Eagle Sp. z o.o.

O firmie

W Eagle Sp. z o.o. specjalizujemy się w produkcji systemów wycinania laserowego. Przy tworzeniu naszych maszyn, wykorzystujemy najnowszą technologię laserową - źródło lasera fiber. Jest to innowacyjna i szybko rozwijająca się technologia. Podobnie jak nasze przedsiębiorstwo. Dziś marka Eagle to światowa czołówka technologiczna wśród urządzeń do cięcia metalu.

Wyznajemy zasadę, że firmę tworzą ludzie. Nasz zespół składa się z kreatywnych osób, które czerpią ogromną satysfakcję z realizacji swoich pomysłów. Chęć rozwoju, zaangażowanie i pasja sprawiają, że wspólnie dążymy do realizacji naszego celu jakim jest tworzenie najlepszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn na świecie.

W naszej codziennej pracy koncentrujemy się na świadomym działaniu, stawiamy na nieustanny rozwój i ciągłe ulepszanie. Konsekwentnie poszukujemy najnowszych rozwiązań dla przemysłu. Pracujemy nad tym, aby naszym Klientom dostarczać urządzenia i rozwiązania spełniające ich indywidualne potrzeby. Podejmujemy odważne i nieszablonowe decyzje. Jesteśmy pewni, że to dobra droga. Świadczy o tym ciągły wzrost wydajności naszych produktów i satysfakcja naszych klientów.

Zobacz więcej →

Eagle Sp. z o.o.