Lear Corporation Poland II

Jarosław

Opinie o Lear Corporation Poland II

klarson 2016-07-05 16:23:46
Hej. Widzę, że w Tychach jest oferta pracy dla tapicera, a że od lat pracuje w tym fachu zastanawiam się nad zmianą pracy. Umowa o pracę jest od samego startu?
Łukasz 2016-07-05 18:47:46
Alonso ty jak zawsze masz dużo do powiedzenia. Ja np. Lubię i potrzebuje chodzić w Soboty do roboty bo za to jest kasa a na tym mi zależy. Jak byłem 4 soboty to miałem drugą wypłatę. A bez sobót bida z nędzà. A ty Alonso od poniedziałku do piątku robota a na weekend picie, cpanie i rozrywki..... Takich jak ty na odwyk do żadnej roboty się nie nadajesz a w dodatku trza na cię robić ze żeby mieć jakieś wydajności. Chłopie rowy kopać się nie nadajesz a jak zwykle dużo do powiedzenia i to na forum fest zes odważniak. Podejdź i to powiedz jak majstrowa robi zebranie cwaniaku jeden hamski. Nie kompromituj się więcej. Roboty się czep bo życie ci uratowała i w więzieniu nie siedzisz... Hahaha
wojtek 2016-07-05 20:02:37
@łukasz no właśnie tak słyszałem, że za soboty można sobie sporo dorobić, ale nie sądziłem, że druga wypłata. To żal nie korzystać!
xyz 2016-07-05 22:52:54
@Łukasz skoro wychodzi Ci 2ga wypłata to musisz być osobą z logistyki? ,magazynu? , majster z krojowni? osoba stojąca na produkcji nie uciuła 2giej wypłaty w 4 soboty
mika 2016-07-05 23:01:45
to widocznie dobrze zarabiaja te działy, myslalam ze ludzie zbiura tyle wyciagaja
Ciekawa 2016-07-06 12:15:24
A czy wiadomo kiedy wróci z chorobowego Marta.W z laminowania ? Ta co romansowała z kolesiami od pudełek ??
kota 2016-07-06 14:54:49
zastanawiam się jeszcze jak wygląda u nich praca jako Continuous Improvement Coordinator, bo nie ma w ogłoszeniu informacji o zarobkach nawet niestety.
Wojtek 2016-07-06 16:40:20
Mika a w biurach to bez premi i bez nadgodzin slyszalem ze kicha jest i tez uciekają gdzie się da. No co zrobic kazdy sie ratuje tak jak może i idzie tam gdzie płacą więcej. Ale wszedzie dobrze gdzie nas nie ma......
hjh 2016-07-06 16:53:51
@ Wojtek sądzę że ostatnia częścią swojej wypowiedzi idealnie podsumowałeś cały jej kontekst. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Wiec nie jest tak ze gdzieś jest zbnacznie lepeij - nie doceniamy czetso tego co mamy. I to chyba nasz duży błąd ........
Jokoono 2016-07-07 18:55:49
Ciekawa, Marta razem z mężem spędzają chorobowe!? Ludzie mówi ze on jej pilnuje cały czas! I do pracy boi sie wyjsć :-) zreszta widać ze zwolnienia bierze od psychiatry.
nmk 2016-07-07 22:07:01
@ Jokoono jak możesz przybliżyć sytuacje dla soób które w firmie nie pracują i nie wiedzą o co chodzi?
Krycha 2016-07-08 09:47:57
Jokoono Nie wyciagajcie czyis brudow nikogo nie obchodzi zycie prywatne. Nie badzcie jak fotografy z regalow. Zajmijcie sie swoimi sprawami.
ivo 2016-07-08 09:50:22
popieram twoje zdanie. natomiast ma ktośn tutaj z was doświadczenie jako tapicer w tej firmie? chc,ę dowiedzieć się czy umowa o pracę jest od razu czy po próbnym
Maniek 2016-07-09 19:50:37
LEAR SCHODZI NA PSY WSZEDZIĘ SIĘ OGŁASZAJĄ DLACZEGO ? BO BRAKUJE LUDZI KAŻDY UCIEKA Z TONĄCEGO OKRETU GDIE SIĘ DA I MAJĄ RACJĘ BO TO CO TU SIĘ DZIEJE PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE MAJSTROWE WYŻYWAJĄ SIĘ NA SZWACZKACH BO SZYJO ZA WOLNO BO IM KTÓRAŚ NIE PASUJE I TAK NIE MOŻE BYC PRZYKŁADEM JEST PANI MARIOLA ZA TO CO ODWALIŁA TO POWINNA PASC BARANY NA ZAKOPIAŃSKICH HALACH NIEWIADOMO PO CO TRZYMAĄ TO CHORĄ NA UMYSLE PSEUDO MAJSTROWĄ NIE POTRAFI ROZMAWIAC Z LUDZMI TO NIECH SPADA NA ZIELONĄ ŁĄKĘ CHODZI TAKA DUMNA JAKBY BYŁA JAKĄS KRÓLOWĄ A JEST ZWYKŁĄ K.....WĄ KTÓRA WYŻYWA SIĘ NA LUDZIACH
Damian 2016-07-09 19:58:32
Ola jest mistrzynią w grze na flecie lubi tak grac że jeszcze chwilę i będzie sekretarką Andrzeja a tam to bęzie płukac gardło co chwile
kamil 2016-07-09 20:48:21
Słuchajcie chce się zatrudnić jako inżynier procesu ale trochę czytając wasze komentarze nie wiem co myśleć, wy niby narzekacie ale za to wiem, że dają umowę o pracę, cały etat, do tego socjal i gwarancję stałego zatrudnienia. Poradźcie tak szczerze czy warto czy nie
Mmm 2016-07-10 12:06:08
Takich. Jest wiecej szyję już 10 lat ale takiego syfu nie było szwaczke mozna zmieszac z blotem. Jakby byla niewolnikiem to my robimy na tych nierobów troche poszanowania drogie panie
kamil 2016-07-10 13:42:33
A możesz poradzić coś mi @Mmm w końcu chce złożyć na wyższe stanowisko cv
mika 2016-07-12 20:02:31
Jeżeli Ci zależy, to możesz przecież tm aplikowac, jak zaproponuja ci rozmowe to mozesz pojsc, akurat wtedy dowiesz sie od źrodła jakie oferują ci warunki, mysle ze im wyzsz stanwosiko i masz wieksze kwalifikacje tym lepiej dla ciebie
Amadeusz 2016-07-14 19:39:07
NIEKTÓRE MAJSTROWE TO CHCIAŁY BY ŻEBY LUDZIE PRACOWALI CAŁY TYDZIEŃ BEZ ODPOCZYNKU PODCZAS GDY ONE SOBIE SIEDZĄ PRZY BIURKU I SIĘ CHŁODZĄ PRZY WIATRACZKACH A TAK NIE MOŻE BYC POŁOWA Z NICH NADAJE SIĘ NA BAZAR A NIE DO LEARA ILOSC I ILOSC TYLKO TO SIĘ LICZY A PRACOWNIKOM ROBIĄ KŁOPOTY ŻE KTOŚ SOBIE ZADZWONIŁ NA ŻĄDANIE I JUŻ JEST WIELKI PROBLEM BO KOMUŚ WEDŁUG NICH SIĘ NIE CHCE ROBIC DLATEGO TERAZ MACIE TAKĄ SYTUACJĘ ŻE NIKT NIE CHCE ROBIC W TYM CHORYM ZAKŁADZIE JAK MA BYC LEPIEJ JAK TAKIE PUSTE MAJSTROWE RZĄDZĄ NA MODELACH
dima 2016-07-14 19:54:11
ja tam się majstrami kolego nie mam zamiaru przejmowac jak się do was dostanę, najważniejsze to się jednak na robocie skupić swojej, a jak mi według oferty dacie umowę o pracę to na wiele rzeczy jestem gotowy bez problemu przymknąć oko. oferta na tapicera aktualna?
brutus 2016-07-15 23:54:39
baby przełozone na produkcji (bo w innych działach to inna bajka- wykształcone są)nadają się tylko do grzmocenia, sponiewierania i upodlenia lubią bo tak ich biologia, oczywiście te takie możliwe nikt nie karze wam tłuc co popadnie, w desperacji i braku możliwości innej opcji. Ciężko spotkać odpowiednia babkę na przełożoną z doświadczenia i obserwacji to 8 na dziesięć się nie nadaję wpadaja w panikę jak normy nie ma, flustracją i krzyki poniżanie pracowników, a w konsekwencji strach przed degradacją, a u facetów jest na odwrót 2 na 10 się nie nadaje musiał by być jakiś ćpun i łapówkarz to tak to będą po nim jeżdzić jak bo psie
mika 2016-07-16 09:09:44
chyba aktualna,maja teraz inne ogłoszenia tez zobacz.
Michał 2016-07-16 09:42:49
Brutus, ale ty jesteś brutal :-) piszesz jakbyś był jakimś szpiegiem albo kapo :-) Dozór ciężki chleb i nie zazdroszczę takich stanowisk, wszyscy po nich jadą jak po psie, a wszystkim ludziom nie dogodzi! Tym co przyszli pościemniać do roboty to dla nich dozór wróg publiczny nr1 . Sam kiedyś chciałem składać papiery na brygadzistę, ale szybko sie rozmyśliłem , nie chciałbym być traktowany jak wróg publiczny i ktoś na kim ciagle psy wieszają, a w obecnej sytuacji tylko im współczuć, codzienne zebrania, listy na nadgodziny, namawianie...... Masakra
kino 2016-07-16 11:50:50
A wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. logistyki? Dobrze, że jest zawierana umowa o pracę, bo o takie stabilne zatrudnienie nie jest łatwo.
RickGrimes 2016-07-18 14:54:53
Witam :)
Tak czytam niektóre posty i nie mogę przestać się śmiać :D wymyślacie bzdóry i chcecie gwiazdki z nieba.
Lear doskonale prosperuje i zanerza się z biegiem lat rozrastać. Pracowałem wcześniej, pracuję ponownie, są świetne zarobki, plus premia za weekend'y :) Ludzie są jacy są, niektórzy myją Sobie dupę by tylko udowodnić Swoje prostactwo, ale również by jakoś przetrwać do końca zmiany :) Każdy kopie dołek pod drugim, ale tak jest wszędzie i radzę się przyzwyczaić, robić Swoje i nie dać Sobie wejść na głowę :) Jestem młody, nowy i jeszcze mało doświadczony w Tej firmie, ale nie dam Sobie wmówić pierdół jakie wypisuje Każdy z Was. Postaram się przetrwać jak najdłużej, czeka Mnie sporo wysiłku, ale nikt tutaj nie będzie Was głaskał po głowie. Jedyne do czego muszę się przyczepić to porządek w WC... To woła o pomstę do nieba. Wchodząc do kabiny muszę zatykać nos, a nikedy trafiają się niespodzianki. Ludzie, jak tak dbacie o Swoją toaletę w domu to gratuluję. Druga sprawa to sterowanie nowych pracowników masą nowych informacji do zapamiętania. Pracuję drugi tydzień i nie wiem co jest do czego bo wszystko się miesza... Trochę luzu i wyrozumiałości ! Wy już na starcie wszystko potrafiliście ? Nie tresujcie młodych, i nie traktujcie niższych jak dzieci. Pozory mylą. Więcej człowieczeństwa i szacunku. Pozdrawiam zmianę A ;)
bye 2016-07-18 15:12:45
Świetnie, ze jest zawierana umowa o pracę @kino. Nie sądziłem, że jest jeszcze taka firma, która jest w stanie zapewnić takie warunki, a to pozytywne zaskoczenie. Wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać?
krzysiek 2016-07-19 10:21:40
witam.
chciałbym sie dobiedziec cze lear szuka pracowników ???
kontrola jakosci na przykład
romcio 2016-07-19 10:22:21
tak, szukają tutaj pracowników nadal, jest sporo ofert, ale też jest ciekawa taka jako Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska.
Ja 2016-07-20 16:38:02
Jest taki jeden co naprawia maszyny i chwali sie, ze ma ma papiery inzyniera na bhp i ze wskakuje przy pierwszym wolnym wakacie!
bernioo 2016-07-20 18:59:18
@romcnio ten Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska to nie jest taka prosta sprawa kolego jak ci się wydaje, no chyba że znajomość norm ISO 14001 oraz OHSAS 18001 nie jest ci obca, poza tym to jednak Tychy...
Greg 2016-08-06 13:37:59
Łukaszku drug Wypłatę to ty może i masz za podpiepszanie szwaczek na BMW ale nie tu nie wiem co bierzesz ale szkodzi ci to na głowe chyba że dajesz gdzies na boku Alexisowi to moze i zarobisz dwie wypłaty
Barabasz 2016-08-06 13:47:49
SYNKU TY LEPIEJ ZEJDZ NA ZIEMIE LEAR TO NIE RAJ GDZIE LECI MANNA Z NIEBA A RZEKI PŁYNĄ MIODEM LEAR TO PIEKŁO NA ZIEMI GDZIE LUDZIE SA PONIEWIERANI JAK PSY ALE SKĄD TAKI GŁAB JAK TY MOŻE WIEDZIEC CO TU SIE DZIEJE FAJNIE SIĘ SIEDZI W BIURZE W KLIMATYZOWANYM POMIESZCZENIU A KTOŚ INNY ZAPIEPSZA W SKWARZE PONAD 30 STOPNIOWYM SŁUCHAJĄC TYLKO MAŁO I SZYBCIEJ BO TO NIE ZEJDZIE PODCZAS GDY TY SIEDZISZ PIERDZISZ W STOŁEK I GRASZ W PASJANSA WIESZ CO SĄDZE NA TWÓJ TEMAT ŻE JESTES TROTALNYM IMBECYLEM Z BIURA KTÓRY NIE WIE CO TU SIĘ DZIEJE I SKOŃCZ PIEPSZYCZ JAKI TEN ZAKŁAD JEST WSPANIAŁOMYSLNY DLA LUDZI BO WCALE TAK NIE JEST
nom 2016-08-06 13:48:49
A wypłata dla operatora sekcji modelowania? tworzenie/ modyfikacja poszyć samochodowych na podstawie już istniejących oraz tworzenie nowych na podstawie produkcyjnych części/ prototypów/ innych danych to normalny obowiązek, a jak jest umowa o pracę to jeszcze lepiej.
Czesiek 2016-08-06 14:07:32
a tak swoją drogą to słyszę żę Zakład jest w cieżkiej sytuacji że ludzi brakuje i smiac mi się z tego chce pieniądze na remonty są ale podwyżek jak nie było tak nie ma niektórzy to są tak pazerni że trzaskają cały czas soboty i niedziele i stad moi drodzy jest nazwa tego zakładu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest takie powiedzenie że pieniedzy do trumny sobie nie wezmiecie jestescie poprostu MURZYNAMI żal mi was jeszcze jedna sprawa to że nowi pracownicy dostają umowy na pól roku albo przechodzą na Leara podczas gdy ktos inny pracując dłuzej od nichjest przerzucany z agencje na agencję tak nie może byc ale powiem wam jedno to pokazuje że ten Zakład przechodzi największy kryzys od czasu powstania bo ludzie mają was gdzies i uciekają ile wlezie nowi to się nadają tylko na chwilę połowa to nie ma zielonego pojęcia co tu się dzieje mysląc że trafiła do Ziemii Obiecanej a trafiliscie do OBOZU PRACY i jestescie mięsem armatnim
a tak 2016-08-06 14:46:07
Ale wiecie czy operator wózka widłowego będzie wciąż poszukiwany w Tychach? Podobno jest szansa na to, żeby zapewnić u nich stabilne zatrudnienie, bo umowa jest respektowana. Ciekawi mnie jednak czy do tego dorzucają jakieś benefity socjalne. Pozdrawiam
ajgo 2016-08-08 07:28:12
Witam:-) Pracowalam w tej firmie ponad rok. Wspominam to jako najgorszy Horror . Na kazdym kroku razi chamstwo oraz lekcewazaco-arogancki stusunek do pracownikow wiekszosci brygadzistek niejednokrotnie nie umiejacych poprawnie poslugiwac sie jezykiem polskim. Jest to ciezka praca. W lecie ze wzgledu na wysoka temperature - MASAKRA. Nocne zmiany i pracujace soboty przy tak ciezkiej pracy tez sa moim zdaniem wyzyskiem. Owszem prawa rynku sa takie, ze interesem firmy jest wycisnac pracownika , jak cytryne. Dla mnie jest niezrozumiale "pomiatanie" szeregowa szwaczka. Te Panie naprawde Baaaaaaaaaaardzo ciezko pracuja, wiec drogie brygadzistki , nie ma sensu zdzierac gardel i nadwyrezac strun glosowych. Troche wiecej KULTURY !!!!!!!!!!!!!!
kota 2016-08-08 08:41:58
ale wiadomo czy wypłata jest u nich terminowa? Podobno tak, dlatego wszystko jest u nich czas nawet socjale.
ajgo 2016-08-08 11:44:08
Do Kota- wielkie HALLO , ze wyplacaja wynagrodzenie w terminie - to chyba norma - pracujesz wiec otrzymujesz za Twoja prace wynagrodzenie - nie potrzebujesz wyglaszac zbednych peanow na czesc firmy. Przelewaja na Twoje Konto pieniadze za Twoja baaaaaaaaaardzo ciezka prace. Socjal - hmmmm powiedzmy ze to jest socjal;-)
romcio 2016-08-08 11:51:50
no i powiedzcie jeszcze jak sprawa wygląda jeśli chodzi o prace jako Operator Wózka Widłowego - Magazynier bo nie wiem tylko jak z zarobkami tam jest, bo na ręke to wychodzi ok 3000 zł z tego co wiem, ale chyba jest też możliwość nadgodzin, co o tym wiecie może?
Ojojoj 2016-08-09 22:13:21
A co u radymianskiej złodziejki? Ktoś coś wie? Dom w Dunkowicach wystawiła za kradzione ciuchy po galeriach. Żal.... Udają, że nic się nie stało......
Frik 2016-08-09 22:18:57
No co ja moge powiedzieć moim mili, praca jest naprawde na poziomie i wiadomo, że kazdy kto chce i umie i lubi pracować to sobie poradzi i będzie pracował, bo nie jest to trudne, ani dziwne, szczerze polecam w takim razie próbować, wiadomo chyba że warto
,arcyś 2016-08-16 19:37:31
Maintenance Manager jest nadal poszukiwany w Legnicy?
danusia 2016-08-17 15:23:06
co możecie dokładnie powiedzieć o stanowisku Prototype Engineering Manager? jest rekrutacja i ogłoszenia, zastanawiam się czy w kwestii opłacalne posunięcie to będzie żeby wysłać do nich cv, dajcie znać po jakim czasie można u nich już umowę o pracę dostać
Kołchoz Corporation 2016-08-17 15:41:02
a tak swoja droga to na pierwszy rzut oka widac kogo przyjeto do tego Leara co drugi to bandzior wytatułowany połowa pewnie po wyrokach i morda spuchnieta po sterydach że pożal sie Boże brakuje jeszcze meneli i żuli z każdego osiedla nie wiem gdzie ta Dyrekcja i Kierownictwo mają oczy zeby taki Motłoch przyjmować pod dach i to ma byc Firma ?? na całą Europe to jakas jedna wielka kpina
karni\ 2016-08-17 16:41:37
warto, ale pięć lat doświadczenie jest minimum wymagane
ewel 2016-08-23 14:35:54
i co przyjąłeś się do pracy na inżyniera procesu ? czy zrezygnowałeś?
max 2016-08-23 14:40:43
a ktoś z was się przyjął na automatyka? co wam zaoferowali, napiszce stawki.
kiciuś 2016-08-24 15:18:35
może ktoś się wypowie na temat koordynatora na krojowni,to jakiś sado on psychicznie ludzi wykończy,a jaki jest burdel to głowa boli takiego zamieszania dawno nie było......pozd
asw 2016-08-24 15:35:18
max Automatyk - Technik Utrzymania Ruchu, o to stanowisko ci konkretnie chodzi? Tychy o ile dobrze sp[rawdziłam. z tego oferują napisali tylko że Możliwość ciągłego rozwoju
Zostaw swoją opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lear Corporation Poland II