Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o VOLKSWAGEN

Pracowałeś w firmie VOLKSWAGEN i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
gość10lat - 2014-07-22 23:39:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Jassak - 2014-06-28 08:28:40]:
w work service dostaniesz wraz z paroma nadgodzinami premiami itr ok 2500-3000 moze nawet troche wiecej
zdjecie uzytkownika
xxx - 2014-07-23 11:26:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czy vw obecnie zatrudnia ludzi na montownie???
zdjecie uzytkownika
gal - 2014-07-24 07:48:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (13)
Witam was i na początek mam pytanie co wy myślicie na temat pisma do załogi z którym zwrócił się nasz przewodniczący solidarności. Bo ja mam wrażenie że to już niejest nasz przewodniczący a pracodawca. Jak przewodniczący solidarność może pisać o przerwaniu urlopu wypoczynkowego gdzie on najlepiej powin wiedziec jakie konsekwęcje poniusł by pracodawca. Jak to jest możliwe że system komputerowy ne może przyjąć tych nadgodzin, a gdy odpracowywaliśmy soboty to dodatek 50% system potrafił je przyjąć, ico to jest szczegulna potrzeba też jest zapisane w kodeksie pracy. Panie przewodniczący solidarności vw nie jesteśmy jakimiś naiwniakami, albo ciemnom masą, od bajek jest Kobuszewski a straszyć to babcie wielkim h....
zdjecie uzytkownika
ROBOL - 2014-07-24 18:07:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Odpowiedź na: [gal - 2014-07-24 07:48:57]:
Kiedys w tym tonie to sie zwracal do zalogi towarzysz sekretarz PZPR a obecnie stropianowiec to moze sie zwracac do swoich czlonkow czyli tych idiotow co naleza do solidarnosci a reszta zalogi i ci z worka powinna to olac...
A tak na marginesie to stropianowcy was sprzedali co widac w tym pismie..
ps: panowie z wiosek podpoznanskich prosba myjcie sie po pracy i pierzcie skarpetki bo capi w szatni jak w murzynskiej chacie...
zdjecie uzytkownika
członek związku - 2014-07-24 22:56:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (9)
Macie racje .Trzeba zadać pytanie czy system komputerowy jest dla pracowników czy pracownik dla systemu.Podobnie można zadać pytanie czy przewodniczący jest dla członków związku baa nawet Załogi czy pełni swoją funkcje dla Zarządu? .Liczy się jego kasa na którą musi "zapracować" - co widać.Czy to prawda że zdążył się już wybudować ?! Piszę jako członek związku ,ale już podjąłem decyzje - koledzy przyłączam się do was ...
zdjecie uzytkownika
gal - 2014-07-25 07:02:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (8)
Kolejna kompromitacja naszego przewodniczącego solidarnościn, niewie czego chce w tych pismach co pisze do załogi. Proponuj mu się zdecydować po której stronie jest, bo jest po niewłaściwej. Zmiana jego decyzji została spowodowana wypisami załogi z solidarności. Według mnie strzelił sobie jak narazie w kolano, ale jak zgodzi się na siedemnasto zmianowy system czasu pracy to będzie strzał prosto w głowę. Wtedy tej lawiny wypisów niepowstrzyma.
zdjecie uzytkownika
czyścioszek - 2014-07-25 18:33:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Fakt, jest brudasów od groma ale najwieksze fleje to poznańskie PANY i to z centrum co robi w największy upał w jednej koszulce i to cały tydzień rozumiem że mieszkacie w starych kamienicach gdzie kibel jest na korytarzu a myjecie się czasami w misce jak moja babcia 100lat temu ale pamiętajcie nie pracujecie sami!!!
zdjecie uzytkownika
już były związkowiec - 2014-07-25 23:26:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
odpowiedż do gucia ;piszesz że wpisów i tak nie będziesz czytać ...ciekawa postać związkowca który nie czyta nie słucha pracowników nie liczy się ze zdaniem Załogi ...zadufany w sobie bufon ... Przyklepujesz wszystko co chce Zarząd a nas członków związków prubujesz kupować różnymi imprezami które dla naszej przyszłości nie mają żadnego znaczenia ....dla nas liczy się tylko to co dostajemy na wypłate.Prosze mnie PANIE Przewodniczący nie reprezentować nie życzę sobie tak jak baaaaaaardzo dużo innych pracowników.W ostatnim czasie zrobiłem sobie podwyżke-wypisując się z związku.Słyszałem że zrobiło to już kilkuset pracowników a zrobią to następni...
zdjecie uzytkownika
stara locha - 2014-07-26 03:20:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [już były związkowiec - 2014-07-25 23:26:19]:
Cześć znacie może golone ? Mam na imię gertruda mam 73 lata i chyba jestem z nim w ciąży. Mówił ze będzie uważał ale był tak moim ciałem podniecony ze nie wytrzymal. Proszę przekazcie mu żeby się do mnie odezwał
zdjecie uzytkownika
koper - 2014-07-26 11:36:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [czyścioszek - 2014-07-25 18:33:40]:
Najgorzej śmierdzą i pracują robole ze Słupcy.
zdjecie uzytkownika
trik - 2014-07-26 13:13:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
wszyscy sie pytaja ile sie zarabia a nikt prawdy nie powie,a prawda jest tak ze jeden ma 3 tys a drugi 4-5 -6 tys zalezy od stanowiska i lat pracy!
zdjecie uzytkownika
Kolo - 2014-07-26 15:16:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Fajne są Wasze wpisy ale Gertruda napewno nie jest w ciąży jest troche za stara. Wszyscy mocni w gembie ale inkognito, ale wziąć mikrofon w rączke na spotkaniu pracowniczym to nie bo kolana grają ale rozumiem trzeba wylać jakoś swoje flustracje. Do pracy! a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ognia da .Sorry takie mamy czasy! Pozdro!
zdjecie uzytkownika
odlewnia - 2014-07-26 21:39:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [już były związkowiec - 2014-07-25 23:26:19]:
wiecie może ile osób się wypisało? dzisiaj mój kumpel mówił, że wczoraj zamknęli biuro S., bo zabrakło deklaracji wypisania? to prawda czy plotki?
zdjecie uzytkownika
Pracownik spowalnia 11lat pracy - 2014-07-28 08:43:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
2580 netto
zdjecie uzytkownika
Września - 2014-07-28 17:04:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy ktoś został już przyjęty do nowo powstałej fabryki VW we Wrześni -jakie warunki zatrudnienia proszę o informacje do biura ,logistyka, utrzymanie ruch
zdjecie uzytkownika
FOREST - 2014-07-28 20:35:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [gal - 2014-07-25 07:02:29]:
Witam...widzieliście nowe pisma z solidarności?teraz chce ratować tyłek ,tylko że teraz to już troszkę zza późno,nawet naszego przewodniczącego nie można złapać:)ukrył się i czeka aż ludzie zapomną,nie liczył bym na to!ile osób się wypisało?ma ktoś jakieś wiadomości?
zdjecie uzytkownika
demokrata - 2014-07-29 00:22:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ja też próbowałe się skontaktować z Olbrysiem żeby mu osobiście przekazać moją rezygnacje z związków i powiedzieć co o nim i jego ekipie myślę ...ale mi powiedziano że jest niedostępny.Na lince mówią że ONI chowają się już po kibelkach.Dla Olbrysia najważniejsza jest jego kasa ,samochód służbowy ,ciągłe wyjazdy i nowa chata....a Załoge ma i zawsze mieć będzie gdzieś -wszystko to co robi to pozory.Ale i tak zrezygnowałem.
zdjecie uzytkownika
dziwkabereszynska - 2014-07-29 02:18:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Powiem tak:"( usunięte przez administratora )wam się poprzewracało".Macie 100% zapłacone i w dzień awarii też dniówke...wiec o co ten lament... robić sie nie chce to w ( usunięte przez administratora ) brame
zdjecie uzytkownika
Darek - 2014-07-29 07:56:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Komu sie nie chce robić i wypad za brame . Na wasze miejsce jest tysiace.Wypłate na czas.Socjalne maja . Co wy ku....a jescze chcecie.Ci co narzekaja to wywalic ich na zbity pysk.
zdjecie uzytkownika
bereszyńska - 2014-07-29 13:59:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
I takie jest prawdziwe oblicze i podejście "związkowców" są gorsi niż pracodawca.A wy itak nic nie macie do powiedzenia a jeśli tak to tylko w waszej wyobrażni .Czasy reżimu już minęły ... pozostał tylko na wschodzie ...jeszcze....Czy nam potrzeba takich związków ?.... NIE !!!. A Solidarność otrzymała właśnie czarną polewke ...to wy bufony powinniście zostać a zostaniecie wywaleni na "zbity pysk"
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-29
Żródło: pracuj.pl
Poznań
(wielkopolskie)
Jesteśmy największym na polskim rynku, wyłącznym importerem samochodów Grupy Volkswagen oferując naszym Klientom marki: Volkswagen, Skoda, Audi, Porsche oraz SEAT. Działamy ciągle dostosowując się do zmieniających się wymagań rynkowych, koncentrując naszą uwagę na potrzebach i satysfakcji klienta. Dzięki kompetencjom, wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników realizujemy coraz bardziej ambitne cele, a do naszego zespołu zapraszamy osoby, które
zdjecie uzytkownika
dziwkabereszyńska - 2014-07-29 14:33:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jakie prawdziwe oblicze odbieramy minimum 4-5k wypłaty powiedz uczciwie gdzie ci tyle zapłacą za prace gdzie wychodzisz po 8h do domu i telefon co 5min nie dzwoni ...wiadomo planowe nadgodziny trzeba robić ...
Ta sobota była 1 razowo bo awaria...a burząc sie dajecie zarządowi argument do zmiany systemu pracy...bo bedą wiedzieć nastepnym razem że nie można na was polegać...co do wypisywania sie ze związków ..żałuje że nie negocjują tylko dla członków warunków pracy to by było 100% uzwiązkowienie jak w niemczech...
zdjecie uzytkownika
dziwkabereszyńska - 2014-07-29 17:18:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
co do negocjacji.. to trzeba negocjować z pozycji siły i nie okazywać słabości...jak się wypisujecie to osłabiacie swoją pozycje a nie wzmacniacie ...:)
zdjecie uzytkownika
ala - 2014-07-30 12:28:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
www.gowrokstop.pl ---- zapraszamy! Zobacz jak innych komentuje, a sam robi gorzej
zdjecie uzytkownika
obserwator - 2014-07-30 14:00:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [dziwkabereszyńska - 2014-07-29 17:18:56]:
Witam.
Ja uważam że jak są zamówienia na auta to trzeba pracować i nie oglądać się na systemy pracy.Są prace dużo gorsze niż w VW.
Osobnym tematem jest przyznawanie pracownikom wyższego szczebla premii wziętych z kapelusza-a raczej z pracy szeregowego pracownika.To właśnie przez te ogromne profity takie jest niezadowolenie i obawy o zmianę systemu pracy-a dochodzi jeszcze fakt,że panowie z kadry wyższej też dla przykładu mogliby popracować w takim systemie a nie wozić się autami służbowymi po przepięknych plażach Bałtyku
zdjecie uzytkownika
przyszły pracownik - 2014-07-30 14:55:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wszyscy narzekacie ale nikt się nie zwolni z firmy - DLACZEGO ????? skoro tak wam źle ?! Odwagi i życzę powodzenia. Przepracowałem w kilku firmach i mogę z pełną świadomością powiedzieć że firma Vw jest najlepsza !!! Wszędzie jest tak samo !Idźcie do innych firm to zobaczycie jak jest, a nie narzekacie.Wypłaty godne pracy, na czas, dodatki różne i to Wam mało to się zwolnijcie !!! na wasze miejsce jest dużo chętnych !!! Nie narzekajcie na związki nawet jak to Wy uważacie są fikcyjne ale coś dla Was wywalczą w innych firmach nie ma wcale i to dopiero jest samowola dla pracodawcy ! Czasami związki też muszą iść na kompromis z pracodawcą. Róbmy swoje i nie NARZEKAJMY !!!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VOLKSWAGEN

Twoj email:
Wiadomość: