EDORADCA Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

ETAPY REKRUTACJI

Edoradca, swój sukces zawdzięcza każdemu pracownikowi, który realizując swoje cele zawodowe wpływa na rozwój firmy. Dlatego czujemy się zaangażowani w sukces każdego pracownika. Na każdym poziomie swojej kariery oferujemy Ci szkolenia dedykowane do zajmowanego przez Ciebie stanowiska i Twoich potrzeb. Wspieramy i wysoko cenimy Twoją pomysłowość oraz innowacyjne myślenie.

Proces rekrutacji

Etap I – wysłanie aplikacji

Ten pierwszy krok należy do Ciebie. Przygotuj swoje CV i list motywacyjny i prześlij do nas. CV powinno zawierać kolejne etapy edukacji, doświadczenie zawodowe, znajomość języków obcych, umiejętności obsługi komputera, szczególne osiągnięcia, zainteresowania i inne dodatkowe umiejętności. List motywacyjny powinien mieścić się na jednej stronie.

Etap II – rozmowa kwalifikacyjna

Po pozytywnej ocenie dokumentów poinformujemy Cię telefonicznie i zaprosimy
na rozmowę kwalifikacyjną. W trakcie trwania tej rozmowy możemy zapytać Cię o twoje wykształcenie, doświadczenie i plany zawodowe. Sprawdzimy również Twoje kwalifikacje, umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność. Pamiętaj, że rozmowa kwalifikacyjna jest również szansą dla Ciebie aby dowiedzieć się więcej o firmie przed rozpoczęciem pracy. Przygotuj pytania, które chciałbyś/chciałabyś zadać.

Etap III – druga rozmowa kwalifikacyjna

Jest to ostatni etap rekrutacji na którym spotkasz się z kierownikiem działu do którego aplikujesz. Po zapoznaniu się kierownika z Twoją kandydaturą zostanie podjęta decyzja o Twoim zatrudnieniu. Na tym spotkaniu zostaną omówione warunki Twojego zatrudnienia.

Po zakończeniu procesu rekrutacji o wynikach zostaniesz poinformowany/poinformowana telefonicznie.

EDORADCA Sp. z o.o.