Opinie o STALMECH w Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie STALMECH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STALMECH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STALMECH w Biała

Emem

Oddaj zaległe pensje pracownikom (usunięte przez administratora). Za wrzesień październik i grudzien nie wypłacone. Umowy nadal obowiązują, chociaż składek emerytalnych też już od pewnego czasu dziad nie płaci.

Kamila Nowy wpis

dzień dobry. partner interesował się kiedyś pracą jako konstruktor, jednak przegapił wtedy ofertę. widzę po jednym z komentarzy, że chyba w firmie sytuacja się poprawia. Czy to prawda? jeśli tak to czy warto aplikować i czy teraz konstruktor może już być na B2B? wcześniej tylko pisano o umowie o pracę

Pracownik Nowy wpis

Zaległe wypłaty wypłacone, wygląda na to, że firma wraca do formy

Umowy dalej obowiązują? Przynajmniej tak w grudniu ktoś pisał i zastanawiam się czy to w ogóle do teraz jeszcze ważne jest? kiedyś chciałem tu na konstruktora przyjść ale nie nabory nie spinały się z moim okresem wypowiedzenia w poprzedniej firmie. ostatecznie jakie najwyższe zarobki miał tu konstruktor? Ciekaw jestem co mnie ominęło

Zuzka Nowy wpis

Od tego 2004, który został krótko podsumowany przez jednego Pana teraz we wpisach mogło się sporo zmienić względem warunków pracy? jeśli firma jest już zlikwidowana tak jak pisali albo w trakcie a ktoś chciałby jakieś odszkodowanie to już nie ma na nie szans?

Spawacz

normalka , sprawdzili czy rzeczywiście coś umiem i dali umowę na okres próby 3 miesiące

Tutaj jeszcze ktoś pracuje? dopiero co wchodzę na to forum a w najnowszych komentarzach ktoś pisze o zaległościach i prosi o ich zwrócenie a potem się ktoś o integracje spytał. Za tę zwróconą kasę coś zorganizujecie? :D to jak z firmą w końcu, serio się likwiduje jak pisali kiedyś?

Emem

Cześć, do kiedy macie wypłaty teraz? 10ty jutro a zazwyczaj firmy takie terminy ustalają, chce się upewnić, bo zaciekawiłeś mnie ta opinia. co z tym wrześniem? Sytuacja wyjaśniona? Spawam trochę, wiec się interesuje

Były już pracownik

Firma już w likwidacji nie wypłaca wypłat ja zwolniłem się 2 tygodnie temu brak wynagrodzenia. Na produkcji nic się nie działo szedłem do pracy i siedziałem 8 godzin brak pieniędzy na produkcję

czyli ich wypłaty nie były uwarunkowane Pracodawcą tylko tamtą agencją? Firma nie miała na nie wpływu? Pytam w odniesieniu do takiego dawniejszego wątku o przyjęciu osób z agencji. Nie rozumiem chyba tylko kwestii tych wspomnianych nadgodzin, czy możecie je jakoś rozwinąć? Z jakich przyczyn taki układ? Jak Pracodawca to wyjaśnił?

Xxxx

Brak ostatej wypłaty w firmie Stalmech N.Biala prawie koniec miesiąca a wypłaty brak (powinny być 10), Nie polecam

Czy w STALMECH jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Najlepszy spawacz

Jedna z lepszych firm w Płocku pieniądze na czas wszystkie składki odprowadzone przyznawanie premi ludziom co najbardziej się starają ogarnięci brygadziści robota całym rokiem są jakieś wpadki ale jak to w każdej firmie rodzina atmosfera . Pozdrawiam kumatych ....

prześmiewczy
@Najlepszy spawacz

ale prześmiewczy wpis - wszystko się zgadza... hmm.. a już najbardziej z tą rodzinną atmosferą - chodzisz i oglądasz się za sobą aby nikt noża w plecy nie włożył

Ty
@prześmiewczy

to czemu tam pracujesz jak mówisz że zła atmosfera ja pracuje juz 10 rok i mam premię od początku

Była

Kontroler/pakowacz. Stawka 2500-2700 zł/msc na rękę (16zł/h). Jak były nadgodziny to szło wyciągnąć 3000. Odeszłam jak zatrudnili Ukrainki, za wyższa stawkę (22 zł/h przez agencję pracy). Oczywiście my musieliśmy je szkolić i miały pierwszeństwo do nadgodzin.

Rurek

Ja mam, normalnie i o czasie jak co miesiąc :)

@Rurek

Chodzi o wypłatę? Fajnie ze płacą na czas bo to plus. Napiszesz jeszcze ile zarabiasz? Bo chcę aplikować a wolałbym wiedzieć wcześniej na jakim poziomie są zarobki? Pomożesz?

@Dawid

Pewnie ze pomoge co chcesz wiedziec?

Z doświadczeniem 3 lat
@Dawid

Od 2019 najniższa krajowa, zasuwam na premie, niby z tabelek wychodzi że kwalifikuje się ale jeszcze nigdy premii nie widziałem- jak wiekszosc

Sylwia
@Z doświadczeniem 3 lat

A na czym dokładnie polegają te tabelki tutaj? Co konkretnie do nich jest wpisywane?

@Z doświadczeniem 3 lat

JA premię widzę co miesiąc po 600 złoty a ty chyba się (usunięte przez administratora)bo praktycznie wszyscy spawacze premię dostają

@Z doświadczeniem 3 lat

to jak tak zasuwasz bez premii od 19 roku to czemu nie znalazłeś innej pracy chyba się do niczego nie nadajesz, bo teraz pracy pełno jak jej nie masz to znaczy że jesteś tempak

spr

zależy gdzie ja jestem spawaczem i zarabiam 5 tys miesiąc w miesiąc z premią

spr

ja mam na godzinne z premiami 28,58 to jak potrafisz liczyć to mam prawie 5 000 każdy kto ma 100 % wyrobienia tyle dostaje, i nie na boku tylko na konto

Paulina
@ja

A ciężko jest wyrobić ogólnoe tą premię? Trzeba robić nadgodziny żeby się załapać? No właśnie ile placa za nadgodziny?

Mariola
@Paulina

Za nadgodziny w stalmech NIE PLACĄ Możesz odebrać sobie wolne 1 godzina nadgodzin = 1 godzina wolnego

@Z doświadczeniem 3 lat

ja ta mam premie co miesiąc i nie opowiadaj głupot że nie ma premii bo wszyscy z którymi pracuję to wiem ze premie dostają

@Mariola

powiem ci że na pewno nie pracujesz w STALMECH-u bo nie zdarzało się nigdy przypadek odbioru godziny za nadgodziny , zawsze były płacone

Mikołaj

Firma ma kiepskie opinie, jako pracodawca. Średnia na forum 1,2 ... Piszesz, że mocno gonią w biurze z jakimiś normami do wyrobienia? Jeśli więcej osób ma problem z ich wyrabianiem to chyba warto to zgłosić dyrektorowi firmy, że normy są nierealistycznie wyśrubowane? Ciekaw jestem ile płacą za to codzienne ściganie się z czasem? Najniższa krajowa, czy podobnie, jak tu niektórzy z produkcji się chwalili, że z premiami mają 5000 zł brutto?

Biurowy
@Mikołaj

W naszym dziale to ponad 7000 na rękę mamy co miesiąc. W podobnych działach w birowcu podejrzewam że tak samo bo każdy ma furę i się buduje. A kierownicy to na pewno mają powyżej 20k na rękę.

Tuti
@Biurowy

Ale wy tu piszecie głupoty jedni że mają po 5000 na produkcji co miesiąc i co to za lux robota żeby się dowartościować a drudzy że w kadrach mają normy i że muszą siedzieć w biurze po pogodzinach a na koniec zarobki w biurowcu ale głupoty pi...cie....

Bob
@Z doświadczeniem 3 lat

dziwi mnie tylko dlaczego tam jeszcze pracujesz jeśli jestes tak niezadowolony , chyba cię coś tam tzryma 3 lata bo ja nie znam nikogo kto by miał najniższa krajową

Bezdyr
@Mikołaj

Tu nie ma żadnego dyrektora. Zarząd na nic im nie pozwala... Jak chcieli jakiś Social wprowadzać to wypadali... Jak byli propracowniczy to się nienadawali...

Był u pracownik

Firma wypłacalna jeśli chodzi o wypłaty zawsze na czas warunki pracy ciężko spowalnia i automatyczna straszy chałas i zapalenie .montaż bardzo zimno na chali ale ciszej i czysciej.raczej praca na złapanie doświadczenia jako monter lub spawacz .choc są tacy Polacy którzy pracują po 10 i 15 lat ale tych jest mało duuuuża większość Ukraińcy

@Był u pracownik

na montażu już ciepło, założyli jakiś czas temu ogrzewanie :)

Wigilia wolna za 25 grudnia bo święto przypada w sobotę i Sylwester wolny za Nowy rok bo też przypada w sobotę więc dni do odebrania odrazu bez kombinowania

Dawid

Fajnie ze dają wolne w takie dni. A jak z benefitami na święta? Dali jakąś premie albo bony dla pracowników? Jest taki socjal czy nie?

Tuti
@Dawid

Tu nie ma czegoś takiego jak socjal bony własciel nie wie że takie coś istnieje wolne dali bo musieli oddać prawnie są tu premie które są zazwyczaj zabierane omijaj tą firmę z daleka szkoda zdrowia . Dziwię się że jest tu paru chłopaków ogarniętych i marnują życie tutaj Ukraina ma względy chodzą jak święte krowy i godzinki

Logista z Płocka

Jak w Stalmechu jest w Logistyce? Warto próbować swoich sił?

@Logista z Płocka

Logistyka to szumnie nazwane . Zwykła magazynierka ale zawsze warto można się sporo nauczyć . Ogólnie praca pod presją czasu czyli akord . Tam zawsze szybko moja dzień pracy .

magazynier

@Pracownik gdzie Ty widzisz na magazynie akord? Czegoś takiego tam nie ma to po pierwsze a po drugie nie jest to zwykła magazynierka, bo trzeba mieć trochę wiedzy i pojęcia o stali. Oczywiście wszystkiego można się nauczyć jeśli tylko są chęci.

@magazynier

To w końcu praca w magazynie czy nie? Trzeba mieć uprawnienia na wózki czy bardziej znać się na wprowadzaniu stanów magazynowych? Napiszesz?

Jak jest rozliczamy miesiąc w tej firmie? Skoro firma płaci za 168 godzin nie ważne jak długi miesiąc to mając 25 zł razy 168 równa się... plus premia to gdzie są te wypłaty? Jak liczone jest 160 godzin to pracownik pracuję przeszło 10 dni za darmo w roku łatwo policzyć może w końcu sumienie zaczną na liczać wypłaty

Jaa

Nie wiem tak do końca o co chodzi ale jak firma płaci zależy od umowy. Jeżeli jest w umowie na godzinę to jest liczone stawka razy godziny , jeżeli miesięczna pensja to niezależnie ile godzin miesiąc ma do przepracowania to wypłata jest stała ewentualnie plus premia w obu przypadkach . No i co ważne na umowie mamy stawki brutto więc od tego trzeba odjąć niemal 30% na wszystkie składki .

Matematyk

@pracownik polecam zajrzeć tu: https://kalendarz.livecity.pl/czas-pracy/2021 zgodnie z twoim tokiem rozumowania w styczniu, lutym i maju powinieneś dostawać za mniej niż 168h. zgodnie z prawem przyjmuje się za każdy miesiąc równo 168 h i tyle płąci

A
@Matematyk

No to policz sobie ile w roku jest dni pracujących od 1 stycznia do 31 grudnia i pomnóż to przez 8 godzin a później weź 168 godzin razy 12 i okaże się że parę dni robimy za darmo co z tego że 3 miesiące są krótsze a są co są po 22 pracujące i jest i chwięcej a firma licząc średnio 168 godzin na kilka dni pracy za darmo pracownika z reszta patrząc na wypłaty to liczą chyba 160

Jaa
@A

Zmień umowę na agencyjną i po temacie

No 25 zł razy 168 godzin równa się 4200 plus premia za 100 procent 600 zł równa się 4800 takie wypłaty powinny być systematycznie a jakie są odpowiedzcie sobie sami

Jaki dress code obowiązuje w STALMECH?

Na jakie stanowisko ?

Sławomir

Czym bardziej wiejski tym lepiej.

A

Prośba do zarządu firmy o przestawienie nocnej zmiany z poniedziałku na niedzielę na 22 a kończąc w piątek o 6 rano wtedy normalny weekend jak w innych firmach. Pewnie będą jacyś przeciwnicy ale to ci co wytrzeźwieć nie zdążą w niedzielę

Wózkowy

Witam jak się pracuje na stanowisku wózkowego jaki pieniądz jaki klimat , jacy ludzie ? Po rozmowie wstępnej w agencji pracy mówili że praca na 3 zmiany bez weekendów i bez nadgodzin ewentualnie czasem w sobotę . Proszę o opinie czy można podjąć później prace bez pośrednictwa agencji pracy ?

@Wózkowy

Witam Jeśli szukasz pracy na wózku widłowym to spokojnie możesz złożyć Swoje cv. W zależności na jaki dział trafisz może być praca na 2 lub 3 zmiany. Jak prześlesz Swoje cv na adres mailowy w ogłoszeniu to jest szansa, ze nie będziesz pracował przez agencję pracy. Praca na wózku jest spoko a wiec jeśli tylko chcesz pracować to na pewno będziesz zadowolony.

@Wózkowy

Dzięki wielkie :)

Zostaw merytoryczną opinię o STALMECH - Biała

• Jak się pracuje w STALMECH?

Zobacz opinie na temat firmy STALMECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALMECH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STALMECH?

Kandydaci do pracy w STALMECH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STALMECH