Opinie o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Klimas Wkręt-Met. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Klimas Wkręt-Met na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja etykiet, naklejek, przylg, zawieszek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

Witam, wie ktoś może czy aktualnie są poszukiwani pracownicy jako operatorzy wózków? Jak wyglądają warunki pracy i aktualna sytuacja w firmie? Warto składać cv czy isc szukać czegoś innego?

Kamil
@Zainteresowany

Zarobki marne warunki pracy średnie plus tylko praca wmire prosta nie ma sporo wysokiego składowania minus to chińskie palety z gwoździ ok tona na palecie z zapałek składowane piętrowo i jeśli chodzi dział pakiwni to kuetwniczk minus w toletach brak mydła często ręczników brak elektryczne suszki tylko rękawiczki z automatu na wózka jeździmy w kasku słuchawce kamizelce odblaskiwej zarobki 5100 brutto trzy zmiany

Zuzanna Nowy wpis

hej, widziałam wcześniej już ze szukany był specjalista ds. polityki cenowej i jak się okazuje na innym portalu dodali znowu ofertę. teraz tylko pytanko czy trudno się dostać czy może warunki są niezadowalające? Spełniam wymogi, nie wiem tylko jakie są widełki. możecie je przybliżyć?

Bob Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Cześć co powiecie o pracy na wtryskarkach? Jakie zarobki , atmosfera , system pracy , polecacie?

Siemka. Jest tu widoczna oferta dla młodszy specjalista ds. sprzedaży ale nie widzę kompletnie szczegółów. po pierwsze to czy doświadczenie jest w ogóle teraz wymagane? nie mam go. Druga sprawa to okres próbny, czy występuje a jeśli tak to jakie są warunki?

Kamil Nowy wpis
@Zainteresowany

Pracownik Produkcji

pełen profesjonalizm, miłą atmosfera, przyjemna pani ds. rekrutacji

Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

A na których stanowiskach te słabe stawki oferują? chyba, że to jest coś wedle uznania? Pikera z UDT właśnie szukają wraz z bezpłatnym dojazdem. Czy cos jeszcze starają się dofinansowywać? Był ktoś teraz na rozmowie? w tym przypadku jakie kwoty oferują?

Powstaniec

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w miłej i profesjonalnej atmosferze, szkoda że niskie warunki płacy. Panie w kadrach trochę jakby znudzone, kandydatów do pracy przyjmują w czymś na kształt stołówki. Mam wrażenie , że połowa pracowników słabo mówi po polsku.

Do teraz nikt nie udzielił odpowiedzi odnośnie tego, co się działo na ostatniej inwentaryzacji? One są cykliczne? Każdy musi brać w nich udział? Jak zazwyczaj wyglądają i w jaki sposób są płatne?

Biuro i magazyn mają tu raczej mało wspólnego? głównie o warunki pracy mi chodzi czy tez atmosferę, bo ktoś niedawno na temat magazynu właśnie opinię wystawił. Moją uwagę natomiast zwróciło ogłoszenie ze strony dla młodszego specjalisty ds. eksportu. Podkreślają w niej bardzo dobra znajomość angielskiego, czy to oznacza, że można spodziewać się rozmowy w tym języku? Znacie tez może jakieś poglądowe widełki?

Cześć, za dużo tu ludzie o sprzedaży nie pisali, możecie wiec się do niej odnieść jakoś szerzej? Mnie interesuje konkretniej praca na dziale handlowym (sprzedaż zagraniczna) ze względu na własne doświadczenie. ktoś już wspominał jakiś czas temu, że widział oferty w internecie, mnie one się nie ukazały, przynajmniej nie te bieżące. będzie wiec ktoś wkrótce potrzebny? A jeśli tak dacie mi znać jak wam sprzedaż teraz idzie? Warto bym się przyjrzał firmie?

Witam. Widziałem ogłoszenie na mechanik utrzymania ruchu i pytanie moje czy ktoś wie coś o tym stanowisku?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Operator Wózka Widłowego w Klimas Wkręt-Met?

Kk

Nie wiem czego wymagają i jak z innymi działami. Ale na dziale produkcji wszystkiego Cie nauczą, jazdy, skanera, organizacji pracy itp. Więc po prostu musisz tylko dobrze kumać

O jakich konkretnie stanowiskach biurowych jest tu teraz mowa? nie ze od razu chce na nie aplikować ale zastanawia mnie rzeczywisty zakres obowiązków. jak jakieś wyniki są mierzone a sami pracownicy z nich rozliczani?

Zainteresowany poszukujący

Szukam informacji o tym jak funkcjonuje dział kadr/HR/personalny w tej firmie. Kto i jak nim zarządza - pani Sylwia czy pani Monika? Jakie są założenia strategii personalnej? Jakie konkretne inwestycje w rozwój pracowników są podjęte?

Mońka
@Zainteresowany poszukujący

Zastanawiający jest dla mnie ten brak odpowiedzi… w ofercie chociażby dla magazyniera widać w benefitach, że jakieś kursy czy tez szkolenia są opłacane. Pytanie teraz faktycznie jaki jest ich zakres? Myślicie, że dowolnie także można zaproponować własny pomysł na rozwój? jako magazynierzy jakie szkolenia do dziś mieliście?

Lolo

Witam, pracował ktoś w firmie jako mlodszy specjalista ds. Sprzedazy? Jestem ciekawa jak wygląda praca, jakie są warunki, wynagrodzenie itd. Wstępnie dopiero w przyszłym tygodniu idę na rozmowę. Z góry dziękuję

Julia

Czytam, że na produkcji wszystkiego uczą, ale chyba na stanowiskach biurowych, tych juniorskich, również. Np. młodszy specjalista ds. obsługi klienta ma mieć wsparcie opiekuna i wdrożenie. Fajne to jest, tym bardziej, że chyba nie trzeba mieć doświadczenia w tej konkretnie branży, a szczególnie wykształcenia technicznego :) Mnie, zanim puszczę CV do firmy, brakuje tylko info o zarobkach. Gdyby ktoś coś, to ja chętnie! :)

Ewka

O której premii teraz piszesz, że się jej nie wyrobi? Widziałam w innym wpisie cos o frekwencyjnej, w tym przypadku wystarczy po prostu być zawsze i masz zagwarantowane 150 zł? a ta o której wspominasz? Jakie ma zasady?

Kk
@Ewka

Frekwencja jest teraz zawsze. A w zależności ile dni jesteś na l4 to od tej premii odliczają Ci ileś procent

@Kk

A jak to się ma do pracy jako doradca techniczno-handlowy? Jest teraz oferta na takim portalu no i nie widzę w niej żadnej wzmianki o premiach czy tez prowizjach. Jest napisane, że wynagrodzenie adekwatne do umiejętności. Czy to jest faktycznie sama podstawa? I czy są możliwe do podania mimo wszystko średnie widełki? są jakieś poglądowe?

Danuta

A co to za złe praktyki? Możesz rozwinąć? Mój narzeczony chce aplikować, i się trochę przestraszyłam szczerze. Jak ogólnie stoją sprawy z wynagrodzeniem? Jest rynkowe czy raczej w stronę najniższej krajowej? Ktoś niżej pisał, że mozna zarobić coś w okolicach 3 tyś. To prawda? Dochodzą do tego jakieś dodatki czy socjal?

ann
@Danuta

zarobek ok 2800 plus premia frekfecyjna 150zł i dodatek nocny 20% ok 3000 tys na reke brak sacjalu jednie bon świateczny ok 200zł i słodycze dla dziecka na dzień dzicka i mikołajki ogulnie(usunięte przez administratora) złe traktownie pracowników nie polecam

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Klimas Wkręt-Met? Chętnie zatrudniają?

Nie polecam pracy w tej firmie praca dość ciężka i brudna w sporym hałasie pracodawca zapewnia nauszniki lub zatyczki do uszów takie co niewiele zminaja zarobki słabe w 3 zmianach około 3 tys w zakładzie problemy ze wszystkim (usunięte przez administratora) zero szacunku dla pracownika (usunięte przez administratora) podwyszki już nie obietnicą wielkiej podwyszki skończyła się na 150zł brutto wstyd dla firmy produktów tej firmy też nie polecam coraz gorszą jakoś

Katarzyna

Masz na myśli, że nie było tych podwyżek w ogóle czy były za niskie? Bo rozumiem, że były wam obiecane, więc słabo jakby w ogóle się z tego nie wywiązali :/ Mieli jakieś wyjaśnienie na taką sytuację?

Stefan

Jak to zwalniają bez konkretnej przyczyny? Zawsze jest jakiś powód jak jest redukcja pracowników? Może chodzi o oszczędności? Stanowiska z których zwalaniają są redukowane czy jednak przyjmują na nie nowe osoby?

Lidia

Nie było ani jednego plusa co do pracy tutaj? O ile to wszystko jest prawdą..

Byly1243

Dokładnie

Ocynk

Forum czyta większość pracowników Klimasa, ale żyją w tak wielkiej paranoi że nie są wstanie nacisnąć, tak racja do danego postu. (usunięte przez administratora).

@Lidia

Wszystko prawda , sporo rzeczy na minus firmy pominięte. Omijać szerokim łukiem

Pająk

Ja po 2 tyg uciekłem stamtąd ????

Szeptuś

Ilu pracowników tam pracuje ?

Wkręcona

Dzień dobry, chciałabym zapytać jak wygląda praca w biurze? Jacy ludzie, atmosfera? Dział obsługi, sprzedaży itp.

Stefan
@Wkręcona

Pytasz bo chcesz się przyjąć? Widziałem że szukają teraz doradcy techniczno-handlowego. Niestety nie znam atmosfery, a sam chętnie bym się dowiedział, bo interesuje się zatrudnieniem. Jakbyś coś się dowiedziała to daj znać.

@Stefan

Tak, rozglądam się za czymś nowym, co jakiś czas widzę fajnie wyglądającą ofertę pracy u nich

Wkręcona

Czytałam, czytałam, ale odniosłam wrażenie, że to wszystko dotyczy produkcji, magazynu itp Dlatego zapytałam jak z pracą biurową bo ta mnie interesuje. A możesz coś więcej napisać?

A jak to jest na produkcji? Ile by zapłacili podstawy operatorowi maszyn i co z premią? Zauważyłem ogłoszenie i że darmowy dojazd oraz lekcje języków obcych.

Zostaw merytoryczną opinię o Klimas Wkręt-Met - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klimas Wkręt-Met?

Zobacz opinie na temat firmy Klimas Wkręt-Met tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klimas Wkręt-Met?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Klimas Wkręt-Met?

Kandydaci do pracy w Klimas Wkręt-Met napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Klimas Wkręt-Met