Dino Polska

Iłowa

Opinie o Dino Polska

misiek 2013-08-24 11:47:58
Nie wiem ile pracuje tam na stałe, ale złóż podanie i Cie przyjmą z otwartymi ramionami. Na początek pewnie będziesz wykładać towar za 4,20 zł brutto ! Irena & Company też od tego zaczynały więc pewnie i Ciebie też to czeka. Rotacja pracowników jest wystarczy się przejść po sklepie..
dsa 2013-08-26 21:02:49
witam
wiadomo jakie zarobki na stanowisku Kierownik Sklepu? Jakie Wymagania? Jaki tryb pracy?
pozdro
2013-08-27 19:11:58
dino nie jest takie tanie i wspaniale zle traktuje sie pracownikw starzy pracuja bo musza ale jak by mieli gdzie to juz dawno by odeszli dziewczyny wyrazy wspolczucia a henia jak lizala tak lize a dawno powinna wyleciec
biedronka 2013-08-27 19:20:15
czy nowa pani kierownik przejrzala na oczy lizusy jej dude rabia jak trza czy moze udaje ze nic sie nie dzieje spadly utargi moze wyleciec a przydalo by sie za to ile krzywdy wyrzadzila pa kochani przyjemnej pracy oby bylo lepiej
ooochhh 2013-09-22 19:55:55
jestescie nienormalne!!!! dino to fajna firma-zarobki 2000zł na rękę a jestem kasjerem-tylko trzeba [usunięte przez administratora] jak zetor!!!! A wy jak macie czas na pierdoły i obgadywanie koleżanek i kierowników to za mało w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostajecie!!!! Do roboty lenie i pierdusnice różancowe!!!!
Anx 2013-10-04 11:15:59
nie polecam brak miłej atmosfery w pracy szefowa tylko chodzi i mówi że tego trzeba zwolnić co chwile przyjmowane nowe osoby. Dużo osób pracuje tam nie cały miesiąc albo trochę więcej co trochę ktoś się zwalnia albo jego zwalniają sami podejmijcie decyzje bez powodu tak się nie dzieje
fanka 2013-11-16 20:27:31
praca ciezka ale jak ktos ma checi i przede wszystkim siły to da rade ale co mnie najbardziej wkurza to marnotrastwo owoców, warzyw i chleba a zamówienia parti pasztetów gdzie na sklepie niema gdzie wcisnac ani jednego to totalny ezsens abo nastepnej ilości winogronu gdzie sa 3 paczki i szybko sie psuje a na sklepie lezy od tygodnia i sie psuje
gość 2013-12-05 19:12:58
Ja też pracuję w dino ale o takiej kasie jeszcze nie słyszałam pomarzyć tylko można. Ten sklep to porażka.U nas jak by całą załogę z biura wymienili to może by było lepiej. Bo to co one wyprawiają to się w głowie nie mieści.
marika 2013-12-17 12:25:01
fanka piszesz ze praca ciezka a jak się mają do tego zarobki ? ile wyciągacie ? jakies bonusy czy paczki na swieta są ??
marot 2014-09-25 20:26:14
Wiecie moze jak obecnie wyglada sytuacja z warunkami finansowymi? z tego co zdazylem sam uatalic, rok-pol roku temu wygladalo to dosyc mizernie- zreszta jak w wiekszosci sklepow, ale moze cos drgnelo we wlasciwym kierunku, bo co by nie bylo dino ma spory udzial w rynku, co na pewno generuje odpowiednie pieniadze.
rapido 2014-11-18 19:28:58
A île za zarabia kierownik w dino?
sebastian 2014-12-16 11:53:50
Jak mniemam kierownik ma z tysiąc więcej na rękę niz szeregowy pracownik, chociaż różnie to wygląda. W ogóle dino nie jest wielką siecia w porównaniu do wielkich marketów, to jak oni traktują pracowników? Warto próbować zaaplikować, czy raczej szukać pracy w innym markecie. Jesli chodzi o system socjalny to coś jest?
portos 2015-01-25 01:41:41
Mnie zastanawia tylko w jaki sposób kierownicy są szanowani czy instruowani przez swoich przełożonych. W ten sam sposób to się odbywa - ciągłe ponaglanie, pospieszanie, 'zechęcanie'? Gdzie się nie spojrzy to w Dino nie pracuje się dobrze. Wiele osób tylko narzeka i z tego co widać to mają ku temu uzasadnione powody.
ja 2015-02-03 16:41:30
i z czego sie cieszysz!tak w ogole to nikt nie powinien pisac jak ty,poniewaz zarobki w żądzie a nasze to totalna porazka!!!rozumiem ciebie ale tak byc nie powinnochyba prawda!ile mniej sie uczylaś od tego co pracuje w biurze?chyba ze skonczylas 8 klas.
b 2015-02-09 18:05:10
kasjer 1800 zł?brednie!trzy lata pracowałam i nigdy nie dostałam nawet 1400 zł.premie miały osoby które dobrze donosiły na koleżanki do kierowniczki na koleżanki.nie polecam pracy w dino.beznadzieja!!!
DZIOLO 2015-02-13 01:20:35
JA TEŻ PRACUJE W DINO W IŁOWEJ U NAS TO LUZIK PO TERMINY MOŻNA BRAĆ KIEROWNICZKA NIC NIE MÓWI A WRĘCZ KAŻE BRAĆ ŻADNEJ KONTROLI JUŻ DAWNO NIE BYŁO PIWKO JOGURCIKI 1, 2 DNI PO TERMINIE NIC IM NIE JEST NO I MOŻNA KOMUŚ JE SPRZEDAĆ NA LEWO TO DO WYPŁATY DOCHODZI 300ZŁ 400ZŁ ZALEŻY ILE SIĘ WYNIESIE
T,AK 2015-02-13 01:35:27
KOCHAMY PANIĄ KIEROWNIK ZA TE POZWOLENIA BRANIA CHOCIAŻ ,ONA SAMA BIERZE WIĘCEJ PO TERMINÓW CZEKOLADKI,ŚLEDZIKI ITP ,NAM CHOCIAŻ ZOSTAWIA PIWKA I JOGURCIKI . POZDRAWIAMY
T,AK 2015-02-13 01:40:11
qoleszka 2015-02-21 21:27:39
To i tak chyba nie jest źle z tego co widzę, skoro możecie sobie brać piwo i jogurciki po terminie. Zawsze to jakiś dodatek a nie wszedzie mozna sobie na coś takiego pozwolić. Z tego co mówicie to stawka jest normalna jak na takie stanowisko. Wiecie może czy jako student jest możliwośc zatrudnienia ? Dostosuje mi grafik pracy do planu zajęć ?
Klaudia 2015-02-25 07:57:50
Co za głupoty piszą ją też pracowałam i nic takiego nie było kto wam daje takie pomysły terminy są wyrzucone pracownicy są sprawdzani przed wyjściem i nikt nie leży sklep zadbany idzie zobaczyć inne markety A pracowników jest za mało ale to nie zależy od kierowniczki tylko od ludzi którzy są nad nią zamiecie się z tymi dziewczynami na jeden dzień
klient2 2015-03-16 16:52:06
Uwielbiam robić zakupy w Dino Iłowa .Dziewczyny uśmiechnięte, pomocne,pracowite widać to jak zapierdzielają codziennie.Sklep zadbany miło się wchodzi na zakupy tam gdzie gości UŚMIECH I MIŁA ATMOSFERA.
Pozdrawiam stały klient.
ilaa 2015-05-10 23:23:55
sklep czysty dotowarowywany ciągle ale czy ktoś widzi jak my pracownicy się musimy napracować>? że czesto jest tak ze nia ma czasu na przerwe ? przyjdzie taki "klient" buc i on rząda otwarcia wiekszej ilosci kas bo on jest na zakupach a my ekspedientki mamy usługiwac od zaraz. Czy ktos pomyslal ze my tez musimy jesc i pic jak inni i troche odpoczac w ciagu 8 h pracy?! atmosfera fajna praca ciezka idzie sie przyzwyczaic
vip 2015-06-11 21:59:14
czy osoba z orzeczeniem ma szansę na awans
stala klientka 2015-06-20 09:07:06
Witam wszystkich robiacych zakupy w markecie dino w Ilowej.Widac duze zmiany kierowniczka nowa,mloda ale daje rade powiedzialabym ze nawet lepiej niz jej poprzedniczka,ale co sie dzieje z pracownicami non stop nowe twarze,a gdzie sie podziala nasza pani Iza super kobitka zawsze usmiechnieta,pomocna drugiej takiej nie ma,wszystkie dziewczyny jakies naburmuszone chodza szczegolnie pani Magda reszta ok.Kobiety nie jest tak zle w tym markecie nie bojcie sie tam pracowac uwierzcie w innych marketach jest sto razy gorzej!!Obserwuje to wiem.Ruszajcie skladac papiery zeby te dziewczyny ktore tam jeszcze zostaly mialy lzej.Pozdrawiam i trzymam kciuki za zaloge dino w Ilowej.Wasza wierna klientka.
darek 2015-07-14 02:28:57
widziałem , że po za zwykłymi sprzedawcami dla których praca w dino jest zawsze i wszędzie praktycznie... to obecnie poszukują również wyższej kadry . Mianowicie chyba otwierają kilka nowych sklepów w małych miastach i tam poszukiwani są kierownicy tamtych marketów. Myślę , że to całkiem fajna opcja na zarobek
Robert 2015-10-15 09:15:40
Byłem ostatnio w Dino w Barcinie. Ten sklep to jakaś porażka. Obóz pracy niemalże. W środku strasznie zimno. Rozumiem, że to pewnie zarządzenie odgórne - ale kasjerki pracują jakby były tam za karę, co więcej odzywają się wulgarnie jedna do drugiej, przy klientach. Prostactwo i tyle!
cytrynka 2015-10-15 12:22:32
to trzeba było @Robert zgłosić wyżej że jest jakiś problem z ogrzewaniem, na pewno ktoś by się tym zajął. A skoro byłeś tam we wrześniu lub wcześniej to jakim prawem możesz narzekać na temperaturę? przecież to są jeszcze ciepłe miesiące. ja uważam że bycie kasjerką w takim sklepie to szansa i trzeba się z tego cieszyć
loka 2015-10-15 12:28:11
od razu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] moze jak kobiety non stop pracuja to juz zimna nie odczuwaja bo sa ciagle w ruchu. ja to nie mam zle opini o Dino Polska. sa to markety ktore w ofercie maja sporo artykulow spozywczych, chemicznych i kosmetycznych. wiaodmo nie sa to jakies wielkie hiermakety ale to co trzeba to mozna tam znalezc. a praca jak praca w kazdym takim sklepie. jednym sie podoba drugim nie
załamana 2015-10-25 07:58:42
A jeśli to klient obraża Cię wyzywa poniża i szmaci ? Nie wiem czy był pod wpływem alkoholu ale raczej nie to taki typ nerwusa , ciągle mu coś w sklepie przeszkadzało na stoisku mięsnym również zdenerwował koleżanke. To jako kasjerka mam się uśmiechać i go szanować ? Jak traktować takiego klienta ? Miałam wezwać ochronę ? Klienci z kolejki mówili nawet ,że mam prawo wezwać go sądu za poniżanie i obrażanie .I co w takim przypadku robić ?
loka 2015-11-13 14:33:57
musisz dbac o swoje prawa. albo grzecznie wyprosic, wezwac ochorne cyz cokolwiek. klienci mieli racje, ale niestety trzeba zachowac powage i sie nie unosic gdzy to nie twoja wina. ja mimo wszystko chce sie dostac do dino na kasjera sprzedawce, a widze ze oferuja umowe o prace na poczatku na okres probny
op 2015-11-16 16:27:02
umowa o prace jeszcze na okresie próbnym?super, od razu widac, ze traktują Cie jak powaznego pracownika.
siks 2015-11-18 19:36:34
Teraz to wszedzie daja umowy o prace, nawet w biedronce. Ja mam inne pytanie, jak tutaj w Dino traktują różnice kasjerskie, czy trzeba zwracac każda kwotę?
Aleks 2015-11-20 22:51:22
Szczerze wątpię, że tak wszędzie dają umowę o pracę. Chociaż o tej firmie słyszałem nie raz i faktycznie- umowa obowiązuje
1234 2015-11-28 10:58:56
Praca w Dino. w Checinach. to porażka zmiany daja po znajomosci jak masz nie masz znajomości to pracujesz na druga zmiane bo jest wiecej roboty czesto stosuje sie mobing. Kasjerka. Andrzelika chodzi i sie obija
Kazimierz 2015-12-08 14:43:24
Widzę, że szukają ludzi, mają bardzo dużo różnych ofert pracy w różnych miastach. Zastanawiam się nad posadą kierownika marketu w Waganću. Gdyby znalazł się tu ktoś, kto pracuje w tym sklepie to dajcie znać jak z atmosferą. Dzięki!
JOLA 2015-12-10 11:19:46
Cyrki sobie robicie w DINO nie dość ,że płace są jak kot napłakał to trzeba pracować za pięciu.To jest wyzysk pracownika.A WY tam na wyższych stołkach jakie macie premie na święta ??????? Bo My zwykli pracownicy zapierdzielamy na Wasze wypłaty i premie.Święta są RAZ w roku i żeby nie dać jakiegoś talonu na Święta ????ŚMIECH NA SALI !!! Teraz się nie dziwię , że ludzie nie chcą pracować w dino.Dostaniesz wypłatę to człowiek musi się zastanawiać co kupić a rachunki trzeba opłacać a do kolejnego 10 nie wiadomo czy starczy.WY TAM NA WYZSZYCH STOŁKACH ZACZNIJCIE SZANOWAĆ NAS bo dzięki nam to dino istnieje. My zapierdzielamy jak woły a wy plaszczycie dupska na stołkach i liczycie zera.
Lila 2015-12-16 17:53:18
Co Ty za głupoty gadasz ? Znajomości,żeby pracować na rano.w jakim Ty świecie żyjesz?
loka 2015-12-18 19:54:51
a place glodowe to jakie sa ? skoro o nich piszecie, bo to ze jest duzo pracy to sie domyslam ze tak jest, z tym ze wynagrodzenia to dosyc indywidualna sprawa jest
krdit 2016-01-19 21:42:53
@Nikola troszeczkę jednak przesadzasz, bowiem każdy dobrowolnie zatrudnia się w tej firmie i osobiście godzi się na warunki, podpisuje umowę, zazwyczaj umowę zlecenie.
4rtgyh 2016-02-16 17:18:34
nie rozumiem wlasnie takich ludzi, ktorzy na cos sie godza podposuja umowe a potem narzekaja.,@krdit przeciez tam zawarte jest wszystko czarno na bialym
misek 2016-02-19 14:34:59
czasami kolego, zmianie ulegają nawet zapisy na które obie strony wcześniej się zgodziły. Zastanawiam się tylko jakie są możliwości awansu np. z kasjera.
confidence 2016-03-05 21:17:28
Cały czas pojawiają się u nich jakieś oferty pracy, ale wiadomo, że jest to związane z ciągłym rozwojem firmy. Dobrze, że można liczyć na stabilne zatrudnienie.
Abc 2016-03-10 21:40:52
Jest mozliwosc awansu z kasjerki na kierownika. Jest tak u mnie obecnie moja kierowniczka byla kasjerka 2lata potem zastepca kolejny rok a teraz jest kierownikiem..., mozna, mozna! Tylko chcieć
mańka70 2016-03-10 21:48:23
chęci i motywacja to podstawa, masz rację w 100%. ja do nich dlatego będę od razu chciała aplikować na kierownika marketu w Brzeszczu, chopciaŻ obawiam się tych szkoleń poza miejscem zamieszkania
qoleszka 2016-03-13 10:07:12
i bardzo słusznie moim zdaniem. Chociaż w dino szukają przede wszystkim kierowników marketów, także może to być połączone stanowisko ze sprzedawcą po prsotu
op 2016-04-13 11:44:39
jest nowa oferta i nich na sprzedawce i nie wymagają zbyt wiele..
arek 2016-04-13 15:39:06
witam mam pytanie ile powinni zaplacic za szkolenie na ktore wysyla sie pracownikow dino ktorzy zawarli umowy o dzielo z zielonym rynkiem
:) 2016-04-14 12:27:28
7 zł na godzinę plus koszt dojazdu tj.0,45zł za 1km
:) 2016-04-14 12:30:28
zielony rynek umowa o dzieło 7zł za godzinę 0,45zł za 1 km dojazdu do danego miejsca własnym samochodem
buggs 2016-05-10 21:13:51
to chyba dość małe stawki.. nie wiem czy praca jako kasjer-sprzedawca też podobnie wygląda.Według oferty jest to dość ciekawe zajęcie, chętnie bym wysłał CV
Zostaw swoją opinię o Dino Polska - Iłowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dino Polska