Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież

Opinie o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież

arek 2011-10-07 19:59:51
a miałes jakas umoewe?
anonim 2011-10-07 20:02:50
coooty,,na czarno ,a jak chciałem wolne to powiedzieli ze po miesicu w dodatku nie płatny...smieszne co?i dlatego wyladowałem na lodzie,bo zaczałem dopytywać o ta kase za wolne dni...
anonim 2011-10-25 18:54:57
Boże Ludzie jakie Wy głupoty gadacie jak wam nie pasuje praca tam to po co pracujecie.... Siedźcie w domu i będzie dla Was Najlepiej :)
brud syf 2011-11-30 11:30:14
klapa
Brak kultury a pracownice to dziewuchy bez jakiego kolwiek wykształcenia nic dziwnego nikt normalny nie pojdzie tam do roboty...
ta praca jest smieszna choc niektore dziewczyny sa glupie i daja sie tam wykorzystywac. A ta cała kierowniczka sortowni koszmar nie kompetentna dziewczyna nic od niej nie mozna sie dowiedziec co ona tam wogle jeszcze robi w sumie jak by szef i mi wynajmowal mieszkanie to tez bym mogla tam dupa swiecic jak ona...wszyscy chyba o tym teraz mowia zreszta chwali sie kazdemu . obsluga fatalna juz nie mam ochoty chodzic tam nawet na zakupy nie mozna o nic zapytac bo tylko warcza kolezanka moja tam pracowala i juz sie zwolnila niedawno opowiadala co tam sie dzieje.
mmmmm 2012-03-15 08:37:37
a skąd ty wiesz czy mają wykrztałcenie czy nie ????
praca owszem jest ciężka...... ale aż tak żle chyba tam nie jest skoro niekóre dziewczyny pracują tam po 1-2 lat....
BANDA ZŁODZIEJI 2012-05-21 20:39:02
(usunięte przez administratora)mam nadzieje że ktoś się odważy i wreście to przerwie
ZŁODZIEJE 2012-05-25 16:11:50
SKORO WISZ ŻE JEST CIĘSZKO TO CZEMU TAK MAŁO PŁACĄ NIE WYKORZYSTYWANIE LUDZI(usunięte przez administratora)
magda 2012-05-25 16:20:02
wykorzystują ludzi.......... wykorzystują ludzi ....... a dziewczyny boją sie i nie odzywają się te co odzywają to od razu zwalnia ..... jest bez prawie i ten co ma kase to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie ma tych co chcą zarobić szkoda że za darmo nie karze pracować a le był by zadowolony .....(usunięte przez administratora)
niech domnie pszyjdzie do pracy 2012-05-25 16:31:04
SZEF NIECH DO MNIE PSZYIDZIE DO PRACY JA DAM MU ZAROBIĆ TYLE CO ON DAJE ZAROBIĆ ZOBACZY CZY MU TO WYSTARCZY POPRACUJE CIĘŻKO PO WYKORZYSTUJE GO TAK JAK ON TO ROBI TO WTEDY DOCENI LUDZI CI CO PRACUJĄ DZIEWCZYNY ZGŁOŚCIE TO NIE BUJCIE SIE ODWAGI MAM NADZIE ŻE KTOŚ SIĘ ODWAŻY ..... NIE BUJCIE SIE ODWAGI
mala 2012-06-11 21:27:03
brak słów
byla pracownica 2012-07-17 12:15:25
pracowalam tam tydzien wyrzucila mnie i zatrudnila nastepna i nastepna zmienia dziewczyny nie podpisuje umow moze ze dwie maja umowe a reszta??? NIEPOLECAM
Żaba 2012-10-08 20:25:36
Lepiej w domu siedzieć i nić nie robić niz tam pracować za marny grosz nawet naj nizszej krajowej nie dają nie polecam masakra
MONIKA 2012-11-12 20:24:28
RACJA NIE MA CO PITOLIC TYLE BO KAZDY WIE CO TAM SIE DZIEJE SAMA TAM PRACOWALAM MAM ZDJECIA Z TEGO DYSKONTU KTORE BYLY PRZYKLEJONE W UBIKACJI DO NIBY UMOWY ZLECENIA , TRZEBA TO ZGLOSIC DO INSPEKCJI PRACY !
-.- 2013-02-08 12:46:14
jest strasznie drogo(usunięte przez administratora) i zabierają ciuchy nawet z koszyków
Anonim 2013-06-14 07:15:07
Jak tam z pieniędzmi?
dorota 2013-08-12 15:15:33
Chciałabym się zapytać jakie w takim razie są zarobki w dyskoncie odzieżowym Tania Odzież bo ktoś pisać że nawet najniższej krajowej nie ma
stokrotka 2013-08-26 14:07:51
tam same bydło zakupy robi, dziewczyny są traktowane jako lalki do szczypania w tyłki. ten (usunięte przez administratora)to tylko na ich tyłki patrzy. niech ten kierownik sobie tak sam popracuje- to zobaczy, jak to jest.
aldona 2013-08-27 14:02:03
stokrotka widzę że wiesz coś na temat pracy tam. Możesz jeszcze napisać jak to jest wkońcu z tymi zarobkami?
lka 2013-09-30 17:52:09
ten kto to napisał nie rozumie, że teraz są tak cieżkie czasy ,że dziewczyny pracują tam ,gdzie jest dla nich praca. a ty sam jesteś niechluj lub niechlujka, dziewczyny wyglądają jak lalki, odczep się od nich. nie życzę ci takiej roboty-ale Bóg cię ukaże za takie słowa- zobaczysz, że sam tam będziesz pracować.
.... 2013-09-30 20:48:12
Widzę że wszystko co tu można przeczytać to głupoty wyssane z palca. Pracuję i wiem. Dziękuję
aneta 2013-09-30 21:01:08
A wracając do temu pracy w tej firmie i bardziej konkretnie chciałabym się dowiedzieć. Jakie są pensje?
Nielegalna 2013-12-04 12:13:26
Ja sie tylko pytam gdzie są urzędnicy..(usunięte przez administratora) wczesniej i dziewczyny uciekaja zostaja tylko te co maja umowy... także przecieki tam są dobre że nikt za to sie nie wezmie!!!
pysiaczek 2013-12-04 12:35:22
WITAM,chciałabym podzielić się swoją opinią na temat pracy W DYSKONCIE ODZIEŻOWYM.pracowałam tam kilka dni,ale wystarczająco się tam napatrzyłam. (usunięte przez administratora)może ze 3osoby mają umowę(usunięte przez administratora) stawka to 3,50/h więc dostaniesz na koniec miesiąca max 950pln!! nie wyrabiasz najniższej krajowej,a pracujesz od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-17:00/18:00 to są wolne żarty !!! KIEROWNICZKA (usunięte przez administratora)brak kultury, traktowanie odgórne, każda siedzi jak mysz pod miotłą ponieważ dziewczyna na kasie jest przyjaciółką kierowniczki,więc strach odezwać się na sklepie cokolwiek.. właśnie ZERO ROZMÓW,z kimkolwiek! NAWET GŁUPIEGO 'CZEŚĆ' nie możesz odpowiedzieć!! ciężka harówa za marne grosze!! niestety,poszłam tam bo potrzebowałam kasy,więc jak każdy normalny łapałam się wszystkiego !!
Nielegalna 2013-12-05 18:18:28
to nie jest normalne ,ze gdy kontrol wchodzi na sklep oni wiedza o tym juz wczesniej i dziewczyny ktore nie maja umow( czyli prawie wszystkie) uciekaja wtedy albo sa na sklepie i udaja ze niby robia zakupy a tak naprawde poprawiaja te[usunięte przez moderatora]... wiem o tym doskonale bo tam pracowalam i przechodzilam to wszystko takze gdzie sprawiedliwosc ??? pytamy
ewela 2014-01-09 19:25:53
zgadzam sie z Toba, sama tam pracowałam tydzien i to wystarczylo mi zeby wyjsc i wiecej tam nie wracac. W zyciu sie nie spotkalam z takimi (usunięte przez administratora), robia wszystko co im sie karze za grosze. wiecej wyda sie na autobus tam dojezdzajac niz to warte. 3,50 wstyd!!!(usunięte przez administratora)
erka 2014-02-17 16:59:48
To dziwi mnie kto się zgadza na stawke 3,5 za godzinę, przecież chyba Tania odzież informuje o tym przed podjęciem pracy.
Natasza 2014-02-27 08:35:17
Zastanawiam się kto oferuje stawkę 3,5 zł/h a już tym bardziej kto by się na to zgodził....!
Ja zatrudniłam się właśnie w Dyskoncie Odzieży Używanej na 11 Listopada nr 22. Zarobki przyzwoite a i towar bardzo fajny. WIĘC POLECAM JUŻ OD GODZINY 8.00 :)
kasa 2014-02-27 09:16:26
witam w Radzyniu Podlaskim przynajmniej ich uczciwie kroją na kasie ( gotówkę )nawet jest taka jedna sprytna i już trochę robi ,ma talent do tego tyle razy to zrobiła i nic jeszcze jej nie złapali.tak trzymać
gregory 2014-02-28 23:40:50
Pamiętajcie, że to tania odzież, sprzedają tanio, to i nie zarabiają kokosów, praca łatwa, więc nie należy spodziewać się kokosów.
topek 2014-03-09 16:34:37
nie mówmy tutaj o kokosach, bo wiadomo, że wiele się nie zarobi. Ale żeby przynajmniej dało się z tego żyć
Majonez 2014-03-10 22:04:50
No to dostaniesz pewnie najniższą krajową i masz się cieszyć :) Chociaż może w niektórych sklepach będą proponowali umowę w zależności od wysokości sprzedaży to wtedy można negocjować.
anna 2014-03-12 23:52:25
Dla wielu praca w takim dyskoncie odzieżowym to praca marzeń, pewnie nawet pracowali by za darmo, także kasa może nie taka zła.
myszata 2014-03-15 08:08:56
Praca marzeń powiadasz.... to dlaczego sam nie przyjdziesz tam pracować ????
Bajak 2014-04-17 09:19:03
A skąd wiesz, że anna tam nie pracuje? Może jest na tyle ambitna, że TANIA ODZIEŻ jej wystarczy. Ja mam tylko nadzieję, że pieniądze nie są aż takie złe...
buhaha 2014-04-25 20:51:50
te całe dyskonty ( w szczedgolnosci lubartowskie) to jakas paranoja !! 900 na godzine,te,ktore sie puszcza dostaja umowe lub wyzsza fuche,zenada!!!
makle 2014-05-27 14:11:14
Ostatnio Tania odzież staje się popularna, więc może jest szansa na jakieś nowe, lepsze warunki? @buhaha fakt, rozne osoby żyją na tym świecie..
Joanna 2014-09-27 20:14:41
Natasza piszesz ze fajne ciuszki a nie wiesz z kąd oni to zamawiają? interesują mnie konkretne namiary.
alfa 2014-10-05 15:59:17
kasjerka z Łukowa bardzo chamska dla klientów i dobrze kasę robi z koleżankami. jeżdżę po sklepach i nie spotkałem takiej chamskiej osoby jak śmieszna kasjerka z łukowa.
markowy 2014-10-27 02:32:52
a ta dobra kasa to niby ile na reke wychodzi? Zreszta to, to jeszcze nie jest problem, najbardziej to mi zalezy, na tym, zeby jakas umowe dali. Pracy sie nie boje, na ciuchach sie znam, bo kiedys juz pracowalem w sklepie z ciuchami, tyle tylko, ze nieuzywanymi. No ale to chyba wiekszej roznicy nie ma
alfa 2014-10-28 19:56:51
jaka umowa dziewczyno pracujesz na czarno 6 dni w tygodniu
gibon 2014-11-17 23:14:42
@alfa ale tak każdego zatrudniają na czarno czy ktokolwiek figuruję na liście osób zatrudnionych na umowę ? bo tak trochę podejrzanie by wyglądało w urzędzie jakby nawet jedna osoba była zatrudniona na spory sklep odzieżowy ( niezależnie czy odzieży używanej czy też nie ). bo wiem że to nie jest taka lekka praca na jaką wygląda
wiewiórka basia 2015-01-20 18:36:51
chętnie bym wróciła do tej branży pracować. ale już trochę się na sklepie w życiu wystałam więc czy Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież mogłby mi zaproponować jakieś lepsze stanowisko? nie ukrywam że z racji doświadczenia mojego zawodowego oczekuję obowiązkowo umowy o pracę na czas nieokreślony, karty multibenefit i elastycznego grafiku
wiola 2015-02-05 23:06:05
Hej, czy soboty są płatne dodatkowo, tzn. więcej sie dostaje za pracę w sobotę, czy tyle samo co za inny dzień tygodnia? Pracowałam w podobnym sklepie i tam jeszcze były dopłaty jak było dużo towaru do rozpakowania i trzeba było zostać po godzinach. Czy tu tez funkcjonuje coś podbnego, czy ze wszystkim wyrabia się w godzinach pracy?
karolina 2015-04-16 15:53:32
ja bym wolała, żeby w ogóle nie było pracy w weekendy tak naprawde, bo to jest jakiś koszmar, nie ma sie wtedy zadnej wolnej chwili dla siebie w ogóle. Da się to jakoś wynegocjowac?
Kotel 2015-05-03 21:26:15
Nie sądzę. Chcesz pracować to musisz się dostosować. Każdy by chciał pracować na tygodniu i mieć wolne weekendy ale dyskonty odzieżowe są otwarte w te dni i ktoś musi pracować. Szefostwo przecież nie siądzie bo pracownikom się nie chce. I to nie jest tak tylko w tej firmie ale praktycznie w każdej na rynku.
gos.rod@interia.pl 2016-02-17 10:08:22
Witam czy ktoś w dyskoncie odzieżowym pracował on się mieści na ul. Pułaskiego 30. Niech mi ktoś poda informacje na temat tego sklepu, czy warto tam iść do pracy.
gos.rod@interia.pl 2016-02-17 10:11:01
Witam czy ktoś w dyskoncie odzieżowym pracował on się mieści na ul. Pułaskiego 30 Siedlce. Niech mi ktoś poda informacje na temat tego sklepu, czy warto tam iść do pracy.
Farta 2016-02-27 16:32:06
Nie polecam ciucholandu na 3 maja w Siedlcach spotkałam sie tam z podloscia ludzką z tym ze każdy po tobie jeździ i nawet ośmiesza przy wazystkich kierowniczka na początku to miła była a później okazało sie co to za człowiek umowy nie masz robisz na czarno . Bardzo ludzi wykorzystują traktują jak w obozie koncentracyjnym szok. Nie polecam i przestrzegam każdego kto tam chce isc pracować. Pracownicę sa tak podłe zamiast Ci pomóc to sie znecaja psychicznie. Uważajcie na ten ciucholand a co najważniejsze dostaje się oklamane informacje ze odbyło sie szkolenie bhp co jest nie prawdą
Jola 2016-04-07 18:35:09
Szukają kogoś teraz? śledzę ich ogłoszenia ale nic mi się nie wrzuciło w oczy, wykorzystują @Farta pracowałaś tam że tak piszesz
asia 2016-05-11 09:56:52
Farta' w takich sklepichaz z odzieza uzywana to malo ci dadza, tym bardziej ze konkurencja jest duza.
Zostaw swoją opinię o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież