Insert S.A.

INSERTOWCY O SOBIE

"To, co odróżnia naszą firmę od innych, to niezwykle przyjazne stosunki między ludźmi, w szczególności w dziale telemarketingu. Dlatego koleżanka lub kolega, którzy siedzą obok mnie przez 8 godzin 5 dni w tygodniu, to nie tylko współpracownicy, ale przede wszystkim dobrzy kumple. Uwielbiam ich kreatywność i świetne poczucie humoru."
Jakub Łuczak, specjalista ds. telemarketingu

"Gdy przyjechałem po studiach na krakowskim UJ do Wrocławia, wybrałem InsERT, ponieważ mogłem tutaj projektować w .NET i spodobało mi się, że to polska firma z ustabilizowaną pozycją na rynku. A potem się przekonałem, że w Insercie człowiek ma rzeczywisty wpływ na kształt tworzonego oprogramowania. Cieszę się, że tu trafiłem."
Łukasz Kubacki, inżynier oprogramowania

"Podoba mi się, że mogę programować rozwiązania do systemu, który jest później wykorzystywany przez setki tysięcy osób w Polsce. Zawsze chciałam, żeby to, co robię, było dla kogoś ważne i przekładało się na funkcjonowanie biznesu czy handlu. Lubię mieć świadomość, że aplikacja, którą się współtworzyło, pomaga w codziennej pracy."
Kasia Tubielewicz, inżynier oprogramowania

"Gdy kilka lat temu zmieniłem miejsce zamieszkania okazało się, że w pobliżu mieści się siedziba Insertu. Ile razy mijałem ten budynek, patrzyłem na niego ciepłym okiem, bo przypominał mi o sklepie komputerowym, w którym w latach dziewięćdziesiątych kupowałem pierwsze komputery. Tam właśnie zapoznałem się z flagowymi produktami Insertu i zostały mi one w pamięci. Za każdym razem, gdy przechodziłem koło Insertu, pojawiało się to wspomnienie, a wraz z nim myśl, że "mógłbym tam pracować", która później zmieniła się w "chciałbym tam pracować". I tak się stało - dziś pracuję w stabilnej, nowoczesnej firmie, w której panuje przyjacielska atmosfera i elastyczne podejście do pracownika. Zebrałem tu świetne doświadczenie zawodowe i jestem pewien, że zdobędę go jeszcze więcej."
Marcin Pawlik, specjalista ds. sprzedaży

"Pracuję tu już 15 lat. InsERT ciągle rozwija swoje produkty korzystając z nowych technologii i dopasowując się do zmieniających się przepisów, ale też upodobań i zwyczajów użytkowników. Tworzymy również satelitarne rozwiązania, które wspomagają dodatkowe aspekty biznesu naszych klientów. Dzięki temu cały czas uczę się czegoś nowego i doskonalę to, co robię i sposób, w jaki to robię. Realizując kolejne nowe projekty czasem czuję się, jakbym zmieniał firmę, pozostając dalej w rodzinie."
Jarek Kolasa, architekt oprogramowania

"To, co najbardziej cenię w Dziale Oprogramowania w Insercie, to chyba ponadprzeciętna, partnerska atmosfera pracy. Jak to wygląda? To proste. Liczy się to, co masz do powiedzenia, czy się na tym znasz i czy potrafisz przekonać do swojego pomysłu innych. Liczy się pasja. Pewnie, że czasami nie jest łatwo przekonać innych, bo pracują tutaj inteligentni ludzie, ale mając dobre argumenty, można mieć duży wpływ na kierunki rozwoju oprogramowania."
Krzysztof Raszczuk, architekt oprogramowania/product manager

Insert S.A.