Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o

Poznań

Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o

wiktor 2016-07-05 14:43:34
Wojtek' to zależy z kim podpisujesz umowę jak z agencja to niestety wszystkie benefty omijaja cie a bezposrednie zatrudnienie u nich ci to gwarantuje, i pewnie od razu umowa a nie co miesiac przedłużana
Wojtek 2016-07-05 14:50:16
Jest jedna konkretna czy kilka agencji ktore dla nich rekrutuja? Najbardziej ciekawi mnie co Po uplywie roku bo tak jest zazwyczaj w tych ofertach "umowa na rok" czy jest mozliwosc przedluzenia i z kim? Agencja czy bezposrednio VW?
mati 2016-07-05 16:31:59
@Wojtek jest, ale musisz się sprawdzić. Z tego, co wiem - dla najlepszych zawsze znajdzie się posada :)
Alchemik 2016-07-05 18:21:57
Do kogos wogole odzywali sie w sprawie tego ogloszenia na konsultanta ds jakosci? Ja teoretycznie spelniam wymagania ale cisza i tak sie zastanawiam czy sie nastawiac czy dac spokoj
Wacekplacek 2016-07-05 19:11:51
Widzę takie ogłoszenie Specjalista ds. Zarządzania Produktem Posprzedażnym Grupy i zastanawiam się w jaki sposób to jest rozliczane, bo przyznam, że brzmi to dość skomplikowanie, licze że ktoś przychylny młodym da mi jakąś odpowiedź i zrozumiem wreszcier
lakiernia 2016-07-06 21:29:27
Witam
Mam pytanie czy orientuje sie ktoś jak wyglada praca na lakierni dla nowo przyjętego pracownika na umowie oczywiscie przez pośrednika
wiktor 2016-07-06 21:36:44
Wlasnie przez firme najlepiej sie zatrudnic bezposrednio bo masz normalnie umowe a agencje daja ja na miesiac chyba tylko
lakiernia 2016-07-06 21:49:28
A co po takim miesiacu jak sie taka umowa skonczy? no i jak najlepiej zdobyć odrazu umowe bezpośrednio przez vw?
nhnm 2016-07-06 22:59:03
@lakiernia a jak inaczej chciałabyś podpisac umowe jak nie bezpośrednio z Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o ? Moze dziwne pytanie, ale jakoś inaczej sobie nie wyobrażam powiem zupełnie szczerze .....
lakiernia 2016-07-07 18:31:25
pierwsze umowy z tego co mysle sa przez pośrednika i trwaja pewnie z rok a takie umowy przez posrednika niestety nie ma co sie oszukiwać ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa... dlatego pytanie o umowe bezposrednio z vw
lakiernia 2016-07-07 18:32:08
maro 2016-07-07 19:20:15
@lakiernia ale te rekrutacje, które widzę są prowadzone bezpośrednio przez Volkswagen Motor Polska, więc to dziwne, jeśli umowę finalnie podpisuje się z kimś innym.
lakiernia 2016-07-07 20:22:04
Ok. Dzieki za informacje :) Skoro tak to z ciekawoscia pojde na ta rozmowe :D
hghjkj 2016-07-07 22:10:34
@lakiernia jasne że zawsze warto próbować na rozmowach, to tez jest tak że zdobywa sie na tych rozmowach doświadczenie, chociaż (bynajmniej dla mnie) są to ogromne stresy :P Ale widać ze sie rozwijają
admin 2016-07-08 14:16:19
Witam.Mam pytanie jak wygląda praca w Swarzędzu.Bo na stronie jest oferta że szukają montera do zabudów specjalnych.Czy chodzi o robienie aut na zamówienia karetki itd?
admin 2016-07-08 14:17:50
maro 2016-07-08 14:29:02
Pewnie chodzi o to co piszesz @admin ale to strona firmy w Poznaniu więc nie wiem czy ktoś ci odpowie konkretnie, tutaj szukają raczej ludzi do biura stażystów, konsultantów czy ludzi do działu IT głównie
Wojtek 2016-07-08 17:52:32
Niby szukaja, ja mam studia techniczne, niemiecki znam bo sie uczylem a potem 2 lata w niemczech przepracowalem, doswiadczenie niewielkie no ale Zawsze 2 lata, reszte wymagan tez spelniam a Telefon milczy, oferty na ktore aplikowalem zostaly wstawione ponownie z nowymi datami, nie Wiem Co tym myslec
maro 2016-07-08 17:56:17
@WOjtek to może wyślij CV jeszcze raz, czasami może wystąpić problem techniczny, sam raz tak miałem.
Wojtek 2016-07-08 18:49:13
Nie moge bo Mi wyskakuje juz aplikowalem na to stanowisko...
wiktor 2016-07-08 19:48:53
To widocznie CV twoje doszło do nich, wiec nie martw sie, wazne by odczytali te wszystkie wiadomosci
Wojtek 2016-07-09 09:03:38
Moze i masz kolego racje, tylko dziwi mnie ze od marca jak dobrze zaobserwowalem pojawiaja sie te same oferty i sa Co krotki czas odswiezane z nowymi datami, jakby szukali ale wcale nie chcieli znalezc
maro 2016-07-09 09:09:05
@Wojtek nie no, to akurat nie miałoby sensu. A spełniasz warunki zatrudnienia? Może gdzieś tu jest problem? Chociaż wymieniłeś je wszystkie i wydaje się być ok. Ja w sumie jestem zainteresowany pracą Specjalisty ds. Systemów Microsoft, też zaraz wysyłam cv - dam znać, czy się odzywali.
poszukiwacz 2016-07-09 23:07:12
Pracuje ktoś we VW z Nowego Tomyśla lub okolic?
romik 2016-07-09 23:07:37
Każdy się rozwija, to dość oczywiste, że oczekują jeszcze od kandydatów profesjonalizmu, ale czy wypłata pojawia się w terminie? Dziękuję za odpowiedź.
zzz 2016-07-09 23:15:58
do mnie odezwali równo po miesiącu
yolo 2016-07-10 10:47:14
Są tutaj jacyś stażyści? Wiem, że podobno zatrudniają tutaj na umowę co najmniej 24 miesiące i staż jest płatny tylko jak atmosfera? No i czy będę mógł się tutaj czegoś nauczyć czy przysłowiowo będę parzyć kawę?
Kamila 2016-07-11 13:39:30
Witam, czy ktoś może mi powiedzieć co może robić magazynier vw ?
tolek 2016-07-11 13:41:48
Widzę, że pojawiło się masę rekrutacji na staże lub praktyki letnie. Ktoś był i poleca?
antiba 2016-07-13 00:33:17
witam jestem z Czempinia jak jestes nadal zainteresowany to pisz ,jest nas 3
kinio 2016-07-13 08:52:13
@tolek ale o której konkretnie ofercie mówisz? bo staż to możesz u nich sobie odbyć w Poznaniu, a letnie praktyki w Warszawie, oczywiście mówimy tutaj również o wielu różnych działach więc doprecyzuj proszę
Alchemik 2016-07-14 20:18:08
A mozesz cos rozwinac temat, jak rozmowa wygladala?
Mietek 2016-07-14 20:23:22
Właśnie, byłoby super, gdyby ktoś taką rozmowę opisał
Alchemik 2016-07-17 19:04:41
Ktos cos opowie
ber 2016-07-17 19:21:25
a waszym zdaniem opłaca się tutaj iść na staż do działu bhp?
Alchemik 2016-07-17 20:05:35
Mysle ze skoro cos tam placa za ten staz to zawsze warto go odbyc w takiej firmie
ania 2016-07-17 21:35:55
kASA to jedno ale w systemie sap się doszlifujesz.
Hmm lakiernik? 2016-07-20 22:24:46
Ja też aplikowałem na lakiernika i nie odzywali się.Ponowne wysłanie dokumentów nie było możliwe ,ponieważ już je rzekomo wysłałem.Ale nie odpuściłem kiedy teraz znów przeczytałem o nowej ofercie na te stanowisko i ponowiłem próbę wysłania CV.Udało się!Mogłem wysłać tak jak przy pierwszym razie i praktycznie po...hmm 4 dniach zadzwoniła miła pani że zaprasza mnie na rozmowę kwalifikacyjną i czy termin mi odpowiada.Idę jutro!na gdz 8.15 Mam przyszykować się na czas pobytu tam aż 8gdz !Dowiedziałem się jeszcze od niej że jeśli przejdę pozytywnie rekrutację to zostanę zatrudniony przez pośrednictwo pracy,a więc nie bezpośrednio przez VW i bende musiał na takich warunkach pracować aż 3 lata.Potem dopiero bezpośrednio przez VW .Mój kumpel tak pracuje już.A znów dowiedziałem się że inny mój kolega odmówił takiego zatrudnienia i po jakimś czasie odezwali się do niego znów i zaproponowali pracę ale z umową zawartą z zakładem. Więc ja też tak zrobię,zwłaszcza że tak bardzo mi nie zależy.Co prawda moja obecna praca ,to syf i marnie płatna,więc chciałem sobie poprawić... ale czy to możliwe?Wole w spokoju pracować bez stresów z ludżmi , niż osiwieć, z ,,małpami"i z podbitym okiem,wracać do domu ale więcej zarobić...aa i system pracy na zmiany.Nigdy tak nie pracowałem.
także jak by ktoś mógł ,to niech ktoś napisze czy jest jakaś kultura w tej firmie czy nie.
m arta 2016-07-20 22:25:49
a czy opłaca się w Poznaniu iśc do was na stanowisko sekretarskie na staż? był ktoś i opowie co i jak?
Alchemik 2016-07-21 13:27:14
Ja aplikowalem na konsultanta za pierwszym razem po tygodniu oferte dodali z nowa data ale juz nie moglem ponownie aplikowac bo wyskakiwalo ze juz aplikowalem i jesli wycofam aplikacje to nie bede mogl ponownie aplikowac, wiec czekalem bo wymagania spelnialem. Niestety przedwczoraj oferta zniknela wiec juz Po ptakach, zastanawia mnie tylko czy za drugim razem ta moja aplikacja byla uwzgledniana, czy wogole doszla...
gość 2016-07-21 13:32:50
Ja to chętnie bym się załapał na tego konsultanta w dziale dyspozycji seryjnej, ale wiecie jak się załapać do rozmowy rekrutacyjnej. Dobrze, że jest zawierana umowa o pracę, bo o takie stabilne zatrudnienie jest dość istotne, ale czy jest wypłata terminowa?
Ja 2016-07-21 23:10:22
Witam, worków na jaka grupę teraz przyjmują. ?
gość 2016-07-21 23:20:53
Umowa o pracę to rzeczywiście dobry znak, że się dobrze dzieje.
Kokos 2016-07-22 17:27:53
Kasa jest dobra trzeba tylko pracować a nie którzy to by chcieli chodzic od poniedzialku do piatku i widziec minimum 4tysiace :P przejrzyjcie na realia często sie słyszy ze na Odlewni taka kasa no ale na odlewni jest 17zmian . plus nadgodziny niedziela coś
Hmm lakiernik? 2016-07-22 18:31:08
A wiesz,to tak samo jak ja.Po tygodniu też nie mogłem ponownie wysłać CV.Odczekałem dłuższy okres czasu i udało się wysłać ponownie.Po prostu próbuj za każdym razem kiedy pojawi się ogłoszenie.A jeśli się ono nie pojawi to aplikuj na ogólne.
Byłem,zobaczyłem i usłyszałem że na początek jako wykształcony lakiernik otrzymam:
-umowę zawartą z pośrednictwem pracy
-2800zł brutto -1G
-3463zł brutto-( po pewnym okresie pracy)-2G
-na koniec 3673zł brutto-3G
Okres pracy 3 lata,a po tym czasie otrzymam umowę bezpośrednio z VW
Do kwot które podałem należy doliczyć dodatki np.2800brutto+dodatki to usłyszałem
kwotę 3600zł brutto.Powiedziano mi również że te dodatkowe pieniążki nie są stałą kwotą ,a ich wartość może się zmieniać.
PONOĆ nie które osoby z mojej grupy otrzymały kwotę ok.5000zł ,przynajmniej tak twierdziły!... aa iże otrzymają umowę od razu z VW(hmm wszyscy kłamali?)Nie wydaje mnie się.Nie wiem od czego to zależy,może od samoprezentacji ?
Mich 2016-07-22 18:49:56
@Kokos a często nadarza się taka możliwość dodatkowych zmian w weekendy? Ja do nadgodzin zawsze jestem skory, bo raz jest ich więcej i trzeba korzystać, a raz nie ma w ogóle i człowiek narzeka. Tak przynajmniej wynika z mojego doświadczenia w innych miejscach...
kokos 2016-07-22 20:16:54
niedziela święta wszystko ;p na Odlewni idzie
gość 2016-07-22 20:59:53
Moze wiecie czy wciąż jest poszukiwany stażysta w dziale process center do badania zdolności produkcyjnych dostawców? CHętnie bym się załapał, bo w sumie jest szansa u nich na zdobycie dobrego doświadczenia, a atmosfera i tak dobra.
sssss 2016-07-22 22:56:59
Kiedy zaczyna sie nocna zmiana ? Na spawalni
Sam sobie szefem 2016-07-23 09:54:19
Nocna zmiana na spawalni zaczyna się z tego co wiem nocą
Zostaw swoją opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o