Opinie o Gawroński Sp.z o.o. w Śrem

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gawroński Sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gawroński Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gawroński Sp.z o.o. w Śrem

Cześć, czy warto sie zatrudnić w firmie? Jak wygląda praca, atmosfera?

BHP szwankuje że boisz się o palce? Jak się idzie po podwyżkę to jest ten tekst o pieniądzach na drzewach czy przy rozdawaniu premii też?

GIUL

Witam. Widziałem że firma Gawroński zatrudnia spawaczy/operatorow lasera. Spawam przeszło 10 lat, a od dwóch jestem operatorem/programista lasera CNC, dlatego chciałbym żeby ktoś mi napisał jak realnie wyglądają zarobki we firmie dla ludzi obytych z taka praca, ponieważ nie wiem czy warto składać CV i ewentualnie tracić swój czas na przyjazd do firmy i rozmowę kwalifikacyjną

Realista

Tak startujesz od ceny jaką wynegocjojusz ???? ale tak naprawdę to startujesz od sumy tej najniższej z oferty OLX , tak przez trzy miesiące a potem jak widzą że ci zależy to dostajesz najniższą krajową i obietnicę że wkrótce się to zmieni na lepsze dla Ciebie oczywiście , ale możesz się nie doczekać .

@realista @dg czemu wy cały czas tak negatywnie nastawieni jesteście?? Firma przecież brnie do przodu, co było dwa lata temu???

@1212

Bo na własnej skórze się przekonujemy że tak źle to jeszcze nie było , nic się nie zmieniło na lepsze , nic nie brnie do przodu a jedynie w przepaść , chciałbym się mylić , ale to nie tylko moje słowa , gdyby dyrektor był bardziej do ludzi to być może dowiedział by się gdzie są problemy i jak je zlikwidować , a tak na własną rękę próbuje poprawiać to czego nie trzeba , uprzykrzając ludziom pracę , nic się nie zmieniło od tego co było wcześniej , tylko tyle że ludzie pracują w większym stresie !

1212 Nowy wpis

Realista Nowy wpis
@1212

GD (Guud Duupeq) Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Jestem ciekaw ile jeszcze negatywnych opinii potrzebuje właściciel, by zobaczył jak dyrektor psuje firmę od środka? Są tam ludzie, którzy naprawdę odwalają kawał dobrej pracy i to takiej, która należy nie do ich obowiązków, a dyrekcji. Nie ma ludzi niezastąpionych i wszystko ma swój czas.

Taśma

Jak widać firma zaczyna funkcjonować i to poprawnie i bez większych tematów . Jak wszędzie , trzeba czasu by się dostosować, najważniejsze że wszyscy macie pracę. Śmieszne jest to że ci którzy tak jadą na dyrektora w firmie i tu przymilają się najbardziej. Szkoda że nie mają odwagi powiedzieć mu to w oczy, to dopiero bohater. Ja jak coś mam do dyrektora to idę i mówię, normalna rozmowa na poziomie a co najważniejsze możliwość wysłuchania. I jak do tej pory wszystkie tematy załatwione od ręki. Szczerze, jak ktoś nie był to pisze głupoty.

TA?

Serio? A ja ostatnio pana co "s^^ wyżej niż ^^^e ma" widziałam w okolicy firmy. Mijaliśmy się, jechał merolem swojej asystenki z wyra. Pewnie leciał odebrać gdzieś paczkę z zalando.

Lolita

Widocznie jesteś słabo poinformowana bo podwyżki były 8 marca :)

MocneSłowa.pl

Jesteś zwykła Hejterką. Znasz znaczenie tego słowa??? Wydaje Ci się że znacznie łatwiej obrazić jest kogoś w sieci, ponieważ często wydaje się, że nam, że jesteśmy anonimowi. Nic bardziej mylnego, dotarcie do tego, kto jest autorem obraźliwych słów, wcale nie jest niemożliwe, często nawet bardzo proste. Nikt z nas nie jest anonimowy w sieci i zawsze musimy brać odpowiedzialność za to, co robimy i mówimy. Szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy konsekwencje hejtu mogą być naprawdę dotkliwe! Pamiętaj że każdy ma prawo do własnych poglądów , jednak w tym przypadku najistotniejszy jest wzajemny szacunek… obrażanie osób trzecich niesie za soba konsekwencje. Jeśli myślisz że masz monopol na prawdę i racje - przepraszam - wydaje ci się! Jak wspomniano wyżej, konsekwencje tego co piszesz w sieci, mogą być dla Ciebie dotkliwe. Uważasz że warto tracić tak wiele przez mowę nienawiści???

Już od 2014 są bardzo często ogłoszenia o pracę na różnych stanowiskach. Jest to firma nie stabilna, gdzie bardziej liczą się układy jak umiejętności.

tak ma być

Kto ma ścisk to ma... Zawsze możesz zmienić pracę jeśli Ci się coś nie podoba, do bramy i prosto przed siebie... A na pracodawcę nie ma co narzekać. Jest konkretny i tyle, ma swoje jasne zdanie i pozycję.

Tak nie powinno być
@tak ma być

Cóż to za dyrek który sam sobie wystawia opinie ? konkretny ? (śmiech na sali ) ,jasne zdanie ? które codziennie się zmienia ! tak pozycję to ma i dzieki temu robi sobie z firmy poligon doświadczalny , z którego żadnych pozytywnych efektów nie ma , oprócz tego że jest ogólny bałagan ,a ludzie są wyczerpani dziwnymi pomysłami które nijak mają się do efektów .Ludzie i tak odchodzą więc formułka zmień pracę jak ci nie pasuje też tu ma się nijak i jest już wyświechtana ,za chwilę pozostaną jedynie obcokrajowcy , przez których jest już mnóstwo problemów .Tak że pomyślnych wiatrów ....

Obserwator.... Nowy wpis
@MocneSłowa.pl

Zastanawia mnie co autor tego wpisu chce przekazać ? postraszyć wszystkich by nie wyrażali swoich opinii , bo to nie jest żadne hejtowanie , a już tym bardziej , żadna mowa nienawiści ,tylko opiniowanie działań innych osób , w tym przypadku pana dyrektora, reprezentującego firmę . Więc twierdzenie że ktoś jest tu obrażany jest daleko nie n miejscu , błędna interpretacja . Portal ten po to jest stworzony by każdy mógł wyrazić swoją opinię , a jak uważa za słuszne skrytykować . To że nikt nie jest w sieci anonimowy to inna sprawa , ale nikt nie ujawni danych osób krytykujących bo też mamy coś takiego w Polsce jak RODO , polecam przestudiować ten termin i nie straszyć konsekwencjami wyrażania opinii innych .

Bar

Jakie są stawki na produkcji? Czy jest premia? Ile za sobotę? Pozdrawiam

@Bar

nie wiem jakie sa stawki swiezego pracownika. ale wiem jakie z dlugim stazem, 7 letni pracownik 3200 z premia.nie wierzycie ? niestety taka prawda. jak maja potem ludzie nie odchodzic? zero motywacji

Kolo
@pracownik

A co przez te 7 lat udało się osiągnąć skoro takie zarobki ? To netto czy brutto ? Tak sobie myślę że skoro 7 lat to pewnie umiemy wszystko i wszystko robimy super,bo jak tak jest to pewnie i podwyżka by była. Może trzeba by podejść do szefa i szczerze porozmawiać , ja nie narzekam zarabiam więcej , co prawda robię dużo i mam dużo obowiązków ale i zarabiam adekwatnie do tego, jestem bardzo zadowolony nigdzie tyle nie zarobię . Osobiście polecam firmę, rozwija się, są zamówienia i dużo pracy, wiem że szukają spawaczy, wózkowy, operatorów POLECAM OSTATNIO BYŁY OSOBY NA ROZMOWIE 20 MIN I PRZYJĘTE , i z tego co widać zadowolone.

Zdegustowana
@Kolo

Fakt firma a raczej sam (usunięte przez administratora) chciałby żeby wszyscy na wszystkim umieli pracować ,tak by można go było co chwilę na inne stanowisko przerzucić , wszyscy albo na pewno większość w tej firmie jest zatrudniona jako pracownik produkcji , a to dobre zabezpieczenie i każdy może pracować wszędzie , wcale się to nie wiąże z podwyżką czy jakąś premią , można być długoletnim pracownikiem i mieć co najwyżej parę złotych więcej niż ci świeżo zatrudnieni , którzy również dostają najniższą krajową .Obiecane 10% podwyżki dla wszystkich!!!! które obiecał sam pan (usunięte przez administratora)również nie są dla wszystkich, tylko wybranych prze pana (usunięte przez administratora), a to jest już nie uczciwe ! A jesli chodzi o rozmowy z (usunięte przez administratora), to lepiej sobie darować bo rozmowa skończyć się może co najwyżej z odpowiedzią wszechmogącego(usunięte przez administratora) że jak ci nie pasuje to możesz się zwolnić , na twoje miejsce czeka wielu innych , dziwne tylko że ogłoszeniami o zatrudnieniu za chwilę będzie obwieszone całe ogrodzenie , bo pan (usunięte przez administratora)myśli że to wina tego że są mało widoczne :) , nie widzi tego że ludzie przychodzą i jak poznają pana (usunięte przez administratora) to szybko rezygnują . Pan (usunięte przez administratora)jak zacznie szanować ludzi to może firma rzeczywiście przyniesie lepsze profity , póki co jak ktoś wspomniał jest totalny haos .

@Zdegustowana

@zdegustowana, raczej swoją praca jesteś zdegustowana … podwyżki były i to dziś w dniu kobiet! Jestem bardzo zadowolona, wszystko powyżej co napisałaś to jedna wieka ściema! Firma się zmienia i idzie w bardzo dobrym kierunku, co widać po dzisiejszym zachowaniu!!!! Brawo!!!! Reszta pracowników pewnie podziela moje zdanie.

@Zdegustowana

@zdegustowana, zdegustowana to chyba jesteś swoją własna pracą. Podwyżki były i to dziś - w dniu kobiet - taka niespodzianka! Firma się rozwija i idzie w dobrym kierunku! Jestem bardzo zadowolona i pewnie pracownicy podzielają moje zdanie! Więc daruj sobie negatywne komentarze!!!

Memory 5
@Lolita

Nie podziela!! Może i były podwyżki, ale najbardziej z nich są zadowoleni pracownicy z krótkim stażem! Podnieśli najnizsza krajową, dostali 10 % podwyzki- efekt...zarabiają tyle, ile pracownicy z długim stazem, a to już słabe jest!

Zdegustowana
@Memory 5

najniższą krajową podnieśli to fakt , ale to nie firma podniosła tylko wymóg państwowy ! nie wszyscy dostali owe 10% to też fakt , i faktem jest że pracownicy z długim stażem nie mają płacone wiele więcej i za chwile będzie się oczekiwać nie wiadomo jakiego za angażowania w pracy ,tak naprawdę bez żadnej motywacji ! Pan dyrektor potrafi z człowieka zrobić idiotę byle tylko był powód by mu premię odebrać , a ostatnio już nawet nic nie trzeba , nie dostajesz bo nie nie i tyle .(usunięte przez administratora)

Ktoś ktoś
@Zdegustowana

Nie mówimy o podwyżce 10% bo ona już była … mowa teraz o podwyżce z 8 marca. Widać że o niej, nie masz zielonego pojęcia. Pracujesz w firmie, wypowiadasz się, krytykujesz, wyciągasz jakieś dziwne rzeczy… a nie wiesz o tym??? Może wcale nie jesteś pracownikem tej firmy… albo już nie jesteś…. No tak ale tacy to zawsze wiedza wszystko najlepiej :) :) :) :)

Rozmowę kwalifikacyjną w Gawroński Sp.z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko OPERATOR LASERA?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Cześć, Widzę obecnie trawjące rekrutację na każdym sczeblu organizacyjnym od pracowników produkcji, specjalistów i kierownictwo. Czy coś się posypało w firmie?

Kandydatka

Podpinam się pod pytanie. Jest dużo ofert pracy na wyższe stanowiska nawet dziś dodali nowe ogłoszenia na kierownika i będę startować ale Zastanawiam się dlaczego firma nie prowadzi wewnętrznej rekrutacji? Chyba ze po prostu nie ma odpowiednich osób na stanowisko

Totalna bzdura , firma od 2 lat ma nowe życie, firma zatrudnia bo się rozwija, osobiście powiem jedno, w żadnej z firm nie poznałem bardziej haryzmatycznrgo, otwartego i merytorycznie ofarbietego człowieka na takim stanowisku.. Tracuje tu prawie rok, w każdym obszarze odbywa się transformacja w kierunku ulepszenia procesów wewnętrznych zewnętrznych. Absolutnie nie rozumiem takiego pisania jak wyżej. Komuś bardzo zależy na zniszczeniu dobrego imienia i nazwiska dyrektora, jestem przekonany że ten wpis do tego się nie przyczyni. Dziei mnie jedynie jedno, takimi wpisami powinien zająć się prawnik firmy i takie celowane personalne wycieczki ukręcić raz na zawsze, no chyba że nie ma takowego to zlecić to pierwszej lepszej kancelaria w Poznaniu z opinia powyżej 4**** poradzą sobie a osoba uporczywie piszącą zapłaci za ich usługi $$$$$

Brzoza

To dlaczego nie przybywa pracowników polskich, a obcokrajowcy. Przychodzą ci skierowani przez urzad pracy, albo świeżo upieczeni absolwenci...

Proszę wyjaśnić w takim razie dlaczego z firmy odeszło w ciagu 2 lat tylu specjalistów, osób z kadry zarządzającej i innych pracowników biurowych Jestem prawie przekonany że te wszystkie kontrposty są pisane właśnie przez samego dyrektora

Żenujące

Cytuję, bo pasuje "Absolutnie nie rozumiem takiego pisania jak wyżej." Następnym razem odrzuć emocje i pisz wolniej, bo z takimi rażącymi błędami jest ciężko cokolwiek odczytać. Emocji tu tyle i straszenia, że śmiem twierdzić, że osoba najbardziej zainteresowana nudziła się w pracy i nieudolnie broni sama siebie. To jest strona dla każdego pracownika, byłego pracownika i osób mających styczność z tym co się dzieje we firmie, więc opinie każdy ma prawo napisać i śmieszne jest takie straszenie prawnikami. Szanuj Pan ludzi, bo ciężko teraz o dobrego pracownika, a dobry pracownik, to filar firmy.

Realista

po prostu bzdury ! zatrudnia znaczy szuka pracowników bo już nawet obcokrajowcy nie chcą u tego dyrektora pracować , rotacja ludźmi w tej firmie jest tak duża że pracowników już od dawna zaczyna brakować , a pan dyrektor to zwykły(usunięte przez administratora) ! człowiek w tej firmie nie ma żadnego znaczenia !

GIUL

Warto!! Spawacze dobrze zarabiają

@GIUL

Oczywiście, że warto. Doświadczony i zaangażowany pracownik zawsze jest doceniany.

Magdalena
@.

To zdradzisz stawkę za godzinę? Macie do podstawy jakieś premie?

nie
@GIUL

Oczywiście, że nie warto. Popytaj mieszkańców Śremu o opinie o tej firmie. Wtedy dowiesz się prawdy, a nie głupot od zastraszonych pracowników biura, którzy wypisują tutaj pozytywne opinie, bo nie mają żadnych innych perspektyw poza gawronem.

@nie

Śmieszą mnie takie opinie...ciekawe dlaczego jest tylu chętnych do pracy w Gawroński...w biurze nikt nie jest zastraszany a poza tym jeśli ktoś chciałby zmienić pracę to jest obecnie full opcji... Tyle, że ludzie, którzy chcą pracować i widzą jak obecnie firma się rozwija i idzie w bardzo dobrym kierunku nawet przez sekundę nie pomyślą aby zmienić Gawrońskiego na cokolwiek innego. ...no ale cóż...życzę powodzenia "były pracowniku" w karierze poza Gawrońskim - każdy ma wolny wybór.

lol

Ty tak serio? ;O

taktak
@,

ludzie pracują tam z tego samego powodu, co np w amazonie. Brak im odwagi i perspektyw

@,

Dla tych co chcą się zatrudnić odpowiem tak pieniądze najniższa krajowa , widełki zarobkowe to bzdury wypisane na OLX , żeby dostać coś więcej trzeba trochę lat popracować a i to jeszcze samemu prosić o podwyżkę ! Obecny (usunięte przez administratora)to kompletne nie porozumienie (usunięte przez administratora) Obecny (usunięte przez administratora)wprowadził totalny haos ! Nie ma narzędzi , stare zużyte , maszyny pracują no słowo honoru , bo serwisy to rzecz obca i za droga ! (usunięte przez administratora) Premie są oczywiście ale dla wybranych ! Nie równe rzecz jasna , nie dla każdego i można się starać i pracować uczciwie , nie ma to znaczenia , podział to widzimisię pana (usunięte przez administratora)! Ktoś napisał że możesz się zwolnić , pewnie że można , tylko że każdy liczy że ten człowiek zwany (usunięte przez administratora)prędzej odejdzie , bo wtedy wróci i chęć do pracy i atmosfera się poprawi bo w tej chwili to taki (usunięte przez administratora) . A co do samej pracy to dodam jeszcze że jak wspomniałem z narzędziami krucho , maszyny kuleją, brak części , brak organizacji pracy przez przełożonych , haos , nie jednokrotnie trzeba sobie samemu szukać zajęcia , żeby nie było na kamerkach że stoisz i nic nie robisz , mimo że nikt nie potrafi powiedzieć ci co masz tak naprawdę robić ! Ktoś pytał o pracę jako kontrola jakości , już chętni byli po tygodniu odeszli , jak można wymagać od kogoś nowego by po tygodniu znał wszystkie bolączki ???? no ale takie właśnie ma podejście p.(usunięte przez administratora), szkoda tylko że sam pan (usunięte przez administratora)nie widzi tego że ten człowiek prowadzi w nie wiadomym kierunku tę firmę , i zapomina że to dzięki ludziom którzy tam pracują on ma zyski , nie dzięki (usunięte przez administratora)! Szkoda też że nie widzi że tylko w pierwszym roku działalności nowego (usunięte przez administratora)odeszło większość tych najstarszych , najbardziej wykwalifikowanych i zasłużonych pracowników ! (usunięte przez administratora)

@GIUL

Szczerze odradzam , masz uprawnienia ale nie wierz w to że pieniądze będą adekwatne do umiejętności , to taki tani chwyt reklamowy pana dyrektora .Aczkolwiek możesz próbować , na rozmowie kwalifikacyjnej już się wiele dowiesz , start od najniższej krajowej potem obiecanki że wedle umiejętności będzie podwyżka , to taka zwykła ściema ! Ale może tobie się uda ????

@Realista

Chcesz powiedzieć, że tokarz-frezer także ma 4,242 pln brutto miesięcznie? I wedle tego, co mówią na rozmowie, to po jakim czasie ma to wzrosnąć? Bo w ogłoszeniu to do 10,000 max, ale startuje jakoby faktycznie od 4,500 brutto.

@Kandydat
@Realista

Byłam na rozmowie i wcale nie ma najniższej krajowej. Tak, dowiedziałam się wiele na rozmowie, że firma dąży ku rozwojowi. A może starzy pracownicy boją się zmian? Może im wygodnie tak jak było kiedyś? Stety i niestety ale należy się rozwijać i wciąż uczyć nowych rzeczy. Pozdrawiam

Realista

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Gawroński Sp.z o.o.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Aaa

To ja już nie wiem, o co chodzi, skąd nagle tyle przyjęć na różne stanowiska? I bądź tu mądry teraz. Jedni z was piszą, że chodzi o rozwój, a drudzy, że o złe warunki. Ktoś napisze obiektywną i szczerą opinię o pracy w firmie? Jeśli to pomoże, to chciałbym aplikować na stanowisko kontrolera jakości. Wynagrodzenie to 4 000 zł, a przynajmniej tak mówi oferta. Czy to się zgadza? Atmosfera na kontroli jakości jak wygląda? Kierownictwo jest ok?

##
@Aaa

Ludzie się zwalniają bo jest na wszystko duża presja. Często zdarza sie, że z dnia na dzień w biurze siedzi jedna osoba i musi wszystko ogarnąć. Na miejsce kontrolera polecam uzbroić sie w dużą dawkę cierpliwości i spokoju. Kierownik do ludzi jest w bardzo w porządku

Pyt

Czy pracodawca płaci na czas i rozlicza wszystkie nadgodziny? Czy są zapewnione niezbędne narzędzia na stanowiskach pracy?

Cześć, czy warto sie zatrudnić w firmie? Jak wygląda praca, atmosfera?

Justyna
@:)

A ci konkretnie chcesz wiedzieć? W sensie jakie zarobki czy jak?

@Justyna

Jak zarobki, z atmosferą w pracy, i zmianowo jak to wygląda:) praca jest od poniedziałku do piątku? I czy jest ciężko?

@:)

Oczywiście, że warto. Każdy ma swoją pracę do wykonania, wie dokładnie co ma do zrobienia. Firma się rozwija i wszystko idzie w jak najlepszym kierunku. Zatrudniają coraz więcej ludzi i doceniają tych, którzy są zaangażowani i energiczni... Jeśli ktoś potrafi tylko narzekać a nie chce nic z siebie dać - chyba logiczne, że za to nie będzie doceniany...???

Justyna
@.

No to w sumie spoko jak jest taka jasność. w jaki sposób doceniają tych, co sa zaangażowani? Premie dają, jakieś bonusy, dodatkowy urlop czy jak ?

@Justyna

Tak jest premia.

oo
@.

Dla tyłkowł@zów permia jest. Dla innych nie

@oo

Każdy ma prawo do własnej opinii - jednak ja uważam, że dostaję premię za zaangażowanie w pracę a nie za zachowania, które opisujesz...bo powtarzam - do pracy przychodzi się po to żeby pracować i nie ma co narzekać tylko zmienić perspektywę patrzenia a wtedy zmieni się również nastawienie i zapewniam - będzie żyło Ci się o wiele łatwiej ;) Tak więc polecam i życzę wszystkiego dobrego.

Bożena
@.

To super, że jest premia. Powiesz mi, jakie są jej wytyczne?

LILI
@Bożena

Oczywiscie ze nie ma premii :) tylko dla asystentki zarządu w postaci 10 tys. zł miesięcznie na zalando

Magdalena

Aż mnie zaciekawiło jakie kwoty masz na myśli. Najniższą krajową czy co?

Kandydatka

Widziałam ogłoszenie na kierownika zmiany, ktoś mi powie czy kobiety też mogą aplikować na to stanowisko? Jak dokładnie wyglądają zmiany? Czy grafik jest ustalany z dużym wyprzedzeniem na następny miesiąc?

Kamila

a w czym miałby być problem z tym chorobowym, zwłaszcza jak faktycznie byłoby konieczne? Wszystko tutaj jest na normalnej umowie i wolne przysługuje? Co z urlopami z jakim wyprzedzeniem się je zgłasza?

Zuzanna

Napiszesz jakieś konkretne sytuacje, które miały miejsce? Szukam pracy, ale boję się, że tu psychicznie nie wytrzymam w takiej atmosferze. Z dyrektorem kontakt jest ciągły, czy raczej nie bardzo? Jak atmosfera między współpracownikami, może tutaj na plus? Oprócz tego nagannego zachowania, nowy dyrektor wprowadzil jakies zmiany w funkcjonowaniu firmy? Często się zdarzają takie sytuacje, gdy nowy zarząd wchodzi do gry :)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Gawroński Sp.z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Obserwator

Po zabierałeś szanowny panie dyrektorze ludziom co miesięczne premie obiecując wyższe premie kwartalne a tu tylko skończyło się na kłamliwym gadaniu . Żaden z pracowników nie jest zadowolony z twoich kwartalnych profitów. W skali roku każdy j ma mniej pieniążków. Obiecałeś premie roczną jeżeli firma przyniesie duże zyski. Podobno tak się stało ,firma wypracowała duże zyski , tak powiedziałeś na zebraniu. I gdzie ta premia roczna????? Kolejne kłamstwo z twoich ust. Nie tędy droga....

Kamila
@Obserwator

"duży zysk", czyli tak właściwie to ile w ujęciu sumarycznym? W poprzednim roku jak było? I co jeszcze na takich zebraniach się tu dzieje czy tylko o tym się rozmawia? a co z potencjalnymi problemami podczas pracy?

Ktoś
@Obserwator

Jak ci źle to się zwolnij. A jak dobrze to nie narzekaj. Kilka lat tam pracowałem kokosów nie zarobisz ( szacunku zero ) a możesz trafić na tablice że zły z ciebie pracownik bo chcesz swoje

Izabela

Wicie, jaka po jakim czasie można awansować ze stanowiska Księgowa? W tej ofercie podali, że jest opcja awansu w perspektywie długofalowej. Ale jak długo to trwać może? Kilka miesięcy? Lat? Znacie konkrety?

lul

Nie polecam, dramatyczna atmosfera i psie pieniądze

Lolka

Kierowni zmiany? Co nalezy do kompetencji? Co robi taka osoba czy pracuje na produkci, czym sie zajmuje?

Kamil

Tę firmę należy omijać szerokim łukiem. Takiego czarnogrodu już dawno nie widziałem…

@Kamil

Bożena
@Kamil

Czyli? Co nazywasz Czarnogrodem? Napisz jakieś szczegóły

Danuta

A co z tymi standardami nie tak? Ktoś pisał o nim, że to jedyna osoba z góry, która coś robi i odpowiada na pytania pracowników. Nie potwierdzasz tego? :0

Izabela

A skąd masz info o tym usuwaniu?

ON
@Izabela

Nie trzeba mieć IQ 200, żeby wpaść na to, że dodana opinia zniknęła...

Ewelina

Co to znaczy że był zdziwiony ze się od niego czegoś wymaga? :D Odezwali się w ogóle po rozmowie? Tzn. dostałeś jakiś feedback?

Zostaw merytoryczną opinię o Gawroński Sp.z o.o. - Śrem

• Jak się pracuje w Gawroński Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gawroński Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gawroński Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gawroński Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gawroński Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gawroński Sp.z o.o.