Opinie o SoNa Sp. z o.o. w Koziegłówki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SoNa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SoNa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SoNa Sp. z o.o. w Koziegłówki

Siema na który dział się najlepiej dostać ? Mj zależy na dobrej atmosferze żeby było trochę luzu i dobry przełożony. Macie osoby które wprowadzają pracowników czy na własna rękę trzeba się uczyć ? Bo trochę się tego obawiam właśnie. Ktoś pisał niżej ze to rodzinna firma to ciężej się do niej dostać ?

Jagna Nowy wpis

Wydaje mi się że tam parę osób z orzeczeniem pracowało, musisz dopytać u nich. Jakie stawki to trudno powiedzieć, bo już tam nie pracuje.

Roman

Czemu ktoś napisał że w firmie pracownicy mają ograniczone horyzonty. To znaczy że nie ma żadnych szkoleń ani awansów? Powiecie mi jak jest aktualnie?

on
@Roman

Nie ma.

Elżbieta
@on

A ktoś rozmawiał o tym z szefostwem, że może warto coś zmienić?

Loolapaluza
@Roman

To rodzinna firma, a nie korpo. Choć w korpo też często learning by doing... W każdym razie Sona to mała firma, na każdym kroku garażowe rozwiązania.

Honorata
@Loolapaluza

aha czyli w zasadzie zatrudniając się masz o tym pojęcie i nawet nie ma co na to liczyć? a warunki pracy za to jak tutaj można tak naprawdę ocenić? zwłaszcza te bieżące?

Loolapaluza
@Honorata

Azczeede nie wiem. Nie ma mnie tam już na szczęście. Tyle wiem, że inni wartościowi ludzie z ambicjami też odeszli.

Loolapaluza Nowy wpis
@Honorata

*szczerze.

Jogi

Zastanawiające jest to, że tak sporadycznie ktoś zagląda na forum. Mam nadzieję, że to dobra praca jest tego powodem?

Poranna zmiana
@Jogi

Raczej większość jest pogodzona z tym jak jest, ludzie mają tu bardzo ograniczone horyzonty. Nie radzę marnować czasu i nerwów, bo jeśli nie jest się z rodziny lub znajomym to nie będzie się traktowanym z szacunkiem. Jeśli chodzi o kasę to każdy ma swój próg satysfakcji, ale można w regionie lepiej zarobić.

kandydat

witam, czy ktos moze napisac jak pracuje sie w dziale jakosci? I jakiego rzedu jest dobre wynagrodzenie ?

Ktos
@kandydat

Praca w firmie Sona dosyć specyficzna - dla wytrwałych!

Konrad

Fajna atmosfera i dobra praca, a w kwestii zarobków to wszystko zależy od kwalifikacji i tego jak ktoś pracuje.

Robo
@Konrad

Nie wiem jak może Panu odpowiadać atmosfera w tej "rodzinnej" firemce.

Wiecie czy SoNa Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

abc

z tego co wiem, do tej pory nie było takiej praktyki.

sławka

Za 13 zł na godzinę to kpina ,u nas już ukraincom placą po 15 zł

Wacław

Rzadko tu zaglądacie czy dlatego, że dobrze pracuje się?

Iwona
@Wacław

Dlaczego pytasz? Jesteś zainteresowany pracą w SoNa? Może przez ten czas aplikowałeś i możesz podzielić się swoimi wrażeniami?

szukam

Ile zarabia u Was magazynier? wyciągnie 3000 miesięcznie? pracując 168h miesiecznie

wyciągnie
@szukam

Jacek

Jacek

Pogoda. Dyr. Logistyki to powinien tam już nie pracować. Nie nadaje się na to stanowisko i na współpracę z ludźmi. Jest już za pewny Siebie i myśli że może z ludzi robić debiut a sam nim jest

Patrycja

Jak ocenicie prace na stanowisku specjalisty ds. wędzenia? Obecnie SoNa poszukuje konkretnej osoby na te właśnie stanowisko. Jednym z głównych wymogów jest posiadanie praktycznej wiedzy i znajomości zagadnień z zakresu obróbki technologicznej. Czy ta ta wiedza jest podczas procesu rekrutacyjnego sprawdzana?

Patrycja

@szukam wcześniej pracownicy firmy pisali o takiej kwocie ale teraz to mogło ulec zmianie bo te informacje były dodane jakiś czas temu. Ktoś wie jak jest aktualnie?

Ktoś.

Ciekawa jestem kto zarabia te 3tysiące bo chyba nie zwykły pracownik może za dwa miesiące .Kto tam nie pracował to nie wie jak tam jest ludzie czasami nie mają wyboru i dla tego tam pracują A w szczególności są tam tylko starsze osoby bo gdzie indziej ich nie przyjmują.Prezes powinien ich szanować bo jak ich braknie to Ukraina ich nie zastąpi we wszystkim są za leniwi i wymówka że ruki czyli ręce ich bolą.Warunki są bardzo ciężkie zimno na starość reumatyzm gwarantowany .Jedna zaletą to że płacą w terminie.

Bóg

No ja też tak uważam, generalnie jeśli chodzi o 3 tysiące złotych i to netto to całkiem dobra kasa, nie ma na co narzekać tak mi się wydaje, ja tez jestem zdania, że można utrzymać siebie i rodzinę za to

Ostry

Kasa jest na czas zawsze. Nadgodziny później ale to chyba wszędzie tak jest. Kilka minusów to, że jest zimno, wszędzie "pachnie" rybą. Można się przyzwyczaić jak ktoś chce.

pracownica

Szperając po stronach go work.pl stwierdzam, że pracownicy wypisują same złe rzeczy o firmach. Jeśli ktoś ma złe doświadczenia, szybko dzieli się opinią ubarwiając często opis. Jeśli komuś dobrze w zakładzie, jakoś nie pisze o tym i nie dzieli się opinią. Dlatego te opinie nie są obiektywne.

Ask

Od początku września widnieje się ogłoszenie praca dla speccialisty ds export/import z atrakcyjną wypłatą. Czy ktoś wie coś na ten temat? Jaka ogólna atmosfera w biurze?

hehe

hehe... widzę, że "informatycy" Sony działają szybko.... najpierw negatywna opinia i od razu opinia, która ma osłabić kwestię poruszaną przez poprzednika :-) Każdemu należy życzyć powodzenia w tym zakładzie.

hehe

Zostaw merytoryczną opinię o SoNa Sp. z o.o. - Koziegłówki

• Jak się pracuje w SoNa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SoNa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SoNa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SoNa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SoNa Sp. z o.o.