. nie potrafi docenić prawdziwych i oddanych Pracowników "na wagę złota " .... Zamiast wspierać dopingować , pozwolić rozwijać się firmie i wprowadzić nowe pomysły... to najlepiej wszystko krytykować i tylko kopać dołki i poniżać.... Pewnie najlepiej ,byłoby gdyby na wszystko przytakiwało sie głową i na wszystko zgadzało,ale jak ktoś już ma własne zdanie TO JEST ŹLE! Hmmm...aa może Pan Dyrektor bał/boi się ze ktoś mógł zająć jego miejsce !? .... Jak firma ma być porządna , no jak !? Pozdrawiam serdecznie;)

Alicja
@To nieistotne

Piszesz, że jak się ma własne zdanie w tej firmie to jest źle... Hmm... to co takiego się właściwie wtedy dzieje?

Odpowiedź
@Alicja

Bardzo prawdopodobne jest to, że rozstaniesz się z firmą w trybie szybkim z informacją, że nie pasujesz do zespołu. Wiem o czym mówię - jak chcesz mieć ciepłą posadkę to zgadzasz się z Panem R. W firmie ma być ten sam (usunięte przez administratora) co jest od lat, bo w głowie wielkiego dyrektora nie mieszczą się żadne zmiany, musiał by zacząć myśleć.

Odpowiedź 2
@Odpowiedź

...ten sam bałagan co jest od lat...

Odpowiedź 3
@Alicja

I chyba nie czytasz ze zrozumieniem, wyraźnie napisano m.in.o kopaniu dołków i poniżaniu. Zaczynam myśleć że pod imieniem Alicja kryje się R.

@Odpowiedź

Dokładnie tak .... Sz.P nie przyjmuje żadnych zmian do świadomości... na wszystko przytakujesz i żyjesz "jak pączek w maśle "...

@Odpowiedź 3

Bardzo prawdopodobne, broni swojego tyłka

Odpowiedź
@To nieistotne

Dokładnie tak, zero sprzeciwu, przytakiwanie głowa, i już jesteś ustawiony, to nic że R raczej nic mądrego nie potrafi wydusić z siebie a w dyskusji sprowadza do pogróżek, bo nie potrafi podać konkretnych argumentów

@Odpowiedź

Do pogróżek? O kurczę,a nikt nie myślał żeby zgłosić gdzieś takie zachowania?

Do Zofii
@Zofia

A komu zgłosić? Wujkowi naskarżyć? Pan R. jest w tej firmie nietykalny, bo jak był mały to wpadł do kociołka - tylko w tym kociołku nie było magicznego napoju tylko sok z buraków...

@Do Zofii

A instytucje poza firmą, nie pomyślałeś o tym np? Ktoś próbował?

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Wajnert - Międzybórz

• Jak się pracuje w Meble Wajnert?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Wajnert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Wajnert?

Meble Wajnert