Aesculap ChifA

Jarocin

Opinie o Aesculap ChifA

AMNDRZEJ AAAAAAAAAA. 2017-06-23 09:58
Nim się ogień w nas wypali......... Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść....... NIEPOKONANYM...... Pozdrawiam CHŁOPCÓW Z FERAJNY.....szacunnnnnnnmnnnmnnnnm.
Olaboganiebaniema 2017-06-29 08:17
Radzyń Podlaski - tu jak nie robisz nadgodzin albo 200% to dostaniesz 1500zl.
Joanna 2017-06-29 10:12
@Naginacz z p52
Piszesz, że kolejny operator złożył wypowiedzenie. Dużo było takich odejść w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy dotyczą one szczególnie jakiegoś konkretnego działu w firmie?
Wiklinowy traktorek z przyczepą. 2017-06-29 16:56
Skałdających wypowiedzenia w chifie jak do tej pory jest całkiem sporo a będzie więcej. To pewne! Przez ostatnie lata tręd był odwrotny. Wszyscy pchali sie do chify bo zakład dbał o pracowników, wypłata była na czas, szło dorobić, wczasy pod gruszą, premia roczna itp. Dziś już to nie wystarczy. Każdy ''prywaciarz'' oferuje praktycznie to samo a nawet więcej. Przede wszystkim wyższe stawki godzinowe a co za tym idzie lepszą pensję. 3 tyś i więcej spokojnie można zarobić jeśli coś potrafisz i masz chęci do pracy. W małych zakładach docenia się ludzi którzy coś umieją a w chifie ważne że masz kogoś znajomego i tak to sie kręci. Coraz mniej profesjonalizmu coraz więcej bałaganu. Nie polecam tego zakładu.
Marynarzyk 2017-06-29 20:16
Dobrze napisane - polać mu. A w tych odejściach (których jak mi dobrze wiadomo ilość sięga już 70 szt od początku roku) smuci to, że odchodzą prawie sami najlepsi. Co będzie za lat kilka, można się tylko domyślać. Widać gołym okiem że w statku jest dziura i powoli się zanurza - ale tylko bystrzy wsiadają na szalupy...
Berger Grinder 2017-06-30 15:44
Do końca roku będzie wesoło.Oj będzie...
ABB 2017-06-30 15:45
Też tak sądzę.Raczej jest to pewne.
Kojak 2017-07-01 17:32
Nie ma ludzi niezastapionych.
Zaniepokojony 2017-07-02 00:11
Pracuje na dziale nożyczek wiele lat, ale to co się dzieje ostatnio to coś nie spotykanego. Na innych działach lub u innych kierowników takich stutuacji nie ma. 31 lipca odchodzi następnych 3 operatorów cnc i to bardzo dobrych operatorów Już teraz widać skutki odejścia dwóch Makarow, roboty u nas na stołach jak i na szlifierni jak na lekarstwo, nadgodzin brak, a co za tym idzie wypłaty spadają.Ja nie wiem jak można dopuścić do odejścia tak dobrych pracowników, ale jak im się proponuję 1 zł podwyżki (czyli jakieś 150zł na miesiąc) to nie ma się co dziwić, że wola odejść niż nadal trwać w tym letargu i wierzyć w obietnice kierownika. Najlepsze jest to, że teraz kierownik będzie zmuszony dać podwyżki takim operatorom, którzy kompletnie na to nie zasługują.Ci którzy zostaną albo mają olewcze podejście podejście do pracy albo potrafią tutaj na forum oczerniać majstrow lub kierownika.Dlatego apeluje do dyrektora Nowaka o jakąś reakcję, jak tak dalej pójdzie to i nam na stołach i szlifierni nie pozostanie nic innego jak zmienić pracę.
Joanna 2017-07-04 11:04
@Zaniepokojony
a czy trwają obecnie dalsze rozmowy nad poprawą warunków zatrudnienia pracowników? Piszesz, że apelujesz do dyrektora. A czy jest on otwarty na dialog z pracownikami? Poruszacie z kierownictwem kwestie, o których piszesz?
@kolograf
nie jest to miejsce na takie komentarze. Jeśli się nie zgadzasz z opinią innego użytkownika, to zostaw swoją opinię.
pracownik 2017-07-05 08:45
znam firme od ponad 15 lat- sa duze zmiany niestety nagorsze-ojjjj Pani Prezesie pograzy Pan firme ......
Bystry joo 2017-07-05 11:13
Nie udawaj pajacu że pracujesz na stołach. Śmierdzi prowokacją na kilometr. Mi
Kika 2017-07-08 18:22
Jeszcze P-40,zgnoił Drewniak a,Kiełek to papierkowicz i bakteriolapacz. Bezsilny.
Master 2017-07-14 18:05
Hej ślusarze z nożyczek nie kablujce proszę na siebie.
Wypowiedziany 2017-07-19 09:42
I kolejny pracownik cnc dostarczył wypowiedzenie. Hehehe
Nożyczkaż 2017-07-19 16:27
Ktoś zaplanował sobie zniszczenie działu cnc p52. Straci na tym cały dział i firma. I to sporo!Ktoś za to powinien odpowiedzieć.
Edek z całą masą kredek 2017-07-19 16:37
Na nożyczkach powinni ludziom płacić szkodliwe. To praca w szczególnie ciężkich warunkach, która wymaga od ludzi dużo zdrowia fizycznego i co najważniejsze -psychicznego. Co tydzien każdy z pracowników powinien mieć darmową wizyte u psychoanalityka. Tak sie tam rządzi .
Muszkieter 2017-07-20 18:37
Tylu ludzi już wypowiedziało pracę na nożyczkach - to ilu tych operatorów tam zostało?
Snickers 2017-07-20 18:49
Willi and Wholli...... Sp zoo
Bloger 2017-07-20 21:03
Zastanawia mnie fakt, że nikt nie interesuje się dlaczego właśnie na nożyczkach jest tyle zwolnień i hałasu? Czyż to nie jest zastanawiające? Jak coś się dzieje niedobrego to praktycznie tylko nożyczki. Szum na forum-nożyczki! Hałas i ''afery'' we firmie-nożyczki! Może juz czas na zminę warty na nożyczkach...?
Twardy Stolec 2017-07-20 21:09
W tym tępie Święta Trójca(A+D+P) do końca roku doprowadzi ten dział do zapaści. Założymy się?
Fallus z folwarku 2017-07-21 15:55
Najlepsze jest to, że zatrudnia sie jakiś gówniarzy z zewnątrz zamiast brać ludzi którzy mają jakieś pojęcie o obróbce metali bądź ludzi ze stołów.
Inteligent 2017-07-21 21:47
Biorą z zewnątrz bo myślą że sobie nowych po swojemu " wychowają". Chłopaki ze stołów szczają na nich jak i cała reszta. Za te grosze nikt rozsądny na trzech zmianach nie będzie pracował.
Mefedron 2017-07-28 06:39
Nie
Niekompetentny klikacz 2017-07-28 19:40
Biorą z zewnątrz bo żaden wykfalifikowany operator nie bedzie pracowal za takie pieniadze na takim sprzecie i juz nie wspomnę o kierowniku, mistrzu produkcji no i nic nie wartego parchatego Łba. ŻAL
Zlecenie 2017-07-28 23:09
Czy to prawda że Kondzia chcą zwolnić???
bazyli 2017-07-29 14:40
Jak będziesz mówił niewygodną prawdę w oczy i upominał się zbyt często o pieniadze to też cię w końcu zwolnią. Tak to działa.
nowy 2017-07-31 21:50
Tu masz racje.zróbmy strajk lub zmniejszmy wyrobienie narzędzi żeby odczuli to prezesi.
Titanic 2017-08-01 12:40
W tej chwili nie potrzeba żadnego strajku. Swoimi decyzjami i gnębieniem ludzi na wszelkie sposoby doprowadzono do tego, że większośc operatorów w tym roku odeszła z pracy bo miała już dość pomiatania. Efekt końcowy jest łatwy do przewidzenia. Czarna du_pa.
bolek 2017-08-03 08:53
To pozostałej załodze pasuje taki wyzysk.a co z prototypownia dzieje sie.pozdrowienia dla emerytów i rencistów.tylko blokujecie miejsca pracy won z chify do zakładów chronionych.
Archsnioł 2017-08-12 19:27
Nie za bardzo,ale nap52 dalej jest równia pochyła i niewiadomo co z tym zrobić.Nie wim dlaczego tak trudno zrozumieć zwykłego pracownika.Kierownictwo i majstrowie myślą że zawsze mają rację.Na Boga przecierz my nic nie zmieniliśmy,pracujemy jak dawniej a może te błędy płyną z kąd indziej.Proponowł bym trochę pokory dla kierownictwa i naprawdę lepszej współpracy z załogą ,bo naprawdę szkoda tego wszystkiego co naprawdę nyło dobre.Tak,ale to było kiedyś.POKORA i to wzajemna a nie tylko wymagana u pracownika.POZDRAWIAM .
Ela 2017-08-14 09:36
Pokora? Kolego, oni takiego słowa nie znają. Wiedzą za to jak zamontować dodatkowe kamery i podglądać ludzi co robią na nockach. Na p52 jest mobbing, i stała inwigilacja. Sobie w biurze niech Adaś zamontuje kamere i wtedy zobaczymy jak ciężko pracuje.
Pracownik za grosze 2017-08-15 16:44
Jak to powiedziała pewna osoba z p-52 "za 5 lat to tu będą rosly tylko chwasty"
Kalafior z pola 2017-08-15 20:41
Chyba szybciej. To co zrobił Adaś z cnc spokojnie zaliczył bym pod paragraf . Działanie na szkodę firmy.
Bodygard 2017-08-19 00:02
Pozdrowienia dla Kiśla z cnc..............jak leci?
Pytam_sie 2017-08-22 17:07
Skoro podobno odeszło tylu operatorów cnc lub wielu ma zamiar odejść, to gdzie są ogłoszenia na te stanowiska? Pxcw ma srednio 10 -15 ogłoszeń a Chifa 1 lub 2 lub zero. O co tu chodzi?
Rumcajs 2017-08-22 21:07
Jak to gdzie. W kopertach u Prezesa. Ilu to młodych prężnych znajomych i ich rodziny potrzebuje właśnie takiej - wymarzonej - pracy, za godziwe (nie mylić z głodowymi), piniądze.
Ewa 2017-08-23 13:39
Koledzy jesteśmy na forum Aesculap Chifa Jarocin. Czy ktoś może mi wskazać przy której ulicy w Jarocinie znajduje się zakład Aesculap Chifa? Chciałam złożyć cv.
bolek 2017-08-25 20:52
Jakiego leśnika
Andrzej 2017-09-01 14:02
Kiedy będzie ta gazetka wreszcie ? Wie ktoś ?
Dwa dwa zero 2017-09-01 23:18
Dobrze gadasz, pozdrawiam p20
bolek 2017-09-05 17:35
A czy dożyjesz w takim tępię życia pracując w chifie emerytury?żądamy podwyżek o 3zł minimum tak jak to inne firmy robią.pozdrawiamy
Miodek 2017-09-05 20:29
Tobie to zabrałbym jeszcze ze 3 zł bo nie umiesz napisać jednego zdania bez błędów ortograficznych . Składnia też duszy.
Joanna 2017-09-07 12:11
@wół roboczy na forum nikogo nie można obrażać i mówi o tym regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin. takie komentarze są kasowane przez admina forum. @Cyc, @Dwa dwa zero a dlaczego jesteście zadowoleni z pracy w Aesculap ChifA? Co spowodowało takie zadowolenie? Wyjaśnicie innym użytkownikom? Może powiecie do zaletach pracodawcy?
kleopatra 2017-09-07 18:22
Jak się jest dyrektorem czy prezesem to takie ''zadowolenie'' anonimowo fajnie jest napisać tym bardziej, że zarabia sie duzo, duzo, duzo więcej niż robol.
Wiola 2017-09-20 16:55
Ludzie co was tylu z chify odchodzi? Pogieło was? Przecież to super zakład .O co wam chodzi?
To ja robot 2017-09-20 19:51
Większość przez toksyczną atmosferę na wielu działach. ''Dobrym'' przykładem jest dział nożyczek z którego co chwila ktoś spier.dala gdzie pieprz rośnie.
Ślusarze 2017-09-21 20:11
Najbardziej mi szkoda chłopaków ba mega fachowców z cnc pozdrawiam.......
Joanna 2017-09-22 09:32
@Wiola Ty jesteś zadowolona z pracy w Aesculap ChifA? A na jakim stanowisku pracujesz? Możesz je opisać i powiedzieć co sprawia, że lubisz tam pracować? Te informacje mogą innych zainteresować na forum. Czy ktoś jeszcze chce wypowiedzieć się w sposób merytoryczny o firmie Aesculap ChifA?
Superman SID 2017-09-22 18:42
Ja wam lepiej zrobię.
Zostaw swoją opinię o Aesculap ChifA - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aesculap ChifA