Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Katowice

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

125 2017-07-05 22:16
Ciekawe czy dalej będą ZA jak skończy się jej okres próbny za 3 miesiące i pokaże swoje prawdziwe oblicze ..
Miekki 2017-07-06 16:18
a teraz znajdzcie mi prace I idzcie za mnie do zusu na komisje bo jedzie 50 osob z Niemiec na wsparcie ktorzy beda szkolic nowych pracownikow na nowe stanowiska
Ona 2017-07-06 16:29
teraz widac kto tu rzadzi,wracam do pracy,nikt rodziny mi nie utrzyma
precz z firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2017-07-06 17:41
ona ma na pewno całe stado ukraińców i po prostu chce na tym konkretną kasę czesać. A że Lambertz jest tak skryklany na całym śląsku, że nikt normalny nie chce tam robić to znalazła sobie fajną metę. Chyba wszyscy pamiętają te autokary jej ludzi ze wsi, które przyjeżdzały na weekendy - bez książeczek sanepidu, stare zniedołężniałe baby od pługa oderwane a autokar wracając ciorał po ziemi - tak był obciążony wynoszonymi na pamiątkę ciastkami. STRAJKUJĄCY - błagam, róbmy to dalej!!!!!!!!!!! Minęły 3 dni i cała góra już kwiczy z rozpaczy, edzia beczy na nocce krokodylimi łzami. TO SIĘ MUSI UDAĆ!!! a AGENCJAMI DŁUGO NIE POJEDZIE, tam też się ludzie rzucają pracą bo jeżdżą do roboty nadaremnie. I nie dajmy się sprowokować wpisom popierającym edzie - to chyba pisze ona sama i jej dupowłazy. I NIE WIERZĘ, PO PROSTU NIE WIERZĘ, ŻE ZARZĄD, KADRY I OSOBY DECYZYJNE nie siedzą na necie i nie czytają tego na goworku co myślą pracownicy!!!!!!!!!!!!!!!
######## 2017-07-06 18:45
Bzdury próbują nas zastraszyć. Wiemy jak ciężka pracy jest na kademie.długo będą czekali na chętnych do tej pracy.powodzenia dla szkolących. Bubu może się wykazać. My się niepoddamy!!! Będziemy walczyć ile trzeba będzie. Ruda& Katowice głowy do góry.
Ona 2017-07-06 19:03
W poniedzialek to wszystko sie zakonczy a Lambertz ruszy cala para
Ona 2017-07-06 19:04
W poniedzialek to wszystko sie zakonczy a Lambertz ruszy cala para
Pokorny 2017-07-06 19:36
Powodzenia. Miłej pracy :-)
1 2017-07-06 19:51
Nie poddawać się! Brawo dla walczących! Jedna osoba nie może tyle osob pokonać ! Straszą pewnie lizusy od e.d co sami plotki wymyślają! Walczyć do końca!
pracownik 2017-07-06 20:28
Niech rusza powodzenia :-) już resztę rodzinki sprowadza? A podobno nepotyzmu miało nie być! !!!
Robia tu i tam 2017-07-06 21:21
Czy wy jesteście normalni!!!
Pomyślcie co 5 Niemców zdziała!!!
Straszą i straszą roboty nom nie zabierą!!!!
Trzeba się trzymać i róbmy dalij swoje!!!
Głupa dziura obiecała ze w poniedziałek wszystko ruszy i teraz wymyślo 50 Niemców
Brygadzistki z Niemiec szkolace żal
A jeszcze te co się wydygaly godaja ze szkola brygadzistki z Niemiec nie wierzą co ta dziura wom obiecała ale pamiętaj ona nigdy nie zrobiła tego co objoecala ona patrzy tylko na siebie
Łazi płacze u nos na palarni i obiecuje
Dzwoni i mówi co kto ma pisać , napewno do swojej rodzinki żeby nos wszystkich przestraszyć
Nie dajmy się jesteśmy razem pamiętajcie iRUda i Katowice mamy moc i ona się boji
Bo nie będzie tak jak obiecała
Nie dejcie się zastraszyć bo to jej gra na naszych głowach misimy być modrzejsi
toto 2017-07-06 22:13
Czytam to i zastanawiam się z kim ja przez parę lat pracowałam. Przecież Ci co tu się wypowiadają to istne hieny.cwane bestie.sami zatrudnili sobie rodzinke a zarzucają jej .Przykład;Mąż Pani M.K ledwie przyszedł zaraz został brygadzistą.Beata Jabolowa kierownikiem i wy jej zarzucacie ,,,ze rodzinkę zatrudniła?Wstyd .ktoś kto ma honor i kulturę tak nie postępuje.nic nie zrobicie a wasze L-4 powiniwn dokładnie sprawdzić ZUS.Żona jednego z kierowników była brygadzistką na hali i co?uciekła z powrotem na kademę .A teraz ma najwięcej do powiedzenia.W palarni zachowuje się jak ostatni menel co drugie słowo kur..to jest ta wasza kultura a za te pomówienia Edzia powinna oddać Was do sądu.
@ 2017-07-06 22:38
Tyle ile Edzia rodziny pozatrudniala w Katowicach to nie szło się doliczyć wszyscy na kluczowych stanowiskach!!!! Plus połowa Kielc jeździła do pracy a my za te kobiety musieliśmy zapieprzac bo to ciastek wogole nie umiało wkładać! A sądem to Ty nie strasz bo to edzia powinna tam wylądować za mobing
neutralny 2017-07-07 06:39
na razie nikt tam nie krzyczy,jak na razie,co do zwolnień to po co jej pracownicy którzy pouciekali zdrowi na L 4,komisja sprawdzi może być wija
Neutralny jesteś chory 2017-07-07 08:20
Nikt za L 4 nie zwolni !!!! Nikt za piękne oczy L4 nie dostaje tylko z powodu choroby !!!!
Edzia wydajności nie robi to teraz pisze sobie albo jej lizusy posty żeby wszystkich zastraszyć !!! Nie dajcie się !!!! A ryczeć ryczy i dobrze ze jest ten mail i piszcie tam cała prawdę jak się zachowuje bo inaczej będzie jeszcze gorzej jak będziecie się jej bać !!! Na zebraniach mówili mamy pisać !!!!
nie poddawajcie się tylko walczcie z nią i nie dajcie się !!!!
tola 2017-07-07 08:24
I to są uczciwi. Miesiąc temu się umawiali ,że pójdą na L-4.No fajnie bojkotować siedząc w domu i zbierać państwową kasę.Sama dziś się przejdę do Zus i opowiem wszystko.I to jest dopiero złodziejstwo
Do Tola 2017-07-07 08:38
Idź nikt Ci nie zabroni, a nam nikt nic nie zrobi!
Jesteśmy chorzy !!!!!!!!!!!!!!!
Przeciwny pracy z e.d 2017-07-07 08:44
Może ktoś się w końcu zainteresuje, dlaczego tak się stało. Dwa zakłady masa chorych pracowników.
Musi być ogromny tego powód, jest przyjęli taką której nikt tam nie chce!!!! Wszyscy co są chorzy mają powód!!!! Są chorzy!!!
telewizja już nie długo to pokaże !!!
Wyjdzie dlaczego lidzie są chorzy !!!
Może Niemcy się obudza ze podjęli zle decyzje !!!
Ze to co napisaliśmy, im nie było nagrane bo przecież sami chcieliśmy te pismo wysłać !!!

######## 2017-07-07 08:46
Straszą i chce żeby ludzie powracali do pracy bo niema komu ucinać stawek.wrócimy jak wróci spokój na zakładzie.niedamy się!!!
Pozdrawiam walczących już bliski jej koniec.
Pokorny 2017-07-07 08:54
Powód jest jeden . Na zakładzie panuje zaraza. :-)
ela 2017-07-07 09:06
A jak Jabol podkręcił linie na maksa to ludzie nie byli chorzy ?Większość w szatni tabletki przeciwbólowe zażywała ale nikt na L-4 nie szedł.
Ruda i Katowice 2017-07-07 09:32
Musimy trzymać się dalej razem Ruda & Katowice nie możemy się poddać! I nikt nie jedzie bzdury!!! Jutro mają przyjechać ludzie z zarządu A nie nowi do szkolenia kto takie ploty sieje! Nie poddawany się tyle już razem osiągnęliśmy.A zwolnić nikogo nie mogą bo i za co? Że jest chory i poszedł na L-4? Każdy ma do tego prawo! Ona robi wszystko żeby nas zastraszyć i żebyśmy pekli i się poddali i ona znów będzie górą. Nie pozwólmy na to! Nie pozwólmy żeby znów nastały czasy tyrani! Nie dajmy jej tej satysfakcji! Przeczekajmy damy radę zobaczycie

Koniec tyrani !!!!
££££ 2017-07-07 13:18
Tak to prawda ona probuje nas nastraszyc, niech przyjada niemcy i szkola pracownikow.Najpierw jednak sami niech sie ogarna jak wszystkie maszyny działają.Ja sie tylko pytam gdzie byli Ci Nimcy jak ruszala nowa hala.Dlaczego nas nie szkolili. Niemcy nauczyli nas obslugi oki ,trompa,oblewarek?Pokazali ciastowemu jak zrobic ciasto?Nie sami do tego dochodzilismy.Ta wiedza jest w nas.W tym wszystkim chodzi o to ze wlasnie Niemcy nas nie szanuja.Jestesmy tania sila robocza.Nic nie warci.Zatrudnili E.D pomimo wyraznego sprzeciwu.Sklocili tym samym ludzi i teraz niech sie martwią. Mysle ze wiele z tych osob ktore odeszlo na l 4 juz nie wroci do pracy.Czy ona jest czy nie.Ale tak naprawde nie chce mi sie wierzyc że niemcy jeszcze jej nie wywalili.Walczacy wspieram was z calego serca.Zycze wszystkim powodzenia.Osoba które pozostaly tez szczeze zycze powodzenia jezeli ona nie odejdzie lub jej nie wywala wam tez bedzie ciezko.szczeze mowiac nie zazdroszcze.Duzo pracy malo wyszkolonych ludzi.Nie bedzie latwo.Narazie jest miła.Pozniej zacznie wyciągać konsekwencje z wydajności.Wkrótce również bedzie wiedziec ze wsrod was sa osoby ktore tez sie nie nadają na niektore stanowiska.Sytuacja jest beznadziejna.
Ziomek 2017-07-07 22:48
Wiadomo że szef wszystkich szefów nie zmieni zdanie ale pani e.d powinna zmienić i wypierdalcc z tego zakładu. Nawet jak ten bunt nic nie da to prędzej czy później ktoś panią poda o mobbing bo nie wierzę że się Pani zmieniła tacy ludzie się nie zmieniają a pan szefunciu jest głupim tempym ciullem albo jego zarząd że nie potrafi mu przedstawić kosztorysów (zysków) i tego jak się zakład zmienilł po odejściu E.D no [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mać jaki trza być tempym ciullem żeby tego nie widzieć !
Edek 2017-07-08 15:36
Kilka lat w Lambercu nie pracuje i widze, ze wraca to co najgorsze. Czy macie zwiazki zawodowe
Ziomek 2017-07-08 15:55
Nie niestety nie :/
Liiliiputtt 2017-07-08 18:09
Wszystkich zaskoczył powrót pani Edyty. Nie wiem czy ten protest coś da. Moim zdaniem to jest dziecinne i niepoważne. Jeśli ktoś nie chce z nią pracować to nie musi. Wystarczy napisać wypowiedzenie. Wiem że E.D nie da się szantażować. Mam jednak nadzieję że ten konflikt poprawi sytuację pracowników na halach. Bo gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Pożyjemy zobaczymy.
edek 2017-07-08 20:20
Iddzcie do SOLIDARNOSCI pomoga wam załozyc.
Pokorny 2017-07-09 17:05
Oczywiście, że można złożyć wypowiedzenie i sprawa załatwiona ale jeżeli ktoś jest związany z tym zakładem i troszkę życia i zdrowia tam zostawił to ludzkim odruchem jest ,, szkoda że tak musi się to skończyć,,. Ludzie patrzący tylko na pieniądze i tzw.KARIERĘ PO TRUPACH DO CELU tego nie zrozumieją.
Pokorny 2017-07-09 17:11
I jeszcze jedno nikt tutaj z nie obecnych w pracy nie ma zamiaru się bić ale ten trzeci co ma mieć z tego korzyść to na pewno nie pracownicy.
Qwink 2017-07-09 22:07
Moi drodzy. To że pani E.D wróciła do firmy to decyzja zarządu i jej. Nie powinniście się w to wtrącać tylko zaakceptować i pracować dalej. W razie problemów ingerować. Jak sami piszecie narazie się nic nie dzieje więc w czym problem. Przeszłość jest przeszłością. Teraz jest teraz. Być może wszystko będzie wyglądało całkowicie inaczej. Osobiście uważam że osoby strajkujące zazdroszcza pani dyrektor jej dokonań.. Doświadczeniem i ciężka praca doszła do miejsca w którym się znajduje.. Ciekawe czy jakby któryś z was miał pod sobą tylu ludzi i tak ogromne obowiązki nie musiałby krzyknąc? To nie jest żaden mobbing tylko mobilizacja. W każdej firmie się to zdarza. Jak to mówią wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Firma jak każda, szef równiez. Więc skończcie wymyślać tylko weźcie się za pracę a kto wie może wy równiez osiągnięcie sukces jak pani Edyta. ☺️
Ruda i Katowice 2017-07-09 22:31
Pięknie napisane, lecz to tylko słowa.
Do czego Pani Edyta doszła ?
Nie jest dyrektorem, to napewno mamy tylko jednego!
Przyszła na gotowe !!!
bardzo by chciała aby z nią pracować !
Lecz niestety my pamiętamy jej rządy z przed lat!
I jej chorą rodzine !!!
Taki człowiek jak pani dziura nie zmienia się !
Dowodem jest to że w ogóle przyszła spowrotem !
Na Rudzie się nie damy !!! I wy tez w Katowicach nie dajcie się jej omamić !!!
Jesteśmy razem i mamy jednego szefa Pana SchraderA !!!
Pokorny 2017-07-10 08:33
Ja życzę Tobie sukcesów w pracy:-). A cała reszta bez komentarza.
Qwink 2017-07-10 08:51
Przypomnijmy sobie wcześniejszą współpracę pani Edyty z firmą Lambertz od samego początku.. Zaczęła od? Sprzątaczki szła po szczeblach do góry aż dostała się na wyżyny. Nie przyszła na gotowe. To jak firma wygląda teraz jest również jej zasługa. Jej jak i jej rodziny która wspierała ja w pracy i poza nią. To że w firmie pracowali członkowie jej rodziny niczego nie zmienia, ponieważ zajmowali stanowiska na których się sprawdzali.. Tak bardzo by chciała zeby z nią pracować bo stara się w pracy i chce odbudować dobre stosunki z pracownikami. Jak każdy inny człowiek.. Spójrzcie na to z innej strony... Mam wrażenie że wielu pracowników patrzy tylko na swój czubek nosa. A każdemu należy się akceptacja.. Jej przeszłość jest tylko przeszłością..
pracownik 2017-07-10 10:13
A dziś poniedziałek prawda? Gdzie tych 50 Niemców? Ktoś wcześniej pisał że już jadą :-) totalne bzdury ! Teraz wszyscy widzą że to tylko zastraszania żebyś mu dopuścili i przyszło do pracy! My Katowice i Ruda nie poddamy się i będziemy stać przy swoim! I żeby była jasność nie wrócimy do póki ta kobieta tam jest ! Nie chcemy i nie będziemy z nią pracować! !!
obojętny 2017-07-10 10:38
Część pracowników chce pracować z Panią Dziurą Część nie zwraca uwagi na to kto kieruje zakładem bo i tak wychodzą z założenia że, muszą zrobić to co do nich należy .Tylko nielicznym niebieskim nowa szefowa nie odpowiada więc coś chyba jest nie tak.
:-( 2017-07-10 13:04
Jakbyś miał kontakt z nią bezpośredni to byś napewno tak pozytywnie i w superlatywach się nie wypowiadał o tej babie! To nie Ty miałeś zabierana premię za byle co to nie Ty byłeś ponizany, wyzywany i wykorzystywany do tego czego wielką Pani Kierownik nie potrafiła zrobić. To nie Ty byłeś niedopuszczony do słowa bo przecież ona ma "zawsze racje" A Ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiesz bo jesteś zwykłym pracownikiem. To nie Ty byłeś mobingowany i nie w Ciebie rzucala czym popadnie! Mam nadzieję że kiedyś podziekujecie za to że będziecie mogli pracować w normalych warunkach! My z nią pracować napewno nie będziemy! I jakby ta Twoja pani kierownik miała choć trochę honoru to by sama odeszła widząc ile przez nią jest już strat. Ale nie bo ona po trupach do celu! Bez charakteru tym bardziej honoru! Wstydzić by się mogła!
obojętny 2017-07-10 14:56
Pracowałam przed jej rządami w trakcie jej rządów i po niej pracę zakończyłam w 2015r. I wiesz co Ci powiem jesteście wszyscy siebie warci.Tam się nigdy nie zmieni, Obojętnie kto będzie kierował tym niemiecko-polskim burdelem.Jedna na Edytę za paletami płakała i co? Po jej odejściu tak samo robiła i o czym tu mówimy?
Jeszcze jestem 2017-07-10 20:24
wróciło to co najgorsze. ED. Teraz doprowadza zakład do upadłości !!!!
Bez honoru jesteś !!!!
Linie zatrzymujesz, i mówisz ze jest dobrze !!!!
O tym czasie produkowaliśmy juz na wszystkich liniach !!!
Żal patrzeć jak upadamy, dwie brygadzistki dzis przyjechały i co z tego skoro one tylko wypraski rozpakowały i o 14 00 zatrzymali linie i kazali nam iść na pendolino :(
Ja tez idę do lekarza bo serce nie wytrzymuje czuć tej porażki :(
od środy mnie nie ma.
Niech pani z twarzą odejdzie bo nic dobrego pani nie wnosi !!!
linda 2017-07-10 21:30
Kto szanuje ten zakład i prace jaką wykonuje został i nie przeszkadza mu że wróciła Edyta.i nie wepchała się sama na chama jak to piszecie,proponowali jej już wcześniej powrót ale się długo zastanawiała.A wy sami chyba coś macie na sumieniu i boicie się z nią spotkać i nie piszcie głupot za kogoś że wykańcza ludzi!!!!
Bruksel 2017-07-10 23:40
Ty koleś jesteś cały porąbany z tą Edytą i ten cały zakład , chyba jesteś kogutem i wszystkie obskoczysz dookoła dlatego mówisz dobrze o nich , a one o was , bo normalny człowiek o zdrowych zmysłach nie wytrzymie takiej męczarni z nieudacznikami.
Pokorny 2017-07-11 07:30
Tylko jedna osoba może utrzymać ten zakład przy życiu. A mianowicie podjąć rozsądną decyzję. !!!!!!!
wek 2017-07-11 09:00
I jeszcze trzy osoby z biura ,które wprowadziły to zamieszanie
Kiedyśtam 2017-07-11 10:17
Skąd biorą się fałszy­wi i zakłama­ni ludzie ?
Na początku jest ich gar­stka, po­tem sta­je się ich więcej. Dołączają do nich in­ni ale tak sa­mo fałszy­wi i zakłama­ni ludzie. Chcą się do ko­goś upo­dob­nić i stać się czyjąś ko­pią. Tym spo­sobem tracą swo­je praw­dzi­we ja.

Jesteśmy świadomi podjętych, decyzji!
Każdy odpowiada sam za siebie, nie chcemy z tą osobą pracować !!!
Sami napisaliśmy pismo do Zarządu, nie piszcie trzy osoby bo jest nas większość !!!
Bądźmy do końca uczciwi, nie zgadzamy sie z decyzją Zarządu wiemy co było, nie damy wiecej się tak traktować , jak przed Laty !!!
Mamy szefa który uświadomił nam ze mamy swą godność i zasługujemy na szacunek!
Obelgi kierowane w naszą stronę hm? A moze w końcu ktoś spojrzy prawdzie i zastanowi sie co my czujemy ! Jak możemy pracować z osobą która nas zawsze gnoiła, terroryzowała psychicznie!!!
W-11 2017-07-11 11:53
A co Wy jesteście lepsi? Gdzie była wasza solidarność jak za czasów Pani Agaty ludzie z firmy odchodzili za upokarzanie ich co mam wymienić ich nazwiska?i Nie była to jedna ani dwie osoby tylko kilkanaście Nie pisz mi tylko ,że te osoby się nie nadawały i musiały odejść.Wstyd nikt się wtedy za nimi nie ujął.zresztą nie wiem czy by chciały to były osoby z honorem.A wy jak hieny dbacie tylko o swoje tłuste pośladki wypasione dzięki ciężkiej pracy ludzi z ciastowni i ludzi pracujących na pakowalni.Zachowujecie się jak mafiozy .Dobrze nawet że do tego doszło może w końcu coś się zmieni w tym zakładzie i zmniejszy się ilość poganiaczy bo jak do tej pory było ich za dużo.
W-11 2017-07-11 15:04
I jeszcze zapomniałam Wam przypomnieć o jednym ;Czemu Wy nie zawalczyliście o podwyżki dla ludzi na hali?Brygadzistki dostały po 1000 zł A gówno robią .Jednej trzeba szukać jak jest awaria bo gdzieś flirtuje z operatorem inna pije kawę i we [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to ma. Owszem nie wszystkie takie są .Na niebieskiej zmianie K.W mądra ,sprawiedliwa i uczciwa.Pracuje razem z nami.Ta kobieta nikomu jeszcze nie ubliżyła a nie raz się zdenerwowała i pokrzyczała jak to przy takiej pracy.A.J z niebieskiej też zna się na robocie nawet folię założy jak trzeba.wiecie czego się boicie?powiem Wam.Z Agatą robiliście co chcieliście bo na robocie się nie znała.Przy Edycie ten numer nie przejdzie i to jest cała Wasza bolączka,że musicie zabrać się za robotę albo nie blokować etatu i się zwolnić, pozdrawiam chorych.
W-11 2017-07-11 16:12
No dalej odpiszcie coś bo dziś mam dzień do ujawniania prawdy.
dyrektorze prawdziwy - wróć i pomóż!!! 2017-07-15 23:24
(usunięte przez administratora) I JESZCZE RAZ TO SAMO. CZARNOWŁOSY SZCZUR Z MĘSKIM WĄSIKIEM. NIKT CIĘ TU NIE CHCE!!! MY MOŻE DO PRACY WRÓCIMY ALE PIP BĘDZIE NA ZAKŁADZIE 7 DNI W TYGODNIU 24 NA DOBĘ. UGOTUJEMY CIĘ WE WŁASNYM SOSIE. NA TE TWOJE MIŁE SŁÓWKA ŁAPIĄ SIĘ TYLKO IDIOCI Z AGENCJI PRACY I CI CO "NIE PANIMAJU". NIE MASZ HONORU, NIE WIEM CZEMU SIEDZIEĆ W KRYMINALE ZA DAWNE PRZEKRĘTY LĄDUJESZ SPOWROTEM NA ZAKŁADZIE. WIDOCZNIE ZARZĄD TEŻ W TYM SIEDZI UWALONY PO USZY. JESTEŚCIE WIĘKSZĄ MAFIĄ NIŻ AMBER GOLD. Ale przyjdzie ten dzień bo musi przyjść przecież....
Dominika 2017-07-20 15:46
Czy wiadomo coś o aktualnych ofertach pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Nie mogę znaleźć ogłoszeń rekrutacyjnych - wiadomo o zatrudnieniach?
wstyd 2017-07-20 22:42
narzekanie na Edyte to jest jedna sprawa jaka była taka była ale pomyślcie co robiła Beata.. Ze specjalnego nr dzwoniła do nas żeby się ugadać co do l4 czy to jest porządny kierownik? Chyba nie! Ale każdy niech robi co chce ! Dobrze że nie wszyscy poszli za nią tylko zostali i walczą cały czas! Damy radę bo kto jak nie my ?!
Przykro się patrzy na osoby które pracują codziennie po 12 a nawet więcej godzin ale robią to nie dla siebie bo tylko się wykańczają ale robią to dla ludzi którzy pracują i mają wyliczone każde godziny i pieniądze żeby mogli zrobić opłaty bo Ci ludzie nie powinni cierpieć za Wasze l4 ! Bo nieświadomi niczego przychodzili do pracy i zostawili odsyłani do domu tylko i wyłącznie z waszej winy!!!!!

Kto ma wrócić niech wróci a reszta niech nawet nie próbuje nam spojrzeć w oczy a szczególnie P.Beata która tym dowodzi ze specjalnego nr !
Zostaw swoją opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lambertz Polonia Sp. z.o.o.