Opinie o BWI Poland Technologies Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BWI Poland Technologies Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BWI Poland Technologies Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BWI Poland Technologies Sp. z o.o. w Krosno

Operatoromg

W dalszym ciągu szef cylindrów nie ma zielonego pojęcia o pracy na swoich wydziałach? Szczerze fabryka totalne dno soboty za odsiadki podwyżki jak zwykle wielka nie wiadoma wszystko po najniższej lini oporu wybrańcy chodzą w niedziele ale tylko tacy którzy liżą kierownikowi nie powiem co reszta musi tyrać za najniższa krajową.

Prosto
@Operatoromg

Pisząc takie opinie, nie można fałszywie sugerować z jakiej niby grupy się jest. Nikt z nich nie zajmuje się pisaniem takich rzeczy. Akurat na tamtym wydziale w ramach OC to nikt niczego nie liże, żeby przyjść w niedziele i nie są to wybrańcy.

Luka

Konkurencja widząc dobre opinie o firmie zaczęła oczerniać? Dla mnie to dobre miejsce do pracy, firma szanuje ludzi.

@Karolina

Niech sobie da spokój jest masę lepszych miejsc pracy w Krośnie od tego kieratu wszędzie tylko nie do Bwi

Udacznik. Nowy wpis

Priorytetem powinno być zwalczanie nieudacznictwa techniczno-organizacyjnego i szukanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych pozwalających na realizację produkcji od poniedziałku do piątku, plus ewentualnie sobota rano.

Bylypracownik Nowy wpis
@Udacznik.

Z planistą na cylindrach ? Jak jemu tygodnia brakuje a ty mówisz od poniedziałku do piątku

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam płacą na umowie 4000 brutto soboty przymuszane za odsiadki i odsiadka kiedy im pasuje brak możliwości wzięcia wolnego stanowczo odradzam

Murgrabia

Pracowalem w BWI w latach 2007-2015. Na magazynie u Pokrywki.Jeszcze chwile bylo to Delphi jak sie przyjmowalem. Materialnie to zmarnowany czas. Z biegiem lat poznalem sporo fajnych ludzi. Wiele pozytywnych ludzi.sporo biegaczy (usunięte przez administratora) tez. Tadeusz Pokrywka kierownik magazyniu troche na owczesne czasy jak dyktatorek. Dzisiaj jestem juz daleko lecz wspomnienia zostaly.... Czterobrygadowek... Ale takie czasy byly... Cieszyl sie czlowiek ze mial w ogole robote. Pieniedzy kawalerowi staczalo od 1 do 1 .dzis pewnie jest podobnie. Moze ktos sie wypowie jak sie pracuje na magazynie teraz?

Fakty

Rozwiniesz temat?

Ruda Wiedźma
@Murgrabia

Tez pracowałam na magazynie 2013-2016. Z perespektywy czasu powiem tak: typowy chiński (usunięte przez administratora) pracy. Kierownik Pokrywka spoko gość, szanuje. Praca w BWI otworzyła mi drzwi w sektorze motoryzacji. Dziś wiem że żyje. Pozdrawiam

Xyz anonim Nowy wpis
@Murgrabia

Po Pokrywce był Polak.Obecnie jest wakat na stanowisko kierownika magazynu ponieważ obecny jest na wypowiedzeniu ponieważ wyleciał za (usunięte przez administratora)

Operatoromg

Prosto
@Operatoromg

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie BWI Poland Technologies Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
wiesiek

Nie polecam. Szczególnie pracy na galwanie atmosfera fatalna , a na dodatek znowu zaczyna kablować Pan Prosiaczek z Chlebnej. Proponuje bardziej montaż

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w BWI Poland Technologies Sp. z o.o.?

Stawka

Czy od nowego roku stawka minimalna to 4000 brutto, a resztę wyrówna się premią?. (usunięte przez administratora)

Janek

Brak parkingu dla dostawców, podczas, gdy na terenie firmy kilka hektarów wolnej przestrzeni. brak TOALETY. Kierowcy załatwiają potrzeby w krzakach. Podsumowując, - ludzie są traktowani, na poziomie śmieci, świadczy to o prymitywiźmie i chamstwie właściciela, który rozgościł się w naszym kraju, kierując się wyzyskiem, ludzi.(usunięte przez administratora)

Szukam pracy na produkcji, widzę że opinie są różne.Praca na produkcji nie jest mi obca, wiem jak potrafią liderzy ścigać nowych pracowników.Jak z zarobkami dla zwykłego pracownika ? Gdzie można wysłać CV na pracownika produkcji? Na stronie BWI są tylko wyższe oferty pracy.

Luka

Realista
@Luka

Oczywiście, że firma szanuje ludzi, ale na stanowiskach dyrektorskich i być może szefów działów xD resztę załogi mają w głębokim poważaniu, Ciebie też nie łudź się.

@Luka

Firma nie szanuje ludzi zwalnia ludzi grupowo kupuje okna drzwi telewizory za kilka set tysięcy i mówi ze jest w rozsypce a już nie mówię o kierowniku tłoczyskach co chodzi i kopie wózki i nie szanuje z ludzi traktują jako szmatę do podłogi za marne pieniądze

Zack
@Luka

Firma szanuje ludzi? Z bardziej chamskim podejściem nie spotkałem się nigdzie indziej. Ryba psuje się od głowy - im wyższe stanowisko - kierownicze a już szczególnie dyrektorskie - tym gorzej.

@Zack

a zdradzisz konkrety na temat tego zachowania? mąż chce aplikować, ale no w takim razie to chyba średni pomysł?

@Luka

Pracuje w tej firmie od 20 lat i niestety jest inaczej niż w komentarzu.

@Karolina

Czy rotacja pracowników w BWI Poland Technologies Sp. z o.o. na brak jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 23 stycznia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Kabaret

A gdzie soboty, a gdzie 4 brygadówka? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Pracę od poniedziałku do piątku System pracy 3 zmianowy Wynagrodzenie składające się z podstawy (3600zł brutto) + premii Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji Dobrą atmosferę i warunki pracy

Ana1nYRozpruwacz

witam jak teraz wygladają zarobki dla pracownika produkcji? słyszałem że najniższa plus jakieś dodatki ale co to są za dodatki i czy w ogóle coś dodaje czy to dalej lekko podniesiona najniższa ?

PIPIPIP

Jeżeli pracodawca zaakceptował podział urlopu na części, musi dopilnować, by pracownik jedną część urlopu wykorzystał tak, by pozwoliło to na 14-dniowy wypoczynek.

Bolo

Totalne dziadostwo. Zakład porównywalny do (usunięte przez administratora). Pracowników traktuje się jak (usunięte przez administratora) Pod przykrywką oszczędzania i ciężkiej sytuacji finansowej zakładu pozwalniano pracowników, ale na nowe samochody służbowe dla dyrektorów (prawie 400 tyś. zł za jedno ) to już nie oszczędzano. Rygor i kontrola na każdym kroku. Wrócisz po przerwie minutę za późno to już słyszysz groźby zwolnienia. Czasem nie wolno nawet wyjść do toalety bo słyszysz "duże zamówienie i musimy się wyrobić". Do tego często praca w weekend. Ogromny przemiał ludzi. Przyjmują cię bo mają więcej zamówień a za miesiąc czy dwa do widzenia. Za jakiś czas dzwonią do ciebie czy chcesz wrócić ale to propozycja na chwilę póki nie wyrobi się zamówień. Oby to ten pseudo zakład jak najszybciej upadł. Jeśli ktoś szanuje swoje zdrowie psychiczne i fizyczne to radzę omijać to miejsce szerokim łukiem.

KDR
@Bolo

Przemiał duży ale opinii mało na goworku. Ciekawe czy wszyscy pracownicy skorzystają z 2 tyg. urlopu w tym roku? Stójka wakacyjna była okazją, żeby dać 2 tyg. urlopu, a w tym roku tylko tydzień przerwy. Każdy zwalniający się powinien podzielić się z PIP swoimi przemyśleniami na temat tego zakładu, w praktyce wystarczy jak zrobią to ci mający najwięcej ciekawego do powiedzenia. bwi zawsze i wszędzie ....... będzie.

Czy firma BWI Poland Technologies Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

VBB

Jak ma taką potrzebę to finansuje szkolenie i pobyt pracownika na szkoleniu. Lojalkę na pewien okres się podpisuje, jakby się zwolniło w okresie lojalki to się zwraca koszty.

Nie polecam. (usunięte przez administratora) w zarządzie, ręka rękę myje. Atmosfera fatalna.

Operator

Jak w kazdym zakładzie czy innym miejscu pracy

Zuzanna

Co nie tak z atmosferą? Przywołasz jakieś konkretne sytuacje? Z powodu właśnie tej atmosfery już tam nie robisz czy jest może coś innego?

Borixon

Sami ludzie którzy tu pracują są w porządku(przynajmniej na moim wydziale). Ale kadra menadżerska to tragedia. Liderzy na nocach śpią, jeden się już nawet z tym nie kryje i ucina komara regularnie przy biurku nawet na drugiej zminie. Kierownik jako motywacji potrafi użyć tylko słowa nagana i zwolnienie. Każda sobota jest pracująca, oczywiście za odsiadkę której nie można wybrać kiedy się chcę, ani nawet dogadać się co do wolnego. Podwyżki i płatne nadgodziny(niedzielę) tylko dla pupilów szefa i kierownika. Tragiczny przepływ informacji góra - dół. Generalnie masz się cieszyć że masz pracę i jeszcze do niej nie dopłacasz(oprócz bezpłatnej soboty).

Wanda
@Borixon

To nie macie wplywu na to kiedy weźmiecie wolne za sobotę ? To jak się to odbywa, kierownik was informuje kiedy macie iść na wolne?

Zółty cielec
@Wanda

Powiedzą, zadzwonią ci że masz wolne, a papier wypiszesz po powrocie, że na twój wniosek było wolne i już 8h, a nie 12 jak powinno być jak cię wysyłają. Proste? Jak ci pasuje 8h, jak nie powinno być 12h. Bierzesz wolne w piątek a tu zonk w sobotę do roboty. Dlatego poniedziałek jest bardzo popularny. Zmiany tak ustawione że po rannej idziesz na nocną, czyli dłuższe weekendy jakby się wydawało. Sobota na rano często robocza i tak jak potrafią powiedzieć ci o tym w ostatniej chwili przed, to odwołać tak samo. Jak nie masz urlopu żeby pokryć wolne zaplanowane przez nich to zawsze jest bezpłatny urlop. Albo trzymasz urlop i pokrywasz ich plany albo wybierasz i na koniec roku chorobowe. I tak są do przodu bo musieliby pokryć normalną dniówkę.

Osioł pod przykrywką.
@Wanda

Nie po to marnujesz sobotę, żeby iść na wolne kiedy im pasuje. Ciekawe jak często pracownicy mieli okazje skorzystać z 12h za sobotę, bo nie wierzę, że ktoś sam z siebie zrezygnuje z dodatkowego wolnego w niekorzystnym dla siebie terminie i pisze kartkę, że na swój wniosek. I takie pytanie warto zadać i co miesiąc prezentować na ekranach ile to osób w danym miesiącu wysłano na 12h. "Jeśli praca w sobotę jest pracą w nadgodzinach to nie trzeba pracownikowi wypłacać dodatku, tylko można udzielić mu wolnego – na jego wniosek w wymiarze 1:1, a bez jego wniosku w wymiarze 1:1,5 za każdą przepracowaną godzinę."

rum pum pum

Niech zamkną ten bajzel, skoro produkcja jest nie opłacalna. Każdemu to wyjdzie na zdrowie.

@rum pum pum

Każdemu wyjdzie na zdrowie ty myślisz masz mózg a ci co tam pracują też wyjdzie na zdrowie jak nie będą mieli za co żyć wy wogole myślicie jak cokolwiek tu piszecie. Może zakładajcie swoje firmy ciekawe czy wtedy będziecie tak mocni w pysku

maciej

umowy sie podpisuje co miesiąc ,zpieprz niezły , co chwile Cie gonia

tomek
@maciej

święta prawda najlepiej mają liderzy zarabiają trzy razy tyle ponad 4000i nić nie robią przeciętny pracownik zarabia 1500. 1800 a już nie mowie o kierowniku ponad 7000

@tomek

I tutaj byś się zdziwił. Przed podwyżkami poszło oficjalne pismo, w którym były podane najniższe stawki dla danej grupy pracowniczej w tym dla liderów. Najniższa stawka dla lidera jest to teraz 2600 brutto (więc jak widzisz niektórzy mieli o wiele mniej płacone na tym stanowisku). Nie mówię, że nie ma liderów, którzy mogli by mieć taką stawkę ( pod warunkiem, że mają kilkunastoletnie doświadczenie na stanowisku mistrza). Jako ciekawostkę powiem, że byli nawet kierownicy, którzy mieli stawkę zaledwie o 200 zł większą od stawki lidera. Więc nie ma tak kolorowo na wyższych "stołkach" jak piszesz. Niestety w tej firmie człowiek, człowiekowi nie jest równym. Kto ma plecy ten ma lepiej i tyle.

Darek
@tomek

Liderzy na nockach z nudów latają na papieroska nogi wyciągnięte na krzesło i opowiadają panią głupoty ciekawe jak by szef skontrolował liderów co wyprawiają a dostają kasę drugie tyle co pracownicy i nic nie robią

Buhahaha
@tomek

Nikt ci nie karze tutaj pracować a stawki jakie ma lider nie wiele się różnią od pracownika tylko uzeraczka i odpowiedzialność większą

Buhahaha
@tomek

no jestem Liderem w tej firmie ale jeszcze nigdy nie zarobilem 4000 tys złotych a jestem na tym stanowiski juz pare lat

Zbyszek
@maciej

chłopie uciekaj z BWI wyzysk wyzysk wyzysk i tak nie długo zwolnienia będą ja pamiętam takie czasy że umowy były na 7 dni i co tydzień się podpisywało a pieniądze śmieszne a prezesik sam niech sobie 8 godzin godzin w MASECZCE PRACUJE !!!!!!!

Sebastian
@Buhahaha

To ile zarabiasz jeśli to nie tajemnica? Bo parę lat jako lider to i pensja powinna być dobra, a ty piszesz że nawet 4 tysi nie wyciągasz. To trochę słabo. Starałeś się o podwyżkę?

@Buhahaha

Oooo tutaj kłamiesz bo mój lider pokazał mi odcinek na której ma podstawę 4800 czyli na rękę ponad 5 000 więc albo jesteś na tyle głupi albo kłamiesz

Zostaw merytoryczną opinię o BWI Poland Technologies Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w BWI Poland Technologies Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BWI Poland Technologies Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BWI Poland Technologies Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BWI Poland Technologies Sp. z o.o.

BWI Poland Technologies Sp. z o.o.