Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Hotel Elbrus

Pracowałeś w firmie Hotel Elbrus i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Wuxia - 2009-12-28 19:20:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jeśli cenicie sobie prace w przyjemnej atmosferze i nie lubicie być zaszczuci to szczerze zalecam omijać ten hotel szerokim łukiem. Pozdrawiam :)
zdjecie uzytkownika
woowoo - 2010-01-28 18:15:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kłamstwa ja mam inne zdanie i go nie zmienie pracuje tu już długo i jak ktoś chce to jest super a jak ktos myśli tylko sie obijać to pewnie nigdzie miejsca nie zagrzeje i na każdego pracodawcę będzie się skarżył heheh
zdjecie uzytkownika
?? - 2010-05-17 17:18:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jakie klamstwa! Gdyby nie lipni szefowie i w(usunięte przez administratora) hotel by mial swietna ekipe. Nie na zarty przeciez jednego dnia zwolnily sie wszystkie recepcjonistki a kazda z osob pracujacych na spa tez wylatywala,,bo zupa byla za slona,,. tak to jest, jak zwykli ludzie bez pojecia maja kaprys. od siebie nic, ale od ludzi chca wszystko i atmosfera jest jak na cmentarzu, bo maja szpicli. a ceny sa o wiele za wysokie. a w bielsku sie smieja,ze zabiegi kosmetyczne robia masazystki i nie maja pojecia o co pyta ja klientka. zabieg kosmetyczny!! to ma byc super jakosc,gdzie jedna osoba jest od wszystkiego/?pewnie chcieli oszczedzic pieniadze i nie zatrudniac nowego czlowieka, to dali tych co maja. bo sie oglaszaja ze ciagle szukaja, ale nikt juz nie chce tam pracowac, skutecznie zrobili sobie opinie jako(usunięte przez administratora)zenada. tylko widoki sa piene w okolicy.
zdjecie uzytkownika
prawda - 2010-09-17 18:00:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
straszne kłamstwa tutaj się wypisuje... hotel ciągle szuka pracowników, tylko nikt już tam nie chce pracować :) ciekawe dlaczego? myśle, że mogli by się tutaj wypowiedzieć byli pracownicy - a trochę by się ich znalazło...hehhehhe
zdjecie uzytkownika
jmmdyn - 2010-11-16 15:45:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
widzę kolejny zdesperowany ... z mojej wiedzy wynika że rotacja w hotelu jest minimalna ... taka jaka musi być ... znam hotele o dużo większej rotacji ... ale domyślam się kto pisze te wszystkie bzdury ... zdesperowany były pracownik któremu nie pozwolono na dalsze krętactwa itp... niebawem zostanie przyjęta ostatnia osoba od pracy na SPA i ... na ofertę w ciągu 3 dni odpowiedziało bardzo dużo osób ... na tą chwilę nie potrzebujemy do pracy nikogo ... ja jestem tu od początku (czyli od 2,5 roku) i takich jak ja jest chyba z 50% załogi ... nieudacznicy odeszli ... całe szczęście bo jak się patrzyło na niektóre rzeczy to nóż w kieszeni się otwierał ... zainteresowani wiedzą o co chodzi
zdjecie uzytkownika
Karina - 2013-04-28 13:27:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak sprawa wygląda z zarobkami? Ile wyciągacie z pensji plus ewentualne napiwki? W jakich dniach się pracuje? Pensja dociera na czas? Nie wiecie, czy nie szukają kogoś na pokojówkę, czy recepcję? Czy na recepcji trzeba non stop stać? Jestem świeżo po technikum hotelarskim, moje doświadczenie to 4 miesięczne praktyki na recepcji i trochę w room service, myślicie, że wezmą taką osobę?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Elbrus

Twoj email:
Wiadomość: