AWIMA Sp.J.

04-979 Warszawa

strona internetowa:
www.awima.pl

Gwarancja jakości

Decydując się na współpracę z firmą porządkową zawsze istnieje ryzyko, że jakość usług odbiegać będzie od tego, co obiecywano przed zawarciem umowy. Aby zminimalizować to ryzyko i upewnić Państwa we właściwym wyborze, postanowiliśmy ubiegać się o certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. W efekcie naszych starań Polskie Centrum Badań i Certyfikacji przyznało nam go już w grudniu 2004 roku. Certyfikat jest systematycznie odnawiany przez akredytowaną jednostkę certyfikujacą; ostatni audyt "ponownej certyfikacji" przeprowadzony został 26 listopada 2013 roku przez Germanischer Lloyd Polen Sp. z o.o. i potwierdził, że wdrożony i stosowany przez nas system zarządzania jakością spełnia wymagania normy ISO 9001:2008.

Certyfikat oznacza między innymi zaawansowany system kontrolowania jakości świadczonych usług, który odbywa się na kilku poziomach i w którym udział bierze kadra kierownicza wszystkich szczebli, a także dyrekcja i właściciele firmy AWIMA. Wdrożyliśmy również procedury i rozwiązania poprawiające efektywność i szybkość reakcji w sytuacji pojawienia się ewnetualnych niedociągnięć. Dążymy do zapewnienia Państwu kompleksowej obsługi porządkowej na najwyższym poziomie, przy jednoczesnej miłej i przyjaznej atmosferze współpracy.

Kolejnym gwarantem jakości jest zawarcie umowy początkowo na okres próbny, w czasie którego dokładnie i szczegółowo poznajemy Państwa firmę, a także potrzeby i oczekiwania w zakresie utrzymania czystości. Państwo mają możliwość zapoznania się z naszym personelem i metodami pracy.

AWIMA Sp.J.