E PLUS M SP. Z O.O.

Rozwój

W  naszej strategii biznesowej wdrażamy zrównoważony rozwój. W ten sposób chcemy oferować klientom to, co jest wyróżnikiem naszych marek: najwyższej jakości licencyjne artykuły tekstylne oraz szeroki asortyment produktów zmieniających się co tydzień kolekcji. Naszym celem jest prowadzenie działalności odpowiedzialnej i zgodnej z naszymi partnerami  dlatego:

• angażujemy się w ochronę środowiska i działamy na rzecz poprawy warunków życia rolników uprawiających  bawełnę,
  • zwracamy uwagę na źródła, z których pochodzą surowce do naszych produktów,
  • współpracujemy ze znanymi na całym świecie organizacjami standaryzacyjnymi i systematycznie rozszerzamy naszą ofertę zrównoważonych produktów,
  • nieustannie pracujemy nad poprawą warunków pracy w fabrykach, które wytwarzają nasze produkty,
  • jako firma dbamy o równowagę i zdrowie naszych pracowników. Wspieramy ich indywidualny rozwój i edukację, oferujemy dodatkowe benefity. Jesteśmy nastawieni na dialog. W naszych działaniach kierujemy się wartościami  i wewnętrznym kodeksem,
  • dbamy aby w fabrykach nie dopuszczano do wyzysku i zatrudnienia dzieci,
  • kontrolujemy aby wszyscy współpracownicy zapewnili pracownikom bezpieczne i  zdrowe miejsce pracy, zgodnie ze stosownymi regulacjami prawnymi,
  • przestrzegamy  Kodeksów Postępowania i Kodeksów Etyki naszych partnerów,
  • dbamy o poszanowanie praw każdej jednostki,
  • stosujemy się do zasad etyki i odpowiedzialnego zachowania we wszystkich naszych działaniach,
  • dążymy do utrzymania standardu doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności i w każdym miejscy na świecie,
  • wszyscy traktujemy siebie z godnością i szacunkiem,

E PLUS M SP. Z O.O.