Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o piekarnia mamut

Pracowałeś w firmie piekarnia mamut i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
syf - 2011-01-02 20:29:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Syf kiła mogiła
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-11-12 12:31:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam się w 100% .. nikomu nie polecam pracy tam.. porażka..
zdjecie uzytkownika
anonim - 2012-03-16 17:09:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anonim - 2011-11-12 12:31:25

zgadzam się w 100% .. nikomu nie polecam pracy tam.. porażka..
zdjecie uzytkownika
xyz - 2012-07-29 20:14:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Masz rację !!!!! Wykorzystali ludzi za marną kasę , a teraz wyrzucają na bruk wszystkich po kolei , jak leci !!!! Są tacy co pracowali tam prawie 30 lat i co z tego mają ? Całe szczęście ja już tam nie pracuje , mam pracę i bardzo się cieszę !!!! Z Nysy facet zrobił ludzi w h..... , ale kiedyś za to zapłaci , takim ludziom jak on , noga się powinie , przyjdzie na to czas !!!! Powinni wywieść go na taczkach aż do rynku , ha ,ha !!!!! Mimo wszystko życzę powodzenia !!!!!
zdjecie uzytkownika
karol - 2013-07-26 22:00:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
xyz co to dokładnie znaczy że marna kasa jest w piekarni mamut we wrocławiu? Trochę dziwne że prawie nikt już nie pisze tutaj
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie piekarnia mamut

Twoj email:
Wiadomość: