Lear Corporation Poland II

Opinie o Lear Corporation Poland II

Rmf fm 2017-02-18 18:56
Najwyżej jakies ŁBY polecą
zetka 2017-02-18 19:16
Powinni wymieszać pracowników z wszystkich trzech zmian i zmienić dozór
Adrian 2017-02-18 20:26
Aaa o właśnie i o to chodzi, za dużo nadzoru boli innych bo nie dadzą ściemniać innym. Do tej pory nie robili a jak jest nadzór to teraz pilnują wszystkich ściemniaczy. Chcą się zwalniać bo w końcu ktoś zaczął pilnować....... Tak idźcie się poskarżyć głównej kierowniczce, pogłaska was i co może odpuści wam robotę? Lider ma swój obszar i ma na nim pilnować produkcji i tyle, a Wam nieroby jedne o co chodzi? Nie pasi, to na szwalnie, tam jest o wiele lżej.... niejedna osoba o tym się przekonała.. Trudno wam zrozumieć ze taka "maszynka" jak korporacja właśnie tak działa, to wszystko jest narzucone z góry i tak ma to wyglądać, czy wam się to podoba czy nie i to forum niestety ale nic nie zmieni..... nie no niektórzy mogą się tu wygadać i trochę dowartościować i tyle w tym temacie..... niejeden tu wypisywał herezje i co i go wn ooooo wielkie... pisać każdy może trochę lepiej albo gorzej.... trzymajcie się Ce p y, je Bh An e...... B u R a Ki, na rze ka Cze.....
ona 2017-02-18 22:22
To chyba jakieś jaja z tym drugim audytorem
To co ten pierwszy by robił skoro i tak nic nie robi????
Fajny Krojczy 2017-02-19 00:46
Mówisz że g.wno się znają. Ale gdyby liderki na premarkingu się na niczym nie znały to skóry ciągle by brakowało. A przez 3 dni jak nie było 1 lidera a one zostały same, jakoś dały rade. One latają bo muszą, to jest ich praca, muszą pilnować porządku, muszą weryfikować skóry i ktoś je wybrał na to stanowisko, majstrowa się zgodziła by to one zostały liderami, bo wierzyła w to że sobie poradzą. I miała rację. A wam po prostu żal du.pe ściska i tyle w temacie
Mateusz 2017-02-19 08:11
Ilości liderów to wymysł panie kierowniczki głównej po wizycie Olczaka w Iglo za granicą. To nie majstrowej pomysł, tak to zostało narzucone z góry i narazie nic z tym niezrobimy... Jeden lider na premarkingu to za mało, a tak jest trzech i każdy swój mały obszar i tak ma być i kropka koniec..
Łukasz 2017-02-19 08:30
A O co chodzi z tą auditorką ze zm C. Dlaczego uważacie ze nic nie robi?? Macie czas żeby ją śledzić przez całą zmianę?? Czy znacie kompetencje auditorów?? Czy macie świadomość ze 1 auditor na skórze jest na 150 osób?? Na cały obszar i wszystkie problemy tam występujące. A tak naprawdę to na wszystkich zmianach a nie tylko na naszej narzekają na auditorów. Do każdego auditora można się przyczepić, słychać głosy na każdej zmienie czy to A...........czy D........... żadna z nich pewnie nie jest doskonała każda nosi ploty i ściemnia jak może.... ale na innych zmianach są ludzie całkiem fear i są poważni nie wypisując takich bredni na swoich auditorów. A na naszej zmienię tragedia, nie zajmujemy się swoją pracą tylko szukamy sensacji i byle wbić komuś nóż w plecy... i do je bać.. bo ktoś jest liderem a nie Ja!! Taki wniosek można wysnuć po waszych wypowiedziach. Nie szanujecie swojej zmiany w końcu ktoś się wkurzy pójdzie do kierowniczki i roszady na trzech zmianach gotowe żeby porozdzielać towarzystwo wzajemnej adoracji... a na innych zmianach kokosów tez nie ma, tak samo trzeba robić, tyko inna zmiana i dozór, a robota i zasady takie same..... wiec nie mąćcie wody. Swego nie znacie a cudze chwalicie, komu zle na swojej zmienię napisać petycje złożyć do kadr i się przenieść na inną zmianę jest takie prawo, pokrzywdzeni powinni z tego skorzystać i po sprawie, ale robotę swoją i tak będą musieli zrobić i tyle w tym temacie
Gonzo 2017-02-19 10:25
Słuchaj kolego idz na Krojownie stan sobie gdzies to zobaczysz jak Ania pracuje taki audytor jak ona jest chwile a potem jej nie ma takiwgo kogos nie warto trzymac na Krojowni jak nie ma z niej pożytku Rozpisałes się jak Hans Christian Andersen w swojej bajce powiedz gdzie jest ta zmiana D o której piszesz Zmien Chłopie lekarza niech Ci przepisze inne leki bo te co bierzesz to ci na głowe szkodzą i teraz są efekty w pisaniu takich bzdur od których smiac mi się chce nawet nie potrafisz napisac słowa audytor Analfabeta z ciebie niezły to co prezentujesz to się nadaje do Kabaretu ale przyjdzie czas na Zmiany szefostwa i audytorów mqcie to jak w Banku a ty kolego dalej bierz swoje leki i pisz dalej bzdury chętnie się posmieje
Fajny Krojczy 2017-02-19 12:01
Przy wyborze 3 lidera szopkę zrobiły 3 Panie z premarkingu bo z tego co zauważyłem były sklocone z 3 liderką. Żal wam wszystkim du.pe ściska, nie dacie nawet się wykazać i od razu mówicie że żadna się nie nadaje. Żałosne
Tomek 2017-02-19 15:04
Te panie gonzo co pozjadał wszystkie rozumy, nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w swoje gniazdo. Jak byś był taki mądry za jakiego się masz to dawno byś w lirze nie pracował. Bu rak jesteś za je bis ty. Pajacujesz jakbyś wiedział wszystko najlepiej, a tak naprawdę to pewnie kroiszi to nie za dużo skór, bo taki co ma dużo do powiedzenie niewiele potrafi i niewiele robi hehehe..
Gonzo 2017-02-19 15:24
Kto sra ten Sra Ciemniaku Buraka to sobie poszukaj między swoimi po pierwsze Ile kroje tyle kroje guwno Ci to do tego Cymbale jak Ci cos nie pasuje to możesz dostac w zęby z przyjemnoscią Ci morde oklepie kroje na tyle długo że wiem co kto prezentuje a Taki Ciec jak Ty pewnie pały obrabia po za pracą do niczego więcej się nie nadajesz :-D :-D
Zenek1 2017-02-19 16:00
Na listonosza niech idą. Tam se będą łazic do woli! ŻÓŁWIE!!!!!!
bolo 2017-02-19 17:03
organizacja na zm C jest na najwyzszym poziomie :D
Bony 2017-02-19 18:05
Kto niby sie nadaje na lidera na krojowni skory zm c ? Nie mów ze Maryla
Crazy Jack 2017-02-19 18:16
Maryle można wziąsc na lidera na Premarkingu idealnie się nadaje marnuje się tylko sprawdzając co krojczi kajotki robią
Kolega 2017-02-19 18:21
Kaśka umiala sie dobrze każdemu podlizac, najpierw siee do każdego podlizywalaa a później za plecami każdego obmawiala i szerzyla plotki. Wiec niczym siee od reszty nie różniła. Tyle ze sie nie czepiala jak ktos lecial w kulki i sie opierniczal. Zawsze możecie Kaśke sciagnac ze zmiany A.
Pracownik 2017-02-19 18:28
Skąd Ci sie wzięło 150 osób ? Na krojowni moze jest ich z 30, choć i tak każdy wie co robic i nikt do audytoraa tak czesto nie :chodzi bo zazwyczaj trzeba na nia czekac kilka godzin a i tak nie przyjdzie albo nic nie zdzialaa. Wiec nie bron jej. Bo swoje za uszami maa. A jak ja zmienia to choc kaazdy bedzie traktowany na równi z innymi . Tak jak dojdzie do zmiany majstrowej to choc urlopy beeda dawane uczciwie a nie jednym daje bo rodzina a innym nie.
Mis koala 2017-02-19 18:56
Precz Z ŁAZIORAMI. Jak by krojczy miał tyle czasu co te panie na wciskanie wykrojników na skóry to gitara. A nie ona wpadnie na dwa stoły co 4godziny i sypie tekstami to facetów ze wolno ze dużo skóry odpada itd. Niech łazi dalej. Najlepiej niech stanie i KROJI!
Kajotka 2017-02-19 19:41
Co do urlopów to są swięte krowy które chodzą na chorobowe i urlopy ile dusza zapragnie są to przeważnie kajotki z Lectry matka złodziejki Melanii choruje kiedy chce a majstrowa na to przyzwala druga to Dominika taka gwiazda z Krojowni chodzi kiedy jej pasuje mysli że matka która jest na przepakowywaniu a jest dobrą znajomą naszej Madzi to może wszystko i tak robi choruje cały czas i jak przychodzi to na pare dni jak się zmieni Majster to powinen w pierwszej kolejnosci wywalic tych Sciemniaczy co bez powodu chorują tak nie może byc żebym ja nie dostała urlopu a takie nieroby to robią co chcą
Ola 2017-02-19 19:50
Ludzie opamiętajcie się bo na żadnej zmianie tak się nie kłócą jak wy na C.Wypisujecie jeden na drugiego a w oczy nie umiecie powiedzieć tego co wam leży na wątrobie.Zróbcie zebranie z kierownictwem i powiedzcie to wszystko może znajdzie się jakieś rozwiązanie...
Kolega 2017-02-19 20:24
Każdy lider potrzebuje czasu zeby ogarnąć premarking, (usunięte przez administratora) od razu tez wszystkiego nie wiedziala, wiedze zdobyla z czasem. A jakos do niej byliscie bardziej tolerancyjni. Dlatego nie krytykujcie każdego kto zaczyna sie uczyc czegoś nowego na danym stanowisku. Przypomnijcie sobie swoje poczatki kariery na premarkingu. Dlatego mysle ze (usunięte przez administratora) tez za pare tygodni bedzie obeznana we wszystkim.
wielki brat patrzy ::::::) 2017-02-20 09:58
Żyj tak żeby inni ludzie nie płakali przez Ciebie :)
Stasiu 2017-02-20 17:03
Żyj tak jakby każdy dzien miał byc twoim ostatnim Amen !!!
Jadzia 2017-02-20 18:00
Stasiu, piękne stwierdzenie i dobra rada dla wszystkich, podkreślam WSZYSTKICH!!!
tygrysek@ 2017-02-20 18:35
Stasiu swiete slowa
turtle 2017-02-20 21:19
Witam Wszystkich. Podziwiam wyobraźnie z wieloma osobami się zgadzam w sprawie wyzysku i mobbingu, jest taki program szef jak szpieg, zapraszam pana Dyrektora żeby skorzystał a dowie się całej prawdy o sobie i całym personelu dozorującym. Bardzo pouczający program. Polecam może czegoś się pan nauczy jak postępować z pracownikami nie ma Nas, nie ma Was droga dyrekcjo.
Cwele123 2017-02-21 16:36
Poszedłem dziś na przepustke, żeby zdążyć do lekarza po chorobowe, ba dum, tsss, chu.je niemyte cwe.le robicie gównoburze o nic, macie prawo do takiej samej ilości dni urlopu co każda inna osoba, a że nie umiecie sie z tym zorganizować to juz wasza sprawa. Pozdrawiam zawistną zmianę C i z całego serca ch.uj wam w du.pe. tak samo co mają znajomości do chorobowego? Zwolnienia nie daje mistrz tylko lekarz więc nie rozumiem waszego bólu dupy. Czepcie się roboty a nie tylko płoty wam w głowie i obserwowanie kto kiedy drapie się po dupie. Nie macie własnego życia albo jest tak nudne że musicie zająć się czyimś?
H...j Ci w D...pe Frajerze 2017-02-21 17:26
Wiesz Co gosciu idz się lepiej wysrac bo widze że piepszysz od rzeczy kogo jak kogo ale Takie Osioła jak ty najbardziej to zabolało ja wiem że prawda koli w oczy musi kolic a szczególnie takich Kombinatorów którym się nie chce robic tylko żebys sie nie zesrał z tej podnięty tym zwolnieniem Ciemniaku hehehe
Bronka 2017-02-21 18:11
Ty ,,osiole,, wróć się lepiej do podstawówki bo uczą tam czegoś takiego jak odmiana przez przypadki anaalfabeto jeden
Aras 2017-02-21 18:44
Ludzie co to za szopka z tą wizytą? Dajcie spokój czegoś takiego jeszcze nie grali
S........laj Ty stara Czarownico 2017-02-21 19:26
Bronka idz krowy doic przy okazji Byku jaja pokołysz może Ci ulży hehehe
Franek Kimono 2017-02-21 19:29
Szopka potrwa jeszcze do piątku z tego wymyslają to się chce smiac Można kabaret nakręcic
Bronka 2017-02-21 19:46
Tee kolorowy jasiu juz się tak nie produkuj a jaja sobie sam pokołysz bo tylko to ci pozostało
Bonus RPK 2017-02-22 11:55
Ja jestem ciekaw dokąd będzie ten biały papier toaletowy heheh pewnie po wizycie znów wróci szara rzeczywistość :D
Antek 2017-02-22 15:13
I te czerwone ławeczki i kwiaty obok automatu pewnie też znikną a powrócą stare,połamane i wysłużone niebieskie krzesła
Pooooszzzła Stąd 2017-02-22 16:07
Kolorowego Jasia to masz w domu ty Stara Ropucho co produkuje to produkuje a takie straszydło to do wora i do jeziora hehehe :-D
Tadzik 2017-02-22 16:13
Pana Dyrektora interesuje tylko kasa i ile poszyc zeszło z danego modelu on ma to gdzies że na zakładzie są ludzie którzy powinni się leczyc psychiatrycznie i nie powinni byc w dozorze można tu wymieniac w nieskonczonosc połowa to dawno nie powinna tu pracowac a dzięki przekretom nadal tu jest i gnębi ludzi na każdej zmianie
Def Leppard 2017-02-22 17:35
Velvet paperowy motyl ożył taki miękki że aż szkoda że ta wizyta nie potrwa dłużej bo szary strasznue duosko rysuje :-D
anaaaaaaaaaaaaa 2017-02-23 00:02
Wy tu narzekacie i zajmujecie sie głupotami a co maja biedni ukraincy powiedzieć jak nie mają co jeść bo kasy nie dostali.Dziś była zbiórka na szwlani na zmianie a na jedzenie dlla nich...
xyz 2017-02-23 10:17
Ktoś chyba dba w tym zakładzie o to by każdy pieniążka dostał ...
Elf 2017-02-23 13:11
Panie pięćdziesięcio latki błagam kupcie sobie dezodorant pod pachy bo śmierdzi od was potem jak cholera wymiotować się chce dokładnie Land Rover zm A oparcia tyłu . Oczywiście bez obrazy dla zadbanych
ABC 2017-02-23 13:56
Dlaczego Sur może opuszczać miejsce pracy 8 minut przed końcem zmiany i iść do szatni ???
c 2017-02-23 14:11
To prawda ich żadne zasady nie obowiązują
Lacosta 2017-02-23 15:24
A na nocach to już całkiem mechanika na produkcji nie można znaleźć...
Zmiana A 2017-02-23 15:38
A co tam słychac Na Krojowni na Zmianie C bo cos cisza ??? Żyjecie ludzie czy was wszystkich poustawiali po kątach xd
€&# 2017-02-23 18:40
Nie mówiąc już o sobotnich przeglądach ale nie maszyn tylko google
Bobo 2017-02-23 18:55
Już każdy sie tam wypowiedział i już wystarczy. A Ty zajmij sie soba a nie interesujesz sie innymi.
tygrysek@ 2017-02-25 17:18
Pracuje w tym zakladzie dlugo ale takiej szopki jak w tym tygodniu gdzie byla wizyta nie widzialam ale czego mozna sie spodziewac po osobach ktore nie nadaja sie nawet do pasienia krow bo do krowy tez trzeba miec podejscie.
Prawda 2017-02-25 21:50
Dzięki tej szopce mamy prace . Może i potrzebujesz pieniądze na rozrywki ja niestety na opłaty i życie
Kolezanka 2017-02-27 06:43
Gdyby tak ten zaklad zamknęli to by każdy narzekał, ze pracy nigdzie nie ma. Zamiast sie cieszyć ze macie prace, ze składki sa odkładane na emeryture, że umowy sa na dluzej a nie tylko na miesiac i ze jestescie ubezpieczeni to wy wciąż narzekacie. Jeszcze nikomu nikt w życiu nie dogodzil tak dobitnie ale czasami warto docenić choć troche zmian w tym learze. Jeszcze gdyby majstrowa dawala zalegle urlopy było by idealnie. A tak urlopow nie daje a jeszcze soboty nas pozbawia..
Zostaw swoją opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lear Corporation Poland II