Opinie o Ag-Complex Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ag-Complex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ag-Complex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ag-Complex Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Ag-Complex Sp. z o.o.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

jaca Nowy wpis

witam widziałem ogłoszenie na kierowce kat.C blisko miałbym do pracy czy warto sie zainteresowac moze jakis kierowca coś podpowie pozdrawiam

Gościu Nowy wpis
@jaca

Kolego jeżeli jest zima to na ,,akcji zima,, te 5-5,5 tys wyciągniesz. Z kolei jak już zostaniesz na dłużej to masz 21 netto na h. Zapewne ogłoszenie dotyczy akcji zima wiec dostaniesz umowę zlecenie do 31 marca a od kwietnia umowę o prace. Czy ta praca jest godna tych pieniędzy odpowiedz sobie sam. Dodam że konkurencja prawie że za płotem płaci niecałe 2 x tyle

Łucja

Faktycznie takie jakieś specyficzne układy panują tu w biurze czy tak tylko pisali...? Pytam, bo fajnie byłoby się gdzieś zahaczyć ale liczyłabym na dobrą atmosferę bez jakichkolwiek niejasności. Da ktoś znać jak to aktualnie tutaj wygląda? Ile płacą?

jaca Nowy wpis
@Łucja

czesc widziałem oferte na kierowce ciezarówki czy warto sie zainteresować podpowiec coś pozdro

Miszel

Żal wyzysk ludzi 14zl na godz brak rejestraci setki ludzi na czarno robi

Marcin s.
@Miszel

Biuro to same kolesiostwo , a pracownicy fizyczni dostają z tego ochłapy , nie polecam wyzysk nic więcej

Maniek
@Marcin s.

Zgadzam się z tą opinia.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ag-Complex Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Sprzątacz / Sprzątaczka ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Co jaki czas w Ag-Complex Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Maniek

Szczerze jestem bez zdania chociaż praca sama w sobie bez tragedi to jednak więcej zarobic się nieda

Łucja

Pracownicy fizyczni podobno byli tutaj wyzyskiwani. Skoro tak to w jaki sposób i czy aktualnie tak jest? Na jakie stawki mogą dziś liczyć (kiedyś 14 zł brutto) i jak z traktowaniem ich przez kierownictwo?

Fido

Pracowałem u podwykonawcy nie wypłacił mi wynagrodzenia do tej pory twierdzi że AG-Complex mu nie zleca prac nie ma pieniędzy nie bedę się bawił w ciuciubabke składam pozew do sądu pracy

Benek

Podpowie mi ktoś czy firma mimo pandemii prowadzi aktualnie rekrutacje?

Polecam fajna atmosfera pracy zarobki bez tragedii

Cichy wilk

Na rozmowie obiecują co inne a potem jest zupełnie co innego tam to tylko pan (usunięte przez administratora) Jest słowny jak coś powie to tak jest

Aleksander
@Cichy wilk

Uważasz, że ustalenia na rozmowie rekrutacyjnej nie mają pokrycia w rzeczywistym zatrudnieniu. Chodzi o rodzaj zaproponowanej umowy, czy raczej wysokość wynagrodzenia? Czekam na szczegóły.

Jasiek

Dobra firma i tylko zastanawiam się nad przyczynami tej ciszy na forum.

klara

A jak z okresem wypowiedzenia skoro daję tę umowę o pracę @darex może ty wiesz coś więcej na ten temat?

lysy

rozmowa będzie ok ale umowy o prace raczej nie dostaniesz a jeśli chodzi o pieniądze to sam zobaczysz najlepiej jak bys chciał robic za darmo

fargo

może jeśli nie o opiniach o firmie Ag-Complex to pomówmy może po prostu o suchych faktach które jesteśmy w stanie tutaj napotkać, co Wy na to ? mnie interesuje przede wszystkim to na jakie zarobki można u nich liczyć, no i w pierwszej kolejności na to czego właściwie mogę się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej?

lulek

a jak mają mówić jak się ich okrada i tak już z nędznych wypłat, do tego dochodzi brak szacunku z waszej strony. Traktujecie ich gorzej niż ścierę od podłogi, a oni zapieprz.... na całą waszą biurówę i wasze śmierdzące (usunięte przez administratora)

kamila

pracownicy firmy pokryli podczas prac nie mówiąc wcześniej że zamierzają coś robić w tym miejscu mój samochód piachem!!!!! samochód brudny porysowany a chamstwo nie potrafiło się nawet odezwać w sposób kulturalny tylko potrafią pluć pod nogi!!!! co to za czelność. bród i chamstwo tak oceniam firmę!!!!

lysy
@kamila

zawsze zostaną królowie przesypu ten kto pracuje albo pracowal to wie o kogo chodzi

lulek

tak zatrudniało... ale potem pozwalniali tych co się nadawali do tej roboty i mieli jakieś pojęcie a zostawili wazeliniarzy i podpierdalaczy

gucio

Kadra kierownicza to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Sami sobie premie dają, a pracownikom marne grosze zostają. Pracowałem tam długi czas. Zwolnienie z dnia na dzień, bo nie było gdzie kolegi wcisnąć. A przekręty na Michałowie to kosmos. Kto widział ten wie. Pozdrawiam moich "kochanych" byłych pracodawców!

rumburak

tego smego klocki lego

kszysztof klon

wiec pracowalismy do wyjazdu ale nie zaplacili nam za ten tydzien.

Zostaw merytoryczną opinię o Ag-Complex Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ag-Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ag-Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ag-Complex Sp. z o.o.?

Ag-Complex Sp. z o.o.