logo Glocal Sp. z o.o.

Glocal Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o Glocal Sp. z o.o.

eusebio 2011-12-03 10:11:22
Witam,
ostatnio dzwonił do mnie ktoś z firmy Glocal z koszalina w sprawie wyjazdu do pracy do danii. Czy ktoś już współpracował z tą firmą? Pracował w danii? Jakie warunki pracy zapewniają, jak jest z zakwaterowaniem no i oczywiście jak wygląda sprawa wynagrodzenia?
jolo 2011-12-09 13:00:10
To pewnie będziesz kierowcą? hm.. zobaczymy sami, też jestem ciekaw
Michal 2012-01-04 16:58:55
(usunięte przez administratora)Ogolnie bylem widzialem i juz nie jestem... Glocal to to samo co Eurotrucking, moze o tej firmie cos slyszales... Najlepiej pojechac i sie samemu przekonac... Pozdrawiam
anonim 2013-05-30 22:05:06
(usunięte przez administratora) O co tak właściwie chodziło? Wie ktoś? Pracuje ktoś obecnie i jest zadowolony? Z góry dziękuję za waszą pomoc i rozwianie moich wątpliwości.
anonim 2013-08-12 15:21:38
czy ktoś jeszcze pracuje w firmie Glocal sp.z.o.o? czy ta firma jeszcze istnieje? czy dużo osób pozwało tą firmę do sądu?
Krzyś 2014-03-12 15:10:38
Czy ktoś zna firmę, proszę o informacje.W sobotę wyjeżdża grupa .
j 2014-03-19 11:14:53
Firma G.wspulpracuje dla jednej firmy transportowej w szwecji,oczywiscie jazda po calej skandynawi.przepinasz naczepy ladujesz odprowadzasz do portow i tam podpinasz nowe.Masz wszedzie dojechac i byc na czas.Reszta nie ma znaczenia.Zycze powodzenia.
Steve Wonder 2014-07-25 01:17:35
Całkiem ciekawy artykuł, ale istnieje spore ryzyko właśnie złapania i nieprzyjemnych sytuacji. Stawka co prawda jest bardzo atrakcyjna, ale czy warto za jakiekolwiek pieniądze ryzykować dużo większych strat i konsekwencji? Glocal całkiem sprytnie to rozwiązał, ale ciekawe czy w przypadku zatrzymań przez policję interweniują tak, żeby uratować jakoś kierowcę od problemów. Jeżeli jest tak jak pisze kierowca to wcale bym się nie zdziwił jak przyszłoby samemu sobie z tym radzić. Chociaż nie rozumiem takiego podejścia do pracownika, przecież wszyscy jadą na tym samym wózku tylko pełnią inne funkcje.. trochę to rozczarowujące.
Laik 2014-10-29 08:06:12
A to przypadkiem sytuacja nie wygląda tak, że jak sobie pościelisz tak się wyśpisz? Wydaje mi się, że nie wszyscy pracownicy tej firmy mają takie same warunki traktowania.(usunięte przez administratora)W końcu też o pracownika muszą nieco zadbać.
Glocal 2014-12-02 13:02:14
Na tak wielu zadowolonych pracownikow zawsze może trafić się paru niezadowolonych...
tomek 2014-12-22 12:41:29
trochę dziwny ten komentarz, że "Negatywne komentarze świadczą jedynie o tym, że funkcjonujemy od lat i nie są w stanie pogorszyć jakości naszych usług".. no to nie rozumiem, a jakby były dobre komentarze to co wtedy? to pogorszą usługi czy co się stanie? nie wiem czy to jest zgodne z zasadami logiki.
xyz 2015-01-15 15:10:20
ogólnie to wszystkie komentarze są dziwne- niczego ważnego nie moge się tu dowiedzieć a dokładnie czy Glocal jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna? jakie są wynagrodzenia i czy premie wchodza w gre?
endrjuDAF 2015-02-03 20:15:20
Jako kierowca pracuję od wielu lat i słyszałem że warto się zainteresować tą firmą. Wygląda na dobrze zorganizowana. Interesuje mnie jednak pare rzeczy. A dokładniej jak wygląda u nich sprawa z czasem pracy. Czy przysługuje dieta ? Jakie kraje w ogóle obejmuje praca jako kierowca samochodu ciężarowego ?
mądry 2015-04-09 04:45:01
Co to za firma z viby? eurotrucking? To prawda że jazda na działalności?
agnieszka90 2015-04-09 17:51:46
mądry, szczerze mówiąc to nie za bardzo rozumie co masz na myśli pisząc "jazda na działalności", i zabrzmiało to trochę niepokojąco. więc uprzejmie cię proszę wypowiedz się szerzej w tym teamacie. ciekawi mnie też ile mogę tam na starcie zarobić jako początkująca w branży osoba jak dopiero zaczynam kariere
sergiusz 2015-04-25 02:21:25
Hej, a może ktoś pracuje w glocal na stanowisku koordynatora do spraw sprzedazy w regionie? Może wiecie co orientacyjnie proponują jeśli chodzi o kwestię finansową?
dsjkhcbsj 2015-08-09 22:16:10
Glocal to samo (usunięte przez administratora) byłem i nie polecam
igor 2015-08-25 15:49:09
Myślę dość poważnie o pracy fachowca, montażysty w Glocalu. Co prawda wymagają długiego doświadczenia, bo od 3 do 5 lat ale ja na szczęście się łapie. Pierwsza umowa wiem, że jest na okres próbny, ale jak się dowiadywałem, to jak ktoś się sprawdzi to nie robią problemów żadnych żeby taką umowę przedłużyć.
byly 2016-02-10 22:06:20
Odradzam stanowczo
Fej 2016-04-09 10:05:52
Ale dlaczego dokładnie odradzasz @byly? Z chęcią się dowiem dokładanie jak to wszystko wygląda zanim złożę cv na specjalistę ds. produkcji i zakupów. Wymagania nie są duże, bo wystarczy znać język angielski i interesować się modą.
Olibi 2016-05-14 11:44:43
Ja myślę, że to kolega z konkurencji czy coś @Fej bo w firmie wszystko jest w porządku. Rozumiem, ze się zatrudniłeś na tego specjalistę, bo już nie ma oferty. Jest tylko na kierowcę C, gdzie wymagają prawa jazdy C + kod 95, a także komunikatywnego angielskiego, bo praca jest w Danii.
Zostaw swoją opinię o Glocal Sp. z o.o. - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glocal Sp. z o.o.