Winiarnia Bartex

Opinie o Winiarnia Bartex

Edward Nowy wpis

Ktoś napisał że PH mają jakieś kary finansowe. To jest zapisane w umowie czy szef sam obciąża według swojego uznania. Wyjaśnicie?

były pracownik Nowy wpis
@Edward

W umowie jest chyba wzmianka.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Winiarnia Bartex? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

odpowiedź Nowy wpis

Jesteś na własnej działalności, więc pomimo tego, że praca nosi wszystkie znamiona pracy na etat, problem nadgodzin nie istnieje. Po prostu pracujesz po 10-11 godzin dziennie.

kandydat

jak wyglada praca na terenie dolnego śląska jako PH ? czy na tym rejonie tez sa nakładane kary ? Bylem na rozmowie a potem ostalem maila z dziwnymi pozycjami odnośnie realizacji planow w ktorym ciężko sie połapac. Jest jakas podstawa stala czy wszystko moze sie co miesiąc zmieniac ?

Robert

@Beka Pracujesz tam? Jestem ciekaw jakich zarobków można tam oczekiwać w obecnej sytuacji?

@Beka
@Robert

Pracowałem. Lepiej iść do sklepu na wykładanie towaru lub na kopać rowy. Jesteś na własnej działalności gospodarczej, a kary są za wszystko. Masz zrobić 20 wizyt po 15 minut. To już 6 godzin. Do tego dochodzą dojazdy. Jakikolwiek błąd i kara. Do tego ankiety. Błąd i kara. Robisz przelał, a masz górzysty region i stare auto. Kara. Klient spóźnia się z zapłatą. Twoja prowizja znika całkowicie. Nie realizujesz targetów (a masa produktów to (usunięte przez administratora) który nie sprzedaje się w sklepach latami). Bam i lecimy po prowizji. Masz za mało klientów i nie rotujesz całego portfolio. Bam nie masz szans na więcej niż 2000, nawet jak robisz obroty po 200-250 tys. miesięcznie. Ogólnie fatalna firma prowadzona przez ludzi, którzy mentalnie tkwią w latach 90 i nie rozumieją, że biznes alkoholi zmienił się od tego czasu kilka razy. Najlepiej świadczy o tym fakt, że cały czas mają po 20-30 ogłoszeń w całym kraju i regionu, gdzie nie było przedstawicieli od lat.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Winiarnia Bartex? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Edward

Firma Bartex prowadzi działalność w branży winiarskiej i jest największym importerem całej gamy różnych win gronowych, owocowych i win oryginalnych w Polsce. Sprowadza je z różnych krajów świata. Obecnie ten producent i importer w branży alkoholowej szuka przedstawiciela handlowego do spraw hurtu i detalu w różnych lokalizacjach. Oferuje atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiągniętymi wynikami, dużą samodzielność w realizacji zadań i samochód służbowy. Zachęcam Was do pisania swoich opinii na temat warunków zatrudnienia, ponieważ są one pomocne dla osób zainteresowanych firmą pod kątem podjęcia pracy.

Ciekawa

Witam, pojawiła się oferta pracy na stanowisko referent ds. Kontroli jakości. Czy ktoś jest wstanie powiedzieć więcej jakbyś praca wygląda, jakie warunki, atmosfera ? Dziękuję za pomoc

Lidia

@Boss, to ogłoszenie wychodzi na to, że jest nieaktualne. Również mam prośbę do użytkowników, jeżeli ktoś z Was był na rozmowie kwalifikacyjnej to proszę napiszcie wszelkie informacje na ten temat, jak przebiega jakie są warunki. Bardzo długo nikt nie pisał na temat firmy ani panującej w niej atmosferze.

@Lidia

Ja dziś byłamam na rozmowie. Pan bardzo sympatyczny ale warunki słabe. Podstawa 2500 netto nie ważne jakie masz koszty na działalności gospodarczej. Dostajesz trasę i masz być tego dnia w sklepie /hurtowni i zrobić zamówienie. Są pakiety i plany ale szczegółów nie znam. Wydaje się być ok ale te wszystkie opinie na tej stronie odrzucają od podjęcia pracy. Można być wykonawca u kogoś co jest spoko ale obejmując koszty pracy może być różnie z tym zarabianiem ????

Mazur

Witam byłem pH przez prawie dwa lata b Bartexie podobno naj Praca na własnej działalności rozbudowywałem region pozyskiwaniem klientów wykonywalem plany Jak odchodzilem z firmy zrobiono że mnie (usunięte przez administratora) zresztą nie tylko mnie każdy kto odchodzi zostaje obciążony czy to kierowca czy magazynier czy pH nawet po 12 tys za braki na magazynie gdzie każdy może wejść

marcin
@Mazur

Kolego ja pracowałem w centrali jako kierowca przez prawie 10 lat i powiem ci ze jak się zwalniałem to zapacili mi wszystko to co zarobiłem. Jednak wracając do tematu obciążęń to w zupełności się z tobą zgadzam bo przez te wszystkie lata widziałem jak postępują z ludzmi sam niejednokrotnie płaciłem za stłuczki palety euro i braki w towarze jednak jak jest takie powiedzenie ze kij ma 2 końce i jak ktoś był bystry to i tak na swoje wychodził

Lidia

@Mazur z Twojego wpisu wynika, że zostałeś obciążony kosztami w trakcie odchodzenia z Winiarnia Bartex. Czy podczas podpisywania umowy z tym pracodawcą, wyszczególniono w niej jakieś wyjątkowe przypadki kar/obciążeń, które będzie musiał ewentualnie pokrywać pracownik? Czy to znaczy, że każdy pracownik ponosi odpowiedzialność finansową za towar? Kwoty, o których piszesz są dosyć duże i w związku z tym mógłbyś opisać szerzej tę sytuację? Użytkownicy zastanawiający się nad pracą w Winiarnia Bartex chętnie dowiedzą się wszystkich szczegółów.

Boss

Witam Mam pytanko 10.04 ukazało się ogłoszenie o pracę Menedzer ds.rynku sieci handlowych . Czy ktoś wie coś więcej na temat tego ogłoszenia ....

Natalia krk

Czy konieczna jest własna działalność gospodarcza czy można pracować na etat? Jest jakaś podstawa czy pracuje się na samej prowizji? Dostałam zaproszenie na rozmowę na PH do Modlnicy i zastanawiam się czy nie s z modą czasu ;)

akak

heej no widze ze szukaja na chwile obecna magazyniera do komplementowania zamówień w miejsowosci Niepruszewo do zadan takiej ososby bedzie nalezo m.in. kompletowanie zamówień na paletach przy użyciu ręcznego skaner foliowanie skompletowanych palet..

Stanowczo odradzam pracy na stanowisku PH. Wynagrodzenie przez pierwsze 3 miesiące 2500 netto na swojej działalności, później albo zarobisz na zus, albo nie. BRAK KOMPETENCJI - albo nie dostaniesz wynagrodzenia na czas, bo kadrowa ma dużo pracy, albo się pomyli i dostaniesz 2 razy w ciągu jednego miesiąca. Firma jest niesłowna, zasady premiowania są tak zawiłe, że nawet kierownik nie jest wstanie Ci wytłumaczyć za co i ile zarobisz... Uważajcie przy ostatnich rozliczeniach na wypowiedzeniu, mi i kilku innym osobom nie wypłacono kasy za ostatnie dni pracy!

Pomorzanin

Podaj konkretnie, gdzie moja krytyka jest pozbawiona sensu ? Jako jeden z nielicznych staram się wam przedstawić obraz firmy poparty przykładami z różnych oddziałów, i gdzie moje komentarze były nienormalne ? Nie wytykaj mi specjalnie błędów których tu nie ma, bo wiesz, że piszę najkonkretniej z wszystkich tu się wypowiadających i jest to racja. A problem z firmą mam taki, że pracując tu tak długo i patrząc na to jak się ludzi traktuje i nie mogąc z tym nic zrobić "od środka" postanowiłem ostrzegać obiektywnie ludzi którzy chcą przyjść pracować. Czy uważasz, że stwierdzenie iż firma jest dobra na przeczekanie, 3 miesiące i uciekać nie jest obiektywnym stwierdzeniem? A może dla ciebie nie obiektywne jest to, że dwa oddziały generują zyski a reszta straty ?

Pomorzanin

Wrocław, Kraków - najlepiej opłacalne, najlepiej prosperujące pod względem logistyki. Brak problemów z dostawami. Reszta pozostawia wiele do życzenia. Jeśli jesteś na dużym zusie, to do pozostałych się nawet nie pakuj.

Firma jest bardzo w porządku w obec pracowników, wynagrodzenie w terminie, zapewnia nowoczesne narzędzia pracy, miła atmosfera, dobre, rozpoznawalne na rynku produkty, szeroki asortyment, reklamy, promocje, trzeba tylko mieć chęć do działania ale jak wszędzie.

Fnatic

Witam, witam umowilem sie na rozmowe w sprawie PH Białystok w tej firmie. Moze ktos cos powiedziec jakie teraz tam panuja warunki, czy nadal tylko garba mozna sie dorobic? chodzi mi o oddzial białystok

pomorzanin

Drogi Radosławie, oczywiście, że są pewne zasady których należy przestrzegać,ale to powinno działać w obydwie strony. Uważam, że pracodawca powinien przestrzegać podstawowych zasad ujętych w kodeksie pracy, a tutaj tego nie ma niestety. Nikt nie będzie poważnie traktował takiego pracodawcy, jeżeli nie jest w porządku do pracownika, ludzie po prostu z takiej firmy uciekną a w podzięce za pracę jeszcze nakradną, rozbiją auto, narobią manka i przysporzą innych przykrych problemów... co też oczywiście nie jest podejściem godnym pochwały. Niestety, za takie stawki jakie proponuje bartex, nie można oczekiwać, że zatrudnią się osoby lojalne, profesjonalne, z doświadczeniem i wykształceniem, z pewnym poziomem kultury osobistej, bo dobrego kandydata szkoda zatrudniać...

Zostaw merytoryczną opinię o Winiarnia Bartex - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Winiarnia Bartex?

Zobacz opinie na temat firmy Winiarnia Bartex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Winiarnia Bartex