ABC COLOREX

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Kariera

Jeżeli szukasz pracy, która pomoże ci zdobyć doświadczenie w renomowanej firmie.
Możliwości rozwoju i jednocześnie bycia docenionym.
Dołącz do Nas!

Firma ABC Colorex sp. z o.o., lider w branży lakierowania proszkowego i obróbek blacharskich, w związku z rozwojem poszukuje zarówno kobiet jak i mężczyzn na stanowisko:

Pomocnik lakiernika (Pracownik produkcji)
Miejsce pracy: Kraków / ul. Łuczanowicka 30, 31-766 Kraków

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie elementów do lakierowania;
  • Zawieszanie elementów polakierowanych;
  • Pakowanie gotowych elementów;
  • Prace pomocnicze przy produkcji.

Wymagania:

  • Dokładność, solidność, obowiązkowość;
  • Dyspozycyjność: Praca w systemie dwuzmianowym oraz trzyzmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie stałe plus premie;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się i innowacyjnej firmie;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem ,,Pomocnik lakiernika – praca na produkcji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ABC COLOREX Sp. z o.o. z siedzibą ul. Gryczana 30A Kraków, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ABC Colorex Sp. z o.o.
ul. Łuczanowicka 30, 31-766 Kraków
tel. 12 / 688 46 66
praca@colorex.pl

www.abc.colorex.pl

ABC COLOREX