Tenneco Polska Sp. z.o.o

Gliwice

Opinie o Tenneco Polska Sp. z.o.o

PUPUK 2017-05-29 18:16
to niech się też pukną w głowę ... w budowlance pensje są na poziomie 4000 netto
:) 2017-05-30 18:31
No jest mega patola na zakladzie, w zasadzie w kazdym dziale :D brawo :D
Alojz 2017-06-01 15:23
Ja tam pracuje i lubie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po kiblach, a wczesniej pracowałem w wykończeniuwce.
magda 2017-06-01 16:59
czy są w teneco w gliwicach wolne swieta ?
Dario 2017-06-04 10:15
Ukraina uratowała tą firmę przed bankructwem. Gdyby nie pracownicy z Ukrainy to ilość pracowników zmniejssylaby się o 1/3 niektóre linie są w całości ukraińskie. Ale nawet oni mają już dość i się zwalniają. Uruchomili już autobusy z jastrzębia i siemianowic co świadczy o desperacji bo w Gliwicach i okolicy są spaleni. Pracowałem w lepszych i gorszych firmach ale tego co tam zobaczyłem nie da się opisać a nawet gdyby to nikt by w to nie uwierzył dopóki sam nie zacznie tam pracować. Stawka 13zl można dobrze zarobić bo praca jest 7 dni w tyg po 12h. Niechcesz przyjść? To do biura gdzie mistrz zmiany będzie cię przekonywał zebys przyszedł przeklinajac, krzycząc na ciebie a i długopisem w ciebie rzuci.
takie tam 2017-06-05 09:11
Parlament Europejski 6 czerwca podjął decyzję o zniesieniu wiz dla Ukraińców, tym samym będą oni mogli pracować bez przeszkód w całej UE. Ciekawe co wybiorą Tenneco czy jakiś zakład w RFNie?
Hehe 2017-06-05 10:22
Trafione w sedno
Nie a Ty? A ja z G+ 2017-06-07 16:52
Za dużo się seriali naoglądałeś ziomuś. Jak się siedziało wiecznie w domu przed komputerem i byłeś leniwym skur.wysynem to się nie dziw. Dużo jest ludzi takich jak Ty, którzy jedyne co mają to dwie lewe ręce. Nie martw się zawsze możesz roznosic ulotki za 1/3 stawki co u nas. Z fartem mamlas. :))
Zenekbezenek 2017-06-07 20:48
Jakieś imprezy są organizowane u was. Wyjazdy,spotkania integracyjne?
nies_te_ty 2017-06-07 22:24
prawda w oczy kole
Maximus 2017-06-09 21:45
Typowy lewacki belkot. Dwie lewe rece do pracy ?? Znam wielu ludzi swietnych sepecjalistwo ktorzy odeszli z tenneco przez lamanie praw pracownikow placa 1350 zl netto bez nadgodzin, temperatura na halii produkcyjnej ponad 40 stopni w okresie od maja do sierpnia. premia za normy?? normy w tenneco to nic innego jak wyniki w granicach rekordow ktorych kiedys komus tam udalo sie zrobic. Norma na maszynie w niemieckim zakladzie 600 sztuk w Polskim zakladzie jest podwajana i wynosi 1200. Za roznoszenie ulotek dostaje sie juz niewiele mniejsze wynagrodzenie.
Ex pracownik 2017-06-10 23:42
Mistrz produkcji na hali G potrafi tylko przeklinać i obrażać ludzi.
Każdy się go boi a tak naprawdę należy mu wpier....... za chamstwo.
Normy to bicie kolejnych rekordów. Nie patrzy się na zamówienia tylko na rekordy. Powód: 20% produkcji wraca do Tenneco jako złom. Wszystkie produkty są sortowane przez firmy zewn. gdyż mają tyle reklamacji.
Grupa VW która wybrała Tenneco jako dostawce do podłogi MQB i Crafter już żałuje gdyż każdy amortyzator to wada. Ludzie, jeżeli kupujecie VW na podłodze MQB, kupujecie amortyzatory z Tenneco. Powodzenia, może wytrzymają pół roku.
Spawają to Ukraińcy którzy nawet nie wiedzą co spawają bo nikt z nimi nie potrafi się dogadać.
Mała Hala to środowisko olejowe, które osadza się w płucach ale warunki szkodliwe wg specjalistów BHP z Tenneco to to nie są.
Hałas na hali G przekracza normy dopuszczalne ale warunki szkodliwe wg specjalistów BHP z Tenneco to to nie są.
Wieczne ogłoszenia o pracę gdyż codziennie zatrudniają 20 nowych osób w miejsce 30 które uciekło. Są lepsze firmy, gdzie produkcja seryjna jest spokojna dla ludzi.
Sama estetyka firmy świadczy o klasie pracodawcy. Bród, ściany jak z horrorów.
Za chwilę autobusu będą już z Zakopanego ludzi wozić bo na śląsku są spaleni jako pracodawca.

ZYG19 2017-06-12 06:04
myślisz że z Zakopanego chcieli by przyjeżdżać do pracy?-szczerze wątpię bo oni dudki tak pilnują a patrząc po zarobkach o których tu piszą to co najwyżej mogli by puścić w tą stronę bąka.
Leń 2017-06-12 11:33
Miałem okazję spróbować swoich sił w tej firmie. Zrezygnowałem bardzo szybko, nie dlatego, że (jak tutaj ktoś napisał) byłem leniwym skur.wysynem. Po prostu nie odpowiada mi praca z frustratami, krzykaczami i ludźmi rzucającymi mięsem na każdym kroku. Z biegiem czasu człowiek zaczyna wynosić ten chlew i brak kultury do swojego domu. Jesteśmy ludźmi, a nie bydłem.
WężykiemJasiu 2017-06-13 00:43
Jak mawiał klasyk - Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom.
cinusmaximus 2017-06-13 07:03
Mistrz produkcji dalej chodzi w pedalskim dresie po hali ??
kawal 2017-06-14 17:49
wasi pracownicy szukają pracy - jeden z nich był w mojej firmie na rozmowie, nie produkcyjny
GB84 2017-06-17 06:49
pewnie nie tylko w twojej i wcale mnie to nie dziwi
ON 2017-06-18 17:48
Obsadzenie stanowisk w Tenneco wg umiejętności:

Dyrektor - słownictwo "ą" "ę" i licznie słupków czy są zgadzają.

Kierownik Produkcji - umiejętność przeklinania

Brygadziści na liniach - umiejętność mówienia po polsku oraz opanowanie podstawowego słownictwa: " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; "ogień" "tempo" "robić szmaty"

Manager Jakości: umiejętność zabaw psychologicznych i pisanie maili

Inżynier Jakości: j.angielski i brak innej wiedzy (rys. techniczny niepotrzebny) i umiejętność pisania maili

Logistyk: znajomość wózka widłowego

Brygadzista Metrologii: dwukrotnie nieukończone studia zaoczne, siedzenie na krześle i pisanie maili

Technik Jakości: umiejętność czytania maili, inteligencja małpy gdyż własnego zdania nie można mieć

Inżynier Procesu: wytrzymałość psychiczna oraz brak rodziny (praca 7 dni w tygodniu po 12h) i umiejętność pisania maili

można by tak było każde stanowisko opisać. Firma patologiczna, nastawiona na ilość sztuk.
reklamacje które przychodzą produkcji nie interesują. Oni mają produkować bo oni utrzymują firmę nawet jeżeli Ukraińcy produkują złom.

Nick 2017-06-19 09:47
Patrzcie co znalazłem:
Przerwa przy pracy monotonnej

Wobec pracowników zatrudnionych przy pracy monotonnej lub pracy w ustalonym z góry tempie należy zastosować normy czasu pracy krótsze niż określone w art. 129 k.p. Skrócenie czasu polega wyłącznie na wprowadzeniu przerw wliczanych do czasu pracy.

Monotonia pracy zagraża bezpieczeństwu pracy ze względu na zmniejszenie czujności pracownika i błędy, jakie może on popełnić. Praca monotonna, czyli długotrwałe wykonywanie powtarzalnych zadań, prowadzi do zmęczenia, spadku i wahania sprawności fizycznej i umysłowej oraz wydajności w pracy, obniżenia zdolności do dostosowywania się do zmieniających się warunków, a także do obniżenia czujności pracownika. Przerwy w wykonywaniu pracy monotonnej będą zatem korzystne zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy.
Jędrek 2017-06-22 14:22
z zapiętym korkiem w życi :)
ON 2017-06-22 20:19
Firma w której ludzie bez wykształcenia, którzy płacę alimenty za bękarty zostają brygadzistami.
joker11156 2017-06-26 14:11
Koledzy, ilu jest pracoowników na zmianie?
Dostałem ofertę na kierownika zmiany i zastanawiam się jak duży jest zakład.
Proszę o info:)
joker11156
Jola 2017-06-27 12:20
Nikt nie napisze nic dobrego o firmie?
wIncyj 2017-06-27 14:54
Halo Tenneco, co to się dzieje że znowu supervisora do zakupów szukacie? :D :D
Co drugi to kierownik czy się wykruszają? :P
Bekart 2017-06-27 20:02
Czy ktoś mi powie czy wczasy pod gruszą beda teraz w lipcu wyplacane?
on 2017-06-27 20:46
Prawda.
ciek_awo 2017-06-27 22:00
kolego twój poprzednik przychodzi do mojej firmy i cieszy się że już tam nie będzie pracował. Lepiej zapytaj o inne rzeczy a nie o to ilu pracowników będziesz mieć na zmianie bo to najmniej istotne. Lojalkę już podpisałeś ?
Zadowolony 2017-06-28 12:28
Bardzo a może najlepsza firma w Polsce !!
Praca w normalnym tempie atmosfera jest na dobrym poziomie przełożeni są naprawdę w porządku ludzie zgrani zarobki średniej krajowej no bomba !! Tam się liczy jakość nie szybkość pracy jakość i staranność i dobro pracownika jak i BHP .POLECAM WSZYSTKIM!!????????????????????
Max 2017-06-28 16:32
hahaha tak tak stek bzdur. Niedlugo przeniesiecie sobie firme na Ukraine razem z Twoim biurkiem panie prezesie
joker11156 2017-06-28 18:20
Siema.
Co możesz mi powiedzieć o tym stanowisku?.
Czemu jest tam taka roszada??
Jeszcze nic nie podpisałem, byłem na rozmowie w worku i papiery przesłali do teneco.
Jaka jest atmoswera pomiędzy kierownikiem zmiany a kierownikiem halii?
Jakie wynagrodzenie miał poprzednik( ciekawe o ile niższe mi zaproponowali?
Niech ktoś napisze jakieś kąkrety.
Pffff 2017-07-03 16:58
Witam.
Czy ktoś może mi powiedzieć coś o stanowisku "Specjalista ds. zakupów". Jaka praca, jaka załoga, zarobki, cokolwiek o tym stanowisku ?
Obiektywnie 2017-07-03 21:04
Sprawa z tą firmą ma sie tak:jeżeli pracowałeś na innej produkcji to pewnie dasz sobie rade,jako pierwszą prace nie polecam,a jak miałeś inną robote to pewnie sie zanudzisz. Stawka na start 13 brutto,15 po pół roku,16 po około roku. Dwie premie,jedna uznaniowa 10 procent,druga również,ale przyznawana jest za chodzenie do roboty. Trzeba pamiętać że oni drugą premie rozliczają od 20 do 20 czyli jeżeli weźmiesz urlop,l4,żądawe tracisz ją na 2 miesiące. Bardzo chamsko. Faktycznie zmuszają do nadgodzin. Wielu szybko da sobie spokój bo nadmiar obowiązków może zaskoczyć. Często źle rozliczają wypłaty. Pracowałem tam 8 miesięcy,a trzy razy mi sie tak zdarzyło,zresztą połowie linii sie tak zdarzyło. Fakt,niemal wszyscy kierownicy,liniowi i dyrektorzy to delikatnie mówiąc chamy i dupki. Na lini często nie było wody a na hali czasem temp 40 stopni. Sama robota,hmm zależy od tego gdzie cie wrzucą,ale na finalu zawsze będziesz poganiany. I szczerze ja ciesze sie że rzuciłem to w diabły,bo naprawde zaczynałem czuć sie jak robot,no life absolutny
joker11156 2017-07-04 09:34
Siema.
Co możesz mi powiedzieć o tym stanowisku Kierownik Zmiany?.
Czemu jest tam taka roszada??
Jaka jest atmoswera pomiędzy kierownikiem zmiany a kierownikiem halii?
Jakie wynagrodzenie miał poprzednik( ciekawe o ile niższe mi zaproponowali?
Niech ktoś napisze jakieś kąkrety.
Obiektywnie 2017-07-04 10:46
Co moge napisać? Będziesz poganianym przez poganiacza i sam poganiać będziesz musiał. Czasem pewnie ktoś na ciebie ryknie i tyle. Aha nadgodziny też cie nie ominą,stawki nie znam ale nasz liniowy gadał że szału nie ma. Roszady są dlatego bo często jest duża presja nakładana na pracowników,wielu nie wytrzymuje tempa,lub zostają zwolnieni po 2 tygodniach (to taki ,,okres ochronny"),bo są za mało produktywni,zbyt wolni etc.
joker11156 2017-07-04 12:03
Co to znaczy szału nie ma??
U nas kierownik zmiany ma 8 tyś brutto czyli 5,5 tyś netto. Więc to są już normalne pieniądze jak na takie stanowisko. Oczywiście nadgodziny,premia,dodatki nocne i już fajna wypłata wychodzi.
Pochwalcie się jak jest u was?
Czy jest to sens pchać się do was?
olabo 2017-07-04 21:43
tylko 5,5 netto ?!!?
Zainteresowany 2017-07-04 22:25
A ile zarabia u was group lider i brygadzista?
Zainteresowany 2017-07-04 22:25
A ile zarabia u was group lider i brygadzista?
joker11156 2017-07-04 23:16
Lider ma 3,5 a stanowiska brygadzisty nie ma.
Ile u was zarabia kierownik zmiany? goła stawka na rękę?
pracownik 2017-07-07 14:43
firma jest beznadziejna pracownikow maja za nic i jeszcze potrafia wyzwac od najgorszych,takie firmy powinny miec codziennie kontrole z pipu
G+ opm 2017-07-08 00:29
Witam serdecznie. Co do firmy i samej atmosfery. Zależy kto gdzie i na jaką zmianę trafi. Pracowałem z naprawdę świetnym mistrzem. Podejście, którym brakuje w 4/5 zakładu. 100% kultury. Po dzisiejszym spotkaniu rano i całej krytyki o jego osobie stwierdzam, że Was ładnie ********. Wyróżniał się od samego początku to teraz zapisujecue mu swoje nieudolne zasługi a chwalicie głupią ****. Mylicie się, bardzo. Pozdrowienia dla Ciebie były mistrzu.
Nick 2017-07-09 15:53
A co to był za mistrz??? Jakieś konkretniejsze info. I co to za głupia ****? Na której hali pracujesz?
Ten łon 2017-07-17 00:10
G+ 70_% hali lata naćpana prochami razem z mistrzem zmiany .
Masakra 2017-07-18 15:53
Maskara ta firma to jest dno wielko dno pracuje drugi dzien i ostatni. co z tego ze masz dojazd darmowy obiad za 80gr jak na hali jest przejbane palety musisz se sam nosic bo wozki widlowe spia na magazynie robiac jedna rzecz musisz odrazu robic druga i trzecia i tak naraz robisz dziesiec rzeczy . Przerwy hmmm 20 min na zejscie z hali dojscie naw stolowke zjedzenie i zapalenie papierosa i wrucenie na hale to juz mam okolo 40min poniewaz kolejka na stolówce jest masakryczna . Nie polecam naprawde masakra . A tak po za tematem najwiekszym dnem jest to ze jak sie zwalniasz z pracy to ubrania musisz oddac a jak noe to placisz za noe 100zl . Chodz w innych firmach maja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w ubrania po twojim zwolnieniu ale no wkacu to tenneco chamstwo brud smrud. Prawda jest taka ze lepiej zamiatac ulice niz tam pracowac
As 2017-07-19 22:53
A co na to dyrektor zakładu?
ON 2017-07-23 19:17
Którzy oblewają studia zaoczne.
To świadczy o poziomie tej firmy.
Ktoś to nie umie matematyki jest brygadzistą metrologii.

Obsadzenie stanowisk w Tenneco wg umiejętności:

Dyrektor - słownictwo "ą" "ę" i licznie słupków czy są zgadzają.

Kierownik Produkcji - umiejętność przeklinania

Manager Jakości: umiejętność zabaw psychologicznych i pisanie maili

Logistyk: znajomość wózka widłowego

Kierownik 2017-08-05 00:40
:) ale kasa mi się zgadza.
pozdrawiam
Wow 2017-08-07 10:39
...... a szefem na hali G chodzacym w czarnych okularch jak mi powiedziano jest byly spawacz z PKS Rybnik..haha czyli firma z mozliwosciami.
BAJUBAJ 2017-08-14 21:04
ktos tam musi pracowac to co sie dziwic
Zostaw swoją opinię o Tenneco Polska Sp. z.o.o - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tenneco Polska Sp. z.o.o