ZPH PUTO

Częstochowa

Opinie o ZPH PUTO

łukasz. 2009-08-31 19:28:46
To wszystko,co tutaj piszą,to jedne wielkie kłamstwo i świństwo...
byly pracownik 2010-09-03 17:07:57
pracowalam w tym sklepie i dosc dlugo uwazam ze idzie sie dogadac i pencja jest na czas a opinia ze pracownik jest zle traktowany nie zgadzam sie z tym nadgodziny tez byly wyplacane .....
Puto 2012-05-03 00:15:11
Firma PUTO nie wypłaca pieniedzy
jcoac 2012-07-24 00:39:18
Do biednych i potencjalnych dostawców którzy zamierzają podjąć współpracę z Puto wejdźcie na stronę Foxberg.pl (która jest firmą windykacyjną) na liste wierzytelności strona 174 zobaczycie jakie zadłużenie ma ta firma.... Na tej stronie jest podane 223.649.00zł Zorientujcie się czy firma jest w stanie upadłościowym albo ma jakieś postępowanie układowe z wierzycielami i zastanówcie się czy warto....
q 2012-07-24 00:42:49
Ciągła rotacja, zwolnienia, duże opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia, ciagłe kontrole z PiP-u to cała wizytówka firmy Lisiniec i firmy Puto. Omijajcie szerokim łukiem te dwie firmy
p 2013-02-10 16:29:47
Ludzie uważajcie na firmę Puto i Lisiniec. Zapytajcie byłych pracowników a także dostawców co sądzą o właścicielach tych firm. Nerwy szargane. Te 2 firmy należą do rodziny Puto.
plutokutos 2013-02-10 16:30:59
Lisiniec i Puto to firmy które mają ciągłe kontrole z PIP-u. Ludzie nie idzcie tam do pracy, odradzam jako była pracownica.
Brzydka Ula P. 2013-02-10 16:35:03
Gówniane zarobki w dodatku nie płacone w terminach czyli 10 dnia następnego miesiąca i w ratach po 500 zł na kartkach KW Śmiech na sali z tej firmy Puto i Lisiniec
piotr 2013-02-10 16:35:58
Ci którzy chcą pracowac w tej firmie muszą wiedzieć, że niektórzy byli pracownicy wnosili do sądu pracy pozew przeciwko[usunięte przez admina], żeby odzyskać kilkumiesięczne zaległe wynagrodzenia... Czy odzyskają ? Zależy czy będą mieli z czego, gdyż firma tonie w długach jest na skraju bankructwa a [usunięte przez admina] nic sobie z tego nie robi bo przecież można L4 wysłać do sądu i sprawa odroczona.
lk 2013-02-10 16:37:00
omijacie szerokim łukiem ten zakład pracy
qqq 2013-02-10 16:38:27
Nie da się opisać słowami to co się dzieje w tej firmie. Jeszcze nigdy nie miałem pracować w takich warunkach jak tej firmie. Całe szczeście już tam nie pracuje
vvv 2013-02-10 16:39:51
Pracodawcy "Puto" i "Lisiniec" nie dotrzymują warunków umowy.
adf 2013-02-10 16:41:34
Jak się wchodzi to tych sklepów puto to można się poczuć jak za PRL-u . Prawie wszystkie półki są puste :-) To niezbyt dobrze świadczy o tej firmie. Lepiej iść do Kawiksu czy Aleksandrii. W tych sklepach mięsnych zawsze jest pełno wędlin i mięsa. Jest ciągły ruch, towar ciągle schodzi i przez to jest nowa dostawa wędlin i mięsa.
ooo 2013-02-10 16:42:11
Beznadziejna firma, beznadziejni właściciele
kicha 2013-02-10 16:43:28
Takiego dziadostwa jak w tej firmie to nigdzie indziej nie widziałem....
q 2013-02-10 16:48:36
Ludzie jeśli przyjdzie wam kiedyś do głowy,żeby podjąć pracę w firmie Puto lub Lisiniec to idźcie najpierw do Państwowej Inspekcji Pracy i zapytajcie o opinię tych firm :-) Szczerze odradzam wam pracy w tej firmie.
benek 2013-05-14 12:05:08
Co macie dokładnie na myśli pisząc Takiego dziadostwa jak w tej firmie to nigdzie indziej nie widziałem, beznadziejna firma, beznadziejni właściciele? Wybieram się za parę dni na rozmowę do ZPH PUTO i chciałem dowiedzieć się trochę więcej jak teraz się pracuje w tej firmie. Z góry dzękuję wszystkim za pomoc.
artur 2013-07-02 20:12:11
Ja nie jestem z tych co kablują na kolegów i koleżanki z pracy. A jakie tam są zarobki miesięczne?
Anonim 2013-09-03 05:15:05
Mozna bez problemu brać "na żądanie"?
Lucky Luke 2014-11-11 20:21:25
bylem zabujany w pewnej pieknej sprzedawczyni z Puto wiem ze miala na imie Monika bylo to ok 2002 roku na ul Waszynktona w Czestochowie wiem ze Puto bylo swiezo i Srednio z cena
korode 2015-02-28 15:27:50
Serio aż taka zła atmosfera w pracy że kablują na siebie po kolei? bo interesowałem się pracą w zph puto i nei powiem i moja branża i robiłbym to co lubie i ogóleni nie ma co narzekać, ale z drugirj strony jak tak na siebie kabluję to bardzo nie przyjemnie byłoby pracować w takim środowisko. wiem że praca jest od pracowania, ale mimo wszystko no...
yeti 2015-03-23 00:58:06
ale to chyba nie jest jakaś duża firma.w sumie wyskakuje mi tylko odnośniki do zakładu produkcyjno handlowego z nipem czy krs więc jako takiej oficjalnej strony chyba nie posiadają. Zamiast pisać o tym kto w kim się podkochiwał bo to nie ma nic wspólnego z dyskusją o pracy, ktoś znający takie szczegóły wewn może podzielić się innymi, przydatnymi inf
klemens 2015-04-16 16:00:20
Zgadza się zakład produkcyjno handlowy Puto to częstochowska firma , która jednak nie ma wielkiego parcia na ekspansje daleko po za granice miasta ...
klemens 2015-08-22 00:34:41
Widziałem już co się dzieje w wielu takich firmach , w których pracowałem i jak łatwo doprowadzić do problemów firmy. Tutaj jednak wyraźnie widać , że do tego bardzo daleko. To , że działa raczej w swoim regionie to moim zdaniem dobrze. Puto nie jest na tyle rozwiniętym przedsiębiorstwem , żeby się brać za większą działalnosć
ikx 2016-04-15 17:21:15
klemens' w każdym zakładzie produkcyjnym sa jakies historyjki którymi żyje cały zakład, to chyba norma wszedzie, jednka powiem wam, że odnalazłaem w necie informacje o nich, że zakłąd jest w upadłośći, czy to prawda?
emil 2016-05-20 22:35:20
niestety to prawda.. szkoda wielka, sądziłem, że takie zakłady działają przez lata bez problemów większych
Zostaw swoją opinię o ZPH PUTO - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPH PUTO