Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Lear Corporation Poland II

Pracowałeś w firmie Lear Corporation Poland II i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
onaaeq - 2015-03-31 10:39:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
a dziś pełni role majstra ze tego co zauważyłam albo ciągle sprząta niech go przeniosą do sotera :)
zdjecie uzytkownika
ddddd - 2015-04-13 11:44:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [onaaeq - 2015-03-31 10:39:13]:
a co to leara rozwiązali ze nikt nie pisze nic
zdjecie uzytkownika
abcd - 2015-04-14 15:05:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ludzie pomóżcie ! Nie dostałam wypłaty za przepracowany miesiąc. Osoby zajmujące się tymi rzeczami mają lekeważące podejście do tego , nie wiem do kogo mam się z tym zwrócić . Pomóżcie .
zdjecie uzytkownika
wypłaty - 2015-04-14 20:17:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Powiedz tej pani co zajmuje się finansami że poinformowani zostali urzędnicy z inspekcji pracy o popełnieniu oszustwa a i na jakiej jesteś firmie teraz?
zdjecie uzytkownika
wypłaty - 2015-04-14 20:19:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak usłyszy że inspekcja pracy tym już się zajmuje to od ręki dostaniesz wypłatę
zdjecie uzytkownika
bvfdfgh - 2015-04-16 18:32:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co się dzieje na krojowni skory to szkoda gadac
zdjecie uzytkownika
bvfdfgh - 2015-04-16 18:33:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
A co się dzieje na krojowni skory to szkoda gadac
zdjecie uzytkownika
kaja - 2015-04-16 19:11:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
i co, niby inspekcja jakas od nich przyszła cyz nie za bardzo? mam nadzijee, że pojawią się też dobrze płatne stanwosika, bo na razie jest tylko technolog
zdjecie uzytkownika
xyz? - 2015-04-17 16:53:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co takiego sie dzieje na szyciu...
zdjecie uzytkownika
ffffffffffffff - 2015-04-17 22:48:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a nic sie nie dzieje,tylko ploty robią szwaczki jak codzień pozatym wszystko w normie,
zdjecie uzytkownika
Minion - 2015-04-18 14:53:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Czy ktos wie dlaczego Lear mialbyc przeniesiony na Ukraine?
Dlaczego panie z Logistyki pala po ubikacjach?
Dlaczego do biur przyjmowani sa ludzie tylko z rodziny?
Dlaczego technolodzy maja tak mala wiedze na temat produkcji? Panowie nie wiedza nic poza tym jak sie maile pisac...
Dlaczego zakaz noszenia bizuterii nie obowiozuje pracownikow biurowych? Oni nie sa zagrozeni na niebezpieczenstwo? Szpilki tez wskazane nie sa
Dlaczego zwiazki nie maja tablicy ogloszen tylko po kątach rozsiweają informacje?
to tylko garstka pytań
zdjecie uzytkownika
xyz - 2015-04-19 09:33:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A dlaczego ty zadajesz tak niepotrzebne pytania?
zdjecie uzytkownika
a - 2015-04-19 12:59:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
masakra
zdjecie uzytkownika
nowy - 2015-04-19 14:00:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [xyz - 2015-04-19 09:33:07]:
Minion ma racje dla czego tak jest dla czego zwykły szary pracownik ma cierpieć a biura i rodzina kierownictwa nie ale czego bhp się nie zajmie nimi ? bo pewnie się boją lepiej zwykłemu szaremu pracownikowi dać mandat nisz komuś z biura teraz jest nagonka na zwykłych pracowników bo ich jest za dużo a w biurach nie jest lepiej tam jest też za dużo osób niepotrzebnych i nie ma zwolnień tak jak na produkcji a związki w lear to nie istnieją w rzeczywistości tylko na papierze.
zdjecie uzytkownika
Minion - 2015-04-27 21:41:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
czy osoba która była zamieszana w aferę narkotykową powinna miec miano majstrowej? czy osoba która wstawia penisy na strony internetowe powinna mieć miano kierowniczki?
Skoro jestesmy najlepszym zakładem w europie to dlaczego większość "władzy" język angielski zna na poziomie podstawowym?
Czy to aby nie dzięki nam działa i funkcjonuje ten zakład?
Szkoda tylko, że jesteśmy traktowani nijak
Dlaczego osoby które maja wykształcenie i staraja się na lepsze stanowisko są nie brane pod uwagę?
zdjecie uzytkownika
dyskret - 2015-04-29 20:58:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
A co u tej artystki Melanii??
zdjecie uzytkownika
Andżela - 2015-05-01 09:32:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
z tego co wiem to jest na chorobowym już którys raz z kolei widocznie da sie chorowac majac takie plecy
zdjecie uzytkownika
Włodi - 2015-05-01 09:37:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
a co tam sie takiego dzieje czy jest gorzej niż u nas na szwalni ?
zdjecie uzytkownika
hh - 2015-05-06 18:00:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zwiazki dzialajcie to besprawie
zdjecie uzytkownika
ll - 2015-05-06 18:52:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ile macie urlopu kogo stac na 2 tygodnie postoju boto plany dla bmw
zdjecie uzytkownika
zzxxx - 2015-05-07 17:43:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
niech związkowcy walczą o postojowe jest taka ustawa w Polskim Prawie a nie ludzie muszą wybierać urlopy. A może komuś ten urlop jest potrzebny na jakieś inne dni a nie kiedy sobie zakład wymyśli.A i niech ktoś nie pisze że wybieranie urlopu na te dni nie jest przymusowe bo wiemy jak jest jak nie weźmiesz to papa z pracą lub są jakieś przez to kłopoty że nie chcesz zrobić tak jak zakład chce.
zdjecie uzytkownika
olenka - 2015-05-19 14:26:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
interesuje mnie w tychach posada kierownika zmiany produkcji - proszę napiszcie coś więcej na ten temat. fascynuje mnie przemysł motoryzacyjny, także w kontekście produkcji części jak to się robi w Lear Corporation. podobno w zakres obowiązków wchodzi też optymalizacja zużycia materiałów, ciekawi mnie czy to trudne
zdjecie uzytkownika
lear - 2015-05-19 22:53:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [olenka - 2015-05-19 14:26:31]:
troszke pomyliłeś bo tutaj piszemy o lear jarosław ale ogólnie podam ci jak tutaj zostać kierownikiem,bedą to podpunkty:
a)kogoś z rodziny musisz mieć
b)kilka kilogramów wazeliny
c)wykształcenie nie wieksze niż zawodowe
d)facebook musisz założyć
no to najważniejsze z kryteriów które musisz spełniać
jeżeli coś pominełem to przepraszam ale w moim przekonaniu to powinno wystarczyc pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
gona - 2015-05-22 12:15:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej. Ja mam pytanie czy przyjmuja teraz zwyklych pracowników np. na szycie,czy nic sie nie dzieje w tym temacie? Proszę o odpowiedz.
zdjecie uzytkownika
patryk - 2015-05-22 18:28:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Cześć, wiele ofert pracy z tej branży i nie tylko znajdziesz na stronie Rekrutacyjnej Rewolucji. Ja właśnie tam znalazłem coś dla siebie. Mają także wiele ofert szkoleń i kursów. Wpisz w wyszukiwarkę "rekrutacyjna rewolucja", wejdź na pierwszą wyszukaną stronę i do dzieła!:)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lear Corporation Poland II

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Lear Corporation Poland II?
Zadaj pytanie
alert