ABC COLOREX

Lakierowanie proszkowe

Stale rozwijana i rozbudowywana lakiernia proszkowa to aktualnie część potężnego zakładu mieszczącego się na powierzchni 8 000 m2. W Krakowie przy ulicy Łuczanowickiej zlokalizowaliśmy 15 linii wykonujących lakierowanie proszkowe wyrobów z branż: budowlanej, automotive, elektromechanicznej i AGD w standardzie odpowiadającym najwyższym światowym normom jakościowym.

Elementem oferty ABC Colorex wyróżniającym nas nie tylko pośród podobnych przedsiębiorstw w takich miastach jak Kraków, Poznań czy Wrocław jest w pełni zautomatyzowana linia Color Line. Nowoczesny sposób organizacji produkcji, w którym zawierają się kolejno: obróbka chemiczna, malowanie proszkowe, polimeryzacja, pakowanie i wysyłka pozwala na osiągnięcie niespotykanej wydajności sięgającej 6 000 m2 polakierowanej powierzchni na dobę.

Nad jakością procesu obróbki chemicznej i lakierowania proszkowego w naszej firmie czuwają pracownicy laboratorium wykonujący szereg badań i prób mechanicznych. O tym, że malowanie aluminium (i pozostałych materiałów) w ABC Colorex przebiega z zachowaniem wysokich standardów potwierdzono Międzynarodowym Certyfikatem QUALICOAT nadanym przez Stowarzyszenie Jakości Przemysłu Lakierów, Farb i Powłok Qualicoat w Zurichu. Poddawanie polakierowanych elementów testom grubości powłoki, połysku, przyczepności czy próbom we własnej stacji badania korozji wpisują się dodatkowo we wdrożony i sprawnie działający System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Więcej >

www.abc.colorex.pl