Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Pracownicy

Jak to jest ze na dzial regeneracji wracają osoby po półrocznym chorobowym i pracują bez otrzymanej zdolności? Wiadomo o kim mowa, ta osoba tylko siedzi nic nie robi i zatruwa powietrze. A później ze brakuje godzin na dziale i mają słabe wyniki

Szach mat

Jeśli chodzi o stawki ja mam ponad 35 zł na godzinę 26 lat pracy wyrobienie normy ok 300 procent średnia pensja z 50 nadgodzinami ok 9000tyś nie rozumiem tych negatywnych komentarzy ponieważ moi koledzy o podobnych statystykach mają to samo więc problem nie jest z firmą tylko z wami nieudaczników nie brakuje na tym świecie którzy mają olbrzymie wymagania ale umiejętności żadnych pozdrawiam

@JK.NT

Kasa się zgadza o reszta to nie twoje zmartwienie chłopie

D

Czy poszukują na jakimś dziale na jakieś stanowisko? Czy wogole z poza chify przyjmują? I jakie są zarobki na ten moment. Gdzie są największe?

JOjo
@Mieciu z Czacza

Poszukiwani są ślusarze i szlifierze. Najlepiej się zgłosić do kogoś kto już pracuje w Chifie zeby przekazał CV, bo oficjalnych ogłoszeń brak.

Oliwka Nowy wpis

Pracownik ds. Logistyki w teorii nie musi mieć doświadczenia skoro napisane jest, że byłoby ono preferowane na przykład w zakresie zakupów? Jeśli ktoś go nie ma to z jaka podstawa by zaczął gdyby go przyjęto? zastanawiam się jakie są późniejsze szanse na podwyżki

Cześć. Myślę o zatrudnieniu jako Pracownik ds. Logistyki. raczej zakres obowiązków zdaje mi się być jasny, tylko gównie piszą o nadzorze i ewentualnym planowaniu. A co z ostateczną edycyjnością? Będzie mi ktoś stał nad głową? Jaka jest struktura na dziale?

Kamdydatka

Jak się pracuje na „nożyczkach” Jak atmosfera? Zarobki? Kierownik ? Nie wiem czy warto składać Cv?

Heh
@Kamdydatka

Omijaj. Obserwacja z każdej strony czy to przez pracowników czy kierownika na kamerach. Zarobki najniższa ciut powyżej albo doplata do najniższej

Kamdydatka
@Heh

Aż, tak złe. A pracują tam kobiety? Bo słyszałam ze są ale maja mniejsze stawki, czy to prawda?

Heh Nowy wpis
@Kamdydatka

Pracują kobiety. Stawki nie wiem jakie dokładnie ale mają dopłaty do najniższej krajowej i to z 15-20 letnim stażem. To możesz sobie sama odpowiedzieć.

Asia Nowy wpis

zauważyłam te plotkę we wpisach, że kobiety mogą mieć mniejsze stawki ale wole to doprecyzować. Chodziło o stawkę godzinową czy po prostu ogólne zarobki? na przykład jakby panowie robili nadgodziny czy coś to mieliby więcej tak finalnie? Interesuje mnie praca jako Pracownik Laboratorium Chemicznego ZPC, tu jak teraz sytuacja z zarobkami wygląda?

logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Protest

Pracownicy... Dlaczego nie piszecie jakie macie stawki? Niech ludzie z poza firmy się dowiedzą że są poniżej najniższej krajowej i że zakład dopłaca do wynagrodzenia... żeby tą płacę minimalną uzyskać. Chyba że nadgodzinami sobie nadbijacie pensje. O (usunięte przez administratora) już nie wspomnę co tam się u was dzieje. Czego się boicie?!

X
@Protest

16.51 miałem. Wyrównanie do obecnych pracowników (po ukończeniu 3kl szklony zawodowek) do 17.88 po inflacyjnej 19.13 "super zaklad" płacić jak najmniej wymagać i robić jak najwięcej

Ona
@Protest

A kogo z poza firmy obchodzi ile tu zarabiają?

D

Y
@D

Przyjmują Przyjmują stawke na start otrzymasz jak kilku a nawet kilkunasto letni pracownik i na tym się skonczy bo możesz być dobry robić 200% i wiecej a o podwyżce pomarzyć bo bardziej opaca się zatrudnic nowego niż docenic starego pracownika tak tu polityka w tej firmia a tobie pozostaje robić na nowych żebyś nie stracil premi.

Pracuj .pl
@Y

Dokładnie. Zapomnij o podwyżce indywidualne na minimum 8 lat. A może być i więcej. Są ludzie co 12 i więcej lat czekają. Dobrze się zastanów... Czy chcesz tu w szare szeregi wstąpić...

Heh
@Pracuj .pl

8 lat? Pracuje juz 11lat i oprócz inflacyjnej czy wyrównania nigdy nie dostałem podwyżki.

@Heh

Ja pracuję 16 łat i podwyżki nie dostałam

@Anonim

Podwyżki są cały czas tylko dostają je ciągle jedne i te same osoby. Widzieliście nowa tabele ? Stawka 42zł za godzinę. Nie wpisalni jej po to aby tam była tylko dlatego że niektórzy mają tyle. No ale jesteście sami sobie winni. Róbcie więcej nadgodzin, pracujcie w święta i każde dni wolne. Sami się nie szanujecie a podwyżkę chcecie. Jeżeli ktoś uwaza że będzie się wykazywał i robił dużo godzin lub sztuk to go docenia to jest w błędzie. Wykorzystają Cie a jeśli później wyrobienie Ci spodnie to jeszcze będą Cie gnębić.

Mieciu z Czacza
@D

Podobno się ruszyło i jest pełno przyjęć tylko ogłoszeń brak. Czyżby wszyscy po znajomości?

JOjo
@Mieciu z Czacza

Czy orientuje się ktoś jaki dział na PRZ ma jedną zmianę?

Wiktoria

Od czego to zależy, że nagle trzecia wchodzi? I jak w zasadzie ją wtedy wprowadzają? Zastanawia mnie układ godzin i potem to w jaki sposób dzielą zmiany

(usunięte przez administratora) na mikrochirurgii zaczyna się na pełna skalę. Obserwacje z biura, obserwacje na dziale No i jeszcze kamera przez którą jesteśmy ciagle obserwowani jak (usunięte przez administratora) Coraz większy (usunięte przez administratora) się robi z tego zakładu..

Widocznie kolego nie znasz jeszcze na tyle tego kierownika. Patrzy ciagle i informuje niebieskich aby zwracali uwagę nawet jak wyjdziesz do innego pomieszczenia aby wykonać swoją pracę.

Marek Wu.

Nie muszę znać kierownika żeby wiedzieć że skoro robię uczciwie, przebywam w miejscach dozwolonych to nikt mi nic nie zarzuci nawet gdy są kamery.

@Marek Wu.

Czyli nigdy jeszcze się nie zdarzyło, żeby jakoś bez powodu ktoś komuś zwrócił uwagę? wszelkie niepowodzenia są od razu rozwiązywane? Przy czym ludzie najczęściej podpadają?

Hehe

Po prostu nikt nie chce robić za grosze przy wymaganiach jakby płacili 20k netto

Pingu
@Hehe

Myślę że 6-7k da się tam wyciągnąć. Ale może to jednak za mało.

@Pingu

6-7k da się gdy będą siedzieć 10-12h dziennie i z 2 soboty :)

Pingu
@Hehe

Nie wiem czy się rozumiemy, piszę o techniku serwisu czyli delegacje na całą Polskę.

Lidia
@Pingu

A w trakcie delegacji nie ma się wolnego? W odnosisz się chyba teraz do tego ze 10 / 12 godzin zostało napisanych? To jak partner by jechał w takie delegacje to jak jego praca by wygląda? ile czasu miałby dla siebie?

Nieznany

Dlaczego Pani M w swoim dziale wiecznie wygryza wszystkim pracujące soboty ? Jak to jest ? Kto o tym decyduje ? Jakieś specjalne przywileje trzeba mieć ? Tak samo jak delegację do Niemiec na produkcję

zz-online

Według mojej opinii to w tym zakładzie nie ma osób które potrafiły by w definitwny sposób podjąć jakąkolwiek decyzję. Tutaj rządzi kto chce i jak chce. Jeżeli Pani Dyrektor wysyła pismo że 19.stycznia jest dniem wolnym od pracy ,to nie wiem czego ktoś nie rozumie. No chyba że nie wszyscy kierownicy opanowali jeszcze sztukę czytania . Teraz Szanowne grono kierowników nakazuje przyjść do pracy w piątek całej załodze twierdząc iż to oni podejmują decyzję. Skutkuje to teraz tym że jeżeli nie przyjdziesz- i dostosujesz się do decyzji Pani Dyrektor a nie kierowniczka to masz przez cały rok przechlapane łącznie z końcową premią. Daltego nie rozumiem sytuacji że wszyscy Ci którzy stosuja sie do przepisów według kierownika i współpracowników ktorzy za wszelka cene chca przyjśc, są drugim sortem tym gorszym. I tak jest za każdym razem gdy są wolne dni. Jeżeli kierowniczek twierdzi że nie można ludziom bronić pracy tym co chcą pracować to niech zaprosi ich do domu i mogą mu drewno porąbać.

@zz-online

Kierownicy chodzą jak święte (usunięte przez administratora). Rządzą się swoimi prawami. Ale muszą mieć na takie postępowanie zgodę góry... Czyli samego,,B,, i temat się zamyka. Wiele spraw jest w tej firmie dziwnych, nikt z tym nic nie robi. Są związki zawodowe które jakoś widzą to wszystko i nic nie robią. Ciekawe czy to przypadek?!

W firmie występuje jakaś zasada związana z liczba 100 godzin? To jakaś część etatu, tak? na jakich stanowiskach jest możliwe obecnie zatrudnienie się na niecały? Pracuje się wtedy w gorszych warunkach czy raczej jest to samo co na całym?

Hehe

Oczywiście że gorsze warunki bo z automatu stajesz się "gorsza" osoba od pozostałych. 100 nadgodzin lub i więcej kosztem zdrowia byle by Ci na górze mieli więcej a co z toba to nie ważne. Na podziękowania nawet nie licz bo to nie realne.

@Hehe

Czemu piszesz, że to ma być robione kosztem zdrowia? 100 godzin w miesiącu liczycie czy jak? jaki układ dni lub czegokolwiek? I dalej nie rozumiem czemu ktoś ma być przy tym gorszy? Wyjaśni ktoś to nastawienie? Jakieś konkretne okoliczności?

Hehe

Jeśli zrobisz w miesiącu zamiast np 168h 268h to nie ucierpisz na zdrowiu robiąc tak miesiąc w miesiac? 100 nadgodzin w miesiącu. Gorszy bo taka atmosfera i podejście tego zakładu każdy z byka patrzy na innych, ciągle próby przez górę aby skłócić ludzi większość się za plecami obgaduje.

@pbp

Kiedy osoby na stanowisku "Pracownik bezpośredniej produkcji" otrzymają podwyżkę miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego w Chifie? Od stycznia 2023? Jaka jest stawka godzinowa brutto dla nowo zatrudnionej osoby na stanowisku "Pracownik bezpośredniej produkcji"? Jakie są średnie zarobki na tym stanowisku bez nadgodzin i z nadgodzinami?

Hehehe
@@pbp

Jakie podwyżki? Ten "bardzo ważny temat" który jest ciągnięty od września aby wyrównać te smieszne "stawki" po 15/16zl BRUTTO starym pracownikom to dopiero będą ruszać w tym miesiącu (styczniu) o ile ruszą. Zarobki to ciut powyżej najniższej lub najniższa zależy jaki dział. Ewentualnie PRZ gdzie niektórym dopłacali do najniższej krajowej bo jej nie mieli. Z nadgodzinami tez zależy, od wyróżnienia działu i ile zrobisz. A stawkę zgaduje ze na 95% dostaniesz poniżej 17zl oczywiście brutto.

kancelaria
@Hehehe

Od 1 stycznia 2024 minimalna stawka godzinowa brutto przy pełnym etacie to 27,70zł. Jeżeli na pełnym etacie masz mniej możesz zawiadomić Państwową Inspekcję Pracy lub wystąpić do Sądu Pracy.

@kancelaria

Inspekcja była:) a z drugiej strony mam się narażać zgłaszać a później pierwszy do zwolnienia albo gnębienie? Niestety anonimów nie rozpatrują.. Podziękuję.

@kancelaria

Oczywiście stawka z miesiąca na miesiąc jest ruchoma w zależności ile zrobi się nadgodzin i jaka premia działowa. Wliczanie w stawkę premii stażowego i różnych dodatków sztucznie zawyża na 29zl a nawet i niektóre miesiące 39zl !

XD
@kancelaria

27,70 to stawka godz za pracę na umowie cywilnoprawnej czyli umowie zlecenie/dzieło a wynagrodzenie minimalne na umowie o pracę wynosi 4300 brutto są to dwa różne rodzaje umowy zamiast pisać głupoty polecam trochę się doinformować pozdrawiam

XD

No właśnie geniuszu to stawka powinna być 27.90 a nie z premia wyrobieniowa, stażowym, nadgodzinami, premia od kierownika, dodatki nocne czy za drugą zmianę. To są DODATKI które nie powinny być wliczone w stawkę aby oszukać i aby była większa na pokaz. Najpierw czytaj ze zrozumieniem albo niech ktoś z dorosłych ci przeczyta i wytłumaczy. Nie pozdrawiam:) 16.50 to stawki brutto co przy 168godzinach (srednio) daje ci 2772 BRUTTO GRNIUSZU a że tak nie może być to muszą sztucznie zawyżyć.

Spytano właśnie o konkrety w zarobkach pracownika produkcji bezpośredniej? A jak teraz tak konkretniej pracą przy niej może wyglądać? nie mam jeszcze doświadczenia wiec w zasadzie liczę na bardziej szczegóły opis. Warto przyjść na jakiś czas?

Hehe

Omijaj i daj sobie spokój jeśli szanujesz swoje zdrowie psychiczne. A jeśli chcesz tak bardzo to przygotuj się na gnębienie przez innych, patrzenie na ręce, poganianie, wygadywanie ze masz się brać za dana rzecz oraz obgadywanie. Zarobki w okolicy najniższej. Praca w stylu rob jak najwięcej dla wodza kosztem swojego zdrowia a nawet nie licz na "dziękuję"

Jakie wartości są cenione w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Ivy

Witam. Ktoś może napisać jakie są zarobki na stanowisku OPERATOR AUTOAMTYCZNEJ LINII PRODUKCYJNEJ zpd2.? Dziękuję

pisTOzło
@Ivy

Obawiam się że zarobki na tym stanowisku oscylują w okolicach najniższej krajowej. Tak to jest od wielu lat ze jak Chifa/Braun daje jakieś ogłoszenie na produkcję to znaczy ze beznadziejne wynagrodzenie. Na dobrze płatne stanowiska nie wypuszcza się ogłoszeń...

@pisTOzło

Nie? to jaka inna formę poszukiwania kandydatów przy tym sugerujesz jeśli nie przez ogłoszenie? Nie wiem jak z kasa teraz stoją ale prócz niej interesuje mnie bieżący standard pracy. wie ktoś może w jakim stanie teraz są te wszystkie maszyny? jak się na nich robi i czy jest ciężko?

Bez nich jak się dostać? ja ich nie posiadam ale jak na razie się orientuje po prostu w warunkach… :) cos o dziale IT byście mi napisali tak przy okazji? Jak jest teraz z poczatkującymi pracownikami? jakie warunki maja sami juniorzy? Czy są brani pod uwagę?

Heheszky

Ciekawe czy Panstwowa Inspekcja Pracy dopatrzy się robienia po 80 nadgodzin i stawek po 14-16zl które są przekrętem wliczone premie, stażowe itd. i sztucznie zawyzona stawka do 30zl ;)

pisTOzło
@Heheszky

Żeby się inspekcja czegokolwiek dopatrzyła to najpierw trzeba jej to zgłosić. Oni sami nic nie robią z automatu,

@pisTOzło

Pytanie tylko czy jest im co zgłaszać? Chodzi o to, że zastanawiający dla mnie jest fakt o braku reakcji na to już od dłuższego czasu. W dodatku widzę tez ze szukają właśnie kogoś na administrację do N. Tomyśla. Ile mi zaproponują na start jeśli ogarniam SAPa oraz język niemiecki? Jeszcze jakieś inne prócz angielskiego będą potrzebne?

QWERTY

Jakieś kłopoty z kasą, bo tak tu czytam niżej w tych komentarzach? A tylko wszedłem się dowiedzieć, czy operator obrabiarek CNC co jest ogłoszenie to jakaś dobra opcja. Wiadomo w ogóle, czy taką kwotę dają jak się umawiają na rozmowie? Bo już nie wiem, czy dzwonić czy nie.

@QWERTY

Jak masz ochotę pracować na akord, bo tak od września się dzieje w całej firmie to zapraszamy w szare szeregi.

A co to za zmiana? Czym zostało to spowodowane? Pewnie dopiero po paru miesiącach ludzie ocenia jak to w praktyce wyszło? Są osoby które lepiej na tym mimo wszystko wychodzą?

xxx

W tym przypadku pomijasz chyba w pewnym sensie biuro? W nim na akord trudno byłoby cos porobić? Tez te zmiany mnie interesują, o które ktoś niedawno pytał lecz z perspektywy tamtych działów. Wpłynęło to na organizacje pracy? i czy na zarobki także?

@Szach mat

Dobrze że mówisz o 50 nadgodzinach czy ty wiesz ile możesz zrobić nadgodzin w miesiącu? Nie wszyscy żyją pracą inni mają rodziny dzieci i moim zdaniem bez nadgodzin dostając 3000 zł na taką firmę to jest wstyd żeby ludzie musieli (usunięte przez administratora) po 50 nadgodzin aby wyżywić rodziny tak że moim zdaniem nie masz czym się szczycić

XYZ

Nie każdy głąbie ma stawkę 35 na godzinę jak ty jeśli myślisz że robiąc 50 nadgodzin zabłyśniesz to jesteś w błędzie i ja się nad sobą nie użalam żal to mi jest Ciebie a jak jesteś taki cwany i twoim zdaniem jestem nieudacznikiem to przeczytaj sobie kodek pracy ile możesz zrobić maksymalnie nadgodzin w miesiącu jak by zakład się do tego stosował to byś pod biurem kierownika skomlał jak pies

@XYZ

Masz stawkę na jaką zasługujesz widocznie jesteś bardzo słaby skoro masz 3000 zł miesięcznie a co do nadgodzin to głąbie 416 nadgodzin w roku jest możliwe mówi kodeks nie pisałem że co miesiąc robię 50 nadgodzin tyko dałem przykład (usunięte przez administratora)

Kolo
@XYZ

3000 zł ??? ile ty masz lat chłopie każdy szanowany pracownik nie schodzi poniżej 5000 zł musisz być albo początkującym pracownikiem albo bardzo słabym fachowcem innego wyjścia nie ma cześć

@Szach mat

Masz rację widocznie byłem nie udacznikiem albo nie donosiłem przełożonym skoro po zwolnieniu się, dostałem się do pracy gdzie pracodawca mnie tak docenia że po 3 miesiącach w pracy zarabiałem już 5500/6000 bez nadgodzin

JK.NT
@Szach mat

50 nadgodzin, 300 % normy, czyli jakieś dwa etaty. Matematycznie 4,5 tys. Ciekawe co na te 50 nadgodzin PIP, bo jak mniemam to co miesiąc tyle wyrabiasz.

@JK.NT

Kasa się zgadza o reszta to nie twoje zmartwienie chłopie

Pracownicy

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o