Opinie o Internetica w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Internetica. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Internetica o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Internetica w Warszawa

Jako Klient mogę polecić. Działają sprawnie, kontakt jest dobry i jakość usług też. Na wyniki nie czeka się zbyt długo. Mają też fajne biuro na Bemowie, zawsze można ich odwiedzić i porozmawiać o perspektywach na przyszłość, realizacji zlecenia itp. Moje sugestie dla Internetica: Tak trzymać! Lubię atmosferę w Internetica za: Otwartość

Sklep internetowy
@Zdrowe Plecki

Sklep internetowy również poleca usługi Internetica. Referencje od nas nawet wiszą na ich stronie.

Paulina

Jeśli potrafisz sprzedawać, jesteś osobą , która chce pracować zgodnie z założeniami firmy - można odnieść sukces :) Pracę w Internetica wspominam bardzo dobrze a nawet doskonale. Świetne szkolenia (wewnętrzne jak i zewnętrzne), wynagrodzenie adekwatne do wyników (sprzedajesz = zarabiasz i to nie małe pieniądze :) ), elastyczny czas pracy.. Jeśli masz jakiś pomysł na ulepszenie pracy swojej/działu - zawsze zostaniesz wysłuchany i co więcej Twoje pomysły mogą być realnie zrealizowane :) Reasumując : jeśli miałabym wrócić do pracy to chyba tylko tam :)

@Teresa

W Internetica pracuję od ponad 5 lat, nie zmiennie w dziale handlowym. Potwierdzam mocno słowa Pauliny. Praca w zgranej ekipie, w bardzo dobrej atmosferze. Wspólnie wiele wypracowujemy, zawsze jak pojawiają się nowe pomysły, czy tobą do sprzedaży? czy do obsługi?. Są bardzo często wdrażane. Teresa - w dziale handlowym tak to wygląda, że szukamy pracowników, którzy potrafi^ą sprzedawać, chyba jak w każda firma na stanowisku sprzedażowym :) Wynagrodzenie jest podzielona: podstawa plus prowizja. Im handlowiec jest lepszy tym, obie te wartości jest w stanie realnie zwiększyć.

Kacha Nowy wpis

Chyba nie mam pojęcia o który wpis chodziło w tej ostatniej przepraszającej opinii ale skoro tak to czy mógłby ktoś rozwiać moje wątpliwości co do warunków zatrudnienia? parę miesięcy temu była dostępna oferta na stanowisko New Business Managera, zastanawiam się czy w najbliższym czasie również byłaby szansa na takie zatrudnienie a jeśli tak to czy cokolwiek się zmieniło w warunkach? na przykład w zarobkach? wtedy pokazywało, że wynoszą od 6 do 10 tys. od czego były zależne?

Rakifor Nowy wpis

Przepraszam Pana Łukasza Iwanka, a także wszystkich byłych i obecnych pracowników oraz klientów Internetica za naruszenie dobrego imienia firmy Internetica treścią mojego wpisu z 24 sierpnia 2023 roku dodanego pod pseudonimem Rakifor. Piotr M. AKA Rakifor

Co wchodzi w socjal Internetica?

socjalowiec

Wszystko, co tylko można sobie wyobrazić - multisport, bilety do kina, medicover, wyjścia firmowe, pizza friday itp.

Anna Nowy wpis

Socjal jest u nas naprawdę bogaty, karty Multisport, Medicover, pizza Friday, imprezy firmowe i wyjazdy integracyjne oraz szkolenia, jeśli pracownicy chcą się rozwijać.

Kama Nowy wpis
@Anna

W jakiej części opłacana jest karta Multisport oraz Medicover? Szkolenia przyczyniają się do możliwości awansu? Bo czytałam w komentarzach, że można tutaj progresować :P Organizowane są one w godzinach pracy, czy poza nią :)?

Czy często w firmie Internetica zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Czasami tak.

Marta dział PPC

Tak, w naszej firmie często zdarzają się rekrutacje wewnętrzne. Prezes stara się promować rozwijanie umiejętności pracowników z własnych szeregów. Sama awansowałam wewnętrznie.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

@Adam

Panie Adamie, dziękujemy za pozytywną opinię! Dziękujemy również za niedawne przedłużenie umowy!

@Internetica

Nie ma sprawy :) Pozdrawiam cały zespół! Do zobaczenia

PPHU

Również polecam :)

Spółka Jawna
@PPHU

Jest ok -pozdrawiam Właściciela firmy, Pana Łukasza.

pozdro
@Spółka Jawna

Dołączam się do pozdrowień :)

PPHU
@pozdro

również polecam

Zdrowe Plecki
@Adam

Również polecam usługi firmy dla gabinetów fizjoterapii. W moim przypadku okazali się skuteczni.

Sklep internetowy
@Zdrowe Plecki

Kris

Firma naprawdę spoko i ceny za swoje usługi mają przystępne na tle innych konkurencyjnych firm gdzie stawki czasami są naprawdę oderwane od rzeczywistości. U mnie ich pozycjonowanie w zakresie SEO I Adsów fajnie się sprawdza więc ja osobiście mogę ich polecić.

Paulina

Teresa
@Paulina

piszesz, że "sprzedajesz = zarabiasz". Rozumiem w takim razie, że tutaj prowizyjne wynagrodzenie jest, uzależnione od sprzedaży, czy nie? A czy jest mimo tego jakaś podstawa?

@Teresa

Małgorzata

Hej czy podczas rekrutacji jest jakieś zadanie rekrutacyjne? Chodzi mi o stanowisko Telemarketera. Gdzieś w necie wyszukałam ogłoszenie.

@Małgorzata

Firma od lat nie zatrudnia żadnych telemarketerów, ogłoszenie musiało zostać odnalezione w jakimś wykopalisku archeologicznym :)

Wiecie może, czy w Internetica szukają chętnych na staż?

Małgorzata

Widziałam stare ogłoszenie na Specjalistę SEO - Pozycjonera. Jestem ciekawa szkoleń i kursów na tym stanowisku. Firma oferuje jakieś? I czy one pomagają w awansie w firmie?

Małgosia

Same komentarze klientów, a jak z pracownikami? Dobrze się pracuje w firmie?

Qwerty

Godzinna rozmowa kwalifikacyjna, ok. godziny zmarnowanej na zadania rekrutacyjne, a potem cisza, zero feedbacku. Niepoważne podejście do kandydata to często niepoważne podejście do pracownika, szkoda czasu na takie firemki.

Ela

Korzystam z usług Internetici od dłuższego czasu i jestem zadowolona, bardzo fajny zespół w dodatku dokonali zmian na mojej stronie na plus, mam więcej kientów . Polecam

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Internetica?

Fisiek

Ja mogę opowiedzieć jak wyglądają etapy pozycjonowania strony w Internetica.

Staszek

Miałem nadzieję, że dowiem się więcej informacji o pracy i rekrutacji, może ktoś coś napisze?

Erwin

Czy firma normalnie funkcjonuje? Nie piszecie nic na forum, jaka jest tego przyczyna? Jest tak źle czy tak dobrze?

Hanna

Obecnie Internetica poszukuje kandydatów na stanowiska Specjalisty ds. Sprzedaży - Doradcy Klienta. Oferują umowę o pracę, możliwość awansu i system szkoleń. Jak dokładnie wyglądają szkolenia w tej firmie? Czy gwarantują możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji? Dla osób szukających pracy z perspektywami będzie to bardzo ważna informacja.

killbill

Witam, jak kształtują się zarobki w firmie? Prosiłbym o podanie chociażby podstawy wynagrodzenia na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży. Czy firma jest godna zaufania?

Hanna

@999 pozycja Google, dziękuję za tak szczegółową opinię. A jak wyglądają szkolenia?

bazylia

@molki na pewno będzie ci się to opłacało, nie tylko finansowo, szczególnie że to Warszawa - ale umowę o pracę dostaniesz tylko nie wiem czy od razu.

Zostaw merytoryczną opinię o Internetica - Warszawa

• Jak się pracuje w Internetica?

Zobacz opinie na temat firmy Internetica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Internetica?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Internetica?

Kandydaci do pracy w Internetica napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Internetica
3.9/5 Na podstawie 142 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042