OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Livia

Jak wygląda ocena pracowników? Co ile jest robiona? Kto ją wykonuje? Czy jej wyniki wpływają mocno na pracownika? Jakie są jej konsekwencje pozytywne/ negatywne?

true Nowy wpis
@Livia

Nie ma żadnej?

xd Nowy wpis
@Livia

Powiedziałbym że ocena pracowników wynika po części z układów z przełożonymi . Część pracowników zasługuje na wyższą ocenę za ciężką pracę której nie może dostać .Inni z kolei są bez pojęcia i wiedzy jednocześnie mają wysoką ocenę .Oczywiście nie wszędzie ,jednak na wielu działach tak jest . Trochę pic na wodę z tymi ocenami

Prawda Nowy wpis

Brawo dla wielkiego kierownika będziesz miał taki gnój na produkcji od maja że sobie nie poradzisz.

Zdziwiony Nowy wpis
@Prawda

A o co chodzi bo jestem nie w temacie chyba

ZOZOL

Hej, ja chce się podzielić opinią o Oknoplast :) 1. Jest stołówka gdzie za 15 zł zjesz dwudaniowy obiad - 3/4 dania do wyboru; jak pracujesz na magazynie to masz ten obiad za darmo 2. karta przedpłacona na 30 zł przez firmę / mc do automatów z jedzeniem 3. Owocki w każdy czawrtek 4. jesli jestes kierownikiem zmiany, brygadzistą - kurs doszkalający z angielskiego (lub jesli kierownik uzna ze jest ci potrzebny na danym stanowisku) 5. znizki do teatru 6. rajdy górskie (ostatni był za 120 zł bo pól dopłaca pracodawca) z noclegiem i grillem 7. multisport (wiekszosc pokrywa pracodawca) 8. opieka medyczna za 30 zł a masz zabiegi fizjo bez limitu i spoko terminy do lekarzy 9. opieka PZU 10. są podwyżki, budzet na rozwój zespołu 11. z tego co wiem to kierownicy jezdza na różne targi 12. premie 13. wewnętrzne rekrutacje 14. program poleceń pracowników 15. fundusz, gdzie można zyskać dodatkowe środki przed swietami Wydaje mi się że Oknoplast to jedna z lepszy wiekszych firm w jakich dano mi pracować. Wszystkie firmy produkcjyjne miały tylko premię od przerobu i to wszystko.

@ZOZOL

Jeszcze zapomniałem dodać że zorganizowali chiropraktyka dla chętnych :) Każdy mógł się zapisać

@ZOZOL

17. A no i paczki świąteczne ;)

JeszczeChwila
@ZOZOL

1. Darmowy obiad tylko w okresie zimowym. 2. Automaty z przekaskami - batoniki etc. Te z jedzeniem (bulkami) nie dzialaja pod firmowa karte. 3. Tylko jablka. 4. Zeby sie dogadac z Filipkami, Azerami czy innymi Turkmenczykami... 5. Szkoda ze nie kod do netflixa... 6. Przepracuj pare lat, to sam dojrzejesz do tego by weekend spedzac z dala od ludzi z firmy... 7. Nie wiekszosc... tylko polowe... a w zasadzie idzie to z funduszu socjalnego, na ktory miesiecznie odcinaja Ci z wyplaty... 8. Fizjo jest limitowane. 10 zabiegow po skierowaniu od ortopedy. Trzeba pilnowac, zeby nie zaliczyc zdziwienia w gabinecie. 9. Ubezpieczenie dodatkowe z PZU. Opieka medyczna jest pod Allianz. 10. Hahaha. 11. Niech Ci bedzie... ;) 12. Premie, ktore sa regulaminowe. Nic ponad to co masz dostac, nie dostaniesz. Juz nawet tzw plusow nie chca dawac... 13. A wymagania takie, ze malo kto sie lapie... 14. Brakuje zalogi, wez kogos z rodziny albo kolege do roboty przyprowadz. 15. Bony swiateczne, w wysokosci 350? Plus 100 na dziecko... Ty miesiecznie do tego funduszu odkladasz prawie polowe kwoty, ktora laskawie dostaniesz po uzupelnieniu formularza spowiadajac sie z dochodow calej rodziny :) Zeby znowu strasznie nie bylo... Po prostu trzymaj sie faktow.

Artos
@ZOZOL

Potwierdzam wszystko, jak wyżej. Mam porównanie z firmą, w której wcześniej pracowałem (konkurencja) i nie mieliśmy nic dodatków, ani obiadów. Jeśli chodzi o stroje, obuwie BHP chińszczyzna. W Oknoplaście mi lepiej pod każdym względem również płacowym. Jeśli ktoś narzeka to widocznie nie ma porównania.

ElGoblino
@Artos

@Artos powiem ci tak że ja mam porównanie firma okno vs pewna i 3ozł na batonika w automacie (co normalnie kosztuje (no taniej) a 35ozł za 2 daniowy obiad lub inne danie (pizza,kebab itp...)(spokojne starczy ci do końca MSC ;) ) z wypłatą to chyba góra myśli że dla relaksu tu się przychodzi (jak premie pod koniec miesiąca lecą) co do wypłat to powiem tak jak firma będzie tak dalej robiła to już to Polska firma nie będzie

Nie

Nie

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

xxx

Czy trudno jest stać się liderem? Wczoraj wstawiono ofertę na utrzymanie ruchu. Pierwsze co przychodzi mi na myśl to pytane czemu nikt z zespołu nie awansuje? Czy praca na tym stanowisku jest ciężka? i na jakie inne stanowiska można jeszcze awansować? piszą o tym w treści

@Radek
@xxx

1. Rożnie, są osoby które by chciały ale się nie nadają i osoby które nie chcą. 2. Przez 12h musisz ogarniać wszystkie awarie, usterki, załogę, zadania dodatkowe, a maszyn jest ponad 400. Bywa i tak, że nie masz czasu nawet zjeść. Dodatek liderski jest adekwatny do ilości pracy, lepiej być na D. 3. Wyżej już nie można awansować.

PD
@@Radek

Mam poczucie ze kluczowe kwestie zostały wycięte z tego opisu i teraz nie wiem jakie mieć podejście do pracy na tym stanowisku. ten dodatek naprawdę rekompensuje jakieś nadwyżki w obowiązkach, tak? on jest stały czy może zależy od stażu lub godzin wyrabianych w danym miesiącu?

Produkcja

Obiadów ze stołówki odmawia nawet mój czworonóg. A porcja jak dla dziecka!!

Michal
@Produkcja

A surówka ma obieg zamknięty... Kto widział ten wie

Zaskoczony
@Michal

Proszę o więcej informacji odnośnie e tego procederu:)

Gaz

A dlaczego nie polecasz ? Jakieś konkrety ?

POP
@Gaz

Również nie polecam pracy w tej firmie jako mechanik, konkrety były ale tu je usuwają

Pedro
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Witam czy to prawda że Oknoplast zwraca koszty dojazdu do pracy po wyżej ilus km ?

Pawel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Czy jest możliwość całkowitej pracy zdalnej na stanowiskach językowych dla osób, które mieszkają 200km od firmy?

abcd

Fabryka MAN w Niepołomicach ogranicza produkcję. Pracownicy drżą o posady. Przy takich ograniczeniach pracę może stracić nawet 500 osób - mówią nam ludzie zatrudnieni w fabryce MAN. Od początku tego roku, w samym tylko Krakowie do zwolnień grupowych zgłoszono już blisko tysiąc osób. Niepokój pracowników niepołomickiego MAN-a wywołała informacja działu personalnego, jaką otrzymali w ostatnich dniach lutego. MAN ogranicza produkcję. Czy to oznacza zwolnienia?

abcd

Ola
@abcd

I co z.tego? Pójdą do magazynu obok i będą pracowali..A u nas róbi się coraz ciemniej...

blaszak-piotrek

wiem ze to pytanie nie w temacie ale jak sie u was nowa osoba zatrudnia to jak to potem wyglada z urlopem?

xoxo
@blaszak-piotrek

Tak samo jak wszedzie, zostaje ci przydzielony urlop zgodnie z długością zatrudnienia i bierzesz na wniosek. To że jesteś nowy nie ma nic do tego ;P

GI
@xoxo

Jeśli jeszcze jest tutaj odniesienie do nowych osób to czy w jakichś innych aspektach warunki pracy dla nich mogą się różnic? Na przykład do nabicia pierwszego roku stażu? myślę o benefitach i innych

@GI

W firmie nie ma czegoś takiego jak stażowe, benefity ( PZU,Multisport , Alianz jest jeszcze PPE ale to o ile się nie mylę po przepracowaniu trzech lat ) masz odrazu o ile wyrazisz chęć uczestnictwa i partycypowania składek

true

Mechaników nie ma od paru lat (poza paroma wyjątkami). Obecnie są Ci od wymiany gniazdka.

Borys

Witam. Ile może zarobić nowy pracownik na produkcji? Podobno 5 tyś. netto przy pracy w soboty to norma? Prawda to?

@Borys

Na początku napewno nie zarobisz 5 tyś netto chyba że zrobisz 2 soboty których teraz aktualnie nie nie ma i się nie zapowiada na nie w najbliższym czasie. Jeżeli nie jesteś przyzwyczajony do ciężkiej pracy i to w akordzie to szukaj gdzie indziej

Mm

Na D prędzej ale pewności nie ma każdy miesiąc jest różny i prawie na 100% nie będzie tak że będą dwie setki w miesiącu poza tym na D to już musisz dużo umieć albo mieć znajomości jeżeli się zatrudnisz to zapomnij o D na początek raczej to będzie proces długoletni żeby osiągnięć D nawet z układami

Maria

Witam, zauważyłam wolny wakat na stanowisko Młodszy specjalista da sprzedaży. Proszę o informację jakich widełek płacowych można spodziewać się na tym stanowisku. Czy praca faktycznie hybrydowa? Umowa o pracę? Z góry dziękuję

@Maria

Praca jest hybrydowa w biurze od 7-15 a pod telefonem i laptopem do 22. Umowa o pracę. A widełki są do sianka

Maria
@Anna

Dziękuję za informację. Jest szansa na 5000 netto? Jakieś bonusy? Premie? Do dyspozycji do 22? To nie ma mowy o work life balance :( Atmosfera?

Kiełbasa.

Po co? Prezes ma wykres dostępnosci.maszyn, który pokazuje mu że maszyny są ok. Zresztą kierownik i jego ZASTĘPCA jak i inżynieowie działają cała dobę po to żeby park masy owy był dostępny. Według mnie to jest dział zarządzany przez mega specjalistow dzięki temu wszytsko działa jak należy. Pzdr

PU
@Kiełbasa.

Nie mam pojęcia co wcześniej było tam napisane, ale możecie przy tym opisać pracę na tym dziale? jak osoby bez większego doświadczenia dają sobie rade na samym początku?

Karnet

O co chodziło w piątek na komunikacji z tym BHP. Znowu będą sprawdzać spodnie przez miesiąc? Kolejne jakieś świetne pomysły nie mające nic wspólnego z bezpieczeństwem.

Xd
@Karnet

Dokładnie ja bym Bhpocowi najchętniej kazał zwrócić uwagę na brak bezpieczeństwa na okleinowaniu gdzie można w łatwy sposób stracić palce w wyniku zmiażdżenia palety od stołu . Wytykanie spodni jest tu absurdalne

Xd

Złe wyrażenie . Stoły jak i palety którymi pracownicy wyjeżdżają i wjeżdżają z pełnymi paletami są metalowe. Natomiast odległość pomiędzy stołami często jest wręcz na "styk" . Wystarczy moment nieuwagi pracownika podczas wyjazdu z pełna paleta a można w ten sposób łatwo utracić palce dogniatajac je do metalowego stołu niczym giolotyna. Pomysł był aby zabezpieczyć stoły .. ale przepadł jak wszystko w tym zakładzie co ma sens . Tym bardziej że w ciągu roku podobnych wypadków jest co najmniej kilka w roku

XOXO
@Xd

nieuwaga pracownika to nie wina pracodawcy.... o czym ty piszesz. w kazdym zakładzie beda mowic ze nie ma miejsca na nic.. to ze dajecie sobie wejsc na głowe zastawiajac stanowisko to już wasz problem.

xs
@XOXO

Znak że jesteś ślepy i nie masz pojęcia jak bardzo jest niebezpiecznie na stanowisku okleinowania :) ? To nie jest nieuwaga pracownika a niedopatrzenie ze strony pracodawcy niebezpieczeństwo które może skończyć się utratą zdrowia :)

Mateusz

Jak to skąd ludzie tutaj pracują po naście lat i widzą jak kierownicy szanują pracowników, czy tak trudno na to wpaść?

Salek

Dzień dobry Na jaką pensje można liczyć na początek pracy na produkcji? Pozdrawiam

Bmw
@Salek

Na poczatek z premia dodatkiem za nocki itp wyjdzie cos kolo 3.5-3.6tys

W
@Bmw

To jest na ten okres? To 6 tys to raczej max? A czy macie w razie czego wstępne prognozy sytuacji od stycznia? Jak może być wtedy z zarobkami? I czy jako osoba z 2-letnim doświadczeniem będę mieć więcej na start czy to nie jest od tego zależne? Liczy się to co tu wyrobie na miejscu?

@W

6 tyś. Brutto to żadna rewelacja tym bardziej za ciężką pracę i na 3 zmiany

@W

6 tyś na rękę to z 3 "setkami " na poziomie D.

Mateusz

Dokładnie jestem operatorem schirmera na kategori D i robię tu już 11 lat I 4500 netto to wszystko na co możesz liczyć za tak ciężką pracę. (usunięte przez administratora).

miki
@Salek

na początek to 3500-3900. od stycznia przewiduje się podwyżka o 800 zł brutto

Normalny

Kolego , może uświadomisz tu obecnych na jakim dziale się tak zarabia z "3 setkami " Z tego co Mi wiadomo taka pensja jest nieosiągalna ?

Z 3 sobotami raczej też się nie uda dostać 6tys jestem na stawce trenerskie pracuje tu 7lat i nigdy nie widziałem takiej kwoty

XOXO
@miki

I bardzo fajnie ;) Widziałam ze cześć ludzi ucieka z MANa a od nas chcą tam iść.. szkoda tylko, że w MANie ucinają za wszystko jak wyjdziesz 2700 netto to jest dobrze...

Wspaniała

Wspaniała praca. Jako nowy pracownik jesteś pozostawiony samemu sobie. Nie ma cię kto szkolić. Ani przez sekundę nie żałuję że się tu zatrudniłem. Zostanę na dluzej

Majsterkowicz

Na liniach jest tak zimno że gacie nie pomagają. Przestańcie oszczędzać na ogrzewaniu bo już 2 tygodnie jestem przez wasze oszczędności chory

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 185.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 26 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.