EDORADCA Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

KOGO SZUKAMY?

W zależności od stanowiska i charakteru pracy poszukujemy ludzi z różnym doświadczeniem, wykształceniem i osobowością.

Absolwenci i studenci

Dołączając do zespołu Edoradca absolwenci studiów i studenci otrzymują ciekawe, pełne wyzwań zadania i możliwość zatrudnienia. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wierzymy, że rozwój firmy uwarunkowany jest Twoim rozwojem. Dlatego nie jesteśmy bierni i pomagamy rozwinąć skrzydła Twojej kariery. Dla studentów studiów dziennych i zaocznych oferujemy możliwość odbycia praktyk w zależności od programu studiów.

Specjaliści

Jeśli posiadasz już doświadczenie na samodzielnym stanowisku pracy i czujesz się 100% specjalistą sprawdź naszą bazę obecnie poszukiwanych kandydatów. Zapoznaj się z naszą zakładką kariera.

Już teraz sprawdź aktualne oferty pracy.

Cenimy kandydatów, którzy charakteryzują się:

• inicjatywą, czyli gotowością do pokonywania przeszkód w sposób twórczy i pełen entuzjazmu;
  • komunikatywnością, czyli umiejętnością słuchania tak, aby inni chcieli mówić, i mówienia tak, aby inni chcieli słuchać – niezależnie od tego, czy rozmowa dotyczy spraw prostych czy skomplikowanych i czy uczestniczy w niej klient, współpracownik, przełożony czy podwładny;
  • umiejętnością rozwiązywania problemów – szybko i skutecznie, zaczynając od zdefiniowania ich przyczyny, a kończąc na wyciągnięciu wniosków na przyszłość;
  • umiejętnością pracy zespołowej, czyli otwartością na innych ludzi, ich pomysły, dzieleniem się potrzebną wiedzą i umiejętnościami, pełnym entuzjazmu nastawieniem do pracy i ludzi;
  • zdolnościami przywódczymi, dzięki którym łatwo jest pociągnąć ludzi za sobą w nowym kierunku, nawet jeśli wymaga to od nich większego niż dotychczas zaangażowania i nakładu pracy;
  • umiejętnością hierarchizacji zadań, czyli ustawienia spraw w takiej kolejności, która zapewni sprawne funkcjonowanie firmy, pozwalając jednocześnie najbardziej efektywnie wykorzystać czas swój i innych.

Dlaczego warto z nami pracować?

• okazujemy szacunek każdemu członkowi zespołu niezależnie od stażu pracy, wieku, płci
  • dzielimy się wiedzą i dbamy o przepływ informacji
  • działamy dla osiągnięcia wspólnych celów, nasze cele indywidualne składają się na cele działu, które budują roczne cele firmy
  • wspieramy się w sytuacjach trudnych, wspólnie rozwiązujemy problemy oraz kwestie sporne pojawiające się w trakcie współpracy
  • wspieramy nowych pracowników swoją wiedzą i doświadczeniem niezależnie od działu firmy
  • szukamy rozwiązań ponadstandardowych
  • komunikujemy się ze sobą w sposób jasny, zrozumiały i pozwalający uniknąć nieporozumień, jesteśmy asertywni
  • dbamy o rozwój pracowników
  • jesteśmy zgranym zespołem- dołącz do nas

EDORADCA Sp. z o.o.