Opinie o Media Star Sp. z o.o. S.K. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Media Star Sp. z o.o. S.K.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Media Star Sp. z o.o. S.K. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Star Sp. z o.o. S.K. w Szczecin

Damian

Obsługa arogancka, chodzi o punkt w Szczecinie na ul. Duńskiej, produkty, które można kupić w sklepach spożywczych i w Netto także nie ma problemu, gdzie kupować w zamian. Serdecznie odradzam wszystkim, którzy tam chodzą, jest wiele innych nawet kiosków, widocznie z serii media star pracują niespełna rozumu ludzie. Nie wspierajcie takich punktów swoimi pieniędzmi, upadną z braku środków przez swoje własne chamstwo.

Zofia
@Damian

Polecam zacząć zakupy od zwykłego "Dzień dobry. Chcę kupić (nazwa danego towaru np. Gazeta X lub Papierosy X). Zapłacić powiedzieć "Do widzenia" oraz wyjść. Nie wyzywać, poniżać tam pracownika a teraz wylewać swoje żale bo w końcu ktoś miał dość takiego traktowania i w końcu powiedział, dość. Traktujmy siebie z szacunkiem.

Moi Drodzy, kiedyś firma prowadziła rekrutacje do administracji. Jak tam warunki w biurze wyglądają? Nie pasuje mi za bardzo umowa, jaką proponowali - zlecenie lub b2b. Zmieniło się coś w tej kwestii? Można ubiegać się o umowę o pracę? Wymagań za dużych nie mieli, w sumie głównie pisali o znajomości obsługi MS Office. Co z doświadczeniem? Osoba bez niego ma szanse na zatrudnienie? Widełki na stanowisku jak wypadają? W miarę regularnie wynagrodzenie rośnie?

Joanna
@Damian

Zgadzam się z opinią, osoba tam pracująca robi to chyba za karę. Arogancja odstrasza klientów, a jest wiele innych podobnych miejsc gdzie można robić zakupy i do tego być miło obsłużonym. Odradzam punkt.

@Joanna

Dokładnie, za takie zachowanie traci się pieniądze. Rocznie im by niezła sumka wyszła, a przecież jeszcze odradzam rodzinie i znajomym. Już kilka miesięcy nie kupuję w tym punkcie, ale i punktach tej firmy. Wolę dać zarobić większemu sklepowi obok.

Zofia Nowy wpis

Aaa Nowy wpis

Firma zachęca żeby zostać ajentem saloników prasowych i zostać własnym szefem. To coś w rodzaju franczyzy? Ile trzeba wyłożyć na początek? W ogóle jest to opłacalne? Ktoś tak zaryzykował i wychodzi na swoje? Doradźcie.

Madam Nowy wpis

(usunięte przez administratora) firma, nie polecam nikomu! (usunięte przez administratora) na inwenturach i nie liczą towaru jaki znajduje się na sklepie! (usunięte przez administratora)

Sprzedawca

Z dnia na dzień dostałem telefon, poszedłem na spotkanie i ono wypadło według mojej oceny negatywnie. Szefowa interesu opryskliwa, więc nie wiedziałem czy chce mi dać tę prace czy zniechęcić do niej, ale koniec końców dostałem tam pracę, ale nie przyjęłam.

Pytanie padały mniej więcej takie: 1. czy jest pan dyspozycyjny od już ? 2, czy posiada Pan rodzinę bądź jakieś zobowiązania ? 3, uczy się pan? 4. czy może Pan zgłosić się jutro o godz. 6.30?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Zuzanna

Jest ogłoszenie Pomoc Księgowa i mam pytanie w związku z tym, na jakie można liczyć zarobki u nich? Zastanawiam się, czy jakieś sensowne kwoty czy lepiej szukać gdzieś indziej?

diabelek

ten kiosk to kpina pracowalam 2 miesiace pan wojtek wiedzial ze jestem w ciazy zwolnil mnie bez powodu i od miesiaca nie chce wyplacic wyplaty, moze ktos pracowal na zagruskiego w kiosku

@diabelek

Pan Wojtek jak najbardziej kompetentna osoba. Mnie też zwolnil (uważam, że się mylil) ale może sam się kiedyś przekona jednak na regionalnego bardzo się nadaje, miły, pomocny, kompetentny, na właściwym miejscu .

@Marta

A Ciebie z jakiego powodu zwolnił? Jakoś to tłumaczył?

Wojtek
@diabelek

miło że Pani tak się wyraża ale może trochę więcej szczegółów... np braki towarowe i gotówkowe , które kwalifikują się do ścigania z urzędu.... ( kodeks karny).... wypłata została przekazana z potrąceniem braków gotówkowych wziętych bez zgody z kasy..... jeśli Pani czuje się pokrzywdzona to wystarczy powiadomić stosowne urzędy o popełnieniu przestępstwa..to na tyle..... Pozdrawiam

Xd34
@diabelek

Też pracowałam u Pana Wojtka i też jest problem z wypłatą. Miejsce pracy Dobra Szcz

@Xd34

Problem w kontekście niewypłacenia? Ale umowa i wszystko było normalnie, więc są podstawy do egzekwowania, tak?

@Izabela

Pracuje już w tej firmie 12 lat, nie było i nie ma nigdy problemów z wypłatą wynagrodzenia.

Klaudia
@diabelek

Czy wypłacili pieniądze ? Gdzie pani zgłaszała brak wypłaty ? Jestem w podobnej sytuacji

@M

a można spytać, na którym stanowisku? bo widzę, że kolejna osoba zgłosiła podobny problem i tym bardziej się nad tym zastanawiam. chodzi tu o długość stażu?

@Izabela

Od początku pracuję jako kierownik salonu. I zarówno ja, jak i moi współpracownicy otrzymujemy wynagrodzenie na czas.

@Izabela

I długość stażu nie ma znaczenia.

@M

No ile ludzi tyle opinii jak widać. Mogę wiedzieć ile wynosi wynagrodzenie i czy są możliwości jakiegoś go podnieszenia? Może jakiś system premiowy? Jeśli tak, to jak on wygląda?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Media Star Sp. z o.o. S.K.?

M

Tak. Pod warunkiem że chcą pracować.

@M

Chcesz przez to powiedzieć, że to jedyny warunek? ;p A tak poważnie to co z pozostałymi?

@Izabela

Myślę że jeśli chodzi o pracę w saloniku to przede wszystkim chęci do pracy są ważne. Jeśli są chęci to wszystkiego można się nauczyć.

Urszula
@M

Czyli osoby bez doświadczenia też mają szansę? :)

@M

Zgadzam się. Jest szkolenie podczas którego osoba chętna do pracy stwierdzi czy to jest to. Pomocą zawsze służy Pan Wojtek i załoga salonów dookoła. Pracuję od 3 lat w jednym z salonikow i nie mam powodów do narzekań. Mało tego,były sytuacje gdzie Pan Wojtek pomagał mimo ze sprawa nie dotyczyła pracy.

@Kasia

A płacą ogólnie za szkolenie? Czy raczej nie?

m
@Kasia

Ja pracuję w saloniku dużo dłużej niż Ty i zgadzam się w 100% z tym co napisałaś :)

izabelina

Na jaką umowę o pracę można liczyć?Interesuje mnie tylko normalna nie zlecenie.

B.

W media star pracowałam pół roku. Odradzam komukolwiek pracować w tej pseudo firmie! Kierownik regionalnych pan Wojciech to jakaś kpina, nie wiem dlaczego zasiada on na takim stanowisku. Brak szacunku do pracownika, wymyślanie historyjek, żeby kogoś zwolnić. PORAŻKA. Pan Wojciech niby starszy mężczyzna, a zachowuje się jak dziecko. Odradzam pracowania w tej firmie na terenie Szczecina. Jeśli ktoś nie umie z godnością i szacunkiem traktować drugiego człowieka, ten nie powinien być KIEROWNIKIEM. Kpina i śmiech na sali, co owy Pan ma w głowie. Nie pozdrawiam i odradzam pracy w media star.

Czy Media Star Sp. z o.o. S.K. zapewnia kartę multisportu?

m

nie

@Migotka Panna a jak ogólnie Ci się tu podoba?

Migotka Panna
@Marek

Pracuję już kilka lat. Nie narzekam.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Media Star Sp. z o.o. S.K.?

Migotka Panna

Całe

Dawid

Czy atmosfera się zmieniła przez pandemie ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Media Star Sp. z o.o. S.K.?

Odpowiedź

Naturalnie, atmosfera w miejscu pracy ma istotny wpływ na osiągane rezultaty. Dlatego Współpracownicy Sieci Media Star Sp. z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa mając tego świadomość, dokładają wszelkich starań, aby zapewnić sobie nawzajem pełne wsparcie i pomoc w codziennych obowiązkach. Fakt, że Załogę tworzą wieloletni Pracownicy potwierdza powyższe.

Daro

@Masakra ale to co, nie mozesz swobodnie korzystać z dni wolnych bo grożą zwolnieniem?

Masakra
@Daro

Tak , dokładnie ????

Zniesmaczona

Media Star to kpina! Pracowalam pół roku. Zmarnowałam tam swój czas. Stawke miałam 7,70 zl na godzine. Kierowniczka zawsze brala duzo godzin a ja wychodzilam z 900 zl co miesiac wyplaty. Odezwalam sie w koncu, to zostalam oskarzona o kradzież (pomimo tego ze prawie w 2 tyg nie bylo mnie w pracy). NIE POLECAM nikomu..

Mika76
@Zniesmaczona

Zadziwia mnie bardzo Twoja opinia, też pracuję w tej firmie i jeszcze się nie spotkałam z czym podobnym. Godziny pracy są dzielone równo, nie ma stawki 7,70 na godzinę. Płaca jest dobra. Nie wiem dlaczego takie głupoty wypisujesz, ale jest to kłamstwo. Na umowie masz dokładnie napisane, jaką jest stawka za godzinę i napewno nie jest to 7,70.Zostałaś oskarżona o kradzież? Gdyby mi ktoś, coś podobnego zarzucił, a wiem, że takiej sytuacji nie było, dążyłabym do udowodnienia tego. Czy Ty coś w tej sprawie zrobiłaś?

Agnieszka
@Zniesmaczona

Wydaje mi się, że problem nie leży w Pani sytuacji po stronie Media Star. Jestem Ajentem współpracującym z firmą od ponad 3 lat prowadzę obecnie kilka Salonów i uważam, że firma jasno określa zasady pracy i współpracy. Z opinii pracowników którzy pracują niekiedy kilka lat w firmie wiem, że wynagrodzenie zawsze było i jest jasno ustalone, wpływa zawsze terminowo, osoby pracujące w biurze zawsze służą fachową pomocą. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie potrafi Pani walczyć o swoje. Grafiki ustalane są wewnętrznie w Salonie nikt ich z góry nie narzuca! Liczba godzin które chciała Pani przepracować zależała od Pani - widocznie nie bardzo chciała Pani pracować więcej ,a co za tym idzie więcej zarabiać . Życzę samych sukcesów w życiu zawodowym

agaAga1234
@Zniesmaczona

Pracowałam w Łódzkim MS i również zaczynałam od stawki podobnej 7,50 mimo że na umowie było napisane całkiem inaczej więc uważam że to żadne kłamstwo ale nie jest to winą dyrekcji ani zarządu MS tylko ajenta taka stawkę zaproponował a że Pani się na nią zgodziła to już inna sprawa. Co do grafiku hm ajenci i ludzie są różni tu faktycznie szefowa mogła brać więcej godzin dla poprawienia swoich finansów , u nas było identycznie na jednym z kilkunastu naszych salonów ajentka stała po 13 h ponieważ potrzebowała pieniążków ale my również miałyśmy możliwość nałapania wielu godzin Co do kradzieży u nas nie było to tak oficjalnie nazywane ale każda z dziewcząt odpowiadała za salon i za każdy najmniejszy brak na salonie oddawała z własnych pieniążków raz było ich mniej raz więcej ale uważam ze to indywidualna sprawa jak kto się dogada i jaką bieżę odpowiedzialność za powierzone miejsce i tego jak kto pilnuje powierzanych nam artykułów . Bo przecież nikt nikomu nie karze pracować w danym miejscu z danym ajentem na określonych warunkach nic na siłę :)

Gosia

Media Star poszukuje ajentów do swoich punktów. Zastanawiam się dlaczego nie zostają ajentami osoby dotychczas tam zatrudnianie.

Ajent 123
@Gosia

Być może dlatego, że należy wpłacić kaucje. Nie wszyscy są skłonni wyłożyć własne środki żeby zabezpieczyć chociażby ewentualne wynagrodzenia przyszłych pracowników, towar, gotówkę w kasie

Inka
@Gosia

Z punku widzenia Ajenta, niestety takie nastały czasy, że najlepiej się nie napracować, ale kokosy zarabiać. Stawka na umowę zlecenie 14,70 brutto. Pracując tyle ile e kodeksie pracy, czyli 170 godzin, na rękę Studentka otrzyma prawie 2400zł. Grafik ustalany , dopasowywany. Ale najlepiej narzekać, że zarobki małe, ale pracować np. tylko 100 godzin. Media Star zapewnia zatowarowanie, wszystkie urządzenia, płaci za wynajem, za prąd itd. Zadania stawiane przed ajentem, czyli i przed pracownikami-realne do wykonania. Premie za wykonanie.

Franciszek
@Gosia

Ajent123 odpowiedział na Twoje pytanie, a ja chciałbym dowiedzieć się na czym polega taka współpraca? Czy takie saloniki prasowe działają na zasadzie franczyzy i zaopatrują wynajmujące w towar. Czy ktoś prowadzący taką działalność mógłby wytłumaczyć szczegółowo jak to przebiega?

Obcy
@Franciszek

Najlepiej zasięgnąć informacji u źródła, zadzwoń do firmy, przekierują do odpowiedniej osoby.

Bartosz
@Obcy

Masz rację, jednak opinie osób już mających doświadczenie w takiej pracy są bardzo cenne, dlatego fajnie by było gdybyś podał więcej szczegółów na ten temat.

@Inka

Witajcie. Przyszły czasy kiedy na prawdę można zarobić. Jeżeli Twój Salon jest rentowy i sam w nim pracujesz. Ale niestety zatrudnienie nawet 1 pracownika to już spore Koszta . Duży ZUS pracownik podatki... czasem dużo już niestety nie zostanie. Uważam że MS to dobry pracodawca . Gdy ma się porządek na salonie oraz w papierach są bezproblemowi

Julia
@Adam

Dzień dobry, a załóżmy, że ktoś chce podjąć taką działalność, ma odpowiednie środki oraz podstawową wiedzę i kontaktuje się z Media Star - na jakie szkolenia może liczyć taka osoba ze strony tego pracodawcy? Piszecie też, że trzeba wpłacić kaucję - ile ona konkretnie wynosi?

@Julia

Myślę że nauczą Cię obsługi Systemu, kas i lotomatu . Sam sobie raczej nie poradzisz więc między innymi pracownik . Niestety jak wszędzie są kaucję i zabezpieczenia Ale myślę że to nie jest odpowiednie miejsce na sumy . Zadzwoń do Media Star często potrzebni są Ajenci. Miodu nie ba Ale zawsze na Swoim .

Witold
@Adam

A mnie zastanawia, czy decydując się na współpracę, można na początku otrzymać pomoc w zakresie formalności, które trzeba załatwić, otwierając swoją filię? Na pewno są osoby, które nigdy wcześniej nie prowadziły działalności, dlatego zastanawia mnie, czy można liczyć na pomoc.

@Witold

Musisz założyć firmę dziecko nie problem . Myślę że jeżeli powiesz że potrzebujesz pomocy to Ci pomogę. Dadzą Ci rady jaka forma opodatkowania itp . Umów się na Spotkanie z opiekunem z MS i będziesz wszystko wiedział.

@Adam

Są jakieś kary, które ewentualnie mogę być nałożone na ajentów Media Star? Jest może taki zapis gdzieś w umowie? Jeśli tak, to co on mówi?

Magda media
@Gosia

Jestem ajentem i jestem zadowolona

Masakra

Praca w tej firmie to chyba najgorsze co mnie w życiu spotkało, klienci BARDZO nie uprzejmi ale pomijając już to , trzeba sie doslownie prosic o wolne , nic nie mozna zaplanowac zadnego lekarza itp. Bo zaraz grożą zwolnieniem , kierownictwo tu to jakis zart i nie wiem kto ich tam zatrudnił , nieraz sie zdarzało ze kierownik regionalny krzyczal na kogos tłumacząc ze poprostu go ponioslo a nieraz nawet sie chwalił jak to kogos nie zwyzywał , zwalniaja z partyzanta nawet nie wiadomo za co bez żadnego okresu wypowiedzenia , mimo ze jest to w umowie . Po zwolnieniu zapominaja oczywiscie o wypłaceniu wynagrodzenia ... totalne (usunięte przez administratora) ...

Czy Media Star Sp. z o.o. S.K. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Aga

Jakich urlopów? Wszyscy na umowach zlecenie bądź innych śmieciówkach :P żadnych urlopów nie ma ! Ewentualnie wolne bezpłatne :P

Mati

Podobno tu nadal nic na lepsze się nie zmienia? A Media Star nawet nie chce odpowiedzieć na poniższe. Słabo to wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Star Sp. z o.o. S.K. - Szczecin

• Jak się pracuje w Media Star Sp. z o.o. S.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Media Star Sp. z o.o. S.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media Star Sp. z o.o. S.K.?

Kandydaci do pracy w Media Star Sp. z o.o. S.K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media Star Sp. z o.o. S.K.