Opinie o Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. w Warszawa

Jajko

Firma tragiczna. Płacą grosze a wymagania ogromne. Ciuchy ci się należą to nie chcą ci dać. Ciągle gadają nie ma i tyle w temacie. Idziesz do Łysego kierownika a ja się z tym nie zajmuje idz do szefa a on gada nie ma. No i rzeczywiście chodzisz w zużytych co się nadają do spalenia niż do dalszego użytkowania. Zryte to ale prawdziwe. Jak się zwalniasz to wypiesz i oddaj dla następnej osoby ciuchy ale że już nie nadają się dla następnej osoby to ich nie obchodzi. Jedni mają za duże inni za małe ciuchy nie obchodza ich takie sprawy. Przecież mają zapisane kto kiedy dostał ciuchy i kiedy powinienes dostać nowe a nie Prosisz ich a oni nie ma nie ma ale jak ubierzesz swoje to już wielkie halo że nie można ale jak to nie można a Prosiłem tyle lat i co dostałem nie dostałeś bo nie ma..... Za nocne płacą ryczałtowo dodatków żadnych.Leje mocno deszcz idź na plac nie obchodzi ich zdrowie pracownika lub jest mróz i śnieg idź na plac marznij ale że nie masz zimowej kurtki to cię oblewają ???????????? jak jesteś chory to masz potem zryty grafik na następny miesiąc...... masz jedna kurtkę na cała kadencję tu. Polar spodnie dramat drugiej pary nie dostaniesz lub musisz błagać przez kilkanaście lat żeby dostać...... Więc sprawa ciuchów wypłat jest dramatyczna ((((Ciężko uprosić dostać ubrania))))a #sprawa wypłat jest terminowa ale lipna

Apz19
@Jajko

Na jakim obiekcie pracujesz i w jakiej miejscowości?

@były pracownik

Mam bardzo złe doświadczenia z tą firmą. Zaczynajac od ubrań roboczych, nie dość ze wątpliwej jakości to jeszcze 15g groszy za godzinę musimy za ubranie płacić. Dwa ubranie możesz mieć nawet i 7lat na nowe się nie doczekasz. Praca -14 stopni godzinę na dworze w mrozie, deszczu, śniegu czy nawet jak jest grad. Ekipa ochroniarzy na DHL w Zabrzu to kpina. Wtrącanie się do życia prywatnego. (usunięte przez administratora)przez kierowników, wyśmiewanie, wywyższanie się. Prosisz o wolne z dużym wyprzedzeniem to i tak dostajesz w tym dniu zmianę. Kiedy chcesz się z nimi rozstać to straszą karą umowną, która jest nie ma podstawy prawnej. Jestem bardzo zażenowany tym co się tam dzieje i szczerze odradzam każdemu tam prace!

@Mania

Dają Ci do podpisu standardową umowę w której jest zapis że za ubranie płacisz 15 groszy za godzinę użytkowania. W dalszej części umowy jest zapis że to Ciebie nie dotyczy i w zeczywistości nie masz potrącanej tej kwoty. Kolega który poruszył ten temat nie bybł jakoś dobrze zorientowany w tym co podpisywał ????. Na rozmowie wszystkiego się dowiesz według mnie jest to jedna ,z niewielu firm które płacą normalnie. Straszą karami ( jak wszędzie ) ale za mojej kadencji jeszcze nikogo nie ukarali finansowo. Jeżeli nie bumelujesz to możesz tam pracować i pracować...

Werka Nowy wpis

Witam, nie widzę tu adresu a potrzebuje się upewnić. biuro w Zabrzu jest przy Wolności, tak? chciałabym się dowiedzieć czy na administrację są przyjmowane nowe osoby? pracowałam już w jednej agencji, ciekawa jestem jak byłoby tutaj. Możliwe, że opinie pracowników ochrony się polepszyły w porównaniu z poprzednimi?

@były pracownik

@@były pracownik

Komu płaciłeś za ubrania?Ja też tam pracowałem ale ciuchy były nieodplatnie

Agata
@Alex

A zdradzisz przy tym kiedy się zatrudniałeś? Możliwe, że macie jakąś rozbieżność w czasie lub cos w ten deseń? mój partner będzie zastanawiał się nad złożeniem papierów, pracowałeś i masz odmienne zdanie? Każda opinia będzie dla nas ważna, chce żeby dobrze mu się pracowało

@Agata

Pracowałem niedawno w tym roku , parę miesięcy i odszedłem bo znalazłem inną pracę w moim zawodzie. Faktycznie czekało się na ubranie długo ale nic się nie placiło za użytkowanie. Praca jest męcząca przeważnie na nocki a płaca ....myślę że proporcjonalna do tego zawodu. Nie mówię że było fajnie ale w porównaniu z innymi znanymi firmami na rynku to jednak tam poprzeczka jest wysoko zawieszona. Faktycznie w umowie cywilnoprawnej w jednym miejscu jest zapis o opłacie za umundurowanie ale w drugim punkcie pisze że ten paragraf nie dotyczy zatrudnianego. Jeżeli się czyta umowę ze zrozumieniem to tam wszystko jest jasne i klarowne. Wypłaty bardzo łatwo policzyc i nigdy mnie nie brakowało ani grosza. Dlatego jestem zdziwiony wpisem kolegi ale być może coś się zmieniło ????

Alex Nowy wpis

W umówi jest też wykluczenie tego zapisu więc tak jak by go nie było:)

Mania Nowy wpis
@Alex

Czy to jakiś nieistotny zapis był, że komentarz wziął i zniknął? Opiszecie szerzej te zapisy o ile istnieje na to możliwość? Chyba ze normalnie na rozmowie jak o wszystko zapytam to się dowiem? Jakoś konkretnie polecacie się przygotować?

Alex Nowy wpis
@Mania

Cześć. Tak czytam te wasze opinie odnośnie kierownictwa i tak dalej i zastanawiam się jak praca na takim stanowisku może w ogóle wyglądać, wiadomo? Zarobki by mnie ciekawiły i czy w ogóle są jakieś rotacje? Nie widziałem ofert

Jajko

Julka
@Jajko

Czyli twoim zdaniem zarobki tutaj są nieadekwatne do obowiązków? A jak z podwyżkami? Można jakieś dostać czy raczej ciężko? Poza zleceniem jacyś pracownicy w ogóle umowę o pracę mają?

Apz
@Jajko

Na jakim obiekcie pracujesz i w jakiej miejscowości!

Apz19
@Jajko

Na jakim obiekcie pracujesz i w jakiej miejscowości?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Santo

Rozpoczynając pracę w jakiekolwiek firmie ubiur roboczy zapewnia firma co nie które firmy nawet płacą pracownikowi za pranie odzieży.. W firmie Pleban odzież dostajesz ale co firma wypożycza pracownikowi ubiór i jeszcze pobiera opłatę za wypożyczone rzeczy 15 gr. Za godzinę. To średnio miesięcznie wychodzi 36 zł a w ciągu roku 420 zł. To prawdziwy luksus. Wblakniete wątpliwej jakości ciuchy pracownik musi zapłacić. Dlaczego państwowa inspekcja pracy się tym nie zainteresuje.

@Santo

ta wątpliwa jakość zaciekawiła, na podstawie czego tak konkretnie ją stwierdzasz? Nie wiem co inspekcja miałaby mieć z tym wspólnego ale po jakim okresie czasu ostatecznie otrzymuje się nowa odzież i co konkretnie na ten zestaw teraz się składa?

Zofia

nie brałam pod uwagę jakości. i co dalej? jaka jest w końcu rotacja względem stroju? i gdy faktycznie jest on po pewnym czasie w gorszym stanie to nikomu nie przeszkadza zmniejszona reprezentatywność o ile ktoś faktycznie taki strój nosi? ciekawi mnie odbiór klienta

Magdalenka

Praca w Pleban, Pleban Ochrona, Mad to praca dla desperatów. Może i płacą do 30 i do 10 następnego miesiąca, ale grosze. Jeśli ktoś chce pracować za płacę minimalną to proszę bardzo. Oferują pracę na zlecenie i za minimalne wynagrodzenie. Jeśli muszą wypłacić wynagrodzenie za nadgodziny to podpisują umowę zlecenie w drugiej spólce ze zdrowotną, aby ominąć zus. Czyli do emerytury się nie liczy. Zresztą w tej firmie wszyscy mają kilka zleceń i uop na minimalne. Tu ludzi mają za nic. Właściciel to gbur który robi awantury.  Nie polecam tu pracy też z powodu kiepskiego kontaktu z A.Walichowską pseudo p prezes która krzyczy. Dla osób które mogą sobie pozwolić na to zdrowotnie polecam pracę magazyniera. Można zarobić od 4000 do 4500 lub więcej.

Ewelina
@Magdalenka

Ja chciałabym dopytać, bo widziałam w sieci ogłoszenie dla Pracownika Ochrony. A poza pensją, co z benefitami? Jakiś pakiet medyczny, karta na siłownie, owocowe dni?

Aleksander Hrabia Fredro
@Ewelina

Zapomnij w tej firmie o dodatkach.Pracowalem w tejże firmie 7lat,a dodatki to tylko w sferze marzeń

@Aleksander Hrabia Fredro

7 lat? to znacz ich raczej od podszewki? a jest szansa żebyś pokrótce opisał jak ścieżka Twojej kariery tu przebiegała? co w między czasie tu w firmie się zmieniało w razie czego? pytam, bo ciekawa jestem dalszych perspektyw

Magdalenka
@Ewelina

Nie ma tu nic. Ani karty multisport, ani prywatnej opieki medycznej... (usunięte przez administratora)

As
@Magdalenka

O jakiej firmie piszesz? O Pleban czy A.Pleban ? To dwie różne firmy i różne warunki zatrudnienia

@As

I znasz warunki tu i tu żeby w razie czego naprostować i po prostu wypisać? Co ostatecznie z tymi benefitami tak dla jasności? Są jednak? Jeszcze jakieś dodatkowe?

Deko

Ludzie o czym my rozmawiamy tą firmą to wielkie (usunięte przez administratora) dostajesz od stycznia zlecenie 22.80 jak na wypłatę okazuje się 15 zł. Nie ma, żadnych danych na co ci odciągnęli jaka rzeczywiscie masz stawke. A stawkach za godziny nocne POMARZYC jak byś chciał się dowiedzieć o wypłacie to musisz pisemnie prosić o tak się nie doczekasz. Nie polecam (usunięte przez administratora) Ze takimi (usunięte przez administratora)urząd pracy się nie weźmie.

Santo

Praca w firmie Pleban to jedna wielka niewiadoma.Zaczynasz zleceniowka za trzy miesiące ma być umowa o pracę. Jak się okazuje pracujesz, cały rok na zlecenie. Jak się upomnisz, o umowę to wylatujesz. Jeśli chodzi o wypłaty to są na czas ale bez karteczek bądź danych meilowych za co ci pobrali nic jedna wielka niewiadoma.Bagno.Nie polecam.

Nuta

Pracuję w tej firmie kilka lat i nie ma żadnych problemów wypłata na czas polecam z kierownikiem zmiany jak i obiektu można spokojnie pogadać Pracownik z koninka

Półnuta
@Nuta

Widzę, że chyba nie wiesz co to znaczy "dobra firma". Rzeczywiście to duży plus firmy, że mozna pogadac z kierownikiem. Szkoda, że jak są problemy to ten kierownik umywa ręce. Pochwal się lepiej jakie inen dodatki Ci przysługują? Ile czasu czekałeś na umowę o pracę? Ile płacą dodatkowo za godziny nocne? No i czy pracujesz po 300 godzin w miesiącu czy tylko 250?

Marzena
@Półnuta

To tak dużo trzeba u was pracowac? Coś nie tak z płatnością za te godziny, bo tak trochę sugerujesz to swoimi pytaniami?

Czy Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

John Rambo

W tejże firmie procz golej pensji nie uświadczysz żadnych dodatkow.Pracowalem niemalze 6 lat wiec wiem o czym mówię.

@John Rambo

Ale mam nadzieję że ta goła pensja to nie jest najniższa krajowa?

@Adam

Jestes zarejestrowany na najnizsza krajowa. Co do zarobków to ile godzin wyrobisz to tyle zarobisz.

Alicja
@John Rambo

a ile w tym roku wynosi stawka godzinowa w takim razie?

@Alicja

Zależy na jakim obiekcie. Z czego mi wiadomo przy ochronie rossmanna w wawie i okolicach daja stawkę 17zl netto.Tylko w rossmannach jest problem z godzinami (rossmann oszczędza)

@John Rambo

Ale, że oszczędzają jakoś na godzinach? Sklep jest chroniony tylko w jakiś przedziałach określonych przez nich czy jak?

John rambo
@Zofia

Jest ochraniany tylko w danym przedziale czasowym.Jest pula godzin na dany obiekt.

Tak było i pewnie się nie zmieniło.

Kiedyś niestety miałem nieprzyjemność pracować w tej niby firmie w Bieruniu/Tychach. Stawka na pewno nie odpowiednia do obowiązków. Praca ogólnie banalna ale niektórzy pseudo kierownicy potrafili ją tak utrudnić że człowiek już sam zastanawiał się czy to wszystko jest naprawdę tak skomplikowane.. Pamiętam że był tam taki łysy bohater kierownik który myślał że jest spoko a tak naprawdę był mega frajerem. Współpracownic to banda idiotów którzy na każde polecenie przystawali, poniektórzy siedzieli tam po 300 h w miesiącu bo " Pan " kierownik łysa dynia kazał.. ogólnie dramat za takie pieniądze naprawdę odradzam to miejsce a nawet i za większe. Praca dla ludzi bez własnego zdania i lubiących być traktowanym jak (usunięte przez administratora) będzie odpowiadać. NIE POZDRAWIAM TEGO MIEJSCA.

@Tak było i pewnie się nie zmieniło.

Co to jest 300 godz. w ochronie. W firmie PROTEKTOR przekraczają 500 godz. miesięcznie za stawkę 10 zł/h.

Była pracownica
@Tak było i pewnie się nie zmieniło.

Całkowicie się zgadzam, a praca w Tychach pod patronatem kierownika to wprost parodia. Traktowanie pracowników poniżej godnej człowieka. Gratulacje dla firmy, że pomimo zgłoszeń o naduzyciach nie było żadnej reakcji. Praca była by naprawdę fajna gdyby kierownictwo i szefowie zmian zachowywali się jak ludzie. Nie polecam

Odradzam pracę w tej firmie. Po pracy tam przez pewien czas mam zniszczoną psychikę. Na każdym kroku straszenie karami pieniężnymi lub zwolnieniem. Praca w ciągłym stresie, a dla kierownictwa najlepiej, żeby pracownik pracował po 300 godzin w miesiącu. Na stwierdzenie, że niektórzy nie mają siły spędzać tyle czasu w pracy usłyszałem, że „to nie jest fabryka ciastek”. Przez rok pracy odbyło się jedno szkolenie „zorganizowane” przez kierownika, które trwało 10 minut. Na porządku dziennym jest wymyślanie ciągłych problemów i powodów dla których będzie można obciążyć pracownika karami. Firma ma też pewne plusy, jeśli można to tak nazwać. Pierwszym jest umowa o pracę (najniższa krajowa), jednak dostałem ją w maju, a nie w lutym jak zapewniał kierownik. Drugi plus, to pieniądze, które zawsze były na czas. Podsumowując - moja przygoda z tą firmą skończyła się u psychiatry.

Co wchodzi w socjal Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.?

Rambo

Nie ma żadnego socjalu. Jest tylko goła pensja bez żadnych dodatkow.

Jak jest z pakietem medycznym w Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Z czym? Zapomnij o czymkolwiek

Obecny pracownik

Tak można dołączyć rodzinę do pakietu medycznego

Rambo

Nie ma takiej możliwości.

wawa1965

jaki pakiet? Najlepiej bezdzietny, bo trzeba godziny wypracować w pracy!!!

Kamil
@wawa1965

Pracujesz lub pracowałeś w Agencji ochrony mienia i osób „A.Pleban”? Ile wynosi tu stawka godzinowa i czy są tu płatne nadgodziny? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać!

Johny

Alez skad.

paweł
@Obecny pracownik

mam pytanie czy firma jest wyplacalna bo rozne sa opinie na temat firmy i chce dowiedziec od osoby ktora pracuje juz w tej firmie dluzszy czas i czy mozna dogadac sie w kwesti komorniczej bo rozumiem ze rodzine do ubezpieczenia mozna dolaczyc

Johny Rambo

Nie ma żadnych pakietow,dodatków. Gola pensja

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.?

On

Tak. Za 10 zł./h netto.

Na niektórych obiektach płacą 10 zł/h. Jakie świadczenia dodatkowe, chyba kary pieniężne.

xxxxxl

Witam czytam wasze opinie i jestem ciekaw czy , firma przygotowała się na podwyżkę minimalnego wynagrodzenie od 2020r. Na 2.600 zł brutto nie mogą już proponować stawek od nowego roku , po 12,00 zł czy 13,00 zł na godz teraz od 1 stycznia będzie na umowę zlecenie 17,00 zł brutto więc też to wiąże się z tym że firma będzie musiała podwyższyć stawkę za usługę , gdzie musi się z tym liczyć że kontrahent albo zgodzi się na warunki firmy które zaproponuje albo zrezygnuję z ochrony fizycznej . Z tego co wiem firma pleban od jakiegoś czasu proponuję we Warszawie 13,00 zł netto w dodatku że to jest umowa zlecenie już zaczyna się złe robić ponieważ do roku już nie dużo zostało to powinni proponować już nowa stawkę . Jeszcze dodam że 13 ,00 zł netto to bardzo niska stawka gdzie indziej jeśli chodzi o Warszawe dają więcej .

@xxxxxl

W firmie PROTEKTOR płacą 10 zł. na godz.netto i ludzie pracują.

W firmie PROTEKTOR płacą 10 zł. na godz.netto, a jest luty 2021 r. Są trochę w tyle ze stawkami. (usunięte przez administratora) nie firma.

Mała Mi

Stanowczo odradzam w tej firmie nie doceniają pracownika od Prezesa firmy po kierowników oddziałów po kierowników zmian mają(usunięte przez administratora)co się dzieje na obiektach zgłaszania problemów jest wszystko lekceważące

Nieznana

Pani Prezes( bo tak każe się tytuować) jest beszczelna i arogancka. Na rozmowie o pracę pyta o rzeczy o które nie powinna zgodnie z ustawą Np. czy mam dzieci, ile, w jakim wieku, czy palę papierosy, czy piję alkohol itp. Na dodatek jak przyszłam 10 minut wcześniej na rozmowę to kazała mi stać na dworzu.przed biurem. Żenada. Dramat. Nie polecam!!!!!

Karol

Czy w tej agencji zapewniają ubiór za darmo?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.?

Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.