Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o OKNOPLAST

zdjecie uzytkownika
Shrek_funclub - 2013-07-10 22:07:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Lepiej na produkcję.!
Nie musisz znać języków, nie musisz lubić ludzi, możesz mieć trudności z budowaniem relacji, nie musisz posiadać kompetencji zarządczych, nie musisz umieć słuchać, ważne byś widział czubek swojego nosa, a jak jesteś trochę niezrównoważony to Twój plus .. masz szanse wspiąć się wyyysoko ale jest jeszcze ostatni kluczowy wymóg - musisz umieć się "pultać".....jak indor
zdjecie uzytkownika
pepe - 2013-07-12 17:56:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Widzę tu sporo różnych wpisów, ale mało jest tych zgodnych z tematem. Przypominam co jest założeniem tego forum ( na 1 stronie ):"Pracowałeś w firmie OKNOPLAST i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji."

Szczerze - mało jest wpisów pomocnych, jakby ci wpisujący nie pracowali w OKNOPLAŚCIE albo sami frustraci tam pracują. Masakra.
zdjecie uzytkownika
mlody - 2013-07-12 23:13:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Oknoplast to nie ta sama firma co 10- 15 lat temu kiedys pisalem ze cala firma zmiescila sie na oplatku w Stylowej .Zapomnialy STARE WILKi ?. A mlode 10- 12 letnie gdzie są.?Gdzie wy [usunięte przez moderatora] Jestescie?
zdjecie uzytkownika
Krzysiek - 2013-07-20 10:36:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowałem rok temu w firmie produkującej szyby zespolone. Po sezonie zostałem zwolniony jak większość przyjętych wtedy osób. Czy w oknoplaście też tak jest na produkcji? Po sezonie wypad?
zdjecie uzytkownika
damaszek - 2013-07-21 22:45:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Normalnie jak to na hali, jesteś na umowie to jesteś spokojny o pracę. Nie ma ludzi na umowe zlecenie, jezeli o ty pytasz.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKNOPLAST

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy OKNOPLAST?
Zadaj pytanie
x