szabel

Koszalin

Opinie o szabel

OLO 2016-04-08 15:12:24
Pytasz Pipuś gdzie była dyrekcja?Odpowiem, w odpowiednim miejscu!Zapamiętaj,że z niewolnika nie ma pracownika...Koledzy ze stażem polepszyli sobie warunki pracy,a szczególnie płacy hihihi A jaki teraz spokój.....
Marek 2016-04-08 17:40:02
W takim razie jeśli brakuje ludzi na monitornig @Monitoring to może pojawią się niedługo jakieś oferty pracy, bo z chęcią bym sie zatrudnił.
TTT 2016-05-04 20:54:46
Fajnie ze koledzy ze stażem polepszyli sobie płace,chociaż widac ze jakieś zgranie jest nie to co u nas w Szczecinku.Większośc załogi nie zgadza się pracować za 15zł brutto na imprezach ale są 2-ie lub 4-y osoby co biorą wszystko i psują atmosferę i płace!!!Najgorzej że gadają przy wszystkich że nie będą chodzić za takie stawki a robią co innego i dlatego Dyrekcja to wykorzystuje brak zgrania załogi!!!
czesiek 2016-05-10 08:54:44
Serio @TTT macie tak duże stawki?! Wiem, że na imprezach masowych zawsze dają więcej ale w mojej aktualnej firmie to na pewno nie jest 15 brutto..wow jak dla mnie to nie macie za bardzo na co narzekać. Dajcie znać tutaj kiedy zwolni się jakieś miejsce koniecznie
lolo 2016-06-06 10:46:27
Czesiek z tego co wiem to potrzeba ludzi w szczecinku na patrol maja tam deficyt. Bo Ci jak mówiła dyrekcja stali na moscie do pracy to dawno juz umarli wienc wal i sie pytaj.
Zarząd 2016-06-10 06:21:25
Kontrola policji wykazała braki w zatrudnieniu , dlatego też osoby dojeżdżające ze Świdwina do pracy na monitoring będą miały płacone za dojazdy ?? czy to prawda .to teraz powalczmy dziewczyny by i nam płacono -bo to istna dyskryminacja
Zgadnij? 2016-06-11 20:15:29
Braki na monitoringu uzupełniane ludźmi że Świdwina to efekt wywołany brakiem. Chęci do pracy ze strony niektórych pracownic. 12 brutto na godzinę plus comiesięczne premie i narzekacie? Weźcie broń i zapraszamy na dol do patrolu.
kolo 2016-06-21 11:17:47
Podobno w Szczecinku potrzebuja ludzi do pracy na gwałt.Cos wiecie na ten temat?
dziki 2016-06-23 07:53:56
A powiedz mi gdzie nie potrzebują na gwałt . ?? w kazdym oddziale . Połczyn ,Drawsko . Szczecinek . .Kołobrzeg a najbardziej w Koszalinku na wojsko , do patroli. na monitoring - wszedzie - to jest odpowiedz .oddzielna kwestia za jakie pieniadze ?????????????????
barbara 2016-07-02 20:22:19
no właśnie,. za jakie konkretnie pieniądze zatrudniają?
Głowa do góry. 2016-07-04 09:54:53
No właśnie za jakie pieniążki? 11,oo na godz? mało !!ma być 12,oo ale to po przejęciu czyli obiektów ochranianych przez UNIĘ ,będą nowe patrole nowi na monitoringu i dużo więcej obiektów a w związku z tym więcej kasy więc może jakaś podwyżka i dla pracowników się trafi { może ?} .A następnie córka -dyscretio ,i córka - unia .razem z Szablem zostaną sprzedane ogólnopolskiej firmie .I tyle będziecie widzieli podwyżek chyba że teraz sobie coś ugramy .Może warto powalczyć by nie było za późno .!!
kjh, 2016-07-06 22:31:08
@ Głowa do góry. uważam, że zawsze warto walczyć. A jesli jescze do tego uważasz że jest o co, to trzeba :)
Mietek 2016-07-08 19:44:23
Tak potrzebują dawaj do pracy u nas fajne laski i atmosfera jest i teraz jeszcze podwyżka doszła!!!
Naten 2016-07-09 10:50:19
No to super, jeśli jest tak jak mówisz, to bardzo ok
REHABILITANT Z LASKĄ 2016-07-10 11:34:46
Do MIETKA
jeżeli jest tak fajnie ,koleżeńsko ,fajne laski , atmosfera ok - TO CZEMU NAGMINNIE SIĘ KTOŚ ZWALNIA.???
maciek 2016-07-11 11:20:38
ale o co chodzi ze zwolnieniami? ja nie wiedz enowych ofert zadnych, wiec wydaje mi się, że nikt się nie zwalnia tak strasznie..
Ola 2016-07-18 12:37:39
No i chyba zacznie się remont hotelu przy parkingu płatnym ,,Szabla ,, na przeciw szpitala. widziałam koparkę na terenie ,budy kempingowe szablowskie - chyba dla robotników najemnych .,więc naszą planowaną podwyżkę uposażenia szlag trafi. - bo inwestycja ważniejsza. HA HA
e 2016-07-18 12:41:07
ja myslę że to finalnie niczego do końca nie przekreśla. a wiecie może jak na dzien dzisiejszy dostać się do was do pracy do działu handlowego/ działu obsługi klienta do pracy? z góry dzięki za odpowiedź
eee 2016-07-19 13:44:19
A na zastępcę prezesa ? nie chciałabyś ?? Przyjdź na Morską 11 i się dowiesz czy są wolne etaty. dla Ciebie to tylko etat w patrolu , monitoringu ,lub na obiekcie jest.
boss 2016-07-19 14:15:45
Dział handlowy czy dział obsługi klienta @e rzeczywiście mógłby być dobry ale chyba ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. Wiecie czy w najbliższym czasie coś się pojawi? z góry dziękuję za odpowiedź
Gość 2016-07-24 21:50:01
Jak nie pewnie że była oferta do działu handlowego tylko wiesz musisz być blondynką około 160 cm
do 37 roku życia max i musisz lubić Sławusia i wiesz co jeszcze musisz umieć wchodzić głęboko w d......
Mariano 2016-07-27 18:27:05
Gość jak jesteś taki kozak to przedstaw się z imienia i nazwiska. Pewnie niedouczony frustracie nie będziesz miał na to odwagi.
Gość 2016-07-27 20:39:18
Pewnie że jestem kozak jem i wypluwam takich jak ty
do pięt mi nie dorastasz Mariano a może ty się przedstawisz wszystkim tu na forum
pk 2016-07-29 14:48:02
No to skoro jest zapewniona umowa o pracę, to już o stabilne zatrudnienie nie trzeba się martwić @batok.
Jan 2016-07-29 15:45:13
potraficie tylko sobie dogadywać, przekrzykiwać się i kto jest ważniejszy t tego co czytam to jesteście siebie warci jesteście nie spełnieni? Chcesz przyjść do pracy to złóż CV i czekaj lub idziesz sam - sama do firmy i się dowiesz a nie pieprzycie takie głupoty i się ośmieszacie. Pozdrawiam i idzcie po rozum do głowy
Jan 2016-07-29 15:45:41
ZIUTEKS 2016-07-30 17:30:15
Jaka atmosfera u nas w Sz-nku he była przez 4 tyg.prawie mimo że było ciężko to nikt nie stękał,nie narzekał robił swoje.Ale już jedna z tych ala lasek wróciła i wszystko odnowa bałagan w pomieszczeniu narzekanie ,obgadywanie innych pracowników i ta sama gadka o psach itd.a był taki spokój.
zaw 2016-07-30 18:08:14
Świetnie, że zawierana jest umowa o pracę @pk, bo przecież dbają o stabilne zatrudnienie. Wiedzą, że dbałość o takie szczegóły sprawia, że lepiej się wypełnia obowiązki, bo składki za pracowników są normalnie odprowadzane. Pewnie i socjale się normalnie trafiają.
Dziubdziuś 2016-08-02 21:47:36
Jak dadzą 2500 tysia na rękę za normę godzin - to przyjdę do was do pracy - a przyznam ,że mam spore cv.
Ale wiem ,że tak nie doceniają pracowników .
kolo 2016-08-03 06:07:49
Siemka dostaniesz 2500 na renke ale za 300 godzin w miesiacu , do tego 3 zika na miesiac na pranie i uscisk reki prezesa ze taki gupek sie trawil
pk 2016-08-03 22:49:40
Może wiadomo czy można znaleźć u nich zatrudnienie chociażby na kierownika sprzedaży? Dobrze, że dają tutaj dość urozmaicone zarobki, ale że wypłata jest na czas to super sie jeszcze składa. Pozdrawiam
GOSC 2016-08-07 19:53:47
Sławek ty CI...... CW.... ile ci płacą żebyś pisał takie bzdury " kolo" dobrze napisał za 300 godzin to może tyle dostaniesz
q2w3e456 2016-08-08 12:43:38
hej hej a nie wiecie na jakie zarobki tutaj mozna liczyc? tak oczywiscie mniej wiecej bo wiaodmo ze na kazdym stanowisku to wszystko inaczej wygalda..
@@@ 2016-08-09 07:38:49
12 zł na godz .zgodnie z tym co duda podpisał nocne nie mogą być doliczane do wymiaru. najniższa krajowa to już 2000 zł - a u nas dodatki premia w zależności od stanowiska [ok.300] za pranie szmat jakieś 200
W sumie 2500 - i nadgodzin tyle ile zechcesz
Juko 2016-08-09 15:40:34
To, że ktoś ma spore CV nie oznacza to plusa :) pamiętaj kij ma zawsze dwa końce...@Dziubdziuś kurczę piszesz o wynagrodzeniu powyżej ale napisz proszę o jakim stanowisku mówisz bo każde stanowisko chyba ma inne wynagrodzenie prawda? Z góry dzięki za współpracę
kolo 2016-08-11 07:11:40
To ladnie dostajesz za pranie chyba ze w patrolu jestes bo wszendzie indziej za pranie placa 3 zika.Wienc pisz dokladnie bo premie tak zwame nagrody uznaniowe dostaja tylko patrolowcy .
kolo 2016-08-11 07:14:40
Nie czytasz Juko ze zrozumieniem Dziubdzius napisal iz 2500 nie zarobisz za norme godzin tylko za 300 godzin w miesioncu.
maciek 2016-08-11 09:54:15
na pewno teraz nie prowadzą obecnie żadnej rekrutacji z tego co widze no i zastnawiam się jak u nich wygląda sprawa ze stazami tak naparwde, bo nie mam pojęcia szczerze mówiac.. dajcie znać jak coś wiecie.
maro 2016-08-14 10:08:59
zarabia się nie żle plus dodatki,które dostaje sie co miesiąc można powiedzieć ,że jest ok.z jednym wyjątkiem atmosfery którą wprowadzają buraki z Białogardu i okolic
czesiek 2016-08-14 12:09:17
To ja już w końcu nie czaje @maro to jak jest z tymi wypłatami? jedni piszą, że można spoko zarobić jak ty, że podstawa i dodatki a inni, że 300 godzin w miesiącu trzeba robić, żeby 2000 tysiące wziąć..już się pogubiłem
kolo 2016-08-19 07:19:56
Sprawa wyglada tak Czesiek
Premie tak zwane uznaniowe i 300 zika za pranie dostaja z tego co wiem patrolowcy.
Na obiekcie dostaniesz 5.50 na renke do tego 3 zika za pranie .
Na renke dostaniesz 1350 najnizsza krajowa.Wienc maro realia nie sa takie slodkie jak piszesz. Aby zarobic 2 tysie na renke to policz sobie ile musisz wypracowac nadgodzin do podstawowej pensji 1350 zlotych.A co do do datkow to nie sa przypadkiem dodatki funkcyjne .
Bo na obiektach pracownicy ochrony nie doataja dodatkow ,premi itp tylko 3 zika za pranie .
pk 2016-08-19 14:44:35
W sumie taki kierowca w transporcie międzynarodowym może liczyć na dosć dobre prowizje do podstawy zarobków, wiec nie ma co narzekać na stawki. Ale czy wypłata jest u nich terminowa? W sumie zależy mi na tym, bo jest sporo rachunków do poplłacenia zawsze.
Jerzy Makara 2016-08-22 10:01:19
Z okazji Dnia Pracownika Ochrony (22.08), Zarządowi oraz wszystkim koleżankom i kolegom ochroniarzom - wszystkiego najlepszego!
pk 2016-09-03 23:28:33
Na pewno doswiadczenie u nich zdobyte jest dość cenne, więc się nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne.
Qwerty 2016-09-08 17:23:28
Czytam i mi się śmiać chce. Nie widzicie ofert pracy? To znaczy że sobie firma radzi bez was. Ciężka praca ale radza może dlatego że w końcu maja koordynatora z prawdziwego zdarzenia, który coś robi a nie tylko czeka na wynagrodzenie. Patrolowcy nie zarabiają tam źle ale to elita do której nawet z grubym CV się nie dostaniesz jeśli nie będziesz mieć poparcia. Na wojsku mało płacą? Pokaz na którym płacą więcej.
Jeden plus tej firmy wynagrodzenie ma czas. Macie odwagę złożyć cv? To czemu dalej siedzicie tutaj i gadacie głupoty? Idźcie do solidu tam podobno za 300h dają najniższa krajowa jak zasluzysz przypomną sobie o reszcie kasy.
erfg 2016-09-08 21:26:22
no ale taka jest prawda ze jednak w każdej firmie i na każdym stanowisku można dosiwadczenie zdobyc.
FERDEK 2016-09-14 20:57:14
Ha ha ha elita chyba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] faktycznie szczyt i życiowej kariery patrolowiec na czterech kółkach od sprawdzania sklepów z małym pistolecikiem ,grube CV ? jak się ma grube CV to nie jest się ochroniarzem ha ha ha,3/4 super ochroniarzy to ZBI
Cwany 2016-09-17 12:14:16
Kolego ferdku go zeby 3/4 GI bylo ZBI gruoa musiałaby liczyc 6 ludzi ;) zapewniam ze jest ich wiecej a grubosc ich cv ustala grubosc ich portfeli.
FERDEK 2016-09-18 09:41:36
???????????????????????????????????????????????????????????????
kutia 2016-09-18 17:37:50
@ Cwany - widzee że @ FERDEK napisał wiele znaków zapytania co spotkało sie niezorzumieniem o co ci chodzi. ALre nie tylko Ferdek na ten problem - ja również. Możesz usciślić co masz na myśli ????
Zostaw swoją opinię o szabel - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie szabel