Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

AniołCiemności

Panowie czas wyłożyć karty na stół. Przejęliście PG za śmieszne pieniądze a teraz wychodzi na to że nie stać was na bierzące koszty utrzymania w tym na pensje dla pracowników . Pod byle pretekstem ucinacie premie żeby płacić jak najmniej . Jak tak dalej pójdzie to wg moich obliczeń od września będzie premia na ujemnym poziomie - oczywiście to mój sarkastyczny żart . Za Czecha wszystko hulało Panowie Górnicy z Przodka i Ścian bili rekordy postępów . A teraz ??? W normalnej zdrowej firmie jak zawodzi menager to się go zwalnia , bo działa na szkodę . Dziwna sytuacja . Swoje już zarobiliście i wygląda na to że ...... a plany i wizje na przyszłość to był stand up i bajki dla przedszkolaków. Chcemy pracować w stabilnej firmie nie martwić się o jutro ale najwyraźniej się nie da ..... szkoda..... Szczęść Boże

Moja

Na jakke dodatki w ciągu roku można liczyć teraz na kopalni silesia?

nadgodziny i niskie płace plus ryzyko zwolnienia :D

Witam, chciałbym zmienić prace, obecnie pracuje na produkcji na 3 zmiany, średnio zarabiam 4k na rękę. Chciałbym się dowiedzieć czy osoba bez doświadczenia ma szanse na zatrudnienie pod kopalnie? Praca jest ciężka i trudna do opanowania? Jak z zarobkami, zarobię dużo więcej niż w obecnej pracy? Z góry dziękuje każdej osobie za jakakolwiek informację. Pozdrawiam

Je.ć Tuska
@Rafik

Silesia max do 2027r, jak nie będzie zysków tylko strata jak w tym roku to niestety szybciej.

Pierwszy

I co nie mówiłem że nic nie ugracie ino Nas przegracie?!!!! Żenada!!!! Związkowcy powinniśmy Was podać do sądu ze strony prywatnej za sprzeniewierzenie Naszych pieniędzy i za zaniechania wynikające z Waszych obowiązków!!!! Dajcie się do dymisji bo nie jesteście godni Nas reprezentować!!!!! Porażka!!!!! A pracownicy liczyli na Was związkowcy i znowu się wszyscy zawiedli.... Wstyd i Hańba!!!!

@Pierwszy

Nie przegrali bo nie grali przecież oni są na usługach firmytrzeba się wypisac

Zniesmaczony Nowy wpis

PGSZ... Czy jaką oni tam teraz mają nazwę bo zmieniają dziwnie często mieli flapsy już w piątek a my sobie poczekamy jeszcze do 20 conajmniej...

Elo Nowy wpis
@Zniesmaczony

Bosze ludzie ledwo co dostaliście wypłatę a wy już o pieniądze wypisujecie Weźcie się ogarnijcie wreszcie

Górole z przodka Nowy wpis
@Elo

To świadczy jak mało się zarabia

Marcin Nowy wpis
@Górole z przodka

To trza zmienić robotę

Moja

Na jakke dodatki w ciągu roku można liczyć teraz na kopalni silesia?

Górnik_Rachunkarz
@Moja

Napisze co jest na starych umowach, nie wiem czy teraz przyjmują na PG Silesię czy Bumech. *Nagroda Barbórkowa- mniej niż miesięczna wypłata (według stawki) *Ewkwiwalent za węgiel 4400? lub 4800? brutto *Z okazji świąt wielkiej nocy, Bożego Narodzenia, Barbórki - bony towarowe w sumie jakoś 700-800zl *Wczasy pod gruszą 1200 brutto *Od ostatniego kwartału obecnego roku nowa premia wypłacana co kwartał 1200 brutto za obecność w pracy (brak chorobowego, w chorobowe nie wlicza się krwiodawstwo, 2 dni opieki na zdrowe dziecko, wypadki w drodze do/z i w pracy) *mityczne zyski zapisane w układzie zbiorowym, tego jeszcze nikt nie widzioł

@Górnik_Rachunkarz

A w którym punkcie porozumienia zapisane jest ze krwiodawstwa nie odlicza się od chorobowego?

spiler
@Górnik_Rachunkarz

dzieki serdeczne za wylozenie tematu az milo powspominac jako stary pracownik juz niepracujacy to przynajmniej widac co sie u was dzieje, mnie osobiscie nic tak bardzo nie denerwowalo na tej kopalni jak rumperstiskin i jego madrosci nie znajdujace nic w rzeczywistosci

wolverine
@spiler

ale jego koloego to sie zawsze puszczalo jednym uchem i wypuszczalo drugim a on sie wtedy cieszyl jaki to on madry nie jest i najmadrzejszy na calej kopalni.teraz tez podobno jest tak ze na pueblo jak potrzebuja to gadaja z nim i placa w walucie obcej czp bo on swiatowy jest czp to waluta zagraniczna czyli czteropakipiwne bo bez procent nie funkconuje a jak nie potrzebuja to tez jednym wpuszczaja a drugim wypuszczaja a łon sie cieszy jak male dziecko a na tym pułeblo to wszyscy znaja i wszystkie histrorie

Jestem wesoły Bronek ito
@spiler

Który to taki ?

Patolog Patoshik
@Górnik_Rachunkarz

dobrze wyjasnione duży plus dla ciebie bo jest jasno wyjasnione chociaz aby przykladowo zabrac gdzies dzieci przykladowo wziac corki na basen to trzeba pewnie na haldzie kilkanascie workow spakowac i sie jeszcze przejsc po sasiadach. tez maly socjal jest jedyna atrakcje to za darmo cyrk mamy na ulicy drzewami zwanej

Chłop
@Patolog Patoshik

Ale wy macie mózgi skrzywione tym wisiorkiem w tym ratownictwie. Jak wy badania przechodzicie? Był jakiś patus ale nie robi już lata i nikt o nim nie pamieta wszyscy go mają w (usunięte przez administratora) a wy w kółko jedno i to samo.

@Chłop

Tego po prostu nie można zapomnieć Sory takie mamy klimaty .

berta
@Patolog Patoshik

no a na droge najlepsze kanapki z poczekalni i cukerki z podlogi

doberta
@Chłop

chopy tam co tydzien potrafia jechac ogladac co sie dzieje a potem gadka jest jusz wszedzie ze wyhodek na zewnatrz to tez sie pewnie na zwirowni chodza kapac

@doberta

Żartujesz tak już ciężko u niego Łukasz mu za robotę chyba nie zapłacił

JackSpiroow
@Zapach

A może mu wypłacił w czterpoakach. Dajcie już temu spokój.Dziwicie się komuś kto ma chorobę alkoholową.Ten temat jest nudny już.Zapomnijcie już o tym.

ropanapedowa
@JackSpiroow

Kolego tylko trzeba rozróznić chorobę alkoholową,która jest zdiagnozowana od zwykłego pijactwa.Na przykładzie mojego wymyślonego przyjaciela kiedy to miałem lat 12 czyli około 40 lat temu. Jeżeli mój przyjaciel cały czas pije i załatwia się na zewnątrz oraz ma dziwne popisy i historie to jest to dalekie od choroby to uprawia zwykłe pijanstwo.Mój wymyślony przyjaciel co nie jest normale awanturuje sie w austrii na lotnisku i wstrzymuje lot bo uważa że 6pak to jest bagaż podręczny to jest już dziwne.Prosta matematyka lot trwa pewnie ok 1h wiec 6 piw to masz 1 piwo na 10 minut wiec podejrzewam ze to nie jest choroba. Na szczescie rozmawiamy o zachowaniu wymyslonego przyjaciela z dziecinswa.

pokokokoko

zapach to co on tam zas budowal wychodek czy co ??????? czy urzadzenie do pedzenia

@pokokokoko

Nie wiem co to jest ale chyba będzie to hit na Kaniowie

pumbelstitskin
@ropanapedowa

o tym twoim wymyslonym przyjacielu to nawet mozna wszytskie historie sie dowiedziec z centrum sklepu.zapach ole po co wychodek jak nie uzywa to jest tak ze idziesz na trawe robisz i wracasz to juz bigtom mowil

pukiel
@Zapach

wiesz jak to jest zwalniasz sie i mondrujesz jak to nie zwojujesz swiata. tu mnie chca do pracy i tu mnie chca i tu tez na sile mnie chca a potem przez rok twoja rodzina je serwatke

@pukiel

Tu się mylisz raz w roku jedzą pice w Żywcu

Aru
@Moja

Możesz dodatkowo dostać w pysk

losAdamos
@ropanapedowa

Ja myślę że każdy ma swoje za uszami i chyba nieładnie jest roztrząsać sytuacji innych no forum. Wydaje mi się że lepiej się skupić na sobie i co można poprawić?

Handlowiec

To jest forum o pracodawcy w PG Silesia. Zachowujecie się jak dzieci wyciągając prywatne brudy które wogole mogę być plotami. Idzie na rynek i przekażcie to dalej. Górnicy z Bożej łaski.

Qwerty ¹/2

To ci Mateuszek

10km pieszo dziennie

na dodatkową robote

To ja
@Moja

Dodatki jakie możesz liczyć to np dodakową robotę, dodatkowe godziny w prawy

Ryl
@Moja

Węgiel,Barborke,dodatek cenowydadatek za nie chorowanie,

Cipek GT

Mamy dodatki w postaci Barbórki i wszystkie inne podobne do PGG czy JSW

nadgodziny i niskie płace plus ryzyko zwolnienia :D

Co jest

W części działów zaczyna pojawiać się plotka o jakiś redukcjach. Ktoś coś może potwierdzić?

łysy wuc z łonki
@Co jest

NIE interesuj się bo kociej mordy dostaniesz

@Co jest

jaka plotka.... to fakt... znikają kolejne twarze w biurowcu i nie tylko

Miko
@kinia

Też to mówiłem, widać że ubywa ludzi

Jack

Dostaliście flapsy??

@Jack

Zgodnie z układem zbiorowym bony regeneracyjne czy flapsy są wypłacane do 20 albo 25 dnia każdego miesiąca

A nie były wcześniej?

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Były już Flapsy?

Już w piątek

G2

Ładne jaja i wy wierzycie w te brednie wąskie gardło a oni z batem tyle lat nagle się nie mieści .Spadek wydajności o 10% przy jednej ścianie to G2 ładnie grało w (usunięte przez administratora) Tyle lat na to wygląda noi pięknie wykrusza ludzi po cichu bez zwolnień grupowych i tak dojdzie ze wszystkich się pozbędzie bo chyba naprawdę nie wierzycie że jedna ściana Bumech utrzymie????tu tylko chodzi im oto aby jeszcze parę miesięcy ludzi przytrzymać i oznajmią nie opłaca się i co i (usunięte przez administratora) a teraz zaciśniemy pas ha ha???? tyle razy to na masówkach wpajają same brednie

@G2

Leni trzeba zwalniać a nie utrzymywać daremnie.

AniołCiemności

Mily

Jak koledzy po masowce? Co mówili ?bo kazdy mówi co innego

Odyn
@Mily

Że jak masz inny fach w ręce niż kopalnia to ci się przyda.

@Mily

Jak zwykle rób i nie pytaj za ile ściema na kółkach węgla sprzedają a pinindzy nie mają

w
@Mily

Na netTG jest artykuł. PG Silesia jedna ściana, dwa przodki.

Były wyższy dozór
@w

Niezła bzdura z jednej ściany 7000-9000t. Ten gość nie ma pojęcia o czym mówi, chyba że Silesia ma ukryte pokłady o miazszosci 4m. W innym wypadku gratuluje wykonania w dobie 15 skrawow

ass
@Były wyższy dozór

te wąskie gardło jeszcze 2 lata temu wydobywało 3 mil surowego węgla ,przypomnijcie sobie rekordy czechów , chłop jest oderwany od rzeczywistości , przywozi węgiel wagonami miesza go z mułem i tym naszym wydobytym ,

Były wyższy dozór
@ass

Oczywiście 3 mln ton, ale nie węgla tylko urobku, ale w systemie 4 brygadowym 24/7 którego od 2 lat nie ma. Ps. Z tych 3 milionów które były to netto było 1,5-2mln t o których Bumech może tylko pomarzyć

Ryl

Jak wypłata ?

@Ryl

Bardzo dobrze

Lukasz
@Elo

Hej byłem i was przodowym jest szansa wrócić ??

@Lukasz

Że co ? Możesz jeszcze raz napisać bo nic z tego nie wiem hahah

Pierwszy

@Pierwszy

Nie przegrali bo nie grali przecież oni są na usługach firmytrzeba się wypisac

XYZ

Jest ogłoszenie do pracy, ale piszą o doświadczeniu. Zastanawiam się czy może byłaby szansa dostać się na młodszego górnika bez doświadczenia?? Może komuś z was się udało

Antek

Na samym wujku ponad 150 osób w całym pgg na początek 1000 pracowników ostatnio Czarnecka mówiła że podwyżki są zablokowane Chyba że będzie od nowa negocjowana umowa społeczna która tak czy siak i tak nie przejdzie w Unii więc przetrwają tylko zdrowe finansowo kopalnia typu Silesia ewentualnie Bogdanka

@Antek

Proponuję przeczytać umowę społeczną dotyczącą górnictwa węgla kamiennego. Odnośnie byłego „Wujka” zawarto informacje iż zostanie wchłonięty przez Staszic i zbędne stanowiska zostaną zlikwidowane. Na każdej KWK w PGG są ludzie w wieku emerytalnym stąd w sposób naturalny i zgodny z umową społeczną zmniejszy się zatrudnienie, dokonane zostaną alokacje i nikt nie straci zatrudnienia. Nie porównuj tego z PG Silesia gdzie obecny zarząd zrobi wszystko by wyssać ostatnie soki z każdego i (usunięte przez administratora)

@Antek

ciebie chyba pogieło... Silesia zdrowa finansowo kopalnia - większej bzdury już nie można wymyślić i napisać.... złe zarządzanie ludźmi, pieniądze wydawane na sprzęt który potem leży i rdzewieje, nikt za nic nie odpowiada i nie ponosi konsekwencji za głupotę i błędy.... a zarząd sobie wypłaca kasę i ma nas wszystkich w 4 literach ...

Jonh
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Panowie wiemy już jaka bd premia za marzec ?

Zxxv

25 lat pracy i emeryturka

Qaz
@Paweł

Nie pchaj się kolego do pracy pod ziemią. Tylko trochę lepsze pieniądze nie są warte tego błota, (usunięte przez administratora) zapylenia i dużo jeszcze by wymieniać. Na plus to tylko wcześniejsza emerytura, no i realny czas pracy ok. 6 godzin lub nawet mniej na stanowisku. A, bo bym zapomniał, na miejsce pracy będziesz zasuwał 3 kilometry z buta pochylniami.

@Qaz

Trochę lepsze pieniądze to znaczy, że ile mniej więcej można zarobić? Jeżeli miałbym zarabiać 2 razy więcej niż w obecnej pracy, to wg mnie warto się poświęcić.

Rafik
@Paweł

Zależy ile masz lat? Bo jak zaczynasz dopiero to więc że 25lat nie przerobisz ba nawet 10 bo to wszystko zamkną. Silesi daje kilka jeszcze lat i też pójdzie do zamknięcia. Ci co robią i mają kilku letni staż to chłopaki nie oszukujcie się bo nie dorobicie. Wiem spadnie teraz fala krytyki jak to zawsze tu jest, ale ja tylko wam przedstawiam realia. Komu zostało z 5 lat to może dorobi ale reszta niech robi inne kursy z poza branży górniczej.

Lipa
@Paweł

Maks do tysiąca więcej na ten moment Póki JesCze są dodatki, a zaraz nam będą dodatki zabierac

@Lipa

Z wszystkimi dodatkami + weekendy to masz prawie 8 tys na rękę, czyli zarabiał by dwa razy więcej niż obecnie

Borys

Czyli piszesz o (usunięte przez administratora)pracy? Ty chyba żartujesz, jak ja mam siedzieć weekendy w pracy. Wolę mniej ale mieć coś z życia. Wy tego i tak nie zrozumiecie.

Zaq
@Paweł

Osoba bez kwalifikacji w górnictwie, tzw. pomoc dołowa a dawniej ładowacz nie ma szans na dobry zarobek. Miną lata zanim zostanie górnikiem, następne lata zanim będzie górnikiem w ścianie lub w przodku. Dopiero wtedy są jako takie pieniądze.

Sebek
@Zaq

Na pg przychodzą ludzie z ulicy ale już ze wszystkimi kursami jak ci od żywca. Ogrodnik kombajnista:)

Chytry flapsiarz
@Paweł

Osoba bez kwalifikacji ma szanse na zatrudnienie ale jest to praca niebezpieczna brudna i niewdzięczna. Żadnej stabilizacji życiowej.Dzisiaj pracujesz tak a jutro zmienia system i robisz inaczej. Duża część wynagrodzenia to premie i różne dodatki które na razie są wypłacane ale jak długo to potrwa nikt nie wie. 25lat do emerytury nie dorobisz. Nie w tych czasach. Lepiej podnoś kwalifikacje i szukaj czegos innego.

Z pgg
@Chytry flapsiarz

Masz rację kolego na TEJ kopalni 25 lat nie dorobisz max 5 lat i zaleja to woda

Sigal
@Chytry flapsiarz

Kolego wiesz kiedy przelew będzie?

twój wybór
@Paweł

Zależy jaka produkcja jak trzeba zaiwaniać ze pot z (usunięte przez administratora) kapie to bym się zwalniał i szoł na kopalnie a jak produkcja że idzie dychnąc to bym został

Grzegorz
@Paweł

Lepiej zostań na produkcji. Za młodego pracowałem na produkcji. Niby kasa gorsza ,ale ludzie lepsi i mniej fałszywi. Nie są ,aż w takim stopniu aroganccy , zawistni. Moim zdaniem górnictwo , to jest przemysł w , którym panuje największe chamstwo! Wystarczy zobaczyć , co się dzieje pod szybem przed wyjazdem! Przepychanki to mało powiedziane ! To jest dramat!!! Tylko garstka rozważnych mądrych ludzi zostaje z tyłu i nie bierze w tym udziału. Bo lepiej 10 min później kulturalnie wyjechać. Wybrałem robotę na kopalni tylko i wyłącznie z powodu emerytury za 25 lat roboty. Nie dużo mi zostało , także muszę jeszcze trochę porobić.

wodnik
@Zaq

Górnikiem w przodku to szybko zostaniesz. Jak będziesz miał chęci nosić żelazo, wykładkę. To dzięki przodowemu, kierownikowi szybko awansujesz.

Je.ć Tuska
@Rafik

Hm

Co w końcu z tą kopalnią ? Zamykają czy nie ? Skąd nagłe zwolenienia 300 osób Odejścia firm z Silesii ? Czym spowodowane , szukać już nowej pracy ? Chociaż sam nie wiem gdzie, nigdzie zbytnio nie przyjmują na kopalniach

Ciekawy
@Hm

Póki co nie zamykają kopalni tylko dostosowują poziom zatrudnienia do aktualnych potrzeb. Jak wcześniej ktoś napisał trwa zbrojenie i wydobycie tylko z 1 ściany więc wydobycie jest mniejsze i przychód spółki także mniejszy - to logiczne

@Hm

Kierownicy działów wystosowali w tym tygodniu pismo do prezesa co dalej z kopalnia i prezes ma 3 tygodnie na odpowiedź

Ciekawy

Zamiast liczyć na to że ta spółka będzie prężna trzeba było skorzystać z przyjęć do PGG gdy były praktycznie cały ubiegły rok.

Sigal

Kiedy będzie przelew?

Zawiedziony

Ludzi zwalniają, a gdzie dzielne Związki. Maja ważniejsze sprawy wybory, wycieczki itp.

Normalny
@Zawiedziony

Jeżeli pracodawca zatrudnia więcej niż 300 osób i wciągu 30 dni zwalnia 30 osób to mówimy o zwolnieniach grupowych. Z tego też wynikają pewne prawa i obowiązki. Ogólnie bardzo ciekawy temat dla osób które otrzymały wypowiedzenia. Warto podrążyć. Po mojemu to samych pawulonów będzie więcej niż 30 a wypowiedzenia za porozumieniem stron również się do tego wliczają. Kto ciekawy ten doczyta.

@Normalny

Jeżeli zmniejszenie zatrudnienia ma charakter zwolnień grupowych, pracodawca ma obowiązek poinformować o tym związki zawodowe działające w firmie oraz przeprowadzić z nimi konsultacje. Pracodawca ma obowiązek poinformować związki zawodowe lub przedstawicieli pracowników na piśmie o: przyczynach planowanego zwolnienia, liczbie zatrudnionych pracowników i grupach zawodowych, do których oni należą, grupach zawodowych pracowników objętych zamiarem zwolnienia, okresie, w ciągu którego nastąpi zwolnienie, proponowanych kryteriach doboru pracowników do zwolnienia, kolejności dokonywania zwolnień pracowników, propozycjach rozstrzygnięcia spraw pracowniczych związanych ze zwolnieniem (jeżeli obejmują one świadczenia pieniężne, musisz dodatkowo przedstawić sposób ustalania ich wysokości). Te informacje muszą zostać przekazane związkom zawodowym na tyle wcześnie przed konsultacjami, żeby zdążyli przygotować swoje propozycje. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to w czasie konsultacji pracodawca musi przekazać także inne informacje, które mogą mieć wpływ na przebieg konsultacji i treść zawieranego porozumienia. Po zapoznaniu się z powyższymi informacjami związki zawodowe mogą przedstawić swoje propozycje ograniczenia rozmiarów zwolnień grupowych. W ciągu 20 dni od daty zawiadomienia organizacji związkowych o zamiarze przeprowadzenia zwolnień grupowych pracodawca i związki powinny zawrzeć porozumienie. Określa się w nim zasady postępowania w sprawach pracowników, których obejmą zwolnienia, a także obowiązki pracodawcy dotyczące zwolnień.

No właśnie w Wielki Piątek wręczali wypowiedzenia. Nie mają sumienia. Ale karma wraca.

Jestem problemem Tuska

„Art. 221. § 1. Kto wbrew obowiązkowi nie zawiadamia w terminie właściwego organu o wypadku przy pracy lub nie sporządza albo nie przedstawia wymaganej dokumentacji, podlega grzywnie do 180 stawek dziennych albo karze ograniczenia wolności.

@Jestem problemem Tuska

W razie niedopełnienia powyższego obowiązku i niezawiadomienia właściwych organów o wypadku przy pracy, pracodawca może odpowiadać za wykroczenie przeciwko prawom pracownika, określone w art. 283 § 2 pkt 6 k.p. Jest ono zagrożone sankcją karną w wysokości od 1.000 zł do 30.000 zł.

Jestem problemem Tuska

Górniczy telefon zaufania działa przy Wyższym Urzędzie Górniczym od 2011 roku, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Wszyscy pracownicy zakładów górniczych dzwoniąc pod nr tel. 32 736-19-47 mogą zgłaszać zauważone nieprawidłowości i niebezpieczne zdarzenia zagrażające ich zdrowiu, życiu i bezpieczeństwu pracy. Oprócz telefonu mogą też do tego rodzaju zgłoszeń wykorzystać pocztę mailową oraz tradycyjną wysyłając informację na adres Wyższego Urzędu Górniczego. Informacje można przekazywać anonimowo.

Jestem problemem Tuska

Rozumiem że zgodnie z prawem górniczym, wypadek ten został zgłoszony do WUG jako wypadek cieżki. Idąc dalej, zgodnie z prawem górniczym, przypadek ten zostanie włączony do szkolenia tygodniowego i omówiony dla całej załogi PG Silesia. Myślę że w tym tygodniu już będzie wciagnięty w szkolenie.

Płonąca taśma

Siema Kamil słyszałem że na zajączka dostałeś gaśnicę i mamy zestaw detektywa , będziesz mógł śledzić ludzi pod szybem . Prawda to ?

Jestem problemem Tuska

Myślisz że tego nie zrobiłem? Ale jeden donos w skali kopalni chyba traktują jako pomówienie, albo próbują sprawę przeczekać bo wiedzą co i jak. Jakbyście mieli jaja i zadzwoniło więcej osób wtedy by nie byli w stanie sprawy zbagatelizować. Ja zadzwoniłem może ruszycie (usunięte przez administratora) i też zadzwonicie. Jaja na tej kopalni zawsze były problemem. Tzn. kierownictwo robi sobie jaja z bezpieczeństwa, a załoga nie ma jaj tego zgłosić. Jaja po całości.

Neron

Dlaczego za rok 2024 r a mamy już 12 marzec na koncie pacjent.gov suma składek z w/w rok widnieje kwota 0zł .

@Neron

Lepiej sprawdźcie czy składki emerytalne są opłacone. Kiedyś już nie płacili.

Jestem problemem Tuska

To już jest dobrze skalkulowane. Bardzo duży procent załogi ma kilka lat do emerytury i te osoby na pewno nie odejda. To wystarczy żeby jechać jedna ściana. Cześć ludzi nie ma takiego fachu żeby odejść gdzie indziej za podobne pieniądze (nawet bez dodatków). Cześć ludzi to zwykle pawilony na emeryturze, oni będą zamykać ta kopalnie. Tak więc odejdą tylko młodzi z perspektywami a duża część zostanie.

Aa

I gdzie pójdziesz? Gdzie przyjmują?

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1546.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1396, z czego 364 to opinie pozytywne, 161 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1252 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042