InPost

Jarocin

Opinie o InPost

żeby nie było pp to też syf 2 2016-09-09 20:59:17
– Stosujemy szeroki wachlarz sposobów pozyskiwania kandydatów do pracy. Spośród osób aplikujących na to stanowisko zatrudniani są kandydaci, którzy spełniają oczekiwania i posiadają wymagane predyspozycje. Zainteresowanie pracą determinuje lokalny rynek – zwłaszcza bardzo niski wskaźnik bezrobocia we Wrocławiu i w powiecie wrocławskim oraz okres prac sezonowych – tłumaczy Biuro Prasowe Poczty Polskiej na łamach „Gazety Wrocławskiej”. To daje pewne nadzieje. Gdy Polacy wrócą z saksów z pewnością zaczną rozglądać się za ofertami, gdzie głównym atutem jest „pensja zawsze na czas”.

PP to też syfeX, jak widać!
aaaa 2016-09-09 22:20:23
mam nieodparte wrazenie że wszytskie komenatrze pisała jedna i ta sama osoba? po pierwsze nie podaje sie nazwisk na forum bo to nie jest fajne, sam sie nie podpisałeś z imienia i nazwiska ..........
baran z inpostu 2016-09-10 10:13:36
@ aaaa, Twój poziom inteligenci dorównuje firmie w której pracowałeś/ pracujesz... to są przekopiowane informacje prasowe. Nazwiska jak najbardziej na miejscu, są to osoby publiczne, w porównaniu do ciebie, czy do mnie!
rybka 2016-09-10 10:15:45
jak wam źle na szeregowych stanowiskach i macie większe ambicje to rusyły rekrutacje na stanowiska kierownicze teraz
dd 2016-09-10 18:17:39
Ty jesteś chyba chory psychicznie!!! Przeczytaj powyższe wiadomości i nie pisz debilnych wypocin bo mnie i innych byłych pracowników trafi szlag...
dekiel nad deklami 2016-09-10 18:36:33
No lekarz psychiatra jak najbardziej. Sądząc, jak potraktowali 1200 osób, zostawiając je bez pieniędzy, ludzie wala do nich drzwiami i oknami. Gdzie ty leserze bez szkoły masz mózg? kto pójdzie robić do firmy, gdzie dziś pracujesz w spółce x jutro w spółce y, a pojutrze w bankrutującej spółce z?
Wisza doręczycielom wiejskim za jeden miech z paliwem po 4-5 tys pln... Jak tu wieśniaku wyżywić dzieciaki itd, jak to takie wałki? A ty deklu piszesz, ze warto się u nich rekrutować? Odpal sobie spamerze dobrego pornola i zjedz na ręcznym, bo odblask słonecznej poczty siadł ci na dekiel!!!!
fgcyuio 2016-09-10 23:00:28
@ dekiel nad deklami - ale jak to raz pracujesz w firmie x raz w y? no i co się niby stało, zę 1200 osób według ciebie nie dostało kasy? cięzko uwierszyć że taka fdirma tak znana w ten sposób może postąpić
EPO juz nie ma 2 2016-09-11 12:38:12
Mimo to Poczta tłumaczy, że dzięki odzyskaniu listów sądowych mogła podnieść wynagrodzenia swoim pracownikom. A pensje ostatnio były u operatora bardzo niewielkie. Przykładowo pracownik z dziesięcioletnim stażem pracy dostawał 1600 zł na rękę. Podwyżkę przeprowadzono w dwóch turach. W marcu pensje 71 tys. osób wzrosły o 150 zł brutto na głowę. Pracownicy eksploatacji dostali wtedy jeszcze jednorazowo po 200 zł brutto. Od lipca była druga podwyżka, tym razem o 100 zł brutto.

Marcowa podwyżka kosztować będzie ok. 168 mln zł tylko w tym roku. Poczta nie chce podać, ile będzie musiała wydać na lipcową. Z naszych wyliczeń wynika jednak, że będzie to ok. 100 mln zł rocznie. Operatora na to nie stać. W 2015 r. jego zysk wyniósł 12,8 mln zł.

CO Z TEGO, IN POST JUŻ NIE MA, ZOSTAŁ TYLKO SMRÓD NIEZAPŁACONYCH ZALEGŁOŚCI....
si si 2016-09-11 12:39:40
Hej, ale czy wypłata jest terminowa? Dzięki za odpowiedź
beee 2016-09-15 22:54:10
@ xxx - co masz konkretnie na myśli używając tego określenia (swoją drogą nokreślenia bardzo nie na miejscu, zwłaszcza na takie forum)?chodiz ci o zwolnienie, czy o cos linnego? daj znać, bo teraz poszukuja na wiele stanwoisk, wiec wiedza taka na pewno posie przyda
patałachy 2016-09-16 15:57:46
W związku z rozwojem sieci Punktów Obsługi Przesyłek (POP) chcielibyśmy zaprosić właścicieli punktów sprzedaży towarów i usług do uruchomienia Punktu Obsługi Przesyłek InPost. Dzięki poszerzeniu własnej oferty o punktu nadań i odbioru przesyłek, w łatwy sposób można zwiększyć obrót i pozyskać nowych klientów a także zyskać dodatkową reklamę.

-------
najpierw uaktualnijcie to, co macie, patałachy. Hahaha.....
strefa wyzysku 2016-09-16 15:59:44
Partia Razem składa zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez Rafała Brzoskę, właściciela firmy InPost i na nowego właściciela "Bezpiecznego Listu", firmę Tenes One. Członkowie partii w czasie happeningu pod paczkomatami InPost zagrodzili je, wywieszając kartkę z napisem „strefa wyzysku”. InPost w specjalnym oświadczeniu wyraził swoje rozczarowanie atakami na firmę i przedstawił swoje stanowisko.

Problemy z zaległymi wpłatami i świadczeniami pracowników byłej spółki córki InPostu – Bezpieczny List trwają już półtora miesiąca. Przypomnijmy, dwa dni przed uregulowaniem zobowiązań wobec pracowników Bezpieczny List za 10 tysięcy złotych został sprzedany firmie Tenes One, która również nie wypłaciła wynagrodzeń zatrudnionym.

„Pupilek mediów i polskich liberałów”

Zdaniem przedstawicieli partii Razem, Rafał Brzoska przez lata był pupilkiem mediów i polskich liberałów, jednak teraz światło dzienne ujrzały praktyki, które stosuje jego firma.

– Przez lata firma InPost stosowała cwaniackie praktyki na granicy prawa. Pod tą marką funkcjonowała sieć małych firm, z nie do końca jasnymi powiązaniami ze spółką. Ludzie pracujący dla InPostu podpisywali umowy nie z samą firmą, ale z kolejnymi różnymi spółkami. Te działania były projektowane tak, aby kosztem bezpieczeństwa i praw pracowniczych wyciskać jak największe zyski – mówi Mateusz Trzeciak z Zarządu Krajowego Partii Razem

Sprawę bada już Państwowa Inspekcja Pracy, jednak członkowie Razem chcą złożyć doniesienia do prokuratur rejonowych we wszystkich miejscach, w których pokrzywdzeni są pracownicy spółek zależnych od InPostu.

W związku z działaniami partii Razem skontaktowaliśmy się z firmą InPost, od której otrzymaliśmy oficjalne oświadczenie zarządów InPost i Integer.pl. Poinformowano nas, że z niepokojem śledzą sprawę spółki Bezpieczny List i smuci ich fakt, że sprawa ta jest wykorzystywana do promocji przez partię polityczną, która atakuje firmę tworzącą od lat miejsca pracy w Polsce.

Członkowie zarządów dodają też, że dzięki Grupie Integer.pl S.A. wzrosła konkurencja w tradycyjnym sektorze pocztowym, dzięki czemu usługi świadczone przez pocztowego monopolistę zyskały wyższą jakość, ceny uległy obniżeniu, a klienci uzyskali możliwość wyboru dostawcy.

– Niestety nasze sukcesy stały solą w oku naszej konkurencji. Poczta Polska przegrywając z nami walkę o klienta, zdecydowała się na masowe użycie ostatecznej broni jaką dysponowała, a mianowicie tzw. dumpingu cenowego, który przybrał zmasowaną skalę na jesieni zeszłego roku i zimą tego roku (ceny PP oferowane były nawet na poziomie 25% średnich kosztów usługi PP audytowanych przez UKE) – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Zdaniem zarządów, urzędy powołane do ochrony konkurencyjności przymykały oko na te nielegalne praktyki i pomimo ich wniosków nie podjęły żadnych działań przeciwko Poczcie Polskiej, a wręcz je wspierały.

Pieniądze będą, jak będzie odszkodowanie

Wojciech Kądziołka, Rzecznik Prasowy InPost S.A., zwraca również uwagę, że firma wygrała kontrakt na obsługę administracji rządowej o wartości 33,2mln złotych, który powinien być realizowany od 1 stycznia 2015 roku przez dwa lata. Jednak organizator, podległy Prezesowi Rady Ministrów od 21 miesięcy odmawia zawarcia umowy lub wypłacenia odszkodowania. InPost miał gwarancje odszkodowania nie mniejszego niż 16,6 mln złotych.

– Ze swojej strony chcielibyśmy publicznie potwierdzić, że w trosce o losy pracowników Bezpiecznego Listu, InPost podjął decyzję o przekazaniu wszystkich środków uzyskanych z odszkodowania od CUW (jakie ma nadzieje wywalczyć w sądzie lub w drodze ugody), na wykup wierzytelności tych pracowników od spółki Bezpieczny List, tak by samemu stać się wierzycielem tej spółki. Pozwoli to pracownikom uzyskać należne im środki finansowe bez względu na dalsze losy spółki Bezpieczny List – informuje rzecznik InPost.
Jagoda 2016-09-16 18:13:25
Ja InPost znam bardzo dobrze, generalnie firma moim zdaniem na medal, numer jeden w branży dostarczycielskiej
Misiek 2016-09-16 19:21:43
Jestem dość ciekawy czy inpost nadal będzie się rozwijał i walczył z pocztą polską o pałeczkę lidera czy nie?
lidery głupoty 2016-09-17 11:35:08
Ty coś ćpałeś? Jakiego lidera? Lider jest tylko jeden - PP!!!!!
Chyba, że chodzi Tobie o lidera umów śmieciowych lub lidera niepłacenia ludziom i ajentom. Tutaj tak, potwierdzam, liderem jest InPost!!!!
marysia 2016-09-17 11:58:14
możecie mi powiedzieć o co chodziło z tym doniesieniem do parta raZEM w Łodzi złożyła na firmę? sądzę że sprawa pewnie byłą rozdmuchana ale jednak ciekawi mnie o co chodziło
klixen 2016-09-17 20:57:42
za ile się temu "panu" sprzedałaś ? za polecony niedostarczony z sądu ?
Artur 2016-09-17 21:45:41
Jakie tutaj macie pensje, czy da się z tego wyżyć?
cała prawda całą dobę 2016-09-18 17:46:55
- Byly pracownik : Tylko ze nie sprzedaje się spółki z ludźmi którzy nie dostali wypłaty trzeba brać odpowiedzialnosc za ludzi zatrudnionych a nie sprzedac jak bydło na targu. Jak jesteś taki mądry to mi pożycz pieniądze abym mogła wyprawkę dla dziecka zrobić czy rachunki opłacić a oddam ci jak Brzoska się że mną rozliczy. A jak chodzi o CUW to dostalismy oficjalnego email że nie mają żadnych zobowiązań finansowych względem InPostu i nie chcą mieć z tą firmą nic wspólnego. A kapitał tego Pana wynosi 300 milionów i nadal niema piniedzy aby nam wypłacić kasę niech nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] glupot bo te listy co dostaliśmy od niego to niech sobie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wsadzi bo dziecka za to nie wykarmie!!! Wiec zastanówcie się co piszecie jak nie wiecie o co chodzi czy jak nie jesteście wtajemniczeni.
misia 2016-09-18 19:04:11
Plotki bardzo szybko się rozpowszechniają tym bardziej a takie newsy są chodliwe, wiec podjerzewam,że nie ma o co pytać ktoś wymyślil wszytko, poza tym firma raczej nie zwalnia pracowników a zatrudnia co świadczy o tym rekrutacja
Bartek 2016-09-20 18:11:16
Firma Inittec zwolniła pracowników etatowych, nie wypłaciła obecnie wynagrodzenia pracownikom na umowach B2B, ludzie czekają na pieniądze. Działy świecą pustkami. Brak Project Managementu, brak działu analiz, brak testerów, do utrzymywania stare projekty na starym oprogramowaniu. Administracja IT przestaje funkcjonować. Ludzie się zwalniają.
Mn 2016-09-20 18:30:38
Ale co ta firma o której piszesz ma wspólnego z naszym InPost bo dla mnie to jakoś jest zagadka, wiadomo przecież, że wszystko tutaj jest na swoim miejscu bardzo pięknie i sensownie
blerwa jedna 2016-09-20 21:38:17
Naszym InPost - komu blerwo robisz loda, ze tak piszesz? Pięknie, to ciągniesz druta, pięknie.....
Misiek 2016-09-20 22:03:18
Mi się też wydaje, że jeśli chodzi o InPost to można im ufać
drut jeppany 2016-09-21 21:58:35
To ufaj drucie, pracuj za darmo.
Misiek 2016-09-21 22:34:11
Za jakie darmo, taka wielka firma płaci zawsze na czas
ktos 2016-09-21 23:30:14
taka wielka że nie placi wcale ot pracujesz za bóg zapłać.
karol 2016-09-22 10:19:26
Jak za darmo @ktoś przecież nawet nikt ci w to nie uwierzy wystarczy spojrzeń na ogłoszenia, że każdy ma tutaj umowę o pracę i kiero i kurier wiec muszą ci płacić
ktos 2016-09-22 16:25:54
powiedz roku 1 200 rodzina którzy zostali bez środków bez życia !!!

Tysiąc dwieście rodzin pozostawionych bez środków do życia przez Inpost !!!
ktos 2016-09-22 16:27:06
powiedz to 1 200 rodzina którzy zostali bez środków bez życia !!!

Tysiąc dwieście rodzin pozostawionych bez środków do życia przez Inpost !!!
karl 2016-09-22 16:27:35
A możesz wytłumaczyć o co chodzi @ktoś bo z tego co mi wiadomo to nie było ostatnio żadnych masowych zwolnień owszem szukają ludzi teraz do wielu lokalizacji ale to akurat nie musi o niczym świadczyć, wytłumaczysz?
37 2016-09-22 20:41:54
są w firmie zmiany ale mioim zdaniem takiemu gigantowi nic nie zaszkodzi i wyjdą z tego wszystkiego z podniesionym czołem, a poza tym naprawdę jest mnóstwo rekrutacji i ogłoszeń o pracę od nich a to jednak świadczy o dobrej kondycji pracodawcy moim zdaniem
Krzak firma 2016-09-22 22:13:26
jakiej kondycji pracodawcy?1200 osób zwolniono...co za bzdury piszesz.2 i pół roku pracowałem w In poście a Ty chyba nawet jednego dnia więc nie pisz głupstw jak nic nie wiesz na ten temat..
mike 2016-09-22 22:15:11
no jednak skoro aż tyle przepracowałaś to znaczy że źle nie było
Rysiek 2016-09-22 22:28:30
dlatego obsrać należy te ich żółte skrzynki przez 6 miesięcy i obsrany debili będzie inaczej ćwierkał jak nie będzie miał co do gara włożyć ! Musi być ruch społecznościowy który sprzeciwi się takim praktykom i takim obsrywaniem ludzi inaczej ten naród zginie od własnej pracy.

Migotek 2016-09-22 23:23:03
Czy ktoś mi powie jakie języki są najbardziej potrzebne w InPost, z czym najbardziej chcą przyjmować? Muszę przyznać, że to chyba dość ciekawa sprawa, praca w tej firmie, widzę wszędzie ich paczkomaty i pralniomaty, naprawdę jestem zaciekawiony tym.
liz tyłek liż 2016-09-23 07:10:29
100 osób pisze, ze firma oszukuje, a 3 [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] typu Migotek dalej swoje. Najgorsze, ze piszą to za pieniądze okradzionych ludzi, bo to ludzie z agencji pr, piszący płatne pochwalne komentarze firmom. Taki jest tez inpost - jedni dzieci bez butów do szkoły wysyłają a ten lysy z Krakowa się cieszy i płaci takim drutom za komenty. Języki? Najlepszy taki do lizania [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] taki jest potrzebny!
e4-0 2016-09-23 09:42:27
o kondycję firmy się njie boję, przecież szukają mnóstwa kurierów nadal a to jest bardzo dobry znak moim zdaniem
xxx 2016-09-23 14:12:02
dlatego potrzebny ruch społecznościowy który spowoduje robienie zakupów w sklepach które nie korzystają z tej firmy a jak otrzymasz paczkę ta to awizo sklepy się szybko nauczą a łysy dostanie wliczy bilet z rynku.
pis 2016-09-23 14:16:13
Hej, wiecie jakich średnich zarobków można się spodziewać będąc młodszym specjalistą ds. monitorowania systemów?
ADR 2016-09-23 18:02:46
Kurier pracę zaczyna o 8 kończy o 18 od poniedziałku do piątku, zarobki 2 tysiące na rękę i teraz najlepsze umowa zlecenie czyli żadnych urlopów itp. nie pracujesz nie zarabiasz.
pfff 2016-09-23 18:06:46
Może jednak wiecie czy oferta pracy na młodszego specjalistę ds. monitorowania systemów jest wciąż aktualna? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że posiadałbym odpowiednie doświadczenie w tym zakresie.
podniosą cene od 1 I i lecą 2016-09-23 20:39:36
InPost od sierpnia ograniczył swoją działalność listową jedynie do przesyłek e-commerce. Do redakcji Bankier.pl napływają sygnały, że jakość usług listowych InPostu od tego czasu wyraźnie się pogorszyła. Tymczasem Allegro wysłało do swoich użytkowników ankietę, w której bada, czy klienci serwisu nie mają problemów z usługą Allegro Polecony InPost.

Jednym z najtańszych sposobów wysyłki towarów zakupionych na Allegro jest dostawa za pomocą usługi Allegro Polecony InPost. Cena przesyłki ustalona na poziomie 3,94 zł brutto, obiecująca dostawę towaru w ciągu trzech dni oraz darmowy zwrot towaru w razie rezygnacji z zakupu, bije na głowę ceny innych podobnych przesyłek oferowanych przez sprzedawców na Allegro. W ankiecie, o której wypełnienie prosi swoich użytkowników największa internetowa platforma sprzedażowa w Polsce, znajdują się m.in. pytania o zadowolenie klientów portalu z usługi Allegro Polecony InPost, o problemy, z jakim stykali się użytkownicy Allegro z tymi przesyłkami, a jedno z pytań dotyczy wprost wyboru operatora pocztowego. Alternatywą dla usług InPostu mogłaby być usługa Poczty Polskiej.

„Celem ankiet, które przeprowadzamy z naszymi klientami, jest chęć poznania ich opinii w odniesieniu do usług dostępnych w Allegro. Badania usług InPost wynikają z naszych ustaleń partnerskich i odbywały się już wcześniej, np. w pierwszej połowie 2016 roku badaliśmy satysfakcję z usługi Kurier Allegro InPost” – poinformował nas Paweł Klimiuk, dyrektor komunikacji korporacyjnej w Grupie Allegro. „Wyniki obecnie prowadzonego badania będziemy analizować w ciągu najbliższych kilku dni” – dodaje Klimiuk. Jak się dowiedzieliśmy, wyniki badania nie zostaną upublicznione.

Tym samym Grupa Allegro nie potwierdziła, żeby ankieta miała coś wspólnego z informacjami o problemach z przesyłkami poleconymi InPostu, jakie coraz częściej zaczęły pojawiać się na internetowych forach, profilu facebookowym InPostu, a także jakie zaczęły spływać do redakcji Bankier.pl. Czasowa koincydencja wydaje się jednak wskazywać, że taki związek może istnieć.

InPost poinformował pod koniec lipca, że od 1 sierpnia kończy działalność w zakresie obsługi tradycyjnych przesyłek listowych. To jeden z elementów planu ratunkowego spółki. Mniej więcej od tego czasu do redakcji Bankier.pl spływają sygnały o problemach z przesyłkami Allegro Polecony InPost, jakie spotykają kupujących na Allegro.

„Pod koniec lipca kupiłem na Allegro dwa przedmioty, w obu przypadkach zamówiłem przesyłkę poleconym InPostu. Niestety, jestem bardzo zawiedziony. Jedna z przesyłek doszła, ale o tym, że czeka na mnie w punkcie odbioru dowiedziałem się dopiero dzięki uprzejmości obsługi tego punktu, która skontaktowała się ze mną. Druga przesyłka została odesłana do nadawcy bez awizowania, i to już po dwóch dniach, a nie siedmiu, jak przewiduje regulamin InPostu” – opowiada o swoich doświadczeniach z przesyłkami poleconymi InPostu Krzysztof.

Inną "przygodę" opowiedział nam Marcin, który w tym samym okresie także zamawiał przedmioty na Allegro, korzystając z dostawy Allegro Polecony InPost. „Dotychczas byłem bardzo zadowolony z tej usługi. Stosunek szybkości dostawcy do ceny był rewelacyjny. Przesyłki docierały bardzo szybko, obsługa była bardzo sprawna. Jednak w lipcu coś się zepsuło. Dwie przesyłki dotarły do mnie po 6 dniach roboczych od ich nadania, gdy tymczasem wcześniej standardem były 2-3 dni robocze. W sprawie kolejnych dwóch przedmiotów kupionych na Allegro dostałem tylko SMS-a, że mam je odebrać w punkcie odbioru. Listonosz w ogóle nie dotarł. Wyraziłem swoje oburzenie. W efekcie listonosz zjawił się z jedną przesyłek, nie chciał pokwitowania odbioru i powiedział, że kolejne przesyłki będzie trzeba odbierać w punkcie odbioru. Tymczasem przecież InPost zapowiadał, że przesyłki e-commerce, zatem także te z Allegro, będą obsługiwane normalnie” – opowiada Marcin.

Poprosiliśmy Wojciecha Kądziołkę, rzecznika prasowego Integer.pl, o sprawdzenie tych „przygód”. Chociaż kontaktowaliśmy się w tej sprawie w sierpniu, do dziś nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Niestety, problemy opisane powyżej nie są wyjątkiem. Na facebookowym profilu InPostu skargi i problemy odbiorców przesyłek InPost to chleb powszedni. Ich liczba wyraźnie zwiększyła się od marca tego roku, kiedy to InPost przestał obsługiwać przesyłki sądowe i był zmuszony do ograniczenia działalności listowej.

Chcieliśmy dowiedzieć się, jaka jest skala reklamacji usługi Allegro Polecony InPost, jednak Allegro nie posiada takich danych. „Reklamacje związane z przesyłkami spływają bezpośrednio do partnerów logistycznych, w tym do InPostu, a także do sprzedających. Allegro ich nie rozpatruje i nie jest ich stroną. Dlatego nie możemy mówić o liczbie reklamacji - nie znamy jej w odniesieniu do poszczególnych typów przesyłek i ich operatorów” – tłumaczy nam Paweł Klimiuk z Allegro.

podniosą cene od 1 I i lecą 2016-09-23 20:42:04
Jak wynika z danych Allegro, polecony InPostu, mimo swej atrakcyjnej ceny i opcji darmowego zwrotu, nie bije swoją popularnością usług Poczty Polskiej. „W sierpniu przesyłki listowe Poczty wybrało 1,8 mln klientów Allegro, przy czym polecony ekonomiczny - najbardziej korespondujący z Allegro Poleconym InPost - ok 970 tysięcy. Z usług InPostu skorzystało około 550 tysięcy klientów” – poinformował Bankier.pl Paweł Klimiuk. ”Trzeba jeszcze pamiętać, ze część sprzedających ma swoje indywidualne umowy z InPost, ale tych danych nie doliczyliśmy do powyższej statystyki” – dodaje Klimiuk. Udział przesyłek listowych InPostu w ogólnej liczbie przesyłek listowych na Allegro wyniósł zatem w sierpniu ok. 23%. Jeśliby jednak ograniczyć porównanie Allegro Polecony InPost tylko do poleconych ekonomicznych Poczty Polskiej, przesyłki InPostu osiągają udział na poziomie 36%.

Czy Allegro zdecyduje się na zmianę operatora pocztowego, jeśli wyniki prowadzonego badania wskazywałyby, że klienci nie są zadowoleni z poziomu usługi Allegro Polecony InPost? Allegro nie chciało odpowiedzieć nam na to pytanie. „Jest możliwe, że w przyszłości udostępnimy kupującym kolejne formy dostaw, wspólnie z innymi niż obecnie partnerami, o ile będzie to oczywiście dla nich - kupujących – korzystne” – wskazał Klimiuk.
walek 2016-09-23 20:43:38
niby taki kryzys ale jednak pełno nowych rekrutacji jest
Rysiek 2016-09-24 18:09:53
1200 x 3500 całkowite koszty x 6 miesiecy odprawy firma zaoszczadziała 25 000 000 PLN.

Takich ekspertów od zarządzania że świecą szukać !!! Brawo jesteście the Best !
płatny klakier 2016-09-24 18:10:27
no pełno, w syfie nikt i za darmo nie chce pracować. kryzys? chyba w twojej głowie, płatny klakierze!
misia 2016-09-24 18:27:03
jak dla mnie to bardzo szybko zaczeli i bardzo szybko zyskali klientow jak dla mnie na plus, polecam korzystanie z ich uslug i nwet paczkomatów.
total syfeX 2016-09-25 10:06:31
dobrze, ze tylko dla ciebie, bo dla innych ta firma to totalny syf!
karol 2016-09-25 10:17:20
Totalny syf, który daje pracę wielu osobom w wielu miejscach @totalnysyfeX, wiem, że magazynierzy i kurierzy nie narzekają przynajmniej mają uczciwą umowę i gwarancję wypłaty
Zostaw swoją opinię o InPost - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InPost