Opinie o PB Inter-System Spółka Akcyjna w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PB Inter-System Spółka Akcyjna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PB Inter-System Spółka Akcyjna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PB Inter-System Spółka Akcyjna w Wrocław

PL Nowy wpis

Już kombinują jak tu zarobić żeby się nie narobić, położą firmę bez problemu bo mają doświadczenie w taki sam sposób padła korporacja budownictwa J.P ul Solskiego a z tego co wiadomo większość ludzi i część sprzętu znalazło się w intersystem i podwykonawcy znów zostaną na lodzie ale w Polsce tak jest, teraz otwierają nowe firmy spółki i biznes się kręci dalej jest to bardzo przykre ale prawdziwe po upadłości molocha szefostwo takiej firmy staje się bogatsze a podwykonawcy i Państwo PL jakoś dadzą sobie rady jest to przykre.

to ja Nowy wpis

Duży może więcej ok tu upadłość a my wyzyskiwani istniejemy ciekaw jestem kiedy nastąpi zwrot tz. zabezpieczenia należytego wykonania wątpię chyba nigdy bo goszczenie się w biznes center kosztuje a my dalej w baraku brawo ja bo wy nie

Marian Nowy wpis

Pracowalem na NFM we Wroclawiu i dzisiaj sie wlasnie dowiedzialem ze PB Intersystem nie bedzie wykonwcą zwracał żadnych kaucji. No smiech na Sali - po 5 latach nie dość że za grosze pracowali ludzie to jeszcze nie oddadza kaucji

Nexus Stare Technologie.

Nie polecam.

Zenek
@Nexus Stare Technologie.

inter-system zniknął tajemniczo 31.12.2017

Nowy wpis

@Zenek

Dzień dobry. Inter-System nie zniknął tajemniczo. Zmienił się natomiast właściciel Spółki, który postanowił zmienić nazwę na PB PBI S.A. Dokładamy starań, aby zmiany organizacyjne w jak najmniejszym stopniu był uciążliwe dla naszych kontrahentów i klientów.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
d

no wlasnie jednak mimo wszystko dobrze jest jak atmosfera dopisuje zgodzicie się ze mna? dla mnie to idzie w parze z zarobkami i tez warunkami pracy..

W zdecydowanej większości charakter współpracy z naszymi kontrahentami jest wieloletni, co pozwala budować dobre relacje i wzajemną satysfakcję ze współpracy.

Pol

Tragedia firemka - totalny wyzysk podwykonawcow - prosze nie pracujcie dla nich jezeli szanujecie swoj czas i pieniadze

@Pol

Witaj POL Ciężko jest odnieść się do Twojej opinii nie znając wszystkich niezbędnych informacji. Twoja opinia dotyczy zapewne jakiegoś jednostkowego zdarzenia, na któryś z naszych wielu budów, przez co nie może być wiarygodną oceną całej firmy, dla której obecnie pracuje ponad 200 zadowolonych ze wzajemnej współpracy podwykonawców. Pragniemy stale zabiegać o dobre relacje z naszymi kontrahentami i podnosić komfort wzajemnej współpracy. Dlatego też prosimy o przesłanie (na adres inter-system@gowork.pl) dokładniejszych informacji dotyczących naszej wzajemnej współpracy. Na ich podstawie będziemy mogli wdrażać działania doskonalące.

PB Inter-System Spółka Akcyjna

Niezwykle miło nam poinformować, iż PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "INTER-SYSTEM" S.A. zostało laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015, organizowanego przez Euler Hermes Collections, lidera w zarządzaniu należnościami. Złoty Płatnik 2015 to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, które jest przyznawane firmom spełniającym jednocześnie wszystkie z następujących kryteriów: - PMI powyżej 80 punktów, - Rating na poziomie powyżej CCC, - Brak aktywnych windykacji. Warto podkreślić, iż jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia ww. kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności naszej firmy. Więcej informacji nt. tego wyróżnienia w dedykowanym filmie - link na naszym profilu w zakładce O FIRMIE.

Jacku, PB Inter-System SA dużą wagę przykłada do wywiązywania sie ze swoich zobowiązań umownych zarówno wobec swoich klientów, jak i pracowników. Terminowa płatność naszych zobowiązań wobec naszych kontrachentów i pracownikow jest dla nas jednym z priorytetów, gdyż w taki sposób buduje się zaufanie i... wzajemną satysfakcję. Wypłaty dla pracownikow w naszej organizacji są zawsze realizowane do 10. dnia każdego miesiąca.

Aplikację zawsze można złożyć - zapraszamy!

NN

(usunięte przez administratora) Ludzie pracują tu bo pracować gdzieś trzeba. Kasa na czas ale stawka 11 zł i premia 5% to za miesiąc masz po odjęciu 250 zł za dojazd masz 1900-2000zł porażka.Brygadzysci zarabiają więcej bo gonią do roboty.Zapomnij o nadgodzinach,fuduszu socjalnym, iprezy dla wybranych.Odradzam pracę w tej firmie

@NN

Witaj NN. To prawda, co piszesz - PB Inter-System zarówno podwykonawcom, jak i swoim pracownikom wynagrodzenia wypłaca w terminie i zgodnie z warunkami umowy. Trzeba przyznać, że w naszej branży jest to element godny szacunku, gdyż nie jest on często przestrzegany w innych firmach budowlanych. Wielkość stawki jest niestety podyktowana warunkami rynkowymi, do których każde przedsiębiorstwo musi się dostosować, by móc przetrwać i myśleć o dalszym rozwoju. Proszę uwierzyć, iż stawki byłby wyższe, gdyby były takie możliwości rynkowe. Transport jest natomiast elementem dobrowolnym - nikt nie jest zmuszony, aby dojeżdżać do miejsca pracy autokarem firmowym. Stawki są jednak o wiele bardziej korzystne, niż w przypadku transportu publicznego.

AW
@NN

Zgadzam się 04: 50 rano wyjedzasz o 17: 30 w domu jak autobus się nie popsuje albo kierowca spieszy się do domu. Zarobki 2 tyś to poraszka. Kiedyś autobus był darmowy a teraz 250 złotych biorą biedna firma. Zawsze jakiś dziatków do roboty znajdą co pracy w Dzierżoniowie nie mają bo nikt i nie chce

@AW

Witaj AW. Temat już omówiony, więc tylko powtórzę to, co najważniejsze. PB Inter-System zarówno podwykonawcom, jak i swoim pracownikom wynagrodzenia wypłaca w terminie i zgodnie z warunkami umowy. Trzeba przyznać, że w naszej branży jest to element godny szacunku, gdyż nie jest on często przestrzegany w innych firmach budowlanych. Wielkość stawki jest niestety podyktowana warunkami rynkowymi, do których każde przedsiębiorstwo musi się dostosować, by móc przetrwać i myśleć o dalszym rozwoju. Proszę uwierzyć, iż stawki byłby wyższe, gdyby były takie możliwości rynkowe. Transport jest natomiast elementem dobrowolnym - nikt nie jest zmuszony, aby dojeżdżać do miejsca pracy autokarem firmowym. Stawki są jednak o wiele bardziej korzystne, niż w przypadku transportu publicznego. Pozdrawiamy

Zgadza się Darek. Mimo to, zawsze staramy się podejmować działania, aby zapewnić ciągłość zatrudnienia dla naszej kadry. Czasem jednak nie jest to możliwe, co jest charakterystycznym zjawiskiem dla naszej branży i dotyczy wielu firm budowlanych, które realizują duże inwestycje.

rck

Pieniądze owszem wypłacają na czas, ale prawdą jest też o IS że zwalniają pracownika bez podania przyczyny, beż żadnych wyjaśnień. Przychodzisz do pracy a tu wypowiedzenie umowy. Dlaczego w tej firmie nie podaje się wprost przyczyny zwolnienia a traktuje się osob e przedmiotowo. Jkk na taką "porządną firmę" trochę żałosne.

@rck

Prawdą jest, że praca związana z budownictwem ma czasem charakter "kontraktowy". Czasem po zakończonej inwestycji, pomimo jak najlepszych chęci, nie zawsze jest możliwość przeniesienia całej kadry inżynierskiej i pracowniczej na nowe inwestycje. To wiąże się z koniecznością zakończenia dotychczasowej współpracy. Nie znając szczegółów trudno nam się odnieść do sytuacji opisanej przez RCK, jesteśmy jednak przekonani, że wszystko odbyło się zgodnie z zapisami umownymi wiążącymi obie strony.

Funkcja Kierownika Budowy jest bardzo istotna zarówno od strony prawnej, jak i w całym procesie realizacji inwestycji. Dlatego też osoby je pełniące mają mocne wsparcie merytoryczne, organizacyjne i formalno-prawne ze strony Zarządu Spółki przede wszeystkim w osobach Wiceprezesa ds. Realizacji i Dyrektora technicznego.

Jak w każdej firmie budowlanej nowe stanowiska pojawiają się wraz z nowymi inwestycjami. Prosimy o kontakt z naszym działem kadr i złożenie swoje CV, abyśmy mieli do Pana kontakt. Dziękujemy za odwiedziny naszego profilu.

Wykonawco - Czego pragniesz się dowiedzieć?? Napisz do nas, postaramy sie dostarczyć wszelkich niezbędnych informacji. Pozdrawiamy. Kontakt: inter-system@gowork.pl

wykonywca

Chciałem zajrzeć i się coś dowiedzieć a tu nic nie ma... aż tak jest źle?

znawca firm

pełna reżyserka akcji na tym forum, kto pisał scenariusz? haha

@znawca firm

Życie pisze najlepsze scenariusze. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do współpracy.

PB Inter-System S.A.

Jesteśmy otwarci na współprace z ambitnymi inżynierami i fachowcami z każdej z branż. Zawsze warto złożyć u nas swoją aplikację - zapraszamy do Działu Kadr.

płytkarz

Przywykliśmy do tego, że na forach lub innych tego typu miejscach jedyną słuszną zasadą jest obrzucanie kogoś błotem. Kto ma odmienną, czyli dobrą opinię, zazwyczaj tego nie pisze, by sam nie dostać rykoszetem. Może tym razem mnie to nie spotka. Moja współpraca z inter-system była ok. Po przejściu całej, dosyć długiej drogi do podpisania umowy zrobiłem swoje na budowie. Wiadomo jak jest presja czasu, to trzeba (usunięte przez administratora) ale i kierownik to rozumiał. Później poprawiłem, co miałem poprawić i odbiór jakoś przeszedł. Problemu z kasą nie było!!!

@płytkarz

Dziękujemy za odwagę i pozytywną opnię. Zachęcamy do dalszej współpracy przy kolejnych naszych inwestycjach

Zostaw merytoryczną opinię o PB Inter-System Spółka Akcyjna - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PB Inter-System Spółka Akcyjna?

Kandydaci do pracy w PB Inter-System Spółka Akcyjna napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PB Inter-System Spółka Akcyjna
1.9/5 Na podstawie 147 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042