Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ZPH PUTO

Pracowałeś w firmie ZPH PUTO i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
łukasz. - 2009-08-31 19:28:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To wszystko,co tutaj piszą,to jedne wielkie kłamstwo i świństwo...
zdjecie uzytkownika
byly pracownik - 2010-09-03 17:07:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracowalam w tym sklepie i dosc dlugo uwazam ze idzie sie dogadac i pencja jest na czas a opinia ze pracownik jest zle traktowany nie zgadzam sie z tym nadgodziny tez byly wyplacane .....
zdjecie uzytkownika
Puto - 2012-05-03 00:15:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma PUTO nie wypłaca pieniedzy
zdjecie uzytkownika
jcoac - 2012-07-24 00:39:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Do biednych i potencjalnych dostawców którzy zamierzają podjąć współpracę z Puto wejdźcie na stronę Foxberg.pl (która jest firmą windykacyjną) na liste wierzytelności strona 174 zobaczycie jakie zadłużenie ma ta firma.... Na tej stronie jest podane 223.649.00zł Zorientujcie się czy firma jest w stanie upadłościowym albo ma jakieś postępowanie układowe z wierzycielami i zastanówcie się czy warto....
zdjecie uzytkownika
q - 2012-07-24 00:42:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ciągła rotacja, zwolnienia, duże opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia, ciagłe kontrole z PiP-u to cała wizytówka firmy Lisiniec i firmy Puto. Omijajcie szerokim łukiem te dwie firmy
zdjecie uzytkownika
p - 2013-02-10 16:29:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ludzie uważajcie na firmę Puto i Lisiniec. Zapytajcie byłych pracowników a także dostawców co sądzą o właścicielach tych firm. Nerwy szargane. Te 2 firmy należą do rodziny Puto.
zdjecie uzytkownika
plutokutos - 2013-02-10 16:30:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Lisiniec i Puto to firmy które mają ciągłe kontrole z PIP-u. Ludzie nie idzcie tam do pracy, odradzam jako była pracownica.
zdjecie uzytkownika
Brzydka Ula P. - 2013-02-10 16:35:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Gówniane zarobki w dodatku nie płacone w terminach czyli 10 dnia następnego miesiąca i w ratach po 500 zł na kartkach KW Śmiech na sali z tej firmy Puto i Lisiniec
zdjecie uzytkownika
piotr - 2013-02-10 16:35:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ci którzy chcą pracowac w tej firmie muszą wiedzieć, że niektórzy byli pracownicy wnosili do sądu pracy pozew przeciwko[usunięte przez admina], żeby odzyskać kilkumiesięczne zaległe wynagrodzenia... Czy odzyskają ? Zależy czy będą mieli z czego, gdyż firma tonie w długach jest na skraju bankructwa a [usunięte przez admina] nic sobie z tego nie robi bo przecież można L4 wysłać do sądu i sprawa odroczona.
zdjecie uzytkownika
lk - 2013-02-10 16:37:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
omijacie szerokim łukiem ten zakład pracy
zdjecie uzytkownika
qqq - 2013-02-10 16:38:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie da się opisać słowami to co się dzieje w tej firmie. Jeszcze nigdy nie miałem pracować w takich warunkach jak tej firmie. Całe szczeście już tam nie pracuje
zdjecie uzytkownika
vvv - 2013-02-10 16:39:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracodawcy "Puto" i "Lisiniec" nie dotrzymują warunków umowy.
zdjecie uzytkownika
adf - 2013-02-10 16:41:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak się wchodzi to tych sklepów puto to można się poczuć jak za PRL-u . Prawie wszystkie półki są puste :-) To niezbyt dobrze świadczy o tej firmie. Lepiej iść do Kawiksu czy Aleksandrii. W tych sklepach mięsnych zawsze jest pełno wędlin i mięsa. Jest ciągły ruch, towar ciągle schodzi i przez to jest nowa dostawa wędlin i mięsa.
zdjecie uzytkownika
ooo - 2013-02-10 16:42:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Beznadziejna firma, beznadziejni właściciele
zdjecie uzytkownika
kicha - 2013-02-10 16:43:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Takiego dziadostwa jak w tej firmie to nigdzie indziej nie widziałem....
zdjecie uzytkownika
q - 2013-02-10 16:48:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ludzie jeśli przyjdzie wam kiedyś do głowy,żeby podjąć pracę w firmie Puto lub Lisiniec to idźcie najpierw do Państwowej Inspekcji Pracy i zapytajcie o opinię tych firm :-) Szczerze odradzam wam pracy w tej firmie.
zdjecie uzytkownika
benek - 2013-05-14 12:05:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co macie dokładnie na myśli pisząc Takiego dziadostwa jak w tej firmie to nigdzie indziej nie widziałem, beznadziejna firma, beznadziejni właściciele? Wybieram się za parę dni na rozmowę do ZPH PUTO i chciałem dowiedzieć się trochę więcej jak teraz się pracuje w tej firmie. Z góry dzękuję wszystkim za pomoc.
zdjecie uzytkownika
artur - 2013-07-02 20:12:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja nie jestem z tych co kablują na kolegów i koleżanki z pracy. A jakie tam są zarobki miesięczne?
zdjecie uzytkownika
Anonim - 2013-09-03 05:15:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mozna bez problemu brać "na żądanie"?
zdjecie uzytkownika
Lucky Luke - 2014-11-11 20:21:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bylem zabujany w pewnej pieknej sprzedawczyni z Puto wiem ze miala na imie Monika bylo to ok 2002 roku na ul Waszynktona w Czestochowie wiem ze Puto bylo swiezo i Srednio z cena
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPH PUTO

Twoj email:
Wiadomość: