Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Klimas Wkręt-Met

zdjecie uzytkownika
coti - 2010-05-31 09:49:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To prawda- praca w firmie Wkręt-Met to strata czasu. Od początku przedstawiają Ci, że na Twoje miejsce są setki kandydatów, jeżeli zaczynasz tam pracę musisz liczyć się z tym iż w niedługim czasie zostaniesz z niej zwolniony, ot tak bez podania konkretnej przyczyny. Na bieżąco jest system demotywujący pracowników... Naprawdę szkoda czasu...
zdjecie uzytkownika
ZM - 2010-06-30 11:52:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam
Jestem bardzo ciekawy jak się tam pracuje . Chciałbym tam pracować jako Przedstawiciel Handlowy , napiszcie jakie dają warunki , jaki samochód , jaki teren do obsługi . Z góry dziękuję

Pozdrawiam
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Rekrutacja bardzo profesjonalna, osoby rekrutujące kompetentne w przeciwieństwie do warunków wynagrodzenia i rodzaju umowy jakie standard firmy przyjmuje.
Pytania: jak wyglądała u Ciebie sprzedaż, kontakt z klientem, idealny pracodawca, sprzedaj produkt.
zdjecie uzytkownika
inwestycje3miasto - 2010-09-23 20:59:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
O czym ty piszesz kolego - ja się solidnie pracuje to można nawet fajnie zarobić PH nawet do 7 tys - atmosferka ok, plany duże ale gdzie są małe??? jak się jest gamoniem to można tylko narzekać pzdr.
Szkoda działu tech :)
zdjecie uzytkownika
cezar - 2010-10-01 09:59:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie polecam tej firmy bez powodu potrafia zwolnic czlowieka przyjmuja na sezon a gdy sie konczy zwalniaja
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klimas Wkręt-Met

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Klimas Wkręt-Met?
Zadaj pytanie
alert