Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o OKNOPLAST

zdjecie uzytkownika
Jagoda - 2010-08-06 11:43:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A ja staram sie tam o prace jako recepcjonistka i pomimo tych nieciekawych komentarzy nadal bardzo chce sie tam dostac.Praca od pn-pt, od 8-16tej,czasem w sobote do 13tej.czego wiecej chciec?
Czekam na telefon z nadzieją,ze dostane tą prace:)
zdjecie uzytkownika
Jagoda - 2012-06-03 20:22:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam,

A ja Wam wszystkim pokrzywdzonym powiem tak, że choćbyście założyli i 10 związków to i tak nie zyskacie nic na tych demonstracjach! Bardziej prawdopodobnym jest, że zamiast wywrzeć pożądane efekty( czyli podwyżka) rozdrażnicie tylko swoimi działaniami zarząd, który to podejmie działania w stylu \\\" obcięcie premii\\\" co nikomu nie wyjdzie na dobre.
A to, że jesteście żle traktowani jakoś trzeba przeżyć, bo w każdej firmie takie rzeczy się dzieją, że są równi i równiejsi, a stara zasada i w tym przypadku się sprawdza \\\"na układy nie ma rady\\\".

Róbmy swoje, a będzie dobrze.

Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących kolegów.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKNOPLAST

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy OKNOPLAST?
Zadaj pytanie