Opinie o Wit Sp.J. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wit Sp.J.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wit Sp.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wit Sp.J. w Łódź

Karol Nowy wpis

Czy stawka godzinowa w firmie jest dla Was wystarczająca ?

Kos Nowy wpis

Nie polecam !!!

romko Nowy wpis

@Aleale to przeciez inaczej powinno byc z tymi zarobkami

johny bravo Nowy wpis

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
już

Cześć. Gdyby ktoś szukał porządnej pracy, to wpadła mi w oko oferta od Wit Sp. J na regionalnego przedstawiciela handlowego. Wymagane jest dwuletnie doświadczenie, najlepiej w branży kosmetycznej.

hi hi

(usunięte przez administratora)....ciągła rotacja PH....mam namiary na byłych przedstawicieli...

pająk

z tego co widziałem to do pracy szukają ludzi na całą Polskę od Sosnowca po Łomże przez Kraków przechodząc

arek

Firma spoko , wskazane jednak doświadczenie bez którego sobie niestety nie poradzisz . Kto chce pracować a nie ściemniać może dobrze zarobić , bo przecież w tym kraju nic nie ma za darmo. Nie trzeba wyjeżdżać za granicę .Podstawa 3200 netto , działalność , plus dużo różnych innych prowizji. Fakt ,że kasy u klientów do których sprzedałaś musisz mocno pilnować .

anonimka

A powiedzcie jak wygląda u nich praca na magazynie w Łodzi, też są takie okropne warunki? Czy może da się jakoś przeżyć?

zdziwiona

...a ja pracuję w Wit już jakiś czas i chwalę sobie. Pewnie, że trzeba pracować i czasem nie jest lekko, ale gdzie dają dziś kasę za darmo...?, jak ktoś zna takiego pracodawcę, to niech podzieli się wiedzą. Znam w Wit ludzi, którzy pracują po 15 lat i nie szukają niczego innego. (usunięte przez administratora)

byly

Firma ok Podchodzą jak do człowieka. (usunięte przez administratora)

jest ok,kierownik (fajne ciacho lol :):D nie ma nic przeciwko mniejszosciom seksualnym

szukampracy

a są jakieś przyjęcia do pracy może? pliss powiedzcie?!

anonimka

Witam a ja tam pracuje od roku i podoba mi sie niemogę powiedzieć złego słowa fajna ekipa wyplata na czas pozdrawiam całą firmę WIT :-)

kolomisiolo

firma bardzo w porządku, dobrze traktuje ludzi miałem okazję tam pracować i dla porównania z innymi pracodawcami zdecydowanie na plus. Jak się komuś nie chce pracować to zawsze powie, że kierownik, że lizusy itd... Ja ze swojej strony nie mam zastrzeżeń polecam !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Wit Sp.J. - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wit Sp.J.?

Kandydaci do pracy w Wit Sp.J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wit Sp.J.