Opinie o ITV Media Sp. z o .o. w Łowicz

ITV media dostarcza Internet światłowodowy i telewizję cyfrową w Łowiczu, Rawie Mazowieckiej, Żychlinie, Piatku i Skierniewicach. W ITV Media dbamy o to, aby dostarczać najwyższej jakości usługi Internetu i telewizji kablowej, specjalnie dla Ciebie. Korzystamy z nowoczesnych i solidnych rozwiązań światłowodowych, zapewniamy szeroki wachlarz ofert, spośród których nawet najbardziej wymagający znajdą coś dla siebie.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITV Media Sp. z o .o. w Łowicz

Marzena

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani Justyna cierpliwie i wszechstronnie wytłumaczyła mężowi i mnie wszystkie nasze wątpliwości. Serdecznie polecam korzystanie z usług ITV Media Skierniewice ❤️

Mariola

Potwierdzam, profesjonalizm pracownika BOK

Domi Nowy wpis

Widzieliście może tamta ofertę pracy dla specjalisty ds. GIS? Parę miesięcy temu była widoczna na takiej stronie, na firmowej już nie widzę by szukali na to stanowisko. czy potrzeba więcej osób na ten dział? Tak się składa, że spełniam wymogi, chce się dowiedzieć jak płacą za pracę

NICO Nowy wpis

Na stronie podany jest numer kontaktowy 48 8115555,który jest nie dostępny. Nie ma możliwości innego kontaktu. Kiedy napisałem e-maila do biura to też podano mi ten numer. Porażka !!!

Tomek Nowy wpis

Byłem ostatnio na rozmowie to zaproponował mi Pan Prezesik 4100zł netto śmieszy gość co żyje w irracjonalnym świecie. Oby na paliwko do samochodzika starczyło

Elizka Nowy wpis
@Tomek

Możesz tylko dopowiedzieć na jakim stanowisku tyle właśnie zaproponowano? Ciekawią mnie także kwalifikacje, staż pracy wpływa na oferowana stawkę? Do którego działu aplikowałeś?

Czy w firmie ITV Media Sp. z o .o. da się zarobić 5500 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie ITV Media Sp. z o .o. na stanowisko Analityk GIS? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Marzena

@Marzena

ciekawa byłabym wątpliwości z jakimi mogą się tu spotkać sami klienci, zdradzicie w czym był problem? obsługa tutaj to jakie najczęstsze sytuacje ma do rozwiązania, wiecie z jakimi problemami głównie się zgłaszają? jak szkolenia w tym zakresie mogą przebiegać?

Mariola

Potwierdzam, profesjonalizm pracownika BOK

Mario

Montaż szybko i profesjonalnie internet telewizja śmiga bez problemu ????????????

Sylwia

Witam. Jest sporo opinii od klientów na forum, w ostatniej z nich jeden Pan zajmujący się podłączeniem siedzi otrzymał pochwałę. Ciekawa jestem jak za taką pracę konkretnie się tu wynagradza. Na stronie przedstawione są oferty o pracę, proszę mi napisać jak w ujęciu praktycznym wygląda zatrudnienie jako Specjalista ds. Paszportyzacji Sieci. Podkreślają w ofercie możliwość rozwoju, jaki zakres? Widziałam wzmiankę o tym, że podobno nie ma awansów, do dziś tak jest?

Patryk

Bardzo fachowa obsługa, internet śmiga ???? Pan technik, który podłączał światłowód bardzo uprzejmy i kompetentny.

Bartek

Bardzo dobra, profesjonalna obsługa i super instalacja telewizji

Sylwia

Co to znaczy, że zerowy? Nikt nie przyjechał na wezwanie czy jeszcze nie kontaktowaliście się w tej sprawie? Ilu serwisantów obecnie tu się zatrudnia?

Sylwia B

Jestem bardzo zadowolona ze światłowodu dziękuję za fachową obsługę. Pozdrawiam

Iwona

Bardzo miła, rzetelna obsługa, przesympatyczna :))))

klient

Korzystam tylko z telewizji, i to mogę polecić, zawartość pakietu, jakość, funkcjonalność na najwyższym poziomie.

Obiektywnaosoba

Zacznę od minusów. Zarobki na najniższym poziomie. Brak możliwości awansu. Ciągle nowe obowiązki. Zerowa organizacja pracy, pomieszanie z poplątaniem. Nie ma jasno określonych zakresów obowiązków, co wpływa na to, że pracownicy spychają na siebie odpowiedzialność i nie wykonują swoich obowiązków. Atmosferę w zespole ciężko określić, są konkretni ludzie, fajni do współpracy, ale niestety bardzo dużo chamskich, opryskliwych i nie miłych osób, które potrafią „uprzejmie” donosić na jakiekolwiek ewentualne potknięcia innego pracownika. Ogólnie komunikacja na dramatycznym poziomie, zmiany i nowinki o których nie są informowane osoby, których to dotyczy -paradoks. Na plus osoba Prezesa, który jest bardzo konkretnym i miłym człowiekiem. Nie wywołuje w pracowniku strachu. Wyrozumiały.

@Obiektywnaosoba

Z tego co piszesz ta wyrozumiałość nie jest zbyt duża? Mam na myśli to co opisujesz w minusach. Prezes ma szansę na własne oczy to zobaczyć w ten sam sposób? Nie rozumiem także chyba sensu jakiegoś gadania na siebie, po co tak robić skoro niczego podobno się nie ugra? Te awanse faktyczne poblokowane?

Świetnie zorganizowana firma. Usługi, kontakt, wsparcie na najwyższym poziomie

Mariusz

Najlepszy dostawca internetu w mieście. Polecam!

@Mariusz

Sam montowałeś to wiesz? A czemu już tego nie robisz i ilu instalatorów w takim razie obecnie się tu zatrudnia?

Marysia

Super obsługa, profesjonalna. Polecam.

Sylwia

Siostra która tam pracuje kilka lat jest bardzo zadowolona z pracy i zawsze wypowiada się pozytywnie o tym jak jej się pracuje. Ja ostatnio aplikowałam ale nie udało mi się dostać do pracy :(

Maria
@Sylwia

Na jakie stanowisko próbowałaś się dostać? I dlaczego Ci się nie udało ? Mają jakieś konkretne wymagania, które trzeba spełnić, aby mieć szansę się dostać? Możesz powiedzieć, na co teraz patrzą i na co patrzyli wcześniej ( u Twojej siostry ) przy kandydaturze?

@Sylwia

Widzę, że ktoś mocno zainteresował się tym, że nie udało Ci się dostać.... a napiszesz coś jeszcze o tej siostrze? co konkretnie z tego ma, że kilka lat już jest?

Bożenka

Jestem bardzo zadowolona z usług ITV Media. Bardzo dobry odbiór tv, bezawaryjny internet. Super obsługa w biurze i instalacja wykonana szybko i sprawnie . Gorąco polecam!

Max

Polecam bardzo fajne miejsce i bardzo mili ludzie.

Jakub
@Max

Polecasz to miejsce do pracy? Bo jeśli tak, to może napiszesz dlaczego tak Ci się tu podoba?

Zostaw merytoryczną opinię o ITV Media Sp. z o .o. - Łowicz

• Jak się pracuje w ITV Media Sp. z o .o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITV Media Sp. z o .o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITV Media Sp. z o .o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ITV Media Sp. z o .o.