Lear Corporation Poland II

Jarosław

Opinie o Lear Corporation Poland II

Krojownia 2017-07-20 21:17
Ja nie obsmarowuje komuś pleców z zazdrością
Wrrr 2017-07-21 17:11
Nikogo nie obsmarowuje, przedstawiam tylko jasno sprawe. Dziewczyna nic nie robi tylko wciaz pisze sms... nikt za nią roboty odwalal nie bedzie...
Krojownia 2017-07-21 19:09
Może powiesz ze pisze SMS a ty przychodzisz na jej kj i sprawdzasz za nią ? Nie bronię jej bo wiem ze większość si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i ona tez ale nie mów ze inni stoją a ty biedny/biedna przychodzisz i sprawdzasz jej skore? Nie oszukujmy się Nikt się nie przerabiają czasem jest luz czasem zapierdol ale nie gada się na innych jak się samemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi a nie uwierzę ze ktoś na krojowni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za 8 osób
Krojownia 2017-07-21 19:13
Pozatym. Innych chol3ra strzela jak widza ze ktoś ogarną szybko co ma zrobić i ma luz zamiast stać 8 godzin i udawać ze coś się robi jak ktoś jest nie obrotny to niech nie gada na innyc
Banan69 2017-07-22 12:31
Czy wie ktoś jak nazywa się dziewczyna,ktora kituje BMW na zmianie a? :)
aaa 2017-07-22 20:41
Jak wyglada
Banan69 2017-07-23 01:10
@aaa Szczupła średniego wzrostu długie włosy młodziutka. Wydaje się być sympatyczna :)
Ooo 2017-07-26 00:12
Szrek znowu pijany
RAM.... 2017-07-27 00:45
Kto to jest Szrek?
Tadeusz 2017-08-05 17:52
14 sierpnia idziemy do pracy a 15 juz nie ?
VanDerVil 2017-08-07 16:51
Co się dzieje z tym Bartkiem? robota stoi przez niego... lear upada
Diana 2017-08-07 21:14
Co tu wiele pisać pracowałam tam jakieś 3 -4lata temu moim zdaniem to zwyczajny kołchoz większość osob to mieli by duże szanse w ORMO pare lat wcześniej a te majstrowe jak by wszystkie rozumy pozjadały zarozumiałe pyskate może nie wszystkie ale z tymi co ja miałam stycznosci to patolologia nie do pomyślenia. Na zrozumienie ze nie wszystko ci tak łatwo przychodzi jak innym to możecie zapomnieć brak szacunku żadnego dla pracowników. Po 3 miesiach pracy ogólnie to jak przychodziłami wdziałam to wszystko co tam sie dzieje to brało mnie na wymioty poprzestraszane kobieciny konfidenci i królowe w swoim Ulu (majstrowe) osoby które są naprawdę w porządku długo tam nie popracują bo są gnębione i sami sie zwalniają albo poprostu nie maja przedłużonej umowy lub przechodzą na druga stronę barykady jedyna fajna sprawa to stołówka fajnie można zjeść za pare groszy to jest naprawdę spoko No i za prace za 3 zmiany gdzie sie naprawdę nie lekko pracuje 1400 zł to obłęd może sie teraz coś zmieniło nie wiem i niechce wiedzieć.
Robert682 2017-08-10 10:49
Ten "zakład" już do reszty ( usunięte przez administratora )żeby mieć wolne 15 sierpnia mamy odrabiać ten dzień w sobotę 19 sierpnia za normalną stawkę, ja się pytam co to ma być?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ewelina 2017-08-10 17:22
Robert682 nie rób plotek, Sobota ma być płatna jak każda Sobota czyli 100% a odrobić mamy produkcję której nie uszyjesz bo Wtorek jest wolny. Święto jest tylko w Polsce, a angole zamawiają cały czas więc kiedyś trzeba to uszyć.
wybranka 2017-08-11 23:10
Co się stało z takim blondynem na krojowni skóry ze zmiany c, bodajże miał na imię Bartek, bardzo mi się spodobał, ale coś go nie widzę teraz, całuję !!!
Same głąby 2017-08-13 21:43
Może dla tego że mają wczasy pani mały mózg !!!
dzastina 2017-08-14 17:46
dziś jest robota czy dalej puszczają do domu ?
ksjdhdikssjbdjej 2017-08-14 18:15
Jest robota na krijowni?
Bez jaj 2017-08-18 14:55
Bez jaj czyj to pomysł z 3 zm na sobote ?
Stasia 2017-08-19 16:42
Kołchoz tyle na temat
Julia 2017-08-24 20:06
Czy na szwalni jest ciężko?
RAM.... 2017-08-26 05:19
Nie jest ciężko. Poprostu trzeba się nauczyć operacji, która się bedzie wykonać a później skupić się na pracy i myśleć o tym co się robi.
Julia 2017-08-26 08:03
Dziękuję za odpowiedź. Czemu niektorzy tak bardzo narzekaja na ten zaklad? Warto pójść tam pracowac czy nie warto? Ciagle sie waham
RAM.... 2017-08-26 10:01
Warto przyjść do pracy bo pieniądze nie są najgorsze jak juz Dojdzie premia czy jakas sobota.
Narzekają bo trzeba pracować a oni chca tylko plotkami się zajmować i stać i gadać. I ten system 3 zmianowy nie dla wszystkich odpowiedni.
Tomek 2017-08-26 17:21
TAK na tej zmianie to trzeba kamery założyć i byłoby wszystko jasne i oczywiste! A zmianę by rozwiązali po jakimś czasie! Za plotki w liru nie płacą tylko za poszycia!
Julia 2017-08-27 09:34
A te osoby które piszą że tam pracowały i to było najgorsze przeżycie w ich życiu? Ponoć były wykończone psychicznie
Mili 2017-08-28 18:53
Jak mozna do dostać na kontrole jakosci?
jaaaaaa 2017-08-29 10:24
Jak napisać podanie żeby przejść na lear???
ona07 2017-08-29 11:14
I ja się waham, chyba faktycznie mając tak zwane "plecy" idzie jakoś z górki, ale z drugiej strony jeśli się ich nie ma a dostosuje się do wymagań, rzetelnie wykonuje robote i myśli się o tym co się robi to nie będą mieli do czego się przyczepić :) to jest chyba bardziej satysfakcjonujące, ta świadomość, że bez pleców i znajomości masz uznanie i szacunek ponieważ wykonujesz dobrze pracę i jesteś..hm..wzorowym pracownikiem. ja mam ciągle dylemat, iść czy nie iść i to nie ze względu na rodzaj pracy ale na ludzi. pozdrawiam
Julia 2017-08-29 12:38
Ciężko mi podjąć decyzje. Gdyby chociaz ktos znajomy tam pracowal i powiedział jak tam faktycznie jest to nie mialabym takiego dylematu. Nie chce tyrac jak wol za marne grosze i zeby ktos mnie jeszcze opieprzal na kazdym kroku. Az tak twarda to ja nie jestem. I ciekawi mnie także czy mozna sobie wybrac prace na kontroli jakosci?
RAM.... 2017-08-29 14:27
Powiem tak stanowiska nie można sobie wybrać. Jest zapotrzebowanie na szwalni trafia się tam, jest na kontroli to na kontrol, jest na krojowni yo na krojownie. Pamiętajcie spróbować zawsze można i nie taki diabeł straszny jak go malują. W każdej pracy ludzie narzekają. Czy to Lear czy w sklepie czy gdziekolwiek.
Julia 2017-08-29 14:38
Wiem, nic nie strace jak sprobuje i pewnie tak zrobie. A jak jest naprawde z tymi zarobkami? I czy jesli sie nie chce to nie musi sie pracować w soboty i niedziele? Bo mi zalezaloby na tym zeby miec te dni wolne
Pracownik.lear. 2017-08-30 15:30
Ja pracuje ponad 7 lat a mam drugą kategorię.
Emil 2017-08-30 18:05
Jak z ta praca? Warto czy nie warto? Da się zarobic?
marschall 2017-08-30 22:54
Pracuje kilka lat w tym zakładzie..zdecydowanie nie polecam pracy tutaj...zarobki nie są kto wie jakie cięcia podatek goli wypłatę do najmniejszej krajowej...a dodatkowe płatne nadgodziny go tylko w soboty i niedziele co jest nie komfortem jeszcze nocne zmiany do tego koszmar..... Lepiej spać spokojnie niz doznać zmęczenia i wyczerpania..
Druga sprawa to nadzór majstrowych i kierownikow zmiany...powinno się zmienić kadrę cześć z nich nie nadaje się do pracy z ludźmi... Nie wykształcone nie mające pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi... Brygadzistki to też jakas pomylka...a przepisy BHP uderzają we wszystko...nawet w twoj styl ubioru......Teraz myślę się zwolnić bo jest niedowytrzymania...kierowniczka zm C powinna być zmieniona za to co wyrabia...nadużywa władzy i mści się na pracownikach....i nikt z tym.nic nie robi...Wogole nie polecam tego miejsca pracy był obóz i jest...
Patrycja 2017-08-31 14:44
Wiem, że piszę nie na temat, ale:
Muszę się skontaktować z tą firmą, niestety nie jestem w stanie się dodzwonić, nikt nie odbiera.
Dzwonię na numer, który jest podany w Internecie, końcówka 5613.
Czy w tej firmie jest jakiś inny telefon, który jest częściej odbierany? Sprawa jest dość pilna.
Za każdą informację -szczególnie podanie innego numeru - będę bardzo wdzięczna :)
Liczę na Waszą pomoc
Jaaaaa 2017-09-01 00:42
Pracuje ponad rok i kończy mi się umowa na agencji tymczasowej dalej dostanę umowę na następną agencjie czy na Lear Dziękuję za odpowiedź
Nick 2017-09-03 15:32
Jak Ci Lear nie odpowiada to ( usunięte przez administratora ). Do Biedronki
Kiwi 2017-09-04 14:34
Na jakim dziale jest najlepiej?
Ciekawa 2017-09-05 15:39
Po ilu przepracowanych miesiącach dostaję się premie absensyjna na agencji?
Ram... 2017-09-05 23:53
Po 9 miesiącach.
MMMMMM 2017-09-06 14:25
A co z pracą w biurze? Jak to wygląda?
Gośka 2017-09-06 17:29
Teraz słyszałam że jest dużo przyjęć tylko należy składać CV do kadr. Na dział w zależności od zainteresowań i wykształcenia....
Joanna 2017-09-08 15:18
Czy ktoś mógłby odpowiedzieć na powyższe pytania forumowiczów dotyczące pracy w firmie Lear Corporation Poland II? Wszystkie pozostawione informacje na temat pracodawcy będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie.
ksyrek 2017-09-08 15:30
końcówka 622 jest na ochrone
MMMMMMMM 2017-09-11 21:43
Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w biurze?
Palnijcie się w Łeb z waszym monitoringiem 2017-09-11 22:43
Powiem Ci tak droga koleżanko lepiej się nie pchaj do Leara tego Największego Kołchozu omijaj ten Zakład z daleka bo zamiast byc lepiej jest coraz gorzej na Krojowni Skórzanej zamontowano mase kamer żeby utrudnic ludziom życie będzię większy stres nie dosc że przesladuje się pracowników to teraz wszystko monitorowane jak w Jakimś Więzięniu
Tedi 2017-09-14 08:44
A co teraz boisz się ze biuro zobaczy jak sie obijasz na krojowni skóry, ze teraz przezywasz ze kamery sa montowane ? Moze wreszcie ktos zobaczy jak wygląda praca na krojowni, jak wiekszosc ludzi którzy tam pracuja tylko chodza plotkowac zamiast robic..
stary lear 2017-09-17 10:10
ktos za to pieniadze wziol
Ochrona 2 2017-09-19 20:38
SUPER ZOBACZCIE TO
Rozmowa kwalifikacyjna z przyszłym pracownikiem Lear
Kabaret Młodych Panow "praca"

Zostaw swoją opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lear Corporation Poland II