BSI Group Polska Sp. z o.o.

Certyfikacja w BSI

Jesteśmy firmą tworzącą normy biznesowe, które mogą pomóc udoskonalić organizacje dzięki  poprawie wydajności, efektywnemu zarządzaniu ryzykiem i umożliwieniu zrównoważonego wzrostu.

Od ponad 114 lat jesteśmy liderami w zakresie norm. Poprzez certyfikację z BSI nasi klienci pokazują konkurentom, dostawcom, załodze i inwestorom, że nie tylko stosują najlepsze praktyki w branży,  ale również wybrali godnego zaufania i kompetentnego partnera.

Dzięki certyfikacji  organizacja może pokazać, że firma zarządzania jest efektywnie, a proces uzyskiwania i utrzymywania certyfikacji pozwala upewnić się, że firma stale się udoskonala. Dodatkowe korzyści wynikające z certyfikacji to:

• większa odpowiedzialność, zaangażowanie i motywacja pracowników wynikająca z regularnych ewaluacji
  • wyższa wydajność i obniżenie kosztów
  • większe możliwości rynkowe

Skuteczny System Zarządzania z certyfikatem BSI:

• zmniejsza zagrożenia i ryzyko społeczne, środowiskowe i finansowe
  • zwiększa efektywność operacyjną
  • redukuje koszty
  • zwiększa satysfakcję klientów i zainteresowanych stron
  • ochrania Państwa markę i reputację
  • usuwa bariery handlowe
  • wprowadza przejrzystość na rynku

W BSI zapewniamy kompleksowe rozwiązania. My nie tylko dokonujemy określenia stopnia zgodności z normami – my także rozwijamy je wraz z niezależnymi ekspertami. Znamy normy od podszewki i wiemy jak tą wiedzą dzielić się z Państwa pracownikami.

BSI zabierze Cię w podróż do doskonałości

BSI Group Polska Sp. z o.o.