Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o InPost

Pracowałeś w firmie InPost i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
$$$ - 2016-04-26 21:01:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
listy w inpost to już historia. Firma szuka sposobu bezpiecznego wyjścia z tego.
zdjecie uzytkownika
inpo$t - 2016-04-26 21:09:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja swoje na sądach zarobiłem ;)...teraz niech się inni bawią w doręczenie. Arivederci Inpost
zdjecie uzytkownika
km. - 2016-04-26 21:23:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hehe to się okaże czy zarobiłeś. Bo za jakiś czas może się okazać, że zlecenie było dziełem albo odwrotnie i będziesz musiał sobie zapłacić składki tj. oddać 65%. Bo w tym kierunku zmierzamy. Jak pracodawca nie zapłaci to pracownik będzie musiał ;p/
zdjecie uzytkownika
fdfdfdfd - 2016-04-26 21:38:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
i to moze o to chodzic.ze inpost powoli wycifuje sie z listow.
w marcu ok.8000 szt. zwyklych a w kwietniu moze z 5000szt. bedzie. o co kaman?
zdjecie uzytkownika
inpo - 2016-04-26 22:35:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [xxxx - 2016-04-25 14:22:16]:
Chyba jesteś kierownikiem oddziału a może sam najwyższy. 26 kwiecień kasa wpłynęła w połowie (50%)
zdjecie uzytkownika
inpo - 2016-04-26 22:40:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Inpo$t - 2016-04-26 17:30:01]:
czyli w czerwcu :D
tej złodziejskiej firmy już nie wierzę
zdjecie uzytkownika
inpo - 2016-04-26 22:46:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [DDFFDF - 2016-04-26 18:23:22]:
DDFFDF bezpieczny list i kilka innych to nie podwykonawcy tylko macka InPostu.
Wszytko jest po to aby okradać w białych rękawiczkach Państwo.
zdjecie uzytkownika
mało listów? - 2016-04-27 13:02:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Co Wy kłamiecie, nasz kochany Preses lub ktoś z jego świty mówił, że odejście sądówek nie spowoduje żadnych perturbacji. Tak, tak gadali. Dlatego wydłużają terminy płatności, zwalniają ludzi, biorą weksle, tworzą kupę spółeczek. A tak serio - kto z was wierzy tym konowałom, że wszystko jest ok? Mówią jedno, a robią totalnie odwrotnie!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Pawlik - 2016-04-27 14:57:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ej dostal ktos kase ? U nas podostawalismy tylko podstawe z bezpiecznego listu a drugiego przelewu dalej nie ma nikt. Wie ktos co sie dzieje ??
zdjecie uzytkownika
adam - 2016-04-27 19:29:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mi proponowali 200zł wypłaty a gdzie reszta. Hieny nie firma
zdjecie uzytkownika
$$$$ - 2016-04-27 20:30:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
z tego co wiem to chcą przeciągnąć płatności do 15 maja
zdjecie uzytkownika
Jack - 2016-04-27 20:43:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jutro mamy zebranie 6.30 to moze czegos sie dowiem ale zobaczymy, pewanie tak jak ktos wspomnial ze beda przeciagac itp. :(. Odzial Chelm
zdjecie uzytkownika
fdfdfdfd - 2016-04-27 20:53:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
o ktorej zaczynacie prace.?
o ktorej na oddziale a o ktorej w rejon?
zdjecie uzytkownika
Jack - 2016-04-27 20:58:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Roznie to bywa ale wiekszosc przychodzi przed 7 a po 7 juz na rejonach jestesmy.
zdjecie uzytkownika
ddffdfdf - 2016-04-27 21:02:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to szybko ja zwykle dopiero zaczynam o 10 bo mi kurier poczte dowozi.
a tak szczerze wszystko na raz wynosicie.
polecone i zwykle?
bo slyszalam ze nie ktorzy zbieraja zwykle i dopiero w sobote wynosza z calego tyg.
zdjecie uzytkownika
Jac - 2016-04-27 21:32:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie no zazwyczaj wszystko wynosimy no chyba ze przyjdzie duzo to wiadomo na raz nie da rady. A jak ta poczte ci do domu dowozi czy jak ? Jak potem sie rozliczasz ?
zdjecie uzytkownika
ddffdfdf - 2016-04-27 21:38:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
popoludniu dajemy rozliczenie paczkowemu i on zawozi na firme.
czli tak ok 19 jak juz zjezzda na baze.ja to ogarniam na poku.
mamy taka fajna pania i pozwala nam na zapleczu poogarniac listy i w rejon.
zdjecie uzytkownika
Ja - 2016-04-27 21:56:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
U nas tez narobili tych odzialow mini i niektorym tez dowoza poczte ale ja akurat mam blisko na odzial wiec wole na odziale tylko gminy daleko mam i km duuzo robie. A jakie stawki masz teraz za listy ? Bo u nas juz kilometrowki nie ma tylko za listy. Tylko tego przelewu za listy nie widać wiec moj zarobek za miesiac marzec wyszedl mi jakies 200 zl. Bo podstawa przyszla 1100 a na paliwo 900 poszlo, a jiz nie wspominam o tzw amortyzacji auta . Fajnie sie robi w tej robocie a 2 i pol roku juz robie eh...
zdjecie uzytkownika
ddffdfdf - 2016-04-27 22:04:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja robie miasto.i obskakuje rowerem. wiec nie ponosze kosztow paliwa.
jedyne co jakies drobne naprawy roweru.
na zleceniu mam najnizsza krajowa.
i mam jakies normy miesieczne do wyrobienia.
ja nie wyrobie to i tak musza zaplacic te najnizsza jak zrobie wiecej placa dodatkowo za kazda sztuke.
ja za marzec dostalam 1700zł.

to chore ze nie placa za paliwo- to wogole sie nie oplaca.ja robie od kwietnia 2014 roku.
zdjecie uzytkownika
Ja - 2016-04-28 05:09:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
I normalnie wyolacili kase ? Ja mam od listu niby 40gr od zwyklego i cos ponad 1zl od poleconego i czasami jest tak ze wiecej wydam na paliwo niz rozwioze tych listow
zdjecie uzytkownika
polo - 2016-04-28 07:44:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Był u mnie wczoraj w firmie nowy listonosz z PP, pogadaliśmy chwilę i przyznał się, że właśnie przeniósł się z ipostu. Cyt. jego słowa "Odkąd odeszły sądówki w tej "firmie" nie da się nic zarobić". I nie był to jakiś młody szczun, tylko facet dobrze po 40-tce. Godzinę później był człowiek z inpostu, potwierdził jego słowa. Zresztą jakie zdanie można mieć o "firmie" która od marca traci kontrakt na sądówki i z miejsca ma problemy z wypłatami dla pracowników, żenada.
zdjecie uzytkownika
Ja - 2016-04-28 08:40:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Spoko dzis rano dowiedzielismy sie od kierowniczki ze umowa z mg invest ma byc przepisana na jakas firme certis ale na nowych watunkach. Czyli umowa z bezpiecznym listem - podstawa + umowa z cerisem lecz trzeba wyrobic co najmniej 1700punktow zeby za kolejny punkt dostac jakies wynagrodzenie z certisu. Czyli 1700 punktow to okolo 3000 listow czyli jak ja mam dwie gminy co lacznie przychodzi nie wiecej jak 3000listow na miesiac to zarobie tylko podstawe 1300 do reki a juz ze kolo 900zl wydaje na paliwo to nikogo nie obchodzi, ze pracuje po 8 - 12 godzin tez nikogo nie obchodzi ( duza gmina i przeje××ne bo same pola ) czyli reasumujac zarobilbym nabtakich zasadach 200 -300zl. Spoko. Jest jeszcze inne wyjscie bo umowa na akord ale tylko z certisem czyli bez podstawy. Stawi sie maja wtedy 75gr za zwykly i 3.2 za polecony, oczywiscie brutto. Ku**a to teraz nawet na rate kredytu nie zarobie. Co robic ????!!!!!
zdjecie uzytkownika
ddffdfdf - 2016-04-28 09:50:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
co oni kombinuja?
zdjecie uzytkownika
listonoszix - 2016-04-28 11:03:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracowałem kiedyś w inposcie i rozwiązałem problem veksla. poprosiłem by określono na nim osobę której miałbym ewentualnie zapłacić jak i dopisano że veksel jest powiązany bezposrednio z umową vekslową
zdjecie uzytkownika
pesteczka - 2016-04-28 13:44:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Ja - 2016-04-28 08:40:18]:
u nas na zebraniu była informacja taka że: z bezpiecznego listu 1850 brutto podstawa + z Certis podstawa 1000 zł brutto + to co ponad normę punktową
zdjecie uzytkownika
Jajaaa - 2016-04-28 14:26:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To co kazdy odzial inne stawki ?? Przeciez to niemozliwe zeby u nas tak poszlo w dol - odzial chelm. A ty na gminy czy na miasto jejzdzisz ?
zdjecie uzytkownika
fdfdfdfd - 2016-04-28 16:45:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zarabiam wiecej niz kiedy byly sadowki.
za marzec mam 1900zł.
na czysto.
wlasnie wplynela 2 czesc kasy z bezpiecznego 450zł.
i jest git
zdjecie uzytkownika
PostiIn - 2016-04-28 17:10:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Fdfdfdf a jakie masz stawki ?
zdjecie uzytkownika
fdfdfdfd - 2016-04-28 21:15:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mam najnizsza na umowie.i norme miesieczna do wyrobienia.
jak zrobie wiecej placa dodatkowa za kazdy list.
zdjecie uzytkownika
inpostgdh - 2016-04-28 21:18:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
1900 I git? Za takie pieniadze nawet w rejon bym nie ruszyl.. Ludzie za tak ciezka prace zgadzacie sie na wyplate 1900 I jeszcze sie cieszycie? Nigdy nie bedzie w tym kraju dobrze jak ludzie beda pozwalac zeby dymac ich bez mydla. Ja zarobilem gorzej niz jak byly sadowki ale ciagle 2,5k mam, ale jeszcze miesiac i zmiana roboty Bo taka kwota mnie nie satysfakcjonuje.
zdjecie uzytkownika
fdfdfdfd - 2016-04-28 21:31:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a gdzie zarobie wiecej?
za 5-6 h dziennie.
zdjecie uzytkownika
inposthfh kg d - 2016-04-28 21:35:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A no chyba ze za 5 godzin to faktycznie zwracam honor:) myslalem ze masz taki Sam zapierdol jak ja;)
zdjecie uzytkownika
fdfdfdfd - 2016-04-28 21:44:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracuje prawie 3 lata. mam wszystko obcykane na rejonie.
idzie to jak burza.jedynie 4 razy w miesiacu sa wieksze rzuty listow, rachunki z play,plus,wyciagi z banku.
wtedy robie po 8h.
a tak zaczynam o 9. 30 minut na poukladanie listow.
i zwykle o 15 jestem juz po robocie.
zdjecie uzytkownika
inpost - 2016-04-28 22:09:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja o szostej na firmie o 7.20 juz doreczam, rejon obcykany ale gmina duza i 220 km przejechac musze.. Na drugi dzien druga gmina I tak na zmiane. Na 17 z reguly jestem w domu ale jak Sa krusy raz na 3 miesiace to juz sie rypie poki jest sila.. W styczniu krus do placenia, w lutym pity do rencistow, w marcu decyzje do rencistow I w kwietniu znow do placenia dopiero teraz jest troche oddechu ale I kasa mniejsza...
zdjecie uzytkownika
fdfdfdfd - 2016-04-28 22:12:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a macie km?
czy zniesli?na gminie duzo jezdzenia
zdjecie uzytkownika
xxx - 2016-04-28 22:13:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja jutro ostatni dzień pracy - i nie żałuję decyzji
zdjecie uzytkownika
inpostjgb - 2016-04-28 22:22:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Oczywiscie ze Sa kilometry, przeciez nikt nie zgodzi sie jezdzic bez kilometrowki, a na pewno nie ja.
zdjecie uzytkownika
Robol - 2016-04-28 23:13:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [inpost - 2016-04-28 22:09:31]:
W Radomiu "ętelyetny" inaczej aktualny szef,kazał by Ci dobrać kolejny rejon bo za wcześnie kończysz...
zdjecie uzytkownika
Robol - 2016-04-28 23:21:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [inpost - 2016-04-28 22:09:31]:
Mój post wyżej,był odpowiedzią na Twój wpis nie uzytkownika o nicku :Inpost". W Radomiu jest zasada:Wyrabiasz się i wcześnie kończysz?No to dobierz rejon bo za szybko będziesz wolny...
zdjecie uzytkownika
Zzzzzz - 2016-04-29 01:16:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Serio macie za km ?? Nawet beda od maja ?? U nas juz od marca nie ma kilometeowki .... a ile macie z kilometra ? U nas najpierw bylo 82gr potem jak z ajencji przeszlismy na odzial wlasny to wciagle urywane cos bylo wiec potem mielismy przez jakis xzas niby 64gr potem 55gR OCZYWISCIE WSZYSTKO BRUTTO A JAK BYLISMY AJENCJA TO 82GR BYLO DO REKI. teraz od marca nie mamy km i wez tu jedz w rejon...
zdjecie uzytkownika
trak 101 - 2016-04-30 07:20:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
u nas w łodzi cały oddział w czwartek nie przyszedł do roboty, ok 30% w czwartek sie zwolniła... pieniadze jakies wpłyneły ale nie do konca tyle ile faktycznie zarobiłem, jak nie przyszlismy do roboty to wydzwaniali po ludziach ktorych zwolinili po sadowkach aby przyszli na 1 dzien do roboty:).. u nas jest jeszcze PGP, mało ich ale poszli w nasze rejony wynoszac zaległosci nawet z przed 10 dni(polecone, allelisty)!!oni o dziwo pracuja bo to inna juz społka ale im tez spozniaja sie z wypłatami tyle ze 2-3 dni ale kase dostaja cała jaka im sie nalezy..
zdjecie uzytkownika
fdfdfdfd - 2016-04-30 09:11:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dlatego tak kombinuja z wekslami.
jakby cos maja zkogo sciagac kase.

ja wczoraj tez bylam ostatni dzien w pracy.2 odzzial ma wolne.
a w srode jade na firme tylko sie rozliczyc z tableta i reszty rzeczy.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2016-04-30 20:50:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jakie pieniądze dzisiaj jest 30 .04 a ja za marzec nie dostałem kasy także 04.05 jadę podziękować i oddaje sprawę do sądu pracy koniec żerowania na ludziach dziadostwo Brzosko powinieneś sie wstydzić
zdjecie uzytkownika
$$$$ - 2016-05-02 14:34:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
macie informacje kiedy otrzymamy pozostałą część wynagrodzenia za marzec ?
zdjecie uzytkownika
Zzzzzzz - 2016-05-02 18:16:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
U nas juz wiekszosc chyba dostala kase ale niektorzy drastycznie malo. Szczeze to mi brakuje jakies 200 zl ale to zawsze cos urywaja. Niby po tym dlugim weekendzie ma cos sie ruszyc ale ile w tym prawdy to kto to wie. Trzeba szukac innej pracy bo widac kasy na wyplaty nie maja....
zdjecie uzytkownika
fdfdfdfd - 2016-05-02 18:49:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a pod kogo podlegacie?ja za 9 dni pracy dostalem 1000zł.ale w 2 ratach.
zdjecie uzytkownika
Rps - 2016-05-04 18:51:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej moglby ktos sie wypowiedziec jak wyglada sprawa u kogos ze stawkami na rejony wiejsie ? Prosze niech ktos sie wypowie...
zdjecie uzytkownika
Rps - 2016-05-04 18:52:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
*wiejskie
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Krotko malo formalnosci . praca w godz nocnych trzeba sie na robic zero szacunku od pracownikow , zero przerwy na kolacje ...totalna masakra i to za 60 zl za nocke...
Pytania: trzy pytania do zrobienia na komputerze
zdjecie uzytkownika
real - 2016-05-04 21:11:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Szkoda, że InPost tak szuka i szuka pracownikó.. a jednak ofert do Jarocina bezpośrednio nie widać. Miasto za małe, czy tak dobre warunki, że ludzie nie rezygnują. :)
zdjecie uzytkownika
hg - 2016-05-05 21:19:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no ale sa w innych miastach np. w Krakowie na stanowisko specjalsity do spraw reklamacji oferowana jest atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą,zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie InPost!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InPost

Twoj email:
Wiadomość: