Profil firmy OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o.

OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o.

Wrocław

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o.

t.banan 2016-05-20 19:51:06
oj Rysio ty kanalio-pod różnymi nikami piszesz podszywając się pod osoby tobie znane i wypisujesz oszczerstwa wobec osób ,ktore wywaliły ciebie za morde za machloje ,które dokonywałeś pracując w ovb. brak słów na okreslenie takiego warchoła biznesu.Może przypomnieć twoja działalność u pana Mirosława C.???
Ile zgarneliście kasy oszukając firmę na wiele tys. zł. razem z D.???
Jeszcze nie zatrudniona. 2016-05-23 18:52:15
Dziś dzwoniła do mnie Pani jedna o 12 pózniej o 16 Pan którzy proponowali dokłądnie to samo spotkanie . Po przeczytaniu opinii się nie zdecyduje bo firma jest dla mnie mało wiarygodna . To po prostu moja opinia i możliwość wyboru .(Nie szukam pracy jako wciskacz kitu heheh). Natomiast przede wszystkim podejście firmy że na rozmowę rekrutacyjną dodam w Łodzi mam zabrać swoje CV jest śmieszne w dobie drukarek ,internetu czy skrzynek email. Pozdrawiam wszystkich którzy będą rekrutowani 24,05,2016 o godz 17:00
nickname 2016-06-16 17:05:44
ojjjjj robi się coraz ciekawiej :)
senko 2016-06-16 23:23:20
Pewnie, że doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne @alek, ale ostatnio i tak się nie pokazała żadna oferta pracy.
senko 2016-06-18 13:08:16
Stabilność finansowa zawsze jest pewna, ale ostatnio to ja nawet nie widziałem żadnej oferty pracy. Widocznie wszystkim odpowiada nie tylko bieżąca atmosfera, ale i zarobki jakie są w stanie zapewnić.
bangbang 2016-06-20 08:46:10
Rychu kiedy C.D.? ;) ciekawie się robi ;)
cxz 2016-06-20 08:54:26
Dobrze, że o tym piszesz @zyga bo inni mogą się dowiedzieć co w firmie piszczy ale po co te szczegóły? Jeśli rzeczywiście coś jest na rzeczy to zajmie się tym prokuratora jak napisałeś a nie ludzie w Internecie
zyga 2016-06-20 11:22:24
Piszę o szczegółach ponieważ tysiące wspólpracujacych z ovb osoby mające tytuły marketingowe dyrektorów w piramidalnej firmie jaka jest ovb i dyrektorzy wskazni za zgoda i wiedza ovb dokonywali oszustw .
sd 2016-06-20 11:47:47
właśnie teraz zastanwiam się jak to wygląda jeśli chodzi o prace jako np. Administracyjno-Kadrowa osoba, bo tutaj chyba jednak bardziej preferowane są kobiety na to stanowisko nie wiem czy dobrze wyczułem po ogłoszeniu? jak macie jakieś informacje to z góry dziękuje!
zyga 2016-06-20 15:49:40
Są już wnioski w prokuraturach o zabezpieczenie dokumentów w siedzibie OVB z uwagi, że porównując podpisy na listach szkoleniowych i listach egzaminacyjnych z umowami o świadczenie usług agencyjnych w latach 2009 do 2013 wyjdzie ile setek podpisów zostało sfałszowane przez zorganizowana grupę przestępczą w towarzystwe signal iduna , towarzystwie generali i towarzystwie compensa . Nastepnie porównać to trzeba z zgłoszeniami do KNF i wyjdzie dalszy materiał przestępczy. A to trzeba porównać , czy osoby z OVB były oddelegowane do prowadzenia 152 godzin szkoleń, w jakim mieście .
Pełne instrukcje w tym temacie posiadają już instytucje policji .
A z tego wyjdzie , że setki osób dokonywały czynności agencyjne w OVB nie posiadając uprawnień i nr RAU , były dopuszczane na bazie przestepstwa w ramach OVB do pracy jako pośrednik ubezpieczeniowy .Osoby wbrew własnej wiedzy, w zwiazku z działaniemovb już po dwóch tygodniach od zatrudnienia otrzymywały prowizje , a korzysci z tego czerpało OVB dostając nadprowizje za dwa lata z góry od towarzystw ubezpieczeniowych przynosząc im milionowe przychody oraz sponsoring rzeczowy i finansowy towarzystw z którego korzystali dyrektorzy krajowi ovb z Wrocławia wraz z rodzinami oraz ich rodziny. Zmierzało to do wyłudzenia przez OVB prowizji z towarzystw przez dopuszczanie osób , które w momencie wypłacania im prowizji nie miały żadnego pojęcia co to jest pośrednictwo ubezpieczeniowe. Pełne dowody oraz inne w tej sprawie już posiadają organa ścigania. Cdn
kie 2016-06-20 16:00:20
nie wiem czy firma przezywa takie kryzysy jak tu opisujecie, przecież w internecie nadal widoczne są ich aktualne rekrutacje np. na doradców klienta.
ergt 2016-06-22 10:46:27
@kie sa sa od dluzeszego czasu te oferty pracy na przyklad na stanowisko doradcy finansowego w Tarnowie wazne jest wykształcenie min. średnie -niekaralność-miła aparycja -komunikatywność -prawo jazdy kat.b
goga 2016-06-22 15:13:03
tak, ta oferta jest nadal aktualna - jednaK NIE WSpomniałeś o tym że przede wszystkim wymagana jest również niekaralność - a także dodatkowo firma obiecuję udział w jakichś szkoleniach - o njich potrzebuję więcej info, więc jeśli mozecie to napiszcie co i jak
erf 2016-06-22 17:19:30
@goga oj no to super ze sa szkolenia :) ciekawe czy na kazdym stanowisku bo mnie zainteresowała praca w administracji kardowej do zadan nalezy naliza formalna merytoryczna oraz rachunkowa dokumentów- przeprowadzanie wstępnej analizy dokumentów typu CV,przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
lepsze niz football 2016-06-23 06:55:57
ciekawe jak się rozwinie? jakieś konkrety kolejne są?
blap 2016-06-23 10:28:45
temida 2016-06-23 10:52:49
kolejny przykład dla krowy
POleciała produkcja w ovb kierownika okregu z wybrzeża jak potwierdził Marcin Z. lewa produkcja , sprawy nie zgłoszono do prokuratury , a podstawiono jedna osobe , która zrobiła jedna umowę za 10800jp / to tak jakby zrobiono 100 umów z wpłatami po 200,- zł miesięcznie / i osoba po tym fakcie zniknęła .???/
Mamy mlieko tylko śmierdzące. cdn.
monia 2016-06-23 12:24:46
Hej, Czy nadal istnieje szansa aplikacji w Tarnowie na stanowisko doradcy finansowego? Dopiero teraz jestem w stanie wziąć udział w rekrutacji, a wiem, że oferta jest już wywieszona jakiś czas. Może ktoś już brał udział w rekrutacji i da znać, jak przebiega?
434 2016-06-23 15:18:47
Bardzo ciekawie się to czyta, ale przecież taka wielka firma to nie jest jeden zwykły człowiek, więc generalnie wszystko powinno być w porządku, mam wrażenie, że ta sprawa za długo się już ciągnie przecież
kamil 2016-06-23 19:04:35
na doradzce klienta teraz też suzkają, zatsanwialem sie cyz nie aplikować ale opinie widze ze rozne, wszystk jest terminowe?
temida 2016-06-25 09:33:59
Instrukcja dla osób poszkodowanych i ściganych przez OVB Allfinanz
Jeżeli ścigają ciebie o zwrot prowizji wezwaniami do zapłaty podpisanymi przez prezesa OVB Artura Kijonkę lub z upoważnienia prezesa podpisane przez Dyrektora OVB Artura Pałęgę , a w trakcie zatrudnienia nie miałeś otwartej działalności gospodarczej , co jest niezbędne do dokonania czynności agencyjnej zgodnie z zapisem ustawy o pośrednictwie ubezpieczeniowym z 2003r., art. 5. pośrednictwo ubezpieczeniowe jest działalnością gospodarczą w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz. U. z 2013 r. poz. 672, z późn. zm.2) ). I mimo tego wypłacono tobie prowizję możesz przekazać sprawę do prokuratury z uzasadnionym podejrzeniem dokonania przestępstwa z art. 286 § 1 kk
aria 2016-06-25 11:14:01
@kamil w jakiej lokalizacji szukasz tej pracy konkretnie? ja uderzam na Kępno - ciekawe tylko dlaczego już w ofercie wymagają niekaralności - zaskakujące dla mnie
merry 2016-06-25 12:14:22
tak niektórzy narzekają na tę firmę, mówią że koniec i apokalipsa a jednak firma nadal działa i na dwód że ma się dobrze są nowe rekrutacje 0 nawet do administracji są nabory w trzech lokalizacjach jakby ktoś chciał
rft 2016-06-26 11:18:47
@merry no wlasnie przeciez rekrtuacja u nich jest to jak..co prawda oferty sa z kwietnia i caly czas te same na doradce finansowego nie wiem czy ktos aplikowal
434 2016-06-26 15:51:25
A czego konkretnie chcesz się dowiedzieć, bo musze przyznać, że taką pracę odpbyłem faktycznie, więc generalnie coś tam wiem. Mam tylko inne pytanie, bo moja koleżanka chce się zatrudnić i czy pojawiają sie jakieś nowe ogłoszenia o których nic nie wiem?
kamil 2016-06-26 18:08:23
Widziałęm ogłoszenie na Doradcę Klienta i nawet nie wiedziałem, że oferują na ręke juz na tym stanwoisku 2500zł , moim zdaniem to bardzo dobra kasa ,czy do tego są jakieś premie jeszcze i może benefity?
temida 2016-06-27 06:44:12
temida 2016-06-27 06:45:11

Wszystkieo osoby , które zostały oszukane w latach 2009 do 2013 przez struktury Dyrektorów M( usunięte przez administratora )OVB oraz innych z struktury wrocławskiej zarówno w trakcie zawierania umów z klientami jak również w trackie fikcyjnych szkoleń prowadzonych przez pracownika OVB Roberta Dobrowolskiego , dotyczy to sfałszowania podpisów za zainteresowane osoby , braku uczestnictwa w szkoleniach w 152 godzinanch , a które dostały za zawarcie wniosków ubezpieczeniowych z klientami nie posiadając uprawnień, nie otrzymawszy od OVB Allfinanz zaświadczenia o odbyciu fikcyjnych 152 godzin szkoleń , nie otrzymawszy od OVB Allfinanz zaświadczeń o zdanym egzaminie oraz inne nieprawidłowości w ramach OVB Allfinanz w tym pozyskiwanie innych doradców finansowych i ubezpieczeniowych z innych instytucji finansowych i towarzystw , zmuszanie do przepisywanie klientów z jednego towarzystwa do drugiego, a na podstawie powyższego egzekwowanie przez OVb zwrotu prowizji proszę o przesłanie informacji na adres e-mail : temida@w
krowa 2016-06-27 13:33:50
skołowana 2016-06-27 14:33:57
Trochę to wszystko tajemnicze co piszecie @temida, trudno mi uwierzyć, że firma z taką renomą oszukuje ludzie do tego prowadzi też aktualnie rekrutacje, sam nie wiem co o tym myśleć
temida 2016-06-27 15:31:36
Wszystkieo osoby , które zostały oszukane w latach 2009 do 2013 przez struktury Dyrektorów Marcina Zieleniewskiego , Pawła Jarosza oraz innych z struktury wrocławskiej zarówno w trakcie zawierania umów z klientami jak również w trackie fikcyjnych szkoleń prowadzonych przez pracownika OVB Roberta Dobrowolskiego , dotyczy to sfałszowania podpisów za zainteresowane osoby , braku uczestnictwa w szkoleniach w 152 godzinanch , a które dostały za zawarcie wniosków ubezpieczeniowych z klientami nie posiadając uprawnień, nie otrzymawszy od OVB Allfinanz zaświadczenia o odbyciu fikcyjnych 152 godzin szkoleń , nie otrzymawszy od OVB Allfinanz zaświadczeń o zdanym egzaminie oraz inne nieprawidłowości w ramach OVB Allfinanz w tym pozyskiwanie innych doradców finansowych i ubezpieczeniowych z innych instytucji finansowych i towarzystw , zmuszanie do przepisywanie klientów z jednego towarzystwa do drugiego, a na podstawie powyższego egzekwowanie przez OVb zwrotu prowizji proszę o przesłanie informacji na adres e-mail : temida@w
janek 2016-06-27 15:33:38
ja pamiętam jak naciągali z struktury Marcina Zieleniewskiego osoby na miliony złotych , klientów , których wyciągali z banków i skończyło się wyrokiem i zwrotem kasy dla klienta.
temida 2016-06-27 16:07:19
Wszystkieo osoby , które zostały oszukane w latach 2009 do 2013 przez struktury Dyrektorów Marcinów z Wrocławia a szczególnie Marcina Zieleniewskiego , Pawła Jarosza w OVB oraz innych z struktury wrocławskiej zarówno w trakcie zawierania umów z klientami jak również w trackie fikcyjnych szkoleń prowadzonych przez pracownika OVB Roberta Dobrowolskiego , dotyczy to sfałszowania podpisów za zainteresowane osoby , braku uczestnictwa w szkoleniach w 152 godzinanch , a które dostały za zawarcie wniosków ubezpieczeniowych z klientami nie posiadając uprawnień, nie otrzymawszy od OVB Allfinanz zaświadczenia o odbyciu fikcyjnych 152 godzin szkoleń , nie otrzymawszy od OVB Allfinanz zaświadczeń o zdanym egzaminie oraz inne nieprawidłowości w ramach OVB Allfinanz w tym pozyskiwanie innych doradców finansowych i ubezpieczeniowych z innych instytucji finansowych i towarzystw , zmuszanie do przepisywanie klientów z jednego towarzystwa do drugiego, a na podstawie powyższego egzekwowanie przez OVb zwrotu prowizji proszę o przesłanie informacji na adres e-mail : temidaovb@wp.pl
temida 2016-06-27 16:08:57
Instrukcja dla osób poszkodowanych i ściganych przez OVB Allfinanz
Zachęcam o przesłanie także informacji na adres :: temidaovb@wp.pl
monia 2016-06-27 18:58:46
Powiem Wam, że sama nie wiem co myśleć. Moja siostra kiedyś pracowała w tej firmie i do dziś sobie chwali. Ja chcę aplikować do działu administracji i kadr w Lesznie.
do_monia 2016-06-27 19:18:27
NIE ma czegoś takiego jak dział administracji i kadr! Będziesz akwizytorem ubezpieczeniowym i tyle. Kase można zarobić ale fakt że oszustw bywa niekiedy.

Temida -> wrzuc coś nowego a nie spamuj ;) Bo rzeczy istotne ale nowości by sie przydały :)
monia 2016-06-27 20:01:23
@do_monika ale w obowiązkach jasno napisali, że to chodzi o prowadzenie rozmów rekrutacyjnych itp. To trochę HR.
temida 2016-06-28 07:49:41
Podaję adres do przesyłania wiadomości dla osób , które zostały oszukane w ovb i przez Dyrekcję (usunięte przez administratora) temidaovb@wp.pl
temida 2016-06-28 07:54:46
Anegdotka opowiedziana przez prezesa w Budapeszcie:

Muszę tobie / temida / powiedzieć, że jak jednego M.Z wyrzuciłem drzwiami to drugi M.Z. przychodził ze skarga na pierwszego M.Z. oknem.
Musiałem sie ratowac kontaktując z byłem prezesem z Austrii jak ich rozpracowywać....
do_monia 2016-06-28 10:25:26
Monia bo to mlm - musisz budować sobie grupę. Natomiast a samo prowadzenie rozmów kasy nie masz! Musisz najpierw zrobić odpowiedni stopień, a potem prowadzić rekruting i mieć kasę z nadprowizji. A możesz robić sporo rozmów i mieć okrąge 0zł!
temida 2016-06-28 11:20:55
Darek 2016-06-28 12:31:17
WItam

Ludzie kto to czyta . Jakieś bzdury. Gdyby z firmą było coś nie tak to nie istniałaby 46 lat w 14 krajach. Ludzie to narzekacze , którym nie chce się ruszyć " tyłka". Żyjemy jednak w kraju hejterów. masakra.
blap 2016-06-28 12:36:27
blap 2016-06-28 14:35:09
temida 2016-06-28 15:06:49
nstrukcja dla osób poszkodowanych i ściganych przez OVB Allfinanz
Zachęcam o przesłanie także informacji na adres :: temidaovb@wp.
Przed Sądem Okręgowym w Częstochowie toczy się proces sześciu osób oskarżonych w 2009 roku o nielegalną działalność parabankową. 56 osób, w tym znani częstochowscy sportowcy, lekarze i przedsiębiorcy stracili co najmniej 16,5 mln zł. Mózgiem przedsięwzięcia miał być nieżyjący już Robert M. Był członkiem polskiego zarządu międzynarodowej firmy OVB, zajmującej się pośrednictwem finansowym i sprzedażą ubezpieczeń. W 2004 r. wraz z żoną Iwoną i kilkorgiem współpracowników rozpoczyna działalność parabankową na własny rachunek. Wtedy też odchodzi z OVB. Jednocześnie zostaje prokurentem u swojej żony w zarejestrowanej w 2005 r. spółce z o.o. - Ogólnopolskie Doradztwo Finansowe (ODF). Wiceprezesem zostaje Emilia S. Oddziały ODF powstają w Pajęcznie i Kaliszu. Firma klientom z grubym portfelem oferuje wysokooprocentowane lokaty VIP-owskie. Klientów werbują wśród dobrze sytuowanych, znanych sobie klientów z rynku ubezpieczeniowego. Robert M. wykorzystuje też swoje rozległe kontakty w światku sportowców. Obiecuje bajeczne oprocentowanie lokat: nawet 40 proc. w skali roku. Ludzie wpłacają jednorazowo od 6 tys. do ponad miliona złotych. Nie tylko w złotówkach.

Rekordzista z kręgów sportowych w ciągu niespełna dwóch lat oddaje w ręce Roberta M. - licząc na duże zyski - kilka milionów złotych. Robert M. obiecuje krociowe zyski m.in. z obrotu ni
janek 2016-06-28 15:18:09
blap 2016-06-28 15:18:39
temida 2016-06-29 07:29:38
nstrukcja dla osób poszkodowanych i ściganych przez OVB Allfinanz
janek 2016-06-29 07:30:38
blap 2016-06-29 12:45:35
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o.