szabel

Koszalin

Opinie o szabel

pipuś 2016-04-07 08:53:31
Jak się ludzie ze stażem zwalniali to gdzie była dyrekcja ???????????? w czarnej dziurze .Wszędzie ludzi brakuje -przyszedł bym do Was ale za 11/h to śmieszna stawka . zaraz będziecie mieli od nas przynajmniej 5 operatorów to się wzmocnicie i od razu mówię ,że wszyscy mają kwalifikacje nie tak jak w tej chwili u was.

jan 2016-04-07 12:29:34
pipuś ale z ciebie gapcio mówisz sam nie wiesz o czym gdzie u was są specjaliści z uprawnieniami chyba ze mylisz z tymi uprawnieniami do spania w czasie służby w nocy a w dzień macie uprawnienia do narzekania oj pipuś ty mój gapcio co mam z tobą zrobić chyba cię wezmę na maskotkę i postawie i będę boki zrywał.Pozdrawiam
OLO 2016-04-08 15:12:24
Pytasz Pipuś gdzie była dyrekcja?Odpowiem, w odpowiednim miejscu!Zapamiętaj,że z niewolnika nie ma pracownika...Koledzy ze stażem polepszyli sobie warunki pracy,a szczególnie płacy hihihi A jaki teraz spokój.....
TTT 2016-05-04 20:54:46
Fajnie ze koledzy ze stażem polepszyli sobie płace,chociaż widac ze jakieś zgranie jest nie to co u nas w Szczecinku.Większośc załogi nie zgadza się pracować za 15zł brutto na imprezach ale są 2-ie lub 4-y osoby co biorą wszystko i psują atmosferę i płace!!!Najgorzej że gadają przy wszystkich że nie będą chodzić za takie stawki a robią co innego i dlatego Dyrekcja to wykorzystuje brak zgrania załogi!!!
lolo 2016-06-06 10:46:27
Czesiek z tego co wiem to potrzeba ludzi w szczecinku na patrol maja tam deficyt. Bo Ci jak mówiła dyrekcja stali na moscie do pracy to dawno juz umarli wienc wal i sie pytaj.
Zarząd 2016-06-10 06:21:25
Kontrola policji wykazała braki w zatrudnieniu , dlatego też osoby dojeżdżające ze Świdwina do pracy na monitoring będą miały płacone za dojazdy ?? czy to prawda .to teraz powalczmy dziewczyny by i nam płacono -bo to istna dyskryminacja
Zgadnij? 2016-06-11 20:15:29
Braki na monitoringu uzupełniane ludźmi że Świdwina to efekt wywołany brakiem. Chęci do pracy ze strony niektórych pracownic. 12 brutto na godzinę plus comiesięczne premie i narzekacie? Weźcie broń i zapraszamy na dol do patrolu.
kolo 2016-06-21 11:17:47
Podobno w Szczecinku potrzebuja ludzi do pracy na gwałt.Cos wiecie na ten temat?
dziki 2016-06-23 07:53:56
A powiedz mi gdzie nie potrzebują na gwałt . ?? w kazdym oddziale . Połczyn ,Drawsko . Szczecinek . .Kołobrzeg a najbardziej w Koszalinku na wojsko , do patroli. na monitoring - wszedzie - to jest odpowiedz .oddzielna kwestia za jakie pieniadze ?????????????????
Głowa do góry. 2016-07-04 09:54:53
No właśnie za jakie pieniążki? 11,oo na godz? mało !!ma być 12,oo ale to po przejęciu czyli obiektów ochranianych przez UNIĘ ,będą nowe patrole nowi na monitoringu i dużo więcej obiektów a w związku z tym więcej kasy więc może jakaś podwyżka i dla pracowników się trafi { może ?} .A następnie córka -dyscretio ,i córka - unia .razem z Szablem zostaną sprzedane ogólnopolskiej firmie .I tyle będziecie widzieli podwyżek chyba że teraz sobie coś ugramy .Może warto powalczyć by nie było za późno .!!
Mietek 2016-07-08 19:44:23
Tak potrzebują dawaj do pracy u nas fajne laski i atmosfera jest i teraz jeszcze podwyżka doszła!!!
REHABILITANT Z LASKĄ 2016-07-10 11:34:46
Do MIETKA
jeżeli jest tak fajnie ,koleżeńsko ,fajne laski , atmosfera ok - TO CZEMU NAGMINNIE SIĘ KTOŚ ZWALNIA.???
Ola 2016-07-18 12:37:39
No i chyba zacznie się remont hotelu przy parkingu płatnym ,,Szabla ,, na przeciw szpitala. widziałam koparkę na terenie ,budy kempingowe szablowskie - chyba dla robotników najemnych .,więc naszą planowaną podwyżkę uposażenia szlag trafi. - bo inwestycja ważniejsza. HA HA
eee 2016-07-19 13:44:19
A na zastępcę prezesa ? nie chciałabyś ?? Przyjdź na Morską 11 i się dowiesz czy są wolne etaty. dla Ciebie to tylko etat w patrolu , monitoringu ,lub na obiekcie jest.
Gość 2016-07-24 21:50:01
Jak nie pewnie że była oferta do działu handlowego tylko wiesz musisz być blondynką około 160 cm
do 37 roku życia max i musisz lubić Sławusia i wiesz co jeszcze musisz umieć wchodzić głęboko w d......
Mariano 2016-07-27 18:27:05
Gość jak jesteś taki kozak to przedstaw się z imienia i nazwiska. Pewnie niedouczony frustracie nie będziesz miał na to odwagi.
Gość 2016-07-27 20:39:18
Pewnie że jestem kozak jem i wypluwam takich jak ty
do pięt mi nie dorastasz Mariano a może ty się przedstawisz wszystkim tu na forum
Jan 2016-07-29 15:45:13
potraficie tylko sobie dogadywać, przekrzykiwać się i kto jest ważniejszy t tego co czytam to jesteście siebie warci jesteście nie spełnieni? Chcesz przyjść do pracy to złóż CV i czekaj lub idziesz sam - sama do firmy i się dowiesz a nie pieprzycie takie głupoty i się ośmieszacie. Pozdrawiam i idzcie po rozum do głowy
Jan 2016-07-29 15:45:41
ZIUTEKS 2016-07-30 17:30:15
Jaka atmosfera u nas w Sz-nku he była przez 4 tyg.prawie mimo że było ciężko to nikt nie stękał,nie narzekał robił swoje.Ale już jedna z tych ala lasek wróciła i wszystko odnowa bałagan w pomieszczeniu narzekanie ,obgadywanie innych pracowników i ta sama gadka o psach itd.a był taki spokój.
Dziubdziuś 2016-08-02 21:47:36
Jak dadzą 2500 tysia na rękę za normę godzin - to przyjdę do was do pracy - a przyznam ,że mam spore cv.
Ale wiem ,że tak nie doceniają pracowników .
kolo 2016-08-03 06:07:49
Siemka dostaniesz 2500 na renke ale za 300 godzin w miesiacu , do tego 3 zika na miesiac na pranie i uscisk reki prezesa ze taki gupek sie trawil
GOSC 2016-08-07 19:53:47
Sławek ty CI...... CW.... ile ci płacą żebyś pisał takie bzdury " kolo" dobrze napisał za 300 godzin to może tyle dostaniesz
@@@ 2016-08-09 07:38:49
12 zł na godz .zgodnie z tym co duda podpisał nocne nie mogą być doliczane do wymiaru. najniższa krajowa to już 2000 zł - a u nas dodatki premia w zależności od stanowiska [ok.300] za pranie szmat jakieś 200
W sumie 2500 - i nadgodzin tyle ile zechcesz
kolo 2016-08-11 07:11:40
To ladnie dostajesz za pranie chyba ze w patrolu jestes bo wszendzie indziej za pranie placa 3 zika.Wienc pisz dokladnie bo premie tak zwame nagrody uznaniowe dostaja tylko patrolowcy .
kolo 2016-08-11 07:14:40
Nie czytasz Juko ze zrozumieniem Dziubdzius napisal iz 2500 nie zarobisz za norme godzin tylko za 300 godzin w miesioncu.
maro 2016-08-14 10:08:59
zarabia się nie żle plus dodatki,które dostaje sie co miesiąc można powiedzieć ,że jest ok.z jednym wyjątkiem atmosfery którą wprowadzają buraki z Białogardu i okolic
kolo 2016-08-19 07:19:56
Sprawa wyglada tak Czesiek
Premie tak zwane uznaniowe i 300 zika za pranie dostaja z tego co wiem patrolowcy.
Na obiekcie dostaniesz 5.50 na renke do tego 3 zika za pranie .
Na renke dostaniesz 1350 najnizsza krajowa.Wienc maro realia nie sa takie slodkie jak piszesz. Aby zarobic 2 tysie na renke to policz sobie ile musisz wypracowac nadgodzin do podstawowej pensji 1350 zlotych.A co do do datkow to nie sa przypadkiem dodatki funkcyjne .
Bo na obiektach pracownicy ochrony nie doataja dodatkow ,premi itp tylko 3 zika za pranie .
Jerzy Makara 2016-08-22 10:01:19
Z okazji Dnia Pracownika Ochrony (22.08), Zarządowi oraz wszystkim koleżankom i kolegom ochroniarzom - wszystkiego najlepszego!
Qwerty 2016-09-08 17:23:28
Czytam i mi się śmiać chce. Nie widzicie ofert pracy? To znaczy że sobie firma radzi bez was. Ciężka praca ale radza może dlatego że w końcu maja koordynatora z prawdziwego zdarzenia, który coś robi a nie tylko czeka na wynagrodzenie. Patrolowcy nie zarabiają tam źle ale to elita do której nawet z grubym CV się nie dostaniesz jeśli nie będziesz mieć poparcia. Na wojsku mało płacą? Pokaz na którym płacą więcej.
Jeden plus tej firmy wynagrodzenie ma czas. Macie odwagę złożyć cv? To czemu dalej siedzicie tutaj i gadacie głupoty? Idźcie do solidu tam podobno za 300h dają najniższa krajowa jak zasluzysz przypomną sobie o reszcie kasy.
FERDEK 2016-09-14 20:57:14
Ha ha ha elita chyba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] faktycznie szczyt i życiowej kariery patrolowiec na czterech kółkach od sprawdzania sklepów z małym pistolecikiem ,grube CV ? jak się ma grube CV to nie jest się ochroniarzem ha ha ha,3/4 super ochroniarzy to ZBI
Cwany 2016-09-17 12:14:16
Kolego ferdku go zeby 3/4 GI bylo ZBI gruoa musiałaby liczyc 6 ludzi ;) zapewniam ze jest ich wiecej a grubosc ich cv ustala grubosc ich portfeli.
FERDEK 2016-09-18 09:41:36
???????????????????????????????????????????????????????????????
Nowy 2016-10-01 04:25:41
Czy dalej potrzebują do pracy w Szablu Koszalin - napiszcie bo za daleko mi jechać
uchaha 2016-10-14 17:15:22
Zapotrzebowanie było i będzie coraz większe. Nie ma napływu nowej "krwi" z uprawnieniami do posiadania broni...... I nie bedzie. Firmy bronią się przed myśleniem jak utrzymać pracownika......(do póki jedena osoba wykona pracę dwóch lub więcej osób a zapłacone ma za jeden etat..tak będzie... jak jest.....) Nie potrafią nikogo pozyskać-zwerbować. I tu się będzie działo....- Rynek pracy -poza ochroną-daje lepsze warunki płacowe..................- Zwyczajnie nie będzie się opłacało wykonywać badań lekarskich napracownika kwalifikowanego-(zwrotów kosztu nie mają ci na zleceniach)........ Umowa o pracę? Przestała być wabikiem- czymś atrakcyjnym. Za chwilę(może za rok, może krócej albo dłużej- firmy zaczną podbierać pracowników- proponując -pieniądze a nie jałmużnę (choć nadal będzie to niewiele). W każdym razie zaczyna się dziać- Rynek pacownika- a nie pacodawcy. Trochę wody w Wiśle jeszcze mimo to upłynie.......Pracodawca mimo to dobry, choć zawsze mogłoby być lepiej ..prawda?
Obiektywny 2016-10-15 19:07:45
Wszyscy jesteście siebie warci, za te głodowe grosze potraficie tylko się opluwać i wyzywać.
Pełno tutaj emerytowanych ubeków, milicjantów i niedowartościowanych żołnierzyków.
Macie emerytury od państwa(czyt. z naszych składek) i zamiast za te pieniądze dupy grzać w ciepłych krajach to wy za nędzne srebrniki do oczu sobie skaczecie, podpierdalacie kolegów z pracy i trzymacie palce w dupach swoich przełożonych, a jak któryś trzyma poziom to szybciutko ucieka od waszego towarzystwa, bo duma nie pozwala takiemu człowiekowi pokazywać się w waszym towarzystwie.
Jesteście warci tego żeby was szefowie w d..y r..li.
Mikro 2016-10-19 21:36:26
Nie z Twoich smarku składek mamy emeryture jak my chodziliśmy do pracy to Ty w pieluchę waliłeś.Piszesz,że duma nie pozwala pokazywać sie w naszym towarzystwie.A ja ci piszę,że Ty nam do pięt nie dorastasz niedouczony paprochu.myślisz,że jak jesteś ochroniarzem to jesteś kimś ?jesteś nikim i takim pozostaniesz,żal mi Ciebie bo Twoje kompleksy nabrały wymiaru nienawiści.Pozdrawiam,Twój kolega z pracy,któremu podajesz rękę na dzień dobry ps. gdzie twoja duma ?
Obiektywny 2016-10-21 17:04:07
Nie wysilaj się, bo o podaniu mi ręki możesz co najwyżej pomarzyć. Jesteś kolejnym zakompleksionym, postkomunistycznym emerytem, któremu państwo daje nienależną emeryturę.
Próbujesz się dowartościować opluwając innych, nawet jak ich nie znasz, jesteś zwykłym internetowym trollem.
JAN 2016-10-21 18:24:24
tylko cię stać na obrażaniu innych , wydaje mi się że jesteś zakompleksiony i rozwydrzony dzieciak któremu tylko pozostała niechęć i nienawiść więc pytam co robisz w tym gronie pracowników ochrony szukaj szczęścia w Policji , ABW , CBŚ będziesz miał pole do popisu a tu nie będziesz obrażał innych. Chyba sam siebie nie lubisz . Uśmiechnij się synu i smaruj do swych Rodziców i miej do nich pretensje że jesteś nie szczęśliwy smarkacz. Pozdrawiam cię i życzę ci szczęścia i żeby tak cię szanowali inni jak będziesz w podeszłym wieku i na emeryturze lub rencie. ZASTANÓW SIĘ
Mikro 2016-10-21 19:45:24
postkomunistyczny emeryt ma się dobrze ale Ty musisz zasuwać po 300 godzin jak niewolnik żeby poszpanować .tylko patrzeć jak poleci ci krew z nosa z przepracowania.Żebyś zarobił tyle ile ja mam emerytury to 500 godzin ci zabraknie.powodzenia
Obiektywny 2016-10-22 12:30:47
Bez komentarza.
A.J.P 2016-10-23 21:58:36
A chciałam się zatrudnić w Szablu - ale Taki dyrektorek R>K nie zgodził się a teraz szukają ludzi - paranoja jakaś. Czy to może tylko na chwilę ,żeby ludzie wykorzystali urlopy a nowo przyjęci będą wojska pilnować - hi hi to dobrze być w firmie konkurencyjnej . w Lex przynajmniej można spać w nocy a u was pilnować trzeba kamer na których nic nie widać a firmy płacą jak za zboże
benek 2016-10-25 16:53:43
To śpij dalej i tak przeżyj życie. widocznie się dyrekcja na Tobie poznała, że Cię nie przyjęła hihihi Już dawno oddzielamy ziarno od plew, mądra decyzja i kolorowych snów!!!!
Mikro 2016-10-25 21:38:02
Kolego co Ty mu oferujesz ABW,POLICJA,CBŚ tam debili nie przyjmują Szabel to jego szczyt kariery
AAA 2016-11-01 22:16:11
Przestań pieprzyć - Szabel oddzielił ziarno od plew i przyjęli Dyskretnych nierobów i i upadłą Unię a po co ? by wygrywać przetargi bo firmy córki już maja a pracownicy tacy ja na monitoringu - nieroby , niedouczki i pijacy ukrywający się - i -Choć już nie pracuję w szablu to mogłabym pisać więcej . W lex mi dobrze a u was śmierdzi.
Monio 2016-11-05 22:39:06
Masz rację w Szablu zostały plewy z Białogardzkich pól a ziarno odeszło
kolo 2016-11-16 07:07:35
Siemanko ludziska robi sie coraz lepiej oczywiscie zart.Wymagania coraz wienksze ciuszki musza byc codziennie pachnace i czysciutkie.Tylko kiedy prezesi wyrownaja nam stawke za pranie jak ma reszta pracownikow, a nir tylko 3 zlote na miesiac.Co za to mozna wyprac ?.Ludzie na patrolu maja za pranie spora kase a ludzie na obiektach 3 zlote.Wychodzi na to iz patrolowcy mocniej sie brudza niz ludzie na obiektach.Wienc zacznijmy cos z tym robic koledzy bo gdzie jest to rowno traktowanie pracownikow.
MAŁY 2016-11-16 18:18:34
Patrol jest,, wienkszy" to ma,, wienksze" potrzeby ,,wienc "przenieś się i będziesz miał,, wiencej"
kolo 2016-11-18 04:52:27
Maly ty naprawde nie kumasz .Jakie wieksze pktrzeby ? Wieksze fotele abys mògl je tylkiem szlifowac.Zapraszamy do nas na obiekt i zobaczysz dopiero jak wyglada praca .A to ze jestes w GI nie oznacza ze jestes lepszy sort.
WEC 2016-11-24 17:37:04
Dokładnie, jak ci zależy na ekwiwalencie za pranie, zrób wpis + magiczna czerwoną książeczkę i weź się do roboty;)

kolo, a to że jesteś na obiekcie czyni Cię lepszym? sprawa jest bardzo prosta, każdy jest tam gdzie się nadaje. Skoro wylądowałeś na obiekcie to czemu nie wpadniesz na GI? nie chca? nie nadajesz się? czy po prostu ktoś posadził Cie na ciepłym obiekcie i udajesz, że pracujesz?
Zostaw swoją opinię o szabel - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie szabel