Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Dyskont Odzieżowy " Tania Odzież"

Pracowałeś w firmie Dyskont Odzieżowy " Tania Odzież" i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
hahaha - 2014-04-01 22:38:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [hehehe - 2014-01-18 19:24:23]:
Żal mi Ciebie, że ich bronisz!! Ja tam do niedawna pracowałam (i to nie 1 dzień tylko parę miesięcy) więc wiem, że to co napisano na tym forum to prawda! Nie stałam tam i nie udawałam, że pracuję, wyrabiałam normę przy wyciąganiu i na "zrzucie" a i tak ciągle z dziewczynami słyszałyśmy od kierowniczek, że za wolno, za mało itp. Dziewczyny, które pracowały ze mną robiły tam od 2-3 lat i dopiero jak ja się zatrudniłam to dostały umowy!? Tylko jak otwierali nowy sklep i uczyli "wyceniające", które miały tam pójść to one dostawały umowę. A poza tym każda "kablowała" na każdą byle by miała lepiej :/ Nawet ochroniarza zwolnili bo się jednej z kierowniczek nie podobał i go "podkablowała" do szefa, że niby wszystkie dziewczyny na dyskontach, na których pracował, się na niego skarżyły! Zdarzało się, że miałyśmy tyle towaru na magazynie, że worki spadały jak lawina a czasami nawet któraś z dziewczyn została walnięta lub przysypana takimi workami a szef miał to gdzieś. Więc albo Ci płacą za pisanie pozytywnych opinii albo miałaś wtyki u kierowniczki na dyskoncie i dlatego ich bronisz. To prawda, że tych 900zł nie wysiedzisz w domu ale to nie jest powód aby szefostwo traktowało Cię jak szmatę, która może pracować 46h/6dni w tygodniu (włącznie z Wigilią i Wielką Sobotą) z 1 dniem wolnego po przepracowanym miesiącu, którego nie możesz wykorzystać ani w dniu "zrzutki" ani w 1 dniu "nowego towaru" a tym bardziej, nie możesz go wykorzystać np. 2 maja aby mieć długi weekend lub przed świętami! Więc daruj sobie swoje komentarze na ten temat.
zdjecie uzytkownika
palusia - 2014-04-10 19:30:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
a co z Czarną Mambą??? dalej jest z szefunciem??
basia z kasy na kopernika sie zwolniła??
zdjecie uzytkownika
juka - 2014-04-13 20:36:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A czy pracował ktoś może w dyskoncie na popiełuszki?? zostalam zaproszona tam do pracy zaraz na drugi dzień po zlozeniu Cv. Po przeczytaniu takich rzeczy nie wiem czy isc wogóle....
zdjecie uzytkownika
Mika - 2014-04-19 23:55:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [anka - 2014-03-06 15:55:15]:
Pieniedzy juz nie odzyskasz niestety. Powiedza ci ze szefa nie ma , gdzies wyszedł , a oni dostepu do kamer nie maja.. Bo tak naprawde nie działają tzn. tylko pewien krótki okres czasu..
zdjecie uzytkownika
hahahaha - 2014-04-20 20:53:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [palusia - 2014-04-10 19:30:45]:
Pierwsze słysze że dziewczyny pracują tam w święta.
Ale jak widać dziewczynko masz bujną wyobraźnię, a swoją drogą skoro tam Ci się taka krzywda działa i tak było źle to czemu pracowałaś tam AŻ tak długo??? PS. tak moje komentarze są płatne dostaję za każdego 1 grosz-hahaha.
Zal mi Cie
zdjecie uzytkownika
Cyzio - 2014-04-26 17:13:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Muszę z przykrością stwierdzić ale niestety obsługa urąga kupującym i jest cyniczna
zdjecie uzytkownika
Zyzio - 2014-04-27 12:40:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Niestety nie mam pochlebnych wniosków nt. tego dyskontu. Są tam osoby które w pseudo kulturalny sposób są opryskliwe dla klientów
zdjecie uzytkownika
hahha - 2014-04-27 17:37:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a wg Ciebie klienci przychodzący tam jak się zachowuje- kulturalnie może???
zdjecie uzytkownika
Cyzio - 2014-04-27 23:38:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [hahha - 2014-04-27 17:37:38]:
Na wskroś widać że jest to Twój interes. Sam chyba jesteś wart takiej samej opinii bo chyba rozliczasz te panny z takiego zachowania tzn. braku kultury i wulgarności.
zdjecie uzytkownika
Cyzio - 2014-04-27 23:43:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [hahha - 2014-04-27 17:37:38]:
Jak nie potrafisz, to nie biesz się za handel. Kiedyś było i obowiązuje po dzień dzisiejszy w handlu motto: Klient nasz pan i zawsze ma rację. A ty tego nie potrafisz i nie umiesz. Zresztą skąd jesteś z kosmosu?
zdjecie uzytkownika
Grzybbob - 2014-04-28 11:13:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Z tym to się nie do końca zgodzę. Zależy jaki charakter ma klient, wtedy odpowiednio trzeba modyfikować własne podejście. Trzeba umieć nie brać do siebie pewnych uwag i rzeczy i jechać dalej ;)
zdjecie uzytkownika
Cyzio - 2014-04-28 11:41:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Grzybbob - 2014-04-28 11:13:43]:
Masz do tego pełne prawo aby się nie zgadzać. Jest jednak to ale, które przekłada się w pierwszej kolejności na zachowanie i stosunek obsługi.
zdjecie uzytkownika
hahaha - 2014-05-08 18:41:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [hahahaha - 2014-04-20 20:53:53]:
Widać, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem... Napisałam, że pracują nie w święta ale 24 grudnia w Wigilię i w Wielką sobotę- z tego co słyszałam w tym roku sobotę miały wolną ale odbito im 1 dzień urlopu lub kasę :/
Co do mojej pracy tam to pracowałam tam 3,5 miesiąca bo tyle zajęło mi znalezienie lepszej pracy i w moim zawodzie bo na rozmowy w sprawie pracy mogłam iść albo przed pracą albo po. Bo przecież przy tak dużej liczbie dni wolnych (AŻ 1 w miesiącu i to tylko w wybrane dni!)ciężko jest się umówić z przyszłym pracodawcą. A skoro Ty uważasz, że tam jest tak super to czemu ciągle wiszą na sklepie ogłoszenia, że przyjmą do pracy i to samo jest np. na "rzeszowiaku"- nawet teraz jest ogłoszenie i to nie tylko dla dziewczyn ale i ochroniarzy :P Żal mi Ciebie ...
zdjecie uzytkownika
jzk ! - 2014-05-09 18:57:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Nadzór kamer w tych sklepach jest popsuty albo osoba która to wszystko monitoruje jest ślepa, bo nie widzi rzeczy które się tam dzieją, a widzi rzeczy których nie ma. Szkoda, że z uczciwych ludzi robi się złodziei, a złodziei traktuje jak swoich...
zdjecie uzytkownika
Cyzio - 2014-05-10 13:53:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [jzk ! - 2014-05-09 18:57:36]:
To nie kamery są popsute ale obsługa, która preferuje swoich w zakupach a uczciwym ludziom kupującym urąga. Swoi kupuja wybierany towar a ty jak coś lepszego z ich towaru złapiesz to jesteś be i nieporządany
zdjecie uzytkownika
jzk ! - 2014-05-10 17:15:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Cyzio - 2014-05-10 13:53:03]:
Na myśli miałm raczej patrzenie na pracowników.
zdjecie uzytkownika
ABC - 2014-05-10 18:36:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To prawda zgadzam sie z jzk!
zdjecie uzytkownika
bab - 2014-05-10 23:25:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
jzk! to co się tam dzieje to skandal, z uczciwych ludzi robią złodziei(a raczej na siłę ich szukają) i niewiadomo co jeszcze.szok!!!
zdjecie uzytkownika
Momes - 2014-05-13 01:46:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mówicie, że pracownicy są oskarżani o złodziejstwo? To chyba delikatna przesada, pomijając fakt, że jest się powiązanym umową...
zdjecie uzytkownika
jzk ! - 2014-05-16 09:23:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Momes - 2014-05-13 01:46:26]:
haha! umową ? w nie każdej firmie masz umowę.
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-04-29
Żródło: nuzle.pl
Gdańsk
(Pomorskie)
Dyskont Odzieżowy zatrudni pracowników do pracy w sklepie przy sortowaniu odzieży, ekspozycji odzieży i obsłudze klientów w Gdańsku- Przymorze. Mile widziane doświadczenie pracy w sklepie. CV prosimy przesyłać na adres mailowy. Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
zdjecie uzytkownika
gaba - 2014-05-22 15:37:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [magdusia - 2014-02-21 20:16:29]:
a gdzie ta firma ma swoją siedzibę, w Rzeszowie?
zdjecie uzytkownika
lubilu - 2014-05-31 20:56:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ta firma pozostawia wiele do życzenia,pracowników traktuje się tam fatalnie co najmniej jak woły pociągowe jak nie gorzej i nie ważne czy pracuje sie tam miesiąc czy kilka lat.
zdjecie uzytkownika
Momes - 2014-06-07 09:00:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W każdej NORMALNEJ firmie masz umowę. Chyba, że się z kimś dogadałeś żeby nie podpisywać wtedy Twoja strata...
zdjecie uzytkownika
Momes - 2014-06-07 09:00:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
anna - 2014-07-16 11:22:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
moja siostra pracowała, bo nie znalazła innej pracy, a gdzieś trzeba pracować. Rzeczywiście warunki pracy okropne, 6 dni w tygodniu, za marne grosze,(usunięte przez administratora)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dyskont Odzieżowy " Tania Odzież"

Twoj email:
Wiadomość: