Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię
O firmie

Możliwości są nieograniczone!

Agencja Pracy Czasowej Jupiter przywiązuje ogromną wagę do elastyczności, oraz wiedzy o możliwościach i umiejętnościach swoich pracowników. Dzięki naszym kontaktom z liczną grupą w zróżnicowanych regionach Polski, stworzyliśmy silną sieć, dzięki której możemy szybko i sprawnie spełnić życzenia naszego klienta. Również, gdy poszukują Państwo wyspecjalizowanych pracowników, jesteśmy w stanie Państwu pomóc. Jupiter oferuje chętnie łączny pakiet usług.

Nasi pracownicy wiedzą, czego mogą od nas oczekiwać. My wiemy, jakie są ich mocne strony i umiejętności, pozwala to nam dokonać dobrej selekcji, przy czym wytyczną naszego postępowania są Państwa życzenia.

Większość pracowników Jupitera ma już duże doświadczenie w podobnej pracy, tak więc nie muszą Państwo tracić czasu na przyuczanie. My zapewniamy odpowiednią siłę roboczą, tak, by Państwo mogli w całkowitym spokoju prowadzić swoją działalność.

Agencja Pracy Czasowej Jupiter gwarantuje właściwe połączenie między pracownikiem i pracodawcą, uważnie słuchając potrzeb i wymagań obu stron. Oferujemy maksymalną jakość za konkurencyjne ceny, zgodne z wymaganiem rynku!