Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PG Silesia

Pracowałeś w firmie PG Silesia i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
mlody... - 2014-10-23 19:42:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
pany kto jest szefem oddziału wydobywczego G1 G2???
zdjecie uzytkownika
Donald Tósk - 2014-10-25 20:17:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [mlody... - 2014-10-23 19:42:38]:
...masakra,żeby na dole rypać w systemie 6 cio brygadowym,współczuje wam tam kreciki,Czech wam tam wybierze mode!
zdjecie uzytkownika
kolololo - 2014-10-26 17:34:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
INŻ. Borgieł to szef przodków czy scian tez???
zdjecie uzytkownika
silesian - 2014-10-27 19:17:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kolololo - 2014-10-26 17:34:39]:
ściany
zdjecie uzytkownika
Shadow - 2014-10-28 08:45:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
dzordz - z tym grafikiem to ciężko określić, nie ma schematu. najważniejsze, że dostajesz go na 3 miesiące do przodu więc wszystko możesz sobie zaplanować. W każdym miesiącu 6 dni weekendowych spędzasz w pracy(przeważnie 3 soboty i 3 niedziele). Pracujemy różnie. Np 5 dni roboczych, 2 dni wolnego, potem znów 3 dni robocze, dzień wolnego, dzień roboczy, 2 dni wolnego, 6 dni roboczych, 4 dni wolnego, itd, itp...to nie jest regularny, schematyczny grafik. Jest sześć brygad, z czego jedna(brygada 0), chodzi stale na 1 zmianę(na 6) ale również pracują w weekendy. Pozostałe pięc brygad chodzi na resztę zmian. Każdej z tych brygad wypada średnio około dziesięciu pierwszych zmian w kwartale. Za dni weekendowe jest dodatek 80zł brutto do każdej dniówki czyli przeważnie masz miesięcznie 480zł brutto tego dodatku jeśli wszystkie te weekendówki byłeś w pracy. Generalnie rozpiździel z tym grafikiem ale jak już wspomniałem plusem jest to, że dostajesz grafik na cały kwartał do przodu. pzdr
zdjecie uzytkownika
Shadow - 2014-10-28 08:48:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mlody - to pytasz o oddział G1 czy G2???
zdjecie uzytkownika
Fzjnie - 2014-10-28 15:13:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Powiem szczerze, że mnie mocno zaskoczyliście na tten temat - o grafiku na cały kwartał do przodu. tak wlaściwie to co siędzieje, jesli ktoś chce się zamienić bo coś mu wyapdnie cyz coś - jest taka możliwość, czy generalnie jest to niemożliwe do wykonania? dla mnie to istotne, bo wiadomo, że trafiają się różne sytuacje a nie chce przez to tracić pracy
zdjecie uzytkownika
mlody... - 2014-10-28 19:55:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
shadow nochodzi mi o g1 i g2 kto jest szefem tych oddzialow czy kazdy ma osobnego bo wiem ze inz borgiel jest kierownikiem robót ale to do niego mialbym sobie zajsc czy do kogos innego jak chciałbym dostac sie na którys z tych oddziałow
zdjecie uzytkownika
Shadow - 2014-10-29 14:21:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
fzjnie - zawsze jest możliwość pojedynczych zmian w grafiku, tylko musisz dostać zgodę kierownika. Raczej z tym problemów nie ma ale jeśli zdarza Ci się to raz na jakiś czas a nie co chwilę...w końcu masz przecież też urlop. Pamiętaj, że gdybyś chciał mieć wolne w roboczą sobotę bądź niedzielę musisz wziąć urlop. Taka paranoja-brać urlop w niedzielę...
zdjecie uzytkownika
Shadow - 2014-10-29 14:24:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mlody - Borgieł to kierownik robót w oddziale G1(ściana 103) a kierownikiem robót w G2(ściana 334) jest inż. Wieczorek, więc bij do któregoś z nich w zależności na który oddział chcesz się dostać.
zdjecie uzytkownika
Shadow - 2014-10-29 14:26:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dzordz - podaj mi swojego maila to mogę Ci tam wysłać grafik na ostatni kwartał tego roku żebyś mógł sobie zobaczyć jak sprawa brygadówki u nas wygląda
zdjecie uzytkownika
mlody... - 2014-10-29 15:54:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dzieki za info
zdjecie uzytkownika
tarzannnnnnn......... - 2014-10-29 17:47:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a gdzie ma wieczorek biuro bo borgiel po lewej stronie kolo oltarzyka na cechowni
zdjecie uzytkownika
Shadow - 2014-10-29 18:49:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mlody - sory, wprowadziłem Cię w błąd. w chwili obecnej in z Wieczorek jest już na innym etacie. jego obowiązki przejął pan Kozakiewicz, wcześniej nadsztyfar w oddziale wydobywczym. Najlepiej jednak kieruj się do inż Borgła.
zdjecie uzytkownika
mlody... - 2014-10-29 19:53:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czyli jak bym chcial sie dostac na g1 lub g2 to i tak do inz borgła sie isc pytac
zdjecie uzytkownika
rylexxx - 2014-10-29 21:04:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
koledzy mam Gornika Ciesle gorniczego kurs klejenia gorotworu i takie tam podstawowe kursy tasmy kołowroty mam szanse do sciany sie dostac sa wogole jescze jakies przyjecia i jaka kase ewentualnie by mi mogli zapropoowac
zdjecie uzytkownika
miner - 2014-10-29 21:09:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
"mlody" do Borgła wcale nie idz nie ma sensu, idz do inż Kozakiewicza to konkretny gosć.
zdjecie uzytkownika
miner - 2014-10-29 21:12:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
przyjecia od nowego roku dopiero, narazie przegieli z przjeciami, w styczniu napewno ale nie wiem ilu przyjmą.
zdjecie uzytkownika
miner - 2014-10-29 21:19:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Shadow - 2014-09-22 09:32:22]:
około 3900, bo sie pozmieniało z brygadami i nie da sie swiąt robic.
zdjecie uzytkownika
Shadow - 2014-10-29 21:50:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dzięki miner. Co do kozakiewicza-to świeżo upieczony kierownik robót, więc zdecydowanie lepiej zgłosić się do Borgła, nie wprowadzaj w błąd kolegi mlodego:p rylexxx - pierwsza sprawa, że póki co raczej na przyjęcie nie ma szans a druga to z kwalifikacjami, które wymieniłeś dostaniesz stawkę 3400. Gdybyś miał rabunkarza, sekcyjnego, dostałbyś na start 4132. pzdr
zdjecie uzytkownika
mlody... - 2014-10-30 20:53:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a jak sie mam zwracac do tego borgła inzynieze , szefie czy jak
zdjecie uzytkownika
wodnik - 2014-10-31 07:46:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [mlody... - 2014-10-30 20:53:26]:
panie Naczelny
zdjecie uzytkownika
Shadow - 2014-10-31 13:18:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wystarczy inżynierze, naczelny to inż Kotzian
zdjecie uzytkownika
jaco715 - 2014-10-31 18:07:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Już emeryt - 2014-03-14 08:22:29]:
odpier.. sie od dozoru elektrycznego pracuje 2,5 roku i nie narzekam
zdjecie uzytkownika
jaco715 - 2014-10-31 18:16:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracodawca wymaga,jeśli chcesz pracować to się staraj leserstwa nie poważają a kombinatorów eliminują,pracująć uczciwie będziesz miał super
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PG Silesia

Twoj email:
Wiadomość: