Thoni Alutec Sp. z o.o.

Produkcja

Konstruowanie odlewów

Czy chcieliby Państwo sprawdzić techniczne i ekonomiczne możliwości zamiany Waszych dotychczasowych części maszyn, konstrukcji na nowe wykonane z aluminium?

Modelarnia

Jakość odlewu zależy od dokładności wykonania oprzy- rządowania modelowego. Znając tę zasadę, od samego początku naszego istnienia zaczęliśmy tworzyć własną modelarnię.

Odlewnia

Sercem naszego zakładu jest odlewnia aluminium. To dzięki niej powstał nas zakład i rozwija się do dnia dzisiejszego. Powstanie i rozwój odlewni aluminium jest możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli zakładu, ...

Oczyszczalnia

Ciągły proces czyszczenia odlewów to przede wszystkim prace ręczne, które wymagają niezwykłych umiejętności manualnych oraz dużego wysiłku fizycznego.

Obróbka cieplna

W ciągu kilku ostatnich lat nastąpił gwałtowny rozwój obróbki cieplnej odlewów z aluminium. Tym samym mechaniczne właściwości odlewów z aluminium zwiększyły się o 200%.

Centrum Obróbki Mechanicznej

Zbudowaliśmy od podstaw nową halę produkcyjną, w której ulokowaliśmy najnowocześniejsze obrabiarki CNC w technologii HSM z magazynami narzędzi sterowane numerycznie w pięciu osiach.

Logistyka

Dostarczanie odlewów z aluminium do Europy, Azji, Ameryki Północnej i na Bliski Wschód jest dla naszej firmy dużym wyzwaniem. Do naszych europejskich Klientów dostarczamy gotowe odlewy z aluminium z tolerancją ± 3 dni.

Bezpieczeństwo pracy

Thoni Alutec Sp. z o.o.