OKNOPLAST Sp. z o.o.

Podłęże

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Jagoda 2010-08-06 11:43
A ja staram sie tam o prace jako recepcjonistka i pomimo tych (usunięte przez administratora) komentarzy nadal bardzo chce sie tam dostac.Praca od pn-pt, od 8-16tej,czasem w sobote do 13tej.czego wiecej chciec? Czekam na telefon z nadzieją,ze dostane tą prace:)
ja 2012-07-03 19:05
czy ktoś mógłby powiedzieć ile dziewczyny zarabiają w biurze średnio ?
ja 12 2012-08-05 18:04
ja pracowałem na linii automatycznej a od jakiegoś czasu pracuje na linii zespalania , i w porównaniu do automatów to jest niebo a ziemia a kasa taka sama.
cyjan 2012-12-17 20:38
Wie ktoś dlaczego oklejanie jest zatrudnione przez SS. Ciekaw jestem czemu ?
Jakościowiec 2013-04-18 23:20
Witam,
Pojawiło się ogłoszenie o naborze na Inżyniera Jakości, warto? Jak duży jest dział Jakości (zapewnienie, kontrola) ?.Na jaką płacę można liczyć w tej firmie na tym stanowisku?
Dzięki z góry za odpowiedzi
Jakościowiec 2013-04-20 11:01
Witam,
Raczej to nie chodzi o stanowisko kontrolera - w ogłoszeniu jest mowa o wykorzystywaniu japońskich technik jakościowych znanych mi choćby z branży motoryzacyjnej mającej na celu zoptymalizowanie produkcji i redukcję kosztów wynikających z braków. Mniejsza z tym, ważniejsze jak tam z zarobkami? Ile można wyciągnąć na tym stanowisku? Dzięki za odpowiedzi
Janek 2013-04-21 22:59
Wakat jest na stanowisko inzyniera, co jest dosyc mylace. Powinno byc jasno sformuowane - inzynier procesu. Poniewaz to stolarka okienna to nie ma bata, musisz znac temat i miec wyobraznie jak tu zrobic, zeby bylo lepiej.
Jakościowiec 2013-04-22 20:39
Witam, dzięki za odpowiedzi.
Generalnie nie ma to znaczenia czy produkuje się okna czy np. filtry do samochodów (to i to proces produkcyjny) z jednym wyjątkiem - w automotive masz nieraz tak niskie marże, że musisz mieć proces ustawiony praktycznie bez braków, żeby to było opłacalne. Nie wiem jak u Was?
Jean Jan 2013-05-24 17:34
Czy francuski techniczny z branży samochodowej jest wystarczający na stanowisko doradcy handlowego, pracowałem 3 lata na emergency call dla peugeota. Nie mam natomiast żadnego doświadczenia w oknach, a ni budowlance. O język się nie obawiam, natomiast co z wiedzą ? Czy to jest wymóg na to stanowisko ?
mlody 2013-07-12 23:13
Oknoplast to nie ta sama firma co 10- 15 lat temu kiedys pisalem ze cala firma zmiescila sie na oplatku w Stylowej .Zapomnialy STARE WILKi ?. A mlode 10- 12 letnie gdzie są.?Gdzie wy [usunięte przez moderatora] Jestescie?
Krzysiek 2013-07-20 10:36
Pracowałem rok temu w firmie produkującej szyby zespolone. Po sezonie zostałem zwolniony jak większość przyjętych wtedy osób. Czy w oknoplaście też tak jest na produkcji? Po sezonie wypad?
damaszek 2013-07-21 22:45
Normalnie jak to na hali, jesteś na umowie to jesteś spokojny o pracę. Nie ma ludzi na umowe zlecenie, jezeli o ty pytasz.
kurak 2013-07-22 10:01
dobrze że zleceniówek nie ma. w branży okiennej to norma.
dizal 2013-07-22 10:05
ja też słyszałem, że właśnie w budowlance i oknach na umowy śmieciowe biorą.wezmę się za szukanie nowej pracy jak wrócę z urlopu. czas wrócić do oknoplastu. może mnie zechcą na nowo.trochę popracowałem w małym przedsiębiorstwie ale co oknoplast to oknolast
kamil 2013-07-25 14:27
wpisałem oknoplast i żadna oferta nie wyskoczyła..więc narazie chyba brak ofert
wojtek 2013-07-25 14:30
zawsze lepiej na montażu jeśli masz doświadczenie w szybach zespolonych. na magazynie się zmarnujesz. tam raczej młodziaki powinni pracować
anders 2013-07-25 14:37
do pepe: chopie nikt ci nie powie jak się pracuje w oknoplaście. to jest forum dotyczace kadr: czyli rozmowy kwalifikacyjne itd. chyba nie sądzisz że pracownik będzie siedział i opowiadał na jakieś durne pytania. tam się raczej pracuje a nie siedzi na goworku. ja wysłałem cv i czekam na odzew.
tomek 2013-07-25 14:39
najlepiej bepośrednio składać CV moim zdaniem, bez firmypośredniczącej.
Handsome 2013-07-26 15:28
To sobie poczekasz o ile się w ogóle doczekasz. :)
kupiec 2013-08-15 12:40
hej,

Kupiec mat prod. jakies wiesci ? ile moze zarobic ?

Dajcie znac prosze!
pozdr
kk
Grzesiek 2013-08-17 07:09
KUPIEC- przede wszystkim musisz sie znac na tym a nie od razu ile mozna zarobic! Bo duzo jest takich co zamawiaja niepotrzebne rzeczy!! A potem lezy to na magazynie bo nikt tego nie uzywa!!
maciek 2013-08-31 09:49
Zamiast szukać pracy umysłowej przyjdź na produkcję.
Mniej niż 3000 zł nie zarobisz - tylko że warunki gorsze niż w biurze - ale da się przyzwyczaić.
dixi 2013-09-04 13:58
Firma jest super, dba o pracownika. Jak ktoś zachoruje to kierownik go odwiedza w domu i chory dostaje pomarańcze, a jak wiadomo pomarańcze to witaminki. Tego nie ma w żadnej innej firmie.
pixi 2013-09-05 18:11
Ale w żadnej innej firmie nie ma tylu chorych... bo się ich szybko zwalnia! Nie można dopuścić, żeby garstka solidnych zasuwała na tych leserów, którzy siedzą na lewych chorobowych.
myszka miki 2013-09-09 19:32
a ty nie siedziales na chorobowym? uwazaj, bo ty tez mozesz poleciec..
Wszycho ok ale 2013-09-10 13:43
Zatrudniając się do Oknoplastu patrzyłem na niezłe zarobki i szybki rozwój zarówno firmy jak i tez osób pracujących na rożnych stanowiskach (z tego ta firma słynie na rynku pracy), po pewnym zobaczyłem ze jest to tzw. pic na wodę jeśli chodzi o rozwój i awanse pracowników. Bo rozwój firmy jest bardzo duży a co za tym idzie wypłaty pracownicze tez takowe powinny być ale tak nie jest. Oknoplast jest jedna z pierwszych firm (w których pracowałem) gdzie różnica pomiędzy miesięcznymi wypłatami potrafiła być dość odczuwalna przez co jak ktoś ma kredyty itp. nigdy nie będzie wiedział ile za dany miesiąc dostanie tej wypłaty gdyż czasami jest tak ze ta różnica wynosi od 1500 do 1000zł
co czasami potrafi zirytować pracownika szczególnie jeśli robi jak wół wyrabiając te wszystkie normy które się na pracowników narzuca. Także jeśli komuś taki system pracy i te mały wady nie przeszkadzają to zapraszam do Oknoplastu
2013-09-10 15:04
Hehe niedziwne ze ludzie na lewe l4 chodza widze ze dalej jest tam sodoma i gomora
dixi 2013-09-10 16:43
Ja tam myśle że trzeba kupić tonę pomarańczy, bo w sklepie może zabraknąć do końca tygodnia
pracownik 2013-09-10 18:59
Witam.
Chciałbym się zapytać jak z godzinami pracy teraz jest?
Kiedyś tam pracowałem to były 2 zmiany pon-pt.
A teraz się coś zmieniło? chodzi mi o produkcje albo magazyn.
Pytam bo studiuje zaocznie.
2013-09-10 22:17
za 20 nadgodzin dostałem 1900 zł!!!! TRAGEDIA!!! w zeszłym miesiącu za tyle samo dostałem 2500 zł taka jest róznica w pensjach co miesiac srednio 600 zł!!! nie wiedzieć czemu..dość mam tego..
xxxxx 2013-09-11 09:27
to nie jest forum o kadrach wiec nie gadaj glupot,kadry to inna bajka,to forum dla ludzi co chca pracowac w oknoplascie i chca wiedziec co sie we firmie dzieje,wez sie nie udzielaj bo co poniektorzy maja tu wiecej do powiedzenia,pozatym inni juz tu pisali jak ty niewiedzales ze wogole oknoplast istnieje
chomii 2013-09-11 15:13
o oferta z wczoraj!! fajnaa kusi mnie
makaron 2013-09-11 15:14
czy dużo osób zna tutaj wloski?
dajerade 2013-09-11 15:17
mnie kusi ale chyba poziom języka musi być komunikatywny w mowie i piśmie racja? u mnie poziom tak A2 podstawowy wyższy
praca 2013-09-11 15:51
Jaki system pracy obowiązuje?
Ile zmian i jak praca od pon do pt? czy soboty też?
xD 2013-09-11 16:37
Ja za zeszły miesiąc zgarnąłem 3700 a teraz 1900zł gdzie tu logika? Coraz gorzej jest w tej Firmie. Jak tak dalej pójdzie to Prezes sam bedzie składał Okna.
paw 2013-09-12 09:00
dniówki i nocki przynajmniej na produkcji i od poniedz do piatku a nocki albo od niedzieli albo od poniedziałku i w piatek popołudniówka czasem do 1 w nocy ...do końca nigdy nie wiadomo jak i do której sie pracuje
pracownik 2013-09-14 08:38
Wniosek jest jeden Panowie. Czas szukać sobie nowej pracy. Bo u Nas lepiej napewno już nie będzie
Zostaw swoją opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKNOPLAST Sp. z o.o.