Opinie o VIVASANIT w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie VIVASANIT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VIVASANIT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIVASANIT w Skawina

Zaciekawiony

Czy na magazynie pracuje jeszcze brygadzista Tomasz P. ??

Tomasz P. Nowy wpis
@Zaciekawiony

Tak

Przemysław Nowy wpis
@Tomasz P.

Ha, ha, myślisz że to o ciebie pytają? Jak pracujesz w firmie to może napiszesz, czy są teraz przyjęcia na magazyn? Trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe żeby aplikować?

dobra rada Nowy wpis
@Przemysław

Przyjęć nie ma ale podpytaj w kadrach może niedługo będą kogoś potrzebować.

09_OP

Dobrze wyposażona hurtownia w produkty potrzebne wo wykonania instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz gazowej.

Renata Nowy wpis
@09_OP

No to super, ale przypominam że to nie jest miejsce na takie komentarze. Tutaj pracownicy rozmawiają o pracodawcy. Ale może jesteś w stanie coś powiedzieć na ten temat... jaka panuje tam atmosfera, jak szef traktuje pracowników?

Grzegorz

Ktoś napisał, że od lat nie ma podwyżek, a na awans nie ma co liczyć. Serio tak jest? Nie wierzę, że do tej pory nie podnieśli chociaż stawek.

Jan

Kupiłem ogrzewacz elektryczny o pojemnośći jakiej nie miał żaden inny tego typu sklep w okolicy. Dobrze zaopatrzony.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Punch

Czy firma rekrutuje nowych pracowników?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w VIVASANIT?

obserwator

nie ma możliwości awansu! kierownictwo od lat prawie to samo... podwyżek nie było od lat. firma się kurczy z dnia na dzień. przykro ale prawda.

Kamila
@obserwator

Hej, czy mogłabym poprosić o jakiś update jak to obecnie wygląda w Vivasanicie? Czy jest jakaś szansa na zatrudnienie? Rekrutacje są w ogóle przeprowadzane? W zakładce ofert pracy na stronie internetowej firmy nie znalazłam niestety żadnych nowych informacji na ten temat.

marti

to zależy... Hurt się likwiduje, więc nie potrzeba dodatkowych ludzi, ale w innych spółkach z grupy są rekrutacje

kris
@marti

czy to prawdziwe informacje czy plotki nie poparte dowodami? o jakich rekrutacjach mowa ? A co z partnerem vivasanitu? -temat zamknięty?

Teresa
@kris

Szukałam w Internecie informacji na temat rekrutacji w VIVASANIT, no ale niestety nie udało mi się nic znaleźć. Wszystko wskazuje na to, iż firma na razie nie potrzebuje nowych pracowników - może zmieni się to za jakiś czas. A Ty byłbyś zainteresowany podjęciem tam pracy?

Czy nastąpiły ostatnio jakieś zmiany w firmie?

Aa

W tej firmie ostatnio ciągle są jakieś zmiany, pani prezes chyba sobie nie radzi z prowadzeniem jej ????

Czy można liczyć w VIVASANIT na prywatną opiekę medyczną?

Nie

patka

ewi podeślę Ci od siebie kogoś on line, sprawdź czy Vivasanit będzie chciał, albo ten Wasz Partner.

patka

masz rację Absurd wolność przysługuje każdemu, korzystaj!

ewi

jakieś niezrozumienie.. wszystkie opinię docierają nie tylko do Pani Joanny ale wszystkich zrzeszonych w grupie, ale przyjdzie czas na hipokrytów. Pozdrawiam sympatyków.

antol

Bardzo miła obsługa Działu Sprzedaży, Indywidualne podejście do Klienta. Polecam, firma mała i zna się na tym co robi.

helen

Proszę o kontakt tel. lub mailowy poza go work.

robert

Na jakie stanowiska macie wolne wakaty?

ewi

nie jest to czas na rekrutacje, ale czytamy Wasze CV.

hr

Kolejny kandydacie, zapraszam do kontaktów telefonicznych podanych w ogłoszeniu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możemy udzielić informacji o stanowiskach, na które my dostaliśmy zlecenie od firmy.

kandydat

Pewnie że wiem, już tam pracowałem. Teraz strasznie się wpakowałem,zostałem bez ubezpieczenia. Poprzednio pensja choć niska ale zawsze na czas.

Kandydat 2

A jak wygląda zakres obowiązków, współgra z wynagrodzeniem? Oraz który dział jest najlepszy żeby tam pracować?

hr

Oczywiście Go Work 24/24. Zwłaszcza teraz obserwujemy jak obecna sytuacja wpływa na opinię o miejscach pracy. Jest co czytać. To nasze stałe narzędzie pracy, firmy HR i pracodawcy dostają każdą informację o opinii na maile, jeśli sobie tego życzą. Każdy może takie opinie dostawać , Ty też jeśli tylko podasz maila. Każdy szanujący się pracodawca ma swojego opiekuna w go worku i może aktywnie tutaj działać.

Zostaw merytoryczną opinię o VIVASANIT - Skawina

• Jak się pracuje w VIVASANIT?

Zobacz opinie na temat firmy VIVASANIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVASANIT?

Kandydaci do pracy w VIVASANIT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVASANIT
3.2/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Torowa 16C
    32-050 Skawina