Meble Wajnert

Międzybórz

Opinie o Meble Wajnert

cba 2014-12-23 20:34
Zapewniam,iż jest taka możliwość.
Radekk 2014-12-29 12:28
A czy słyszeliście że Firma bedzie miała sprawę w sądzie za zwolnienie pracownika na l4 ???
ostry 2014-12-29 12:59
To nie będzie jedyna sprawa w sądzie jeśli chodzi o sprawy pracownicze.
abc 2015-01-03 16:21
I bardzo dobrze niech nie myślą,że można im wszystko robić z pracownikami!
Radekk 2015-01-09 13:31
DOKŁADNIE !!
ASC 2015-01-11 20:17
Niedługo powstanie portal o jakości detaki jakie są uzywane w tej Firmie. Włącznie z wyklejaniem. Ludzie oczy wytrzeszczą - co kupują. !!!
eNZO 2015-01-16 22:57
Dokładnie tak. szkielety tzw jednorazówki. Masakra jakaś, żeby to było trwałe to jeszcze, ale już wszędzie lepiej niż tu. Jakość Pianek tez do bani.
KEnzo 2015-01-19 19:31
Co za bzdury wypisujecie a na czym polega ta lepszość gdzie indziej to czemu jeszcze tu pracujesz szkielety są dobrej jakości a do wyklejanie używane bardzo dobre kleje i pianki praca jest dobrze zorganizowaną.polecam meble Wajnert i pracę w tej firmie
ikon 2015-01-22 15:42
Jestem uzytkownikiem naroznika MAXIMUS z firmy Wajnert i z cała odpowiedzialnościa potwierdzam dobrą jakość mebli Wajnert, wykonany jest z porzadnych materiałow a reklamcje zdarzaja sie nawet w mercedesie. POLECAM meble Wajnerta
alf 2015-01-23 20:58
Meble Wajnert to bardzo dobra firma.
pracownik 2015-02-12 19:10
Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.Traktują pracowników rzeczowo, kiedy jest potrzebny to wszystko ładnie i pięknie ale jak się znudzi to do widzenia. Szefowie zachowują się jakby byli BOGAMI! a ich dzieci jeszcze gorzej...
asjd 2015-02-13 14:29
Na salonie w Międzyborzu jest taka kierowniczka ze wszyscy stamtąd uciekają hahaha
Agnieszka 2015-02-16 20:34
byłaś(-eś)??? sprawdziłaś(-eś) jak jest tam naprawdę??? nie oceniaj sytuacji, która Ciebie nie dotyczy. Nie wpadłaś(-eś) na pomysł, że wszystkim "przychodzącym" wydaje się, że zarobki są tu dużo większe niż się spodziewają?
aga 2015-02-23 10:01
Kierowniczka to cwaniara jak mało kto, dużo gada i nieźle kombinuje hahaha, szkoda, bo poziom firmy na pewno zaniża!!!
martyna 2015-05-05 14:27
jednym słowem PORAŻKA nie polecam nikomu obsługi w salonach.
Radekk 2015-05-14 10:13
W sądzie 1 instancji przegrała. Ale złożyli apelację. Jedno jest pewne, będzie o tym głośno w prasie lokalnej, ogólnopolskiej i nawet może w TV :-)
zwol... 2015-07-26 15:48
nic nie trwa wiecznie, przyjdzie kolej i na was
asd 2015-09-06 09:38
U Wieśka kokosów nie zarobisz, tam już żadko kto zarabia...
do kierownictwa 2015-09-29 20:58
Trzy nazwiska (usunięte przez administratora) i szef spółki (usunięte przez administratora)słyną z dopisywania minut jak to robią hu... wie ale udaje się i robią ładną kase pewnie jakiś myk w komputerze haker (usunięte przez administratora)odkrył skoro kierownicy nic nie widzą nawet tego ze AS nr1 pracuje po 8godz(połowe dnia wisi na tel.i bajerka z kolegami) a w soboty wpada pokazać się na 3godz i zarabia więcej od tych co pracują po 9-10godz soboty 6godz(krew zalewa)a AS nr2 ostatnie dni miesiaca bierze się za robote ściga z najlepszym tapicerem i niestety przegrywa o 100min(haha to jest najlepsze)
może ktos coś z tym zrobić?
nnn 2015-10-02 16:16
Zamiast tutaj wypisywać skargi wystarczy tę informację przekazać szefostwu lub ich zastępcy. Z pewnością kierownictwo firmy zainteresuje się że pare osób wyprowadza pieniądze z firmy, szukają oszczędności to je znajdą. Pod to podchodzi kilka paragrafów.
mok 2015-10-22 18:23
Jest możliwość zarobienie niecałego tysiąca, 2 tysiące w tej firmie to już luksus.
Jan 2015-10-26 04:12
Meble solidne,ceny konkurencyjne.
Pkp 2016-06-23 09:58
Meble może i solidne , ale jak Roman W. będzie dalej zatrudniał Ukraińców, to nie sądzę, żeby to długo trwało. Proponuję , zastąpić go też kimś z Ukrainy, skoro sądzi, że oni są tacy super. Dodam tylko, że jego praca w tej firmie , polega na pilnowaniu , żeby dobrze prosperował jego prywatny biznesik .
suki 2016-08-08 22:09
dziewczynka rozpieprzy firmę ....
suki 2016-08-08 22:10
dziewczynka rozpieprzy firmę ....
ty 2016-08-10 10:34
Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów nie stanowią dużych wymogów do spełnienia, bo przecież zależy im na pracownikach i w zamian za takie wymogi zapewniają dość spore zarobki adekwatne do umiejętności i posiadanych kwalifikacji.
AS 2017-02-23 16:40
Jestem samotnym ojcem wychowującym córkę. Praca w tej firmie jest słabo płatna, ciężka, ciągle wymagają czegoś nowego, ciągle trzeba dłużej pracować po godzinach. Nie liczą się z pracownikami, którzy muszą dojeżdżać na własny koszt. Szukam czegoś podobnego bo już kiedyś pracowałem w innej fabryce mebli i było dużo lepiej. Mimo awansów płacą grosze, a dla takiego jak ja mającego dziecko na utrzymaniu to duży problem. Nie polecam, nawet na stanowisku przedstawiciela.
.... 2017-03-04 18:08
Normy w dół . Więcej leniwych ukrainców ze stawką godzinowa. Zainteresowanie kierownictwa ograniczone tylko do tego czy meble wyjada na czas i czy pracownicy przypadkiem nie zarabiają za dużo .
Prosze mnie poprawić jeśli się mylę. Czy gdy pracownik akordowy zrobi ponad 100 % normy firma jednocześnie nie zarabia więcej ? No i kiedy jakaś podwyżka? czy ktoś z produkcji wie o istnieniu takiego terminu ?
!!! 2017-03-04 19:48
Nic dodać, nic ująć
.... 2017-03-16 10:29
coś złego się dzieje jeżeli tacy ściemniacze jak C. Palewski odchodzą z firmy to rzeczywiście nic dodać, nic ująć.
/ 2017-03-18 17:30
nic złego się nie dzieje. było jak jest :D... Czarny miał pojecie jak zarządzać firmą.
rafał 2017-03-21 23:03
a czerwony nie ma .....
Peter 2017-03-21 23:43
masz rację czerwony jest cieniutki
???? 2017-03-22 21:20
Jaka to dziewczynka??
! 2017-03-23 07:25
a od czarnego śmierdziało ciągle w jednych rzeczach chodził...
Siwy 2017-03-23 21:38
będzie lepiej, może w końcu teraz lepiej zarobie
Ania 2017-04-14 12:33
Nie tylko od niego. Jest tam jeszcze taki konus - key manager, cuchnący, wiecznie brudny. Tłuste, ulizane kłaki. Smoluch taki. Wsiok zakompleksiony, z bachorem. Podwala się do każdej, nawet do szefowej próbował. Lizodup, kapuś i ogólnie kanalia.
Romek 2017-04-14 23:08
Od Ciebie też nieźle wali :D
anka 2017-04-27 14:32
Romciu, przekaż swojemu koledze o wyglądzie Mario Brosa, żeby przestał zachowywać się jak stalker. Takim zachowaniem może sobie tylko narobić kłopotów i może mieć nawet ograniczone prawa rodzicielskie. Co do higieny, to mnie mnie firma musiała wysyłać na kurs mycia się i kultury osobistej! Nie na mnie mówią Head & Shoulders z powodu ŁUPIEŻU sypiącego się na marynarkę!
Olek 2017-05-08 11:22
dobrze, że maj jest chłodniejszy niż w ubiegłym roku. Smrodu tak nie czuć, co deputatem na mydło dla managementu. Myć się brudasy.
Wesoły Romek 2017-06-07 19:55
Co tam słychać w firmie wajnert? Zastraszyli was wszystkich? A może tak jest dobrze że przestaliscie narzekać? Ludzie to wolny kraj przestańcie się bać bez was tej firmy będzie. Chyba że sami się wezmą do roboty i wtedy nastanie dobrobyt. A może przeniosą się na Ukraine dla nich łatwiej tam są sami Ukraińcy i można jeszcze mniej płacić. Odwagi pozdrawiam
gość 2017-06-09 22:45
Trzeba robić co każą, ja jestem taki biedny, nawet na żyletki nie mam i ze wsi jestem, to brodę zapuszczam. Dziecko mi w domu ryczy, żadna baba mnie nie chce. Szukam nawet dawnych koleżanek z podstawówki , może się któraś ulituje. Taki jestem żałosny. Platfus samotny, z dzieciorem na karku. 20 lat na oczy nie widziałem, ale wystaję pod domem w samochodzie jak ten stary kundel. Od dawna pracuję w firmie i nawet im nogi wyliżę żeby mnie nie wyrzucili.
Superman :) 2017-06-10 18:55
Wesoły Romku widzę, że odważny jesteś nad podziw i namawiasz innych do odwagi... To może przedstaw się z imienia i nazwiska i pokaż w ten sposób jaka w Tobie jest naprawdę odwaga... Albo idź do szefostwa i powiedz im to prosto w twarz... daj znać jak Ci poszło. Powodzenia superman'ie !!!
Wesoły Romek 2017-06-11 20:33
Widzę że zabolało kolegę Supermana który też imienia i nazwiska nie ujawnia. A odwagę trzeba odróżnić od głupoty. Kolego Supermanie strażniku internetu pamiętaj w tym kraju internet jest wolny i każdy może się wypowiedzieć. A to że ty stoisz na jego straży w obronie dobrego imienia firmy pozwala sądzić że ci nieźle za to płacą. Pozdrawiam
Jan 2017-06-12 15:52
Powszechnie wiadomo ze eko skóra to nie skóra i większego szajsu nie ma.
masz nauczke żeby więcej mebli z czegoś takiego nie kupować.
Sam się na to nabrałem pomimo że jestem stolarzem. Życzliwy.
Jaco 2017-06-22 22:44
Człowieku nam zabronili wypowiadać się na tematy związane z firmą. Normalnie terror nie oczekuj że ktoś się odważy napisać cokolwiek takie czasy. Pozdrawiam
czarny gajerek 2017-06-30 10:59
rodzinka furiatów, jeden ważniejszy od drugiego, banda nierobów i nieudaczników. Kasa jest ważna dla nich, koryto wybudowane przez rodziców a małe siorbią bo własnego interesu nie są w stanie wymyślić. wielowładztwo w firmie.... masakra
Julita 2017-07-23 10:54
@czarny gajerek a możesz napisać, jak wygląda twoja praca w firmie, jakie warunki zatrudnienia są tobie zapewniane? Co masz na myśli przez wielowładztwo? Firmy rodzinne często mają to do siebie, że jest wiele osób decyzyjnych, jak wygląda to w praktyce w Meble Wajnert? To istotne informacje dla zainteresowanych pracą.
ja 2017-08-14 19:57
mam pytanie... jak wyglada tam praca dla kobiet? Ktos moze podac jakies szczegóły? czy jest bardzo ciezko? jakie godziny pracy stawka
Julita 2017-08-16 06:35
@ja a o jakim stanowisku myślisz? To niezbędna informacja do określenia się i odpowiedzi na twoje pytanie. Każde stnankwisko wymaga innych umiejętności.
Zostaw swoją opinię o Meble Wajnert - Międzybórz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Wajnert